12 populiariausių tinklaraštininkų „WordPress“ papildinių, kuriuos reikia įsigyti 2020 m

Čia, „WPressBlog“, mes išvardijome 10 būtinų „WordPress“ papildinių, skirtų tinklaraštininkams naudoti 2020 m. Tai yra papildiniai, kuriuos turėtumėte naudoti visose „WordPress“ svetainėse.


Yra daug „WordPress“ papildiniai kurios suteikia tą pačią funkciją. Jūs turite pasirinkti geriausią iš visų šių papildinių. Šie papildiniai yra nemokamos, „freemium“ ir „premium“ versijos.

Norėdami sumažinti jūsų darbą ieškant geriausio papildinio, mes sudarėme sąrašą geriausi tinklaraštininkų „WordPress“ papildiniai kuri teikia geriausias savybes, palyginti su kitų rūšių papildiniais.

Pastaba: Visi toliau išvardyti papildiniai yra nemokami.

Turi turėti „WordPress“ papildinius tinklaraštininkams 2020 m

1. Akismet

„Akismet“ turi turėti „WordPress“ papildinius

Praėjus keliems mėnesiams nuo tinklaraščio kūrimo, jis gauna per daug komentarų šlamšto. Galite blokuoti visus tuos šlamšto komentarus naudodami „Akismet“, kuris yra geriausias anti-spam papildinys. Tai ateina su „WordPress“ diegimu.

Galite pamatyti, kiek komentarų patvirtinta ir kiek komentarų pažymėta kaip šlamštas. Šį papildinį asmeniškai galite naudoti nemokamai. Jei norite naudoti „Akismet“ komercinėms svetainėms, turite kreiptis į mokama versija.

parsisiųsti

2. Mielių SEO

Yoast SEO esminiai „WordPress“ papildiniai tinklaraštininkams

SEO yra svarbiausias dalykas bet kurioje svetainėje ir tam, kad galėtumėte tinkamai optimizuoti, turite sukurti puikų turinį.

Sukūrę puikų turinį turėtumėte patikrinti, ar jūsų turinys optimizuotas SEO, ar ne.

Bet kaip jūs galite tai padaryti?

Yoast SEO padės jums optimizuoti turinį. Tai patikrins pavadinimo žymas, metažymas, skaitomumą, raktinių žodžių optimizavimą ir daug daugiau. Taigi „Yoast SEO“ yra geriausias SEO įskiepis, kurį turėtų naudoti kiekvienas tinklaraštininkas.

parsisiųsti

3. „Jetpack“

„Jetpack“ geriausias „WordPress“ papildinys

„Jetpack“ yra būtinas „WordPress“ papildinys kiekviename tinklaraštyje. Jame yra per daug nuostabių funkcijų, tokių kaip svetainės saugumas, išvaizda, rašymas ir kt.

Vienas geriausių dalykų yra tas, kad jei naudojate „jetpack“, jums nereikia diegti šių papildinių: „Google XML“ svetainės schemų, „Wordfence“ saugos ir „WP ​​Smush“..

Parsisiųsti nemokamą versiją

Atsisiųskite „Premium“ versiją

4. W3 bendras talpykla

W3 bendrojoje talpykloje turi būti „WordPress“ papildiniai

Norint patobulinti SEO ir UX, būtina greitai įkelti savo svetainę. Greitesnė svetainė gali užimti aukštą vietą paieškos variklyje ir labiau įsitraukti į vartotojus.

„W3 Total Cache“ gali įgalinti talpyklos kaupimą ir jūsų svetainė tampa ypač greita, kurią galima įkelti per kelias sekundes. Taip pat puslapio greitis yra labai svarbus reitingavimui, todėl pasirinkę geriausią talpyklos papildinį galite patobulinti savo svetainės SEO.

Jei galite nusipirkti papildinį, rekomenduoju naudoti „WP Rocket“ papildinį. Tai paprasta, patogi naudoti ir turi per daug funkcijų.

parsisiųsti

Norite daugiau talpyklos papildinių, tada patikrinkite šiuos geriausius „WordPress“ talpyklos papildinius.

5. WP Smush

WP SMUSH populiarus „WordPress“ papildinys

Vaizdas labiau patraukia vartotojus nei turinys. Dėl aukštos kokybės vaizdų jūsų svetainė tampa patrauklesnė vartotojams. Tačiau aukštos kokybės vaizdas užima daug vietos atmintyje ir taip pat padidina tinklalapio įkėlimo laiką.

„WP Smush“ sumažins jūsų svetainės vaizdo dydį ir optimizuos jį taip, kad jūsų internetinis puslapis būtų įkeltas greičiau. Tai gali optimizuoti JPG, JPEG, GIF ir PNG formato vaizdus. Vaizdus galite optimizuoti dviem būdais: automatinį optimizavimą įkeldami ir masinį optimizavimą rankiniu būdu iš papildinio nustatymų.

parsisiųsti

Taip pat skaitykite: Geriausi vaizdų optimizavimo priemonės „WordPress“ papildiniai 2020 m

6. „WooCommerce“

„WooCommerce WordPress“ papildiniai

Jei norite sukurti el. Prekybos svetainę „WordPress“, jums reikia „WooCommerce“ papildinio. Dėl šio papildinio visos el. Prekybos užduotys taps paprastos ir patogios naudoti. Šiuo metu daugiau nei 30% el. Prekybos svetainių naudojasi „WooCommerce“.

Atsisiųskite nemokamą versiją

Atsisiųskite „Premium“ versiją

7. „WP-Optimize“

WP Optimizuokite esminį „WordPress“ papildinį

Laikui bėgant jūsų svetainės duomenų bazė didėja. Šioje duomenų bazėje taip pat yra nereikalingų failų (jūs apie juos nežinote), dėl kurių jūsų svetainė sulėtėja.

„WP-Optimize“ išvalys jūsų duomenų bazę ir padidins svetainės našumą. Pabaigoje. Jūsų svetainė veiks sklandžiai ir greičiau.

Be to, „WP-Optimize“ išvalys jūsų komentarus apie šlamštą, įrašus šiukšliadėžėje, įrašų atkūrimą ir atkūrimą.

parsisiųsti

8. „Wordfence“ saugumas

„Wordfence“ saugos esminiai „WordPress“ papildiniai

Bet kuriam tinklaraščio savininkui reikia saugoti savo tinklaraštį nuo įsilaužėlių. Yra daugybė būdų, kuriais įsilaužėlis gali naudoti nulaužti jūsų svetainę. Be papildinio negalite padaryti savo tinklaraščio pakankamai saugiu.

Yra daugybė „WordPress“ saugos papildinių, galinčių efektyviai apsaugoti jūsų svetainę. Bet jei jūs ieškote nemokamo papildinio, tada „Wordfence“ saugumas yra geriausias saugumo papildinys.

„Wordfence Security“ turi daugybę funkcijų, saugančių jūsų svetaines, pvz., Ugniasienės apsauga, kenkėjiškų programų nuskaitymas, netinkami prisijungimo blokai ir daug daugiau.

Galite pamatyti tiesioginį savo svetainės srautą, įskaitant robotus. Jei savo svetainėje pastebite kokią nors įtartiną veiklą, galite ją iškart užblokuoti. Tai yra geriausias nemokamas „WordPress“ papildinys, skirtas jūsų svetainei apsaugoti.

parsisiųsti

Taip pat skaitykite: Geriausi „WordPress“ svetainės saugos papildiniai

9. Sugedusių nuorodų tikrintuvas

Sugadintų nuorodų tikrintuvas turi turėti „WordPress“ papildinį

Net jei turite sėkmingą svetainę, turinčią didžiulį srautą, yra daugybė galimybių, kad jūsų svetainėje būtų neveikiančių nuorodų. Neveikiančios nuorodos dažniausiai randamos komentaruose. Jie sukuria blogą įspūdį apie jūsų svetainę.

Norėdami rasti neveikiančias nuorodas savo svetainėje, „Broken Link Checker“ papildinys veikia tikrai gerai. Kai jūsų svetainėje rasta neveikianti nuoroda, šis papildinys gali pranešti jums el. Paštu ir „WordPress“ informacijos suvestinėje, kad galėtumėte greitai ją išspręsti..

parsisiųsti

10. „WPForms“

„WPForms“ esminis „WordPress“ papildinys tinklaraščiui

Visose svetainėse būtina turėti kontaktų puslapį, kad bet kuris klientas galėtų lengvai susisiekti su jumis naudodamas kontaktų puslapį. Kontaktinės formos dėka vartotojo užduotis yra lengva ir greita susisiekti su svetainės savininku.

Iš per daug kontaktinės formos papildinių pasirinkau „WPForms“ dėl paprastų, greitų ir lengvai naudojamų funkcijų. Galite sukurti kontaktų formą per kelias sekundes naudodami nuvilkimo funkcijas.

parsisiųsti

Taip pat skaitykite: Geriausi „WordPress“ svetainės kontaktinės formos papildiniai

11. Peradresavimas

Peradresavimas turi turėti „WordPress“ papildinius tinklaraštininkams

Keliais atvejais turite pakeisti savo įrašų ar puslapių nuolatines nuorodas. Pakeitę nuolatinę nuorodą, jei neperadresuojate senojo URL į naują URL, jūsų svetainės vartotojai pamatys 404 klaidos puslapį, kuris sukuria blogą jūsų svetainės įspūdį.

Čia galite naudoti „Peradresavimo“ papildinį, norėdami peradresuoti seną URL į naują URL. Seną URL galite nukreipti į naują naudodami 301, 302 ir 307. Kai keičiate nuolatinę nuorodą, tada pagal numatytuosius nustatymus šis papildinys sukuria 301 peradresavimą automatiškai į naują URL, kad negalėtumėte prarasti puslapio vertės..

parsisiųsti

12. „WordCress“ skirtas „MailChimp“

Populiariausias „WordPress“ papildinys „MailChimp“

„MailChimp“ yra geriausias el. Pašto abonentų „WordPress“ papildinys. Naudodamiesi „MailChimp“, galite siųsti el. Laišką, tvarkyti prenumeratorius ir patikrinti rezultatą.

„MailChimp“ yra nemokamas „WordPress“ papildinys, kurį labai lengva įdiegti ir naudoti. Norėdami naudoti „MailChimp“ komercinėje svetainėje, turite nusipirkti „premium“ versiją.

Norėdami sukurti naujienlaiškį, „MailChimp“ galite sukurti gražią pasirenkamą formą.

parsisiųsti

Taip pat skaitykite: 10 geriausių el. Pašto abonentų „WordPress“ papildinių iki 2020 m

Išvada

Jei įdiegsite šiuos būtinus „WordPress“ papildinius tinklaraštininkams, tada sumažės daugiau nei 50% darbo. Naudodami šiuos papildinius galite lengvai ir greičiau valdyti savo tinklaraštį.

Jei naudojate bet kurį kitą papildinį, kuris veikia geriau nei aukščiau išvardytas papildinys, praneškite mums apie tai žemiau esančiame komentarų skyriuje, kad galėčiau jį įtraukti į šį sąrašą.

Taip pat skaitykite:

  • Geriausi „Google AdSense“ papildiniai, skirti „WordPress“ uždirbti maksimaliai 2020 m
  • 9 geriausi „WordPress“ papildiniai, skirti jūsų „WordPress“ svetainėms perkelti
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map