Įkraukite savo „WordPress“ našumą naudodamiesi šiais papildiniais

Svetainės greitis yra labai svarbus augimui, tačiau dažnai į tai nekreipiama dėmesio.


Įsivaizduokite visą tą sunkų darbą, kurį įdėjote rašydami turinį ir kurdami savo svetainę, tik kad jus atstumtų konkurentai. Nors tam gali būti daug veiksnių, vienas iš jų yra svetainės greitis. Nepaisant šalies ar įrenginio, kurį naudoja jūsų skaitytojas, jūsų svetainę BŪTINA įkelti kuo greičiau, kad ji priliptų..

Tai ne tik padeda suklijuoti skaitytojus, bet ir yra paieškos sistemų reitingo veiksnys. Jei jūsų svetainės greitis neviršija ženklo, labai mažai tikėtina, kad ketinate reitinguoti aukščiau.

Taigi, kas iš tikrųjų kliudo jūsų „WordPress“ svetainės greičiui?

Na, tai gali būti keli veiksniai, o keli iš labiausiai paplitusių aptariami toliau.

Įdiegta per daug papildinių

Nors papildiniai tam tikru mastu yra būtini, turėdami jų per daug, jūsų svetainė išsipūs ir sumažins greitį. Palengva gundyti papildinių funkcionalumą, nes jie sumažina rankinį darbą, tačiau jei tai paaukoja greitį, tai nėra gera idėja.

Dažnai pusė įskiepių tiesiog sėdi ten kaupdami dulkes. Taigi, pradėkite nuo to, kokie papildiniai jums nereikalingi, ir pašalinkite juos.

Vaizdai nėra optimizuoti

Gera praktika yra įtraukti daugybę vaizdų į straipsnius, nes skaitytojams ir paieškos varikliams tai patinka. Tačiau netinka pridėti vaizdus į savo svetainę jų nespaudžiant / optimizuojant.

Nesvarbu, koks įspūdingas vaizdas, jei jo dydis viršija 200–300 KB, jį reikia suspausti. Suspaudus atvaizdus, ​​sumažėja jų dydis, o vargu ar prarandama kokybė.

Suspaudimas / optimizavimas gali būti greitai padarytas naudojant specifinius šiame straipsnyje minėtus papildinius. Aš šiek tiek su tuo susisieksiu.

Serverio reakcijos laikas yra lėtas

Kartais esate padarę viską, ką galėjote, tačiau problema slypi kažkur kitur. Tokiu atveju tai gali būti jūsų prieglobos paslaugų teikėjas. Kai kurios ten esančios prieglobos įmonės smarkiai riboja greitį, kurį jos gali jums suteikti, todėl jums neįmanoma pagerinti savo svetainės greičio..

Galimas sprendimas būtų susisiekti su jais dėl to arba tiesiog pakeisti prieglobos paslaugų teikėją.

PHP versija pasenusi

Geriausias būdas išspręsti problemas yra nuolat atnaujinti reikalus, tad kodėl gi nepradėjus savo PHP versijos? Kadangi tai yra pagrindinė visų „WordPress“ svetainių programavimo kalba, greičiausiai naudodami naujausią jos versiją galite padidinti jūsų svetainės greitį.

Papildydami aukščiau pateiktus patarimus, turite dar naudoti tam tikrus papildinius, kad dar labiau padidintumėte savo svetainės greitį. Pažvelkime į juos.

WP raketa

„WordPress“ ekspertų pažymėtas kaip „galingiausias“ talpyklos papildinys, „WP Rocket“ yra tikrai svarbus norint padidinti jūsų svetainės greitį. Labai lengva įdiegti ir iškart suaktyvinamas, pašalinant bet kokią nereikalingą kovą.

Šis įskiepis fone atlieka daugybę užduočių ir jums nereikia nieko daryti, pavyzdžiui:

 • Sumažina CSS, HTML ir „JavaScript“ svorį
 • Įkelia vaizdus svetainėje tik tada, kai vartotojas slenka žemyn
 • Dažnai išvalo puslapio talpyklą
 • Imituoja apsilankymą iš anksto įkelti talpyklos

Sąsaja yra gana paprasta, o jų palaikymo komanda yra visada pasirengusi išspręsti bet kurią iš jūsų problemų.

Kvepalai

Padidinkite savo svetainės greitį ir bendrą našumą naudodami Kvepalai. Tai padeda sumažinti nereikalingų HTML užklausų ir išteklių skaičių. Jis turi lengvą prietaisų skydelį, iš kurio galite įjungti / išjungti užklausas ir atlikti kitas konfigūracijas.

Pvz .:

 • Juokingi įkeliami vaizdai
 • Išankstinis DNS iškvietimas
 • Iš anksto prisijungti
 • CDN perrašymas
 • Pašalinkite „jQuery“ migraciją, išsamią versijos informaciją, RSD saitą, trumpą saitą, RSS kanalų nuorodas, „Dashicons“, REST API nuorodas, užklausų eilutes
 • Išjungti komentarus, savaiminius atkūrimus, širdies ritmo API, „Google“ šriftus, RSS tiekimus, XML-RPC, jaustukus, įterpimus
 • Pakeiskite prisijungimo URL, automatinio išsaugojimo intervalą

ir daug daugiau …

Jau neminint to, kad jo dydis yra mažesnis nei 50 KB, kuris yra tikrai lengvas. Jis neužima daug vietos ir neturi „JavaScript“ priekinėje dalyje. Ar paminėjau, kad jis suderinamas su visais turimais papildiniais ir temomis? Nėra jokių konfliktų galimybių.

Įdiegę šį papildinį galėsite mėgautis dažnais atnaujinimais ir aukščiausio lygio palaikymu.

Smushas

Pamenate, aš jums aukščiau papasakojau apie vaizdų glaudinimą / optimizavimą? Na, Smushas daro būtent tai. Šio įskiepio ypatybės yra susijusios su vaizdais, o tai leidžia:

 • Keisti dydį
 • Suspausti / optimizuoti
 • Padėkite juos „tingiam kroviniui“
 • Aptikite didžiulius vaizdus

Geriausia yra tai, kad galite automatizuoti visas šias užduotis ir leisti joms veikti fone. „Smush“ yra suderinamas su „Gutenberg“ ir neriboja jokio mėnesio naudojimo apimties, vadinasi, galite optimizuoti tiek nuotraukų, kiek norite.

Bet..

Jei norite daugiau pažangių funkcijų, taip pat galite patikrinti „Smush PRO“.

Viena iš puikių PRO savybių yra CDN. „Smush“ aptarnaus vaizdus iš jų greito CDN be DNS pakeitimų sudėtingumo.

„WP Super Cache“

PHP scenarijai yra daug sunkesni nei HTML ir turint tai omenyje, „WP Super Cache“ padeda pagerinti jūsų svetainės greitį. Tai sukuria statinius HTML failus iš jūsų dinaminio tinklaraščio ir rodo, kad lankytojams, o ne visaverčiam sunkiuoju.

Atlikus konfigūraciją, ji taip pat išvalo nepageidaujamą talpyklą, kad paspartintų veiksmus. Kita labai įdomi savybė yra „išankstinis įkėlimas“. Papildinys automatiškai aplanko jūsų svetainės puslapius ir sugeneruoja lankytojams iš anksto įkeltą jos versiją, kad nereikėtų kiekvieną kartą iš naujo įkelti..

Panašiai yra ir dar keletas panašių funkcijų, kuriomis siekiama pasiekti geresnį svetainės greitį.

W3 bendra talpykla

Kitas puikus talpyklos papildinys, W3 bendra talpykla. Joje įdiegta daugiau nei milijonas diegimų ir daroma viskas, kas žinoma – padidinant svetainės greitį talpykloje.

Šis papildinys yra visiškai nemokamas ir atvirojo kodo bei gali būti integruotas su CDN, kad būtų galima drastiškai patobulinti reikalus. Tai gerai veikia ir mobiliuosiuose įrenginiuose, o tai reiškia, kad lankytojai gaus tas pačias privilegijas, kokias gaus naudodamiesi darbalaukiu.

WP greičiausias talpykla

Daugelis šių talpyklos papildinių turi panašius pavadinimus ir WP greičiausias talpykla tuo atveju nesiskiria. Taigi nesunku juos supainioti; tačiau šis įskiepis turi krūvą unikalių funkcijų, kurios jį išskiria.

Jis talpykloje talpinamas ir gali sumažinti HTML. Be to, joje taip pat yra „JavaScript“ ir CSS derinio parinktys. Kai kurios kitos funkcijos apima:

 • Naršyklės talpyklos kaupimas
 • GZIP įrankiai
 • Vaizdo optimizavimas
 • CDN palaikymas
 • Laikinosios talpyklos laikas

Šio papildinio nustatymų puslapis yra patogus vartotojui, ir kiekvienas žymimasis laukelis yra šiek tiek paaiškintas, kad žinotumėte, ką darote. Jei norite pasiekti daugiau funkcijų, galite atnaujinti jų priedų planą.

EWWW Image Optimizer

EWWW Image Optimizer gali padėti padidinti svetainės greitį, taupyti atmintį ir pralaidumą kartu. Įdiegus, šis papildinys optimizuos visus iš anksto įkeltus ir naujus vaizdus. Jis turi intelektualią technologiją, leidžiančią nustatyti, ar reikia paversti jūsų atvaizdą į kitą failo formatą, kad būtų greitesnis, ir tai daro už jus, jei norite.

Galite būti tikri, kad vaizdai nepraranda jokios kokybės proceso metu, ir geriausia yra tai, kad nereikia optimizuoti daugybės vaizdų amžinai, nes jie optimizuojami serveryje..

Kolibris

Viskas viename optimizavimo papildinys, Kolibris turi viską, ko reikia jūsų svetainei pagreitinti. Galite atlikti failų glaudinimą, turto optimizavimą, integruoti „Cloudflare“ ir taip pat stebėti savo našumą. Be to, jūs galite:

 • Sujunkite ir sumažinkite kodą
 • Atlikite visos svetainės talpyklą
 • Suspauskite failus per GZIP
 • Gaukite pranešimus prastovos ir lėto krovimo metu
 • Pasiekite „Analytics“ greitį

Šiame „premium“ įskiepyje yra daug daugiau, ir jūs galite išbandyti juos visus naudodami 7 dienų nemokamą bandomąją versiją. Jei svetainės greitis yra pagrindinis jūsų rūpestis (kaip ir mums visiems), tuomet būtinai patikrinkite tai.

Įsivaizduok

Palengvinkite sunkius vaizdus Įsivaizduok. Tai gali optimizuoti visus esamus ir naujus vaizdus neprarandant jokios kokybės. Puiku tai, kad nereikia to daryti rankiniu būdu. Įdiegę šį papildinį, jis automatiškai pradės optimizavimą ir sutaupys daug laiko.

Galite pradėti nemokamai ir, jei reikia, atnaujinti į priemokos planą.

Neatsargumas

Neatsargumas yra dar vienas galingas papildinys, padedantis pagerinti jūsų svetainės greitį. Tai veikia taip, kad sumažina jūsų atvaizdų dydį, kad užimtų kuo mažiau vietos. Galite toliau konfigūruoti plotį ir aukštį ir netgi nustatyti kokybės lygį.

Kita funkcija, apie kurią verta kalbėti, yra tai, kad ji gali konvertuoti PNG vaizdus į JPG sistemoje, neišeidama iš prietaisų skydelio. Apskritai, „Imsanity“ yra patogi ir puiki, kad viskas būtų padaryta greitai.

Greitas atlikimas

Lengva nustatyti, Greitas atlikimas Norint pasiekti daug greitesnę „WordPress“ svetainę, nereikia jokių kodavimo žinių. Jis turi daugybę skirtingų funkcijų, tokių kaip:

 • Puslapių kaupimas
 • Vaizdų optimizavimas
 • Duomenų bazės optimizavimas
 • CSS ir „Java“ minimizavimas
 • Įgalinti / išjungti papildinius tam tikruose puslapiuose

Be viso to, jis taip pat siūlo tingų įkėlimą ir sudėtingesnes talpyklos galimybes. Kadangi šis papildinys nėra nemokamas, turėtumėte įsigyti vieną iš jų mokamų planų, pradedant nuo 39,99 USD per metus..

„Quicklink“

Unikalus papildinys, „Quicklink“, pakelia navigaciją vėjas. Daugelis svetainių (įskaitant gerai žinomas) kenčia dėl lėto naršymo iš vieno puslapio į kitą. Norėdami su tuo kovoti, šis papildinys juokingai sumažina lankytojų įkėlimo laiką iš anksto įkeldamas kitą puslapį.

Ji turi išmaniąją technologiją, kuri jau atspėja, kuri nuoroda lankytoją gali aplankyti paskui, ir iš anksto įkelia, kad išvengtų laukimo laiko. „Quicklink“ yra lengva ir daro tik tai, ko reikia. Ne ką mažiau, nieko daugiau.

Išvada

Čia jį turite – geriausi „WordPress“ papildiniai, skirti padaryti jūsų svetainės apkrova daug greičiau nei anksčiau. Tikiuosi, kad šis sąrašas padės pasiekti geresnį reitingą ir geresnę vartotojo patirtį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map