10 geriausių „Google Adsense“ optimizuotų „WordPress“ temų 2020 metams

Ar ieškote „WordPress“ temų, kad padidintumėte „Adsense“ pajamas? Jums tai padaryti padės „Google Adsense“ optimizuotos „WordPress“ temos.


„Google Adsense“ yra geriausias būdas užsidirbti pinigų internete per savo tinklaraštį ar svetainę. „Premium Adsense“ optimizuotos „WordPress“ temos padės jums gauti daugiau pajamų nei nemokamos „WordPress“ temos.

Taigi mes „WPressBlog“ sukūrėme jums geriausių „Adsense“ optimizuotų „WordPress“ temų sąrašą. Šiose temose galite patalpinti skelbimų kodus ten, kur gausite daugiausia paspaudimų ir įspūdžiai. Tai padidins jūsų „Adsense“ pajamos.

Taip pat skaitykite: Geriausi „Google AdSense“ papildiniai, skirti „WordPress“ uždirbti maksimaliai 2020 m

Čia galite rasti 10 geriausių „WordPress“ temų, skirtų „Google Adsense“ 2020 m.

Geriausios „Google Adsense“ optimizuotos „WordPress“ temos 2020 metams

1. Laikraštis

Laikraštis

Laikraštis vis dar yra populiariausia „WordPress“ tema, kurios pardavimai viršija 60 000. Tai dažniausiai naudoja tinklaraštininkai, kurie tvarko savo tinklaraščius, kad užsidirbtų pinigų internete. Iš viso jame yra 56 dizainai ir jūs galite naudoti bet kurį iš jų. Kai kurie iš jų yra išvardyti žemiau, kurie yra populiarūs amžinai.

 • Numatytasis laikraštis
 • Žurnalas „Gyvenimo būdas“
 • Programėlės
 • „TechNews“
 • Naujienų žurnalas

Šioje temoje gausite integruotą „Adbox“ valdiklį, „Social counter“ valdiklį, „Author box“ valdiklį, „Instagram“ valdiklį, populiarių kategorijų valdiklį ir orų valdiklį..

2. „Admania“ – „AD“ optimizuota „WordPress“ tema „Adsense“ & Partnerių entuziastai

Admanija

„Admania“ yra geriausia ir pigiausia „Adsense“ optimizuota „WordPress“ tema. Ši tema turi 6 įspūdingus išdėstymus, kuriuose galite patalpinti skelbimus aukšto konversijos vietose. Jame yra patogus nustatymas, leidžiantis įkelti ir redaguoti skelbimus naudojant tiesioginį redaktorių.

3. „TrueMag“

„TrueMag“

„True Mag“ yra moderni ir švari „Adsense“ tema, skirta žurnalų ir vaizdo įrašų rinkiniams. Šioje temoje yra įmontuoti vaizdo įrašų valdikliai, vaizdo įrašų skelbimų papildinys, trumpieji vaizdo įrašų kodai ir daug daugiau. Jame yra reaguojantys skelbimų rinkiniai, kurie visuose įrenginiuose rodo visą reklamą

4. Jarida

Jarida

„Jarida“ yra daugialypė „WordPress“ tema, turinti per daug naujausių funkcijų. Jame yra „drag and drop“ pagrindinio puslapio kūrimo priemonė, „mega“ meniu, įmontuota peržiūros sistema, lipnus naršymo meniu ir jame yra per daug spalvų, kad galėtumėte pasirinkti temą.

5. Milijonai

Milijonai

„Gillion“ yra nuostabi „WordPress“ tema, skirta tinklaraščiams, naujienoms ir žurnalams kurti. Iš viso jame yra septyni demonstraciniai vaizdai ir redagavimui naudojamas „Visual Composer“. Tai yra SEO optimizuota „WordPress“ tema, todėl nereikia koduoti. Tai paprasta ir sklandi „Adsense WordPress“ tema.

6. „Newsmag“ – „News Magazine“ laikraštis

Newsmag

„Newsmag“ taip pat yra populiariausia „WordPress“ tema „Google Adsense“. Iki šios dienos jo parduota daugiau nei 12.000. Jis turi intelektualią reklamos funkciją su 10 iš anksto nustatytų skelbimų vietų. Kiekviena vieta buvo strategiškai įtraukta į jūsų turinio išdėstymą, kad būtų pasiektas didžiausias paspaudimų rodiklis. Tiesiog įdėkite „AdSense“ kodą vieną kartą ir atsipalaiduokite

7. GOLIATAS – skelbimų optimizuotos naujienos & Atsiliepimų žurnalas

GOLIATAS

„Goliath“ yra visiškai reaguojanti ir „Adsense“ optimizuota „WordPress“ naujienų ir žurnalo tema. jame yra įmontuota reitingų sistema, „Visual Composer“ ir „Revolution Slider“. Jis taip pat turi „WooCommerce“ ir „bbPress“ palaikymą.

8. Grimagas – AD & „AdSense“ optimizuotas žurnalo „WordPress“ tema

Grimagas

„Grimag“ yra geriausia „WordPress“ tema SEO ekspertams. Jis sukurtas siekiant gauti maksimalų pelną. Viena iš geriausių šios temos ypatybių yra tai, kad naudodamiesi šonine juosta galite parodyti visos šalies reklamą. Jame yra įmontuotas „AdSense“ sprendimas.

9. „DizzyMag“ – skelbimas & Peržiūrėkite „WordPress“ žurnalą

„DizzyMag“

„DizzyMag“ yra „AdSense“ parengto žurnalo tema, suteikianti didelę erdvę skelbimui svetainės viršuje. Jame yra reaguojantys skelbimų rinkiniai, kurie padeda jums gauti pajamų iš „AdSense“ svetainės. Jame yra įmontuota peržiūros sistema, kuri padeda paskelbti išsamią apžvalgą.

10. Jannah naujienos

„Jannah News“

Jannah yra „WordPress“ naujienų tema, kuri yra ideali norint užsidirbti pinigų iš „Google AdSense“. Iš viso jame yra 22 optimizuotas „Adsense“ išdėstymas, todėl jo atsisiuntimai didėja kiekvieną dieną. Joje per daug demonstracinių versijų visoms pramonės šakoms. Jannah yra labai įspūdinga „Google AdSense“ tema, optimizuota.

Norėdami padidinti savo „Adsense“ pajamas, nepamirškite naudoti šių geriausių tinklaraščių rašymo įrankių, kurie padidins jūsų svetainės našumą ir padės uždirbti daugiau.

Taip pat skaitykite:

 • Patarimai, kaip išvengti „Google AdSense“ paskyros uždraudimo
 • Geriausios mokamos „Adsense“ alternatyvos
 • Greičiausiai įkeliamos „WordPress“ temos 2020 m
 • Geriausios „WordPress“ temos tinklaraštininkams 2020 m

Išvada

Naudodami bet kurią „Adsense“ optimizuotą „WordPress“ temą iš aukščiau pateikto sąrašo, tikrai pastebėsite, kad padidės „AdSense“ pajamos. Komentuokite komentarų skiltyje, kuri tema jums patiko labiausiai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map