15 populiariausių priežasčių, kodėl verta pasirinkti „WordPress“ savo verslui 2020 m

Akivaizdu, kad kurdami į verslą orientuotą svetainę, mes pasirinksime geriausią platformą! Nepaisant to, sunku pasirinkti pagrindinę platformą, leidžiančią pakeisti tinklalapį.


Verslininkams kilo nerimas, kad gali nukentėti populiarumas ir eismas. Bet kai jūs vykdote verslą, labai svarbu turėti svetainę, turinčią nepriekaištingą išvaizdą ir funkcijas. Taigi, svarbu pasirinkti tą, kuris gali duoti klestinčių rezultatų.

Yra keletas CMS platformų, tokių kaip „Joomla“, „Typo3“, „WordPress“, „Serendipity“, „Shopify“, „ImpressPages“ ir daugelis kitų. Be to, „WordPress“ yra idealus verslas iš daugelio. Tai labai suderinama, lengva prižiūrėti ir integruoti.

Galbūt jums kilo keli klausimai, kaip pasirinkti „WordPress“. Kas yra tokia gera šioje TVS? Kaip tai gali būti geriausias pasirinkimas jūsų verslui?

Taigi, norėdami atsakyti į visus šiuos klausimus, sugalvojome 15 priežasčių, paaiškinančių idėją pasirinkti „WordPress“ savo verslui. Pradėkime!

Kodėl savo verslui pasirinkote „WordPress“??

Patikimumas

Kaip rodo statistika, „WordPress“ yra pirmaujanti CMS su 34% pasaulio žiniatinklio platformos 2019 m tai yra 4% ankstesnių metų žygis. Jis buvo naudojamas didelių verslo svetainių ar tinklaraščių tinklalapiuose ir parodė pastebimą laimėjimą.

Jį sukūrė PHP, MySQL ir „JavaScript“. Be to, priežiūros metu jis atitiko griežtus pasaulinio žiniatinklio konsorciumo (W3C) kodavimo standartus. Tai beveik sulaukia 144 milijonų lankytojų per mėnesį ir tapo 5-ąja žiūrima platforma po „Facebook“, „Google“, „Twitter“ ir „Amazon“.

Universali platforma

„WordPress“ suteikia milijonams visos srities sferų. Tai viena ryškiausių turinio valdymo sistemų. „WordPress“ yra universali platforma, nes ji turi prietaisų skydelį, kurį gali efektyviai naudoti visi (taip pat ne techniniai).

Tai sugalvojo ypatybes ir funkcijas, kurias labai lengva suprasti. „WordPress“ turi apie 50 000 papildinių ir 3500 GPL licencijuotų temų. Tai gali lengvai pasiekti visi, nes „WordPress“ yra 57 kalbomis. Tai sudaro 71% tinklaraščių anglų kalba ir 4,7% ispanų kalba.

SEO tinka

Tiksliau sakant, „WordPress“ priklauso nuo 80 iki 90% „Seach Engine Optimization“ (SEO). Iš visų ten esančių papildinių „Yoast SEO“ yra 5 milijonai aktyvių diegimų, o „viskas viename“ SEO yra apytiksliai 2 milijonai + aktyvių įdiegimų. Taigi, galima sakyti, kad „WordPress“ leidžia labiau palaikyti SEO naudojant SEO įskiepius.

SEO draugiškas

Temas galima lengvai pritaikyti skaitmeninės rinkodaros aplinkai. Naudodami papildinius galite padaryti viską, kas reikalinga SEO bumui, pvz., Tikrinti turinio peržiūrą paieškos rezultatuose, SEO tobulinimo rekomendacijas, gauti SEO balus, XML svetainės žemėlapio generavimą, kurti tinkintus SEO parametrus žinutėms, laikmenoms ir puslapiams bei valdyti XML svetainės schemą..

Kelių vartotojų galimybės

Atsižvelgiant į dideles įmones, labai svarbu nuolat atnaujinti svetainę, kad joje būtų daug vartotojų. Tai labai naudinga, nes tai suteikia galimybę paskirti įvairias užduotis asmeniui jūsų įmonėje.

„WordPress“ turi penkis numatytuosius vartotojo vaidmenis, tokius kaip Redaktorius, Pagalbininkas, Administratorius, Prenumeratorius ir Autorius. Tai suteikia verslininkui teisę pasirinkti, ką vartotojas gali padaryti ar negali padaryti naudodamasis vartotojo vaidmens valdymo sistema. Svarbu žinoti vartotojo vaidmenis ir leidimus jūsų svetainės plėtrai.

Integruotas internetinis dienoraštis

„WordPress“ siūlo nuostabų pranašumą kuriant svetainę, kuri leidžia be vargo pridėti tinklaraštį. Dėl numatytosios dienoraščių konfigūravimo funkcijos, ji yra viena iš geriausių internetinių dienoraščių platformų.

Integruoti internetiniai dienoraščiai

Ši funkcija suteikia keletą parinkčių, pvz., Šlamšto sprendimus, žymas, kategorijas, komentavimą, „Gravatars“, valdiklius, laikmenas ir daug daugiau.

Esanti paramos bendruomenė

Sukūrė profesionali konsultantų, interneto svetainių kūrėjų ir mokslininkų bendruomenė, „WordPress“ yra atvirojo kodo TVS, palaikoma daugybės entuziastų. Kas žino „WordPress“, gali pasinaudoti šios platformos pranašumais.

Pradėję naudotis „WordPress“ ne tik nuolat gausite nemokamą palaikymą iš įvairių bendruomenės narių, bet ir gausite prieigą prie daugybės nemokamų papildinių ir temų..

Lengva nustatyti ir atnaujinti

Kaip buvo žinoma, kad „WordPress“ gali pasiekti ir ne techninis asmuo. Nereikia mokėti išmanyti kodavimo ir programavimo įgūdžių. Galite lengvai nustatyti „WordPress“ svetainę nežinodami HTML, „Javascript“ ir PHP programavimo kalbų. Jį galima rankiniu būdu įdiegti per mažiau nei 5 minutes. Taigi, tiesiog eik į priekį ir mėgaukis besiūliu aptarnavimu.

Labai svarbu atnaujinti bet kokią programinę įrangą, kad ją apsaugotumėte, taigi, kalbant apie „WordPress“. Kadangi „WordPress“ yra didžiulė platforma, todėl tampa svarbu atnaujinti ją taip, kad ji būtų saugi nuo atakų, tokių kaip „Brute Force“ išpuolis..

Labai lengva atnaujinti „WordPress“ temas, papildinius vos vienu ypu. Nors „WordPress“ visada praneša apie naujausią versiją atnaujinti, taip pagerindama svetainės funkcionalumą, išlaikydama ją šviežią ir saugią..

Valdomas, ekonomiškas ir lankstus

Turint keletą funkcijų ir funkcijų, tampa lengva prižiūrėti „WordPress“ svetainę, o ne tinklaraštį ar el. Prekybos svetainę. Reguliarus testavimas ir vertinimas patobulino „WordPress“ komponentus naudodamas išteklius, kurie galėtų padėti efektyviai valdyti „WordPress“ svetainę.

„WordPress“ yra ekonomiškesnis, palyginti su kitomis CMS, tokiomis kaip „Joomla“, „Typo3“, „WordPress“, „Serendipity“, „Shopify“. Čia pateikiamos temos ir papildiniai už prieinamą kainą. Galite lengvai pasirinkti iš daugybės pasirinkimų.

„WordPress“ yra pakankamai lanksti, kad galėtume labai lengvai sukurti bet kurią svetainę (asmeninę svetainę, tinklaraštį, tam tikrą įvykių valdymo svetainę, el. Prekybos svetainę)..

Didina kūrybiškumą ir laiko valdymą

Kadangi „WordPress“ yra daugybė temų ir papildinių, todėl sukurti savo tinkintą svetainę tampa labai lengva. Galite valdyti svetainės išdėstymą pasirinkdami norimą papildinio temą. Sukurti svetainę su mūsų pageidaujamais terminais yra tokia lengva užduotis naudojant „WordPress“.

Didinkite kūrybiškumą

„WordPress“ turi daugybę papildinių, kurie padidina darbo našumą pasirinkdami įvairius pasirinkimus ir labai tinkamai valdo laiką.

Novatoriški ir keičiami

Kaip žinoma, kad „WordPress“ šioje srityje naudoja beveik kiekvienas vartotojas. Taigi, svarbu būti stabiliam ir atnaujinti svetainę su tendencijomis, kad būtų galima valdyti lankytojų įsitraukimą. Bet kokį jautrumą „WordPress“ ekspertai nustato ir iškart nustato.

Tai suteikia saugią ir stabilią platformą, leidžiančią tvirtai valdyti verslą. „WordPress“ visada išlaikė savo konkurentų pranašumą su naujoviškomis ir pranašesnėmis technologijomis.

Verslo plėtrai yra privaloma visiškai veikianti ir greitai įkeliama svetainė. Ir „WordPress“ niekada nepraleidžia šio fakto ir leidžia mums sukurti viską, ką norime sukurti naudodami „MaxCDN“ ir „CloudFare“.

Projektuokite nuosekliai ir lanksčiai

„WordPress“ sugalvojo dvi temos parinktis, būtent. Numatytoji tema (nemokama) ir aukščiausios kokybės tema (mokama), skirta kuriant svetainę. Kai pasirinksite temą, „WordPress“ užtikrins panašų dizainą visoje svetainėje, net jei pridėsite tinklaraščių įrašus ir tinklalapius. Taigi, tai užtikrina puikų nuoseklumą ne tik su vartotojais, bet ir suteikia gražią išvaizdą svetainei.

Naudodamiesi kelių dizainų integravimo funkcija, galite išlaikyti skirtingus dizaino išdėstymus visoje svetainėje, o tada – vienodą dizainą.

Sinchronizavimas su populiariais šaltiniais

Būdamos plačiai populiarios ir dažniausiai naudojusios platformą, kai kurios trečiųjų šalių įmonės sukūrė savo integracijos scenarijus ar papildinius, kad būtų galima naudoti „WordPress“.

Pridėti papildiniai susiejo trečiosios šalies sąskaitą su „WordPress“ svetaine ir užtikrina stabilią darbo eigą. „MailChimp“ yra trečiosios šalies papildinys, su kuriuo galite lengvai sinchronizuoti veiksmus su „WordPress“ svetaine.

Kadangi „WordPress“ leidžia mums integruoti trečiųjų šalių paslaugas su svetaine ir naudoti skirtingas API, kurios taip pat naudojamos svetainėje.

Saugumas kaip svarbiausias prioritetas

„WordPress“ yra atvirojo kodo platforma, taigi ja naudojasi milijonai vartotojų. Piratai / užpuolikai visada nori tai pažeisti naujais būdais. Tačiau kartu su saugos protokolais kurti svetainę naudojant „WordPress“ visada yra saugu. „WordPress“ reguliariai atnaujina savo saugos priemones ar priemones, skirtas apsaugoti svetainę, galimą žalą.

Tvirtas kenkėjiškų programų stebėjimas

Pastaraisiais metais pastebimas nepaprastai didelis elektroninės kriminalinės veiklos ir kenkėjiškų programų padaugėjimas. Tinklalapį galima lengvai užkrėsti kenkėjiška programa dėl staigaus svetainės gedimo, lėto greičio ir pan.

„WordPress“ turi stiprias saugos priemones, pvz Antivirusinė ir Saugumas reguliariai nuskaityti ir aptikti šlamšto nuorodas ir kenkėjiškas programas. Tai naudodami vienu mygtuko paspaudimu galite lengvai stebėti svetainės saugumą.

SSL sertifikavimas

Saugus lizdo sluoksnis (SSL) yra bendra saugos technologija, naudojama asmens duomenims, tokiems kaip vartotojo informacija, internetinės bankininkystės operacijos, užpuolikai ir pan. Apsaugoti. Tai reikšminga svetainės saugai ir „Google“ gerai įvertino. Naudodami „WordPress“ galite lengvai nustatyti SSL sertifikavimą svetainėje vienu kartu Atsisiųskite tikrai paprastą SSL.

Baigiamosios pastabos

Be abejo, „WordPress“ yra geriausia platforma, kuria galima pasikliauti kuriant svetainę. „WordPress“ siūlo daugybę temų ir papildinių, daugialypių vartotojų galimybes, palaikymo bendruomenę, laiko valdymą, saugą ir kenkėjiškų programų stebėjimą. Tikimės, kad šis straipsnis padės jums naudoti „WordPress“ jūsų verslui.

Apie autorių:

Emily Johns yra interneto svetainių kūrėja ir IT konsultantė „WordSuccor“, teikiant „WordPress CMS“ plėtros paslaugas pasauliniams klientams. Ji jau daugiau nei dešimtmetį pasinerusi iš atvirojo kodo ir dalijasi viskuo apie „WordPress“ bei naujas interneto dizaino technologijas. Galite ją rasti „Twitter“!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map