5 geriausi „WordPress“ etapų papildiniai 2020 m

Pagalvokite apie „WordPress“, o jūs galvojate apie paprastą ir patogų internetinės svetainės kūrimo būdą be jokių techninių problemų. Vis dėlto lygiai taip pat tiesa, kad kiekviena „WordPress“ svetainė yra sudėtingas svetainės failų, tinkintų puslapių ir įvairių papildinių / temų tinklas..


Visi jie veikia kartu, kad jūsų svetainei būtų suteiktos kelios funkcijos. Todėl kartais paprasčiausias failo modifikavimas ar papildinio atnaujinimas gali suklysti ir jūsų svetainė gali sulūžti, sudužti ar susidurti su lėto įkėlimo laiku..

Tai nereiškia, kad neturėtumėte daryti jokių pakeitimų ar atnaujinimų savo „WordPress“ svetainėje. Ar nebūtų naudinga, jei galėtumėte išbandyti visus savo svetainės pakeitimus / atnaujinimus nepadarę jokios įtakos gyvai matomai svetainei, kuri yra matoma pasauliui? Dabar tai įmanoma per svetainių išdėstymą arba „WordPress“ inscenizavimą.

Šiame straipsnyje mes įvertinsime, kaip svetainių išdėstymas gali veikti jūsų „WordPress“ svetainėje, kartu su 5 iš geriausi „WordPress“ inscenizacijos įskiepiai tai gali supaprastinti procesą.

Kas yra interneto svetainės kūrimas ir kodėl jums to reikia?

Svetainių išdėstymas yra testavimo aplinka, sukurta kaip jūsų aktyvios svetainės klonas. Kitaip tariant, tai yra jūsų veikiančios svetainės, kurioje yra visi failai, papildiniai / temos ir net duomenų bazės failai, kopija.

Kuo tai naudinga jums??

Paprasta. Tai leidžia jūsų „WordPress“ kūrėjams atlikti svetainės pakeitimus, atnaujinti bet kurį papildinį / temą ar tinkinti failus nesijaudinant dėl ​​neigiamo šių pakeitimų poveikio tiesioginėje svetainėje.

Kitaip tariant, jūsų tiesioginė svetainė gali toliau veikti kaip ir anksčiau, net atlikdami reikšmingus pakeitimus svetainės išdėstymo aplinkoje.

Pvz., Galite sukurti ir išbandyti naują svetainės funkcionalumą savo klientams besinaudojančioje svetainėje. Kai būsite visiškai įsitikinę, kad pridėta funkcija veiks sklandžiai su jūsų svetaine, galite pasirinkti sujungti funkciją savo tiesioginėje svetainėje ir padaryti ją prieinamą savo vartotojams.

Kokius svetainių pakeitimus galite atlikti sustojimo aplinkoje? Štai keletas iš jų:

 • Prieš diegdami išbandykite naują papildinį / temą, kuri žada pagerinti jūsų svetainės funkcionalumą ir išvaizdą
 • Taikykite naujausius įdiegtų papildinių / temų atnaujinimus, kad patikrintumėte, ar jie suderinami su likusiais jūsų svetainės komponentais
 • Išbandykite naujausią „WordPress“ versijos naujinį, kad patikrintumėte, ar jūsų svetainėje nėra konfliktų ar nesuderinamumo problemų
 • Išbandykite visus su kodu susijusius pakeitimus, kurie gali pridėti funkcijų, tinkinti esamus failus arba ištaisyti bet kurią programinės įrangos klaidą dabartiniame „WordPress“ diegime
 • Prieš atkurdami žlugusią ar pažeistą svetainę, patikrinkite esamų svetainės atsarginių kopijų failus

Koks yra tikrasis svetainių inscenizacijos pranašumas?

Pakartotinės svetainės pakeitimai gali būti lengvai sujungti, kad suteiktų daugiau naudos jūsų tiesiogiai veikiančiai svetainei, arba gali būti atmesti, jei jie sukelia kokių nors nesuderinamumo problemų ar svetainės nesėkmių..

Kai kurie žiniatinklio prieglobos kompiuteriai teikia inscenizaciją, tačiau paprasčiausias ir geriausias būdas išdėstyti yra naudojant papildinį. „WordPress“ inscenizacijos įskiepiai supaprastina visą inscenizacijos procesą ir kai kuriuos veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis tinkamą inscenizacijos papildinį..

Geriausi „WordPress“ inscenizacijos papildiniai & Kaip pasirinkti tinkamą

Kalbant apie „WordPress“ platformą, svetainių savininkai gali pasirinkti iš daugybės inscenizacinių įskiepių, kurie įgalina testavimo tikslais sukurti svetainės sustojimo aplinką. Kaip ir bet kurį kitą „WordPress“ papildinį, inscenizacijos papildinius ar įrankius lengva įdiegti į savo svetainę. Jei neleidžiate atlikti daugybės pakeitimų ar tinkinimų savo svetainės failuose, inscenizuojamieji papildiniai leis išbandyti pakeitimus ar atnaujinimus nenutraukdami tiesioginės svetainės..

Kaip išsirinksite savo svetainei tinkamą „WordPress“ inscenizacijos įskiepį?

Čia yra keletas funkcijų, kurių turite ieškoti savo įskiepio papildinyje:

 • Lengva įdiegti ir konfigūruoti
 • Su saugumu susijusios funkcijos, tokios kaip slaptažodžių valdymas ir paketo serverio SSL pagrįstas šifravimas
 • Sujungti funkcionalumą: sujungti patvirtintus pakeitimus tiesioginėje svetainėje, kad atnaujinimai ir funkcijos būtų greitai prieinami svetainės vartotojui
 • Ekonomiškai efektyvus verslui su minimaliomis investicijomis į sustojimo infrastruktūrą
 • Net ir kelios pakopinės aplinkos neturi turėti jokios įtakos jūsų tiesioginiai tinklalapiams

Toliau įvertinsime 5 iš geriausi „WordPress“ inscenizacijos įrankiai prieinamų rinkoje, įskaitant jų pagrindines savybes ir kainą.

1. „BlogVault“

Galima įsigyti su nemokama ir mokama versija, „BlogVault WordPress“ inscenizacijos įskiepis pirmiausia naudojamas kaip pilnas „WordPress“ atsarginės kopijos sprendimas, kuris taip pat apima „WordPress“ inscenizacijos funkciją. Lengva įdiegti ir konfigūruoti savo svetainę, ji automatiškai sukuria visos jūsų svetainės atsarginę kopiją diegiant ir aktyvinant.

„BlogVault“ papildinys

Kalbant apie svetainių išdėstymą, „BlogVault“ pranašumai, įskaitant:

 • Vienu spustelėjimu pastatymas, kuris per kelias sekundes sukuria ir įdiegia jūsų svetainės sustojimo platformą
 • „WordPress“ inscenizacijos aplinkos priegloba tam skirtuose „BlogVault“ serveriuose, taip pašalinant bet kokią jūsų internetinio serverio ir jo išteklių apkrovą
 • Saugumo priemonės, tokios kaip slaptažodžių apsauga apsilankymo svetainėje, kartu su svetainių indeksavimo blokavimu paieškos sistemose
 • Sujungimo vienu paspaudimu funkcija, leidžianti palyginti sustojimo svetainę su tiesiogine svetaine ir tada sujungti visus (arba atrankinius) tiesioginės svetainės pakeitimus.
 • Modifikuotų duomenų bazės failų sujungimo į gyvą „WordPress“ svetainę palaikymas

Kaina: Mokami „BlogVault“ planai su įmontuota pastatymo funkcija prasideda nuo mėnesio 7,4 USD plano vienai svetainei.

2. WP etapas

Turėdama daugiau nei 40 000 aktyvių diegimų „WordPress“ svetainėse, „WP Staging“ yra lengvai naudojamas įskiepis, kurį keliais paspaudimais galima sukurti susisteminančią svetainę. „WP Staging“ gali įdiegti esamos svetainės kloną ar kopiją atskirame pagrindinio „WordPress“ diegimo pakatalogyje..

WP inscenizacijos papildinys

„WP Staging“ papildinys galimas tiek su nemokama, tiek su „premium“ versijomis ir siūlo šias su inscenizavimu susijusias funkcijas:

 • Greitas ir lengvas svetainių perkėlimas ir klonavimo funkcijos
 • Administratoriaus prieigos prie svetainės, kuriai skiriama paskyra, teisės
 • Suderinamas su populiariais interneto prieglobos serveriais, įskaitant „Apache“, „Microsoft IIS“ ir „Nginx“

„WP Staging Pro“ versija apima šias papildomas funkcijas:

 • Svetainių migracija ir klonavimas „WordPress“ daugialypiame tinkle.
 • Galimybė pasirinkti atskirą pasirinktinį aplanką ir duomenų bazę svetainėms rengti.
 • Svetainės klonavimas svetainės padomenyje.
 • Konkrečių vartotojo vaidmenų ir leidimų konfigūravimas svetainėms rengti.
 • Galimybė nukopijuoti pakeitimus / modifikacijas iš sustojimo svetainės į tiesioginę svetainę.

Kaina: Aukščiausios klasės „WP Staging“ įskiepio versija prasideda nuo 89 USD per metus vienai svetainei, o „Pro“ versija kainuoja 139 USD per metus iki 5 svetainių.

3. „WP Stagecoach“

„WP Stagecoach“ yra prieinamas tik naudojant „premium“ ar „mokamą“ versiją. Tai yra vieno mygtuko paspaudimo sprendimas, skirtas bet kuriai „WordPress“ svetainei..

„WP Stagecoach“ papildinys

Keletas pagrindinių „WP Stagecoach“ papildinio savybių yra:

 • Sukurkite sustojimo svetainę vienu paspaudimu ir vienu paspaudimu, kad atnaujintumėte tiesioginę svetainę
 • Duomenų bazių sujungimo funkcija, leidžianti sujungti etapinius pakeitimus tiesioginėje svetainėje neperrašant esamos duomenų bazės
 • Sustojimo svetainės slaptažodžio apsauga, kad būtų išvengta neteisėtos prieigos
 • Atrankinio perkėlimo funkcija, leidžianti pasirinkti konkrečius atnaujinimus (arba pakeitimus), kurie bus sujungti į tiesioginę svetainę
 • Leidžia priglobti sustojimo vietas specialiuose serveriuose, tokiu būdu įgalindami visišką testavimą atskiroje aplinkoje
 • Nuolatinis bet kokių duomenų bazės pakeitimų stebėjimo ir žurnale prižiūrėjimas sustojimo svetainėje
 • Galimybė importuoti svetainės failus, duomenų bazių failus arba abu sujungimo proceso metu
 • Veikia kaip bet kurio žiniatinklio prieglobos serverio papildinys

Kaina: „WP Stagecoach“ papildinys prasideda nuo mėnesio 12 USD per metus, į kurį įeina iki 10 „WordPress“ svetainių.

4. Kopijavimo aparatas

Su daugiau nei 1 milijonu aktyvių diegimų „Duplicator“ papildinys yra populiarus „WordPress“ svetainių perkėlimo įrankis. Paprastumo dėka įrankis naudojamas klonuoti svetainės turinį ir nustatyti bet kurios svetainės sustojimo svetainę. Be tinklalapių išdėstymo, šis įrankis gali būti naudojamas svetainių perkėlimui ir atsarginių kopijų kūrimui, kai nėra jokios prastovos svetainėje.

Kopijavimo priemonės papildinys

Keletas pagrindinių „Dublikatoriaus“ papildinio savybių yra:

 • „WordPress“ svetainės perkėlimas ir klonavimas be jokios prastovos svetainėje
 • Paprastas tiesioginės „WordPress“ svetainės perkėlimas iš vienos žiniatinklio prieglobos kitai
 • Lengvas visų svetainės failų atkūrimas tuščioje svetainėje
 • Tvarkykite neautomatines „WordPress“ svetainės atsargines kopijas visiškai arba iš dalies
 • „WordPress“ svetainės failų grupavimas ar pakavimas pakartotiniam naudojimui ir platinimui

Be aukščiau išvardytų funkcijų, „Duplicator Pro“ įrankyje yra šios išplėstinės funkcijos:

 • Suplanuotos svetainės failų atsarginės kopijos
 • „Debesies“ saugyklų vietų, įskaitant „Dropbox“, „Google Drive“, „Amazon S3“ ir „Microsoft OneDrive“, palaikymas
 • Kelių sriegių procesas, skirtas didesnių svetainių ir duomenų bazių valdymui
 • Kelių paprastų žingsnių kelių svetainių „WordPress“ tinklo perkėlimas
 • Profesionalus palaikymas ir el. Pašto pranešimai

Kaina: Apmokėti kopijavimo įrankio planai prasideda nuo 59 USD metinių išlaidų ir siekia 359 USD.

5. „BackupBuddy“

Kaip rodo pavadinimas, „iThemes“ „BackupBuddy“ įrankis yra „WordPress“ atsarginis sprendimas, kuris taip pat siūlo neatsiejamą svetainės funkciją. Be palaikomų suplanuotų atsarginių kopijų kūrimo ir atsarginių failų saugojimo ne įmonėje, „BackupBuddy“ turi ir diegimo funkciją, leidžiančią stumti ir atkurti sustojančių svetainių pakeitimus tarp pastatymo aplinkos ir tiesioginės svetainės..

„BackupBuddy“ papildinys

Kai kurios svarbios su „BackupBuddy“ papildinio ypatybėmis susijusios su inscenizavimu:

 • Lengvai diegiant svetainę, keliais paprastais paspaudimais galima pereiti nuo perėjimo prie tiesioginės svetainės.
 • Suteikia galimybę perkelti duomenų bazės failus (visus arba dalinius), papildinius / temas ir daugialypės terpės failus.
 • Galimybė anuliuoti bet kokius duomenų bazės pakeitimus prieš galutinį diegimą.
 • Spartesnis failų perkėlimas, taigi sutrumpėja laikas, reikalingas pakeitimams perkelti iš sustojimo į tiesioginę svetainę.
 • Tinka didelėms svetainėms su nuolatiniais pakeitimais ar atnaujinimais.
 • Momentiniai pranešimai el. Paštu, įspėjantys vartotojus apie bet kokias svetainės problemas.

Kaina: „BackupBuddy“ papildinys prasideda nuo 80 USD metinės kainos vienai svetainei.

Apibendrinant

Šiandien sudėtingiems svetainių tinklams labai svarbu išbandyti pakeitimus ar atnaujinimus prieš juos integruojant į tiesioginę svetainę. „WordPress“ svetainėse inscenizacijos įskiepiai siūlo paprastą sustojimo svetainių kūrimo būdą. Tada galėsite įvertinti kiekvieną pakeitimą, nesijaudindami apie tiesioginę svetainę.

Įrankiai, tokie kaip „BlogVault“ ir „BackupBuddy“, yra ekonomiškesni įmonėms, nes jie derina inscenizaciją su kitomis neatsiejamomis funkcijomis, tokiomis kaip svetainių perkėlimas, atsarginių kopijų kūrimas ir atkūrimas. Mes labai rekomenduojame juos patikrinti ir investuoti į sprendimą, kuris geriausiai tinka jūsų verslui.

Taip pat skaitykite:

 • 12 populiariausių „WordPress“ papildinių, skirtų tinklaraštininkams
 • 5 geriausi „WordPress“ saugos papildiniai
 • 30 ir daugiau dalykų, kuriuos turite padaryti įdiegę „WordPress“

Autoriaus biografija:

Akshat Choudhary visada didžiavosi savo sugebėjimu išmokyti savęs dalykų. Nuo pradžios „BlogVault“, Akshatas pavertė savo šalutinį projektą pelninga įmone, kuri Indijos startuolių erdvėje siekia naujų aukštumų. Būdamas „WordPress“ bendruomenės narys beveik dešimtmetį, Akshatas nori suprasti sritis, kuriose kovoja vartotojai. Pagrindinis „Akshat“ įsitikinimas, kad kuriant bet kurį gaminį yra įsitikinimas, kad galutiniam vartotojui nereikia pagalbos, ir padėti jiems kuo geriau, jei jie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map