5 populiariausi atvirojo kodo įrankiai, skirti valdyti „OpenStack Server“

Efektyviai valdykite „OpenStack“ naudodamiesi šiais atvirojo kodo įrankiais.


Debesų pasaulyje svarbiausia yra automatizuoti viską, kai pasirodo, kad reikia debesų paslaugų. Dirbant programinės įrangos gamyboje paprastai reikia nuolat diegti ir visame pasaulyje paskirstyti aplinką, ypač teikiant debesijos paslaugas pagal pareikalavimą..

„OpenStack“ yra atvirojo kodo platforma, leidžianti sukurti infrastruktūrą kaip paslaugą (IaaS) debesį, naudojamą prekių aparatinei įrangai. „OpenStack“ technologiją sudaro panašių projektų seka, pristatanti įvairius debesies infrastruktūros sprendimo komponentus. Jis gali tvarkyti didelį saugyklų telkinį ir tinklo išteklius duomenų centre kaip atskirą debesį arba lauke kaip viešą debesį.

Norėdami valdyti „OpenStack“ debesies infrastruktūrą, turite valdyti atskirų debesies paslaugų konfigūraciją. Pagrindinis „OpenStack“ pranašumas yra tai, kad ją sudaro horizontalus mastelio keitimas, todėl tampa akivaizdu, kad pridedant tinklus ir saugojimo sistemas tam, kad laikui bėgant išaugtų debesis.

Norėdami sužinoti „OpenStack“, patikrinkite tai esminis kursas.

Esminė debesies mastelio dalis yra debesies nustatymui ir paleidimui ir tokiu būdu mastelio padidinimui reikalingo laiko vertė, taip pat veiklos sąnaudų sumažinimas. Visam tam reikalinga automatizuota diegimo ir konfigūravimo infrastruktūra, apimanti konfigūracijos valdymo sistemas.

Yra daugybė atvirojo kodo įrankių, skirtų įdiegti, valdyti ir paleisti „OpenStack“ debesį. Svarbiausias klausimas yra kaip išsirinkti geriausią.

Virėja

Virėja yra puiki automatizavimo sistema, leidžianti lengvai nustatyti serverius ir programas į bet kurią realią, virtualią ar debesies vietą, nesvarbu, kokia yra infrastruktūros apimtis. „Chef“ yra produktas, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas jo kūrėjų vartotojams. „Chef“ yra kulinarijos knygos, skirtos bendrauti su skirtingomis „OpenStack“ nuostatomis.

Jame naudojama „Ruby“ kaip programavimo kalba ir susideda iš portalo, kuriame galima ieškoti, kuriame galima rasti bendruomenės pateiktus metodus ir kulinarines knygas. „Chef“ automatizuoja konfigūracijų valdymo veiksmus, įsitikindamas, kad sistemos sukonfigūruotos tinkamai ir nuosekliai.

Chef turi agento architektūrą, kuri įtraukia klientą į kiekvieną VM ar serverio egzempliorių, o jam vadovauja centrinis pagrindinis agentas. Šefas taip pat turi didelę paramą, nes jame yra gausybė knygų apie knygas ir dokumentus. Kai kurios jo savybės:

 • Paprastoms administracinėms užduotims naudokite paprastus deklaratyvius apibrėžimus.
 • Konfigūruokite įvairias „debesies“ SaaS paslaugas ir integruokite debesijos teikimo API
 • Tai pristato vieną procesą, skirtą valdyti patalpose ir debesų valdose.
 • padaro infrastruktūrą labai lanksčią, pritaikomą versijai ir tiksliai patikrintą
 • Užtikrina nuoseklias konfigūracijas viso kūrimo ciklo metu
 • Automatiškai teisingas konfigūracijos dreifas
 • Jį sudaro „Chef Development Kit“, kuriame yra patikimi testavimo įrankiai, skirti patvirtinti infrastruktūros pokyčius

Ši IT automatizavimo ir konfigūravimo priemonė yra gerai pritaikyta plėtrai orientuotiems infrastruktūros projektams. Tai teikia konfigūracijos valdymą ir daug infrastruktūros valdymo užduočių, naudojant receptus.

Galima

Galima yra infrastruktūros automatizavimo įrankis, teikiantis palaikymą konfigūruoti sistemas, diegti programinę įrangą ir nustatyti sudėtingesnes IT reikalaujančias užduotis, tokias kaip nuoseklus diegimas ir nulio prastovos diegiant naujinimus. Galimi „OpenStack“ moduliai gali būti naudojami visų rūšių debesų operacijoms valdyti.

Galimas ne tik paprastas diegimas.

Svarbiausi galimi tikslai yra paprastumas ir patogumas naudotis. Be to, daug dėmesio skiriama saugumui ir patikimumui. „Galimas“ teikia galingus įrankius „OpenStack“ nustatymui ir valdymui – aprūpinti, konfigūruoti ir įdiegti programas ir darbus debesyje..

Ji pagrįsta paprasta, be agentų sukurta architektūra, todėl prieš diegiant nereikia konfigūruoti VM ar darbo vietų. Paprastai įmanoma dirbti su jais per komandinę eilutę. Kai kurios jo savybės:

 • Čia pateikiami paprasti sprendimai visoms konfigūracijos valdymo problemoms.
 • Leidžia patikimą ir pakartotiną IT infrastruktūros konfigūraciją
 • Jis skirtas lengvai išmokti administratoriams ir kūrėjams.
 • Suteikia sistemos administratoriams valdymo kalbą, naudojančią modulius ar kasdienes užduotis, kad mazgai sudarytų įvairiausias užduotis. Labiausiai saugi nuotolinės konfigūracijos valdymo sistema
 • Jį sudaro 1300+ modulių su aktyvia bendruomene palaikymui ir plėtrai.

Kuras

Kuras yra GUI pagrįstas įrankis, skirtas sistemos administratoriams nustatyti ir valdyti „OpenStack Cloud“. Degalai yra aukščiau esantis „OpenStack“ projektas, kurio pagrindinis tikslas yra automatizuoti „OpenStack“ ir daugybės trečiųjų šalių galimybių diegimą ir testavimą..

Degalai automatiškai aptinka visus virtualius mazgus, sujungtus iš tinklo. Jį sudaro keli atskiri komponentai. Kai kuriuos komponentus taip pat galima pakartotinai naudoti atskirai nuo degalų be jokių pakeitimų, o kai kurie – su mažomis korekcijomis. Toliau pateikiamos kelios jo savybės.

 • Jis atlieka patikrinimus po dislokavimo, taip pat atlieka bandymus, kad patvirtintų įdiegtą „OpenStack Cloud“.
 • Tai gali suaktyvinti ir valdyti keletą „OpenStack“ grupių
 • Tai apima „CentOS“ ir „Ubuntu“ palaikymą
 • Tai padeda sisteadminui sekti realiojo laiko žurnalus per „OpenStack Cloud“ GUI.

Lėlė

Lėlė yra deklaracinė kalba, skirta „rašyti vieną kartą įdiegus daug“ paketams, skirtiems „Openstack“ konfigūracijai ir versijos valdymui pagal pareikalavimą. Lėlė yra diegiama kliento / serverio sąrankoje arba be serverio režimo, kai klientai periodiškai apklausa serverį dėl reikalingos būsenos ir pateikia atgalinius būsenos įrašus į serverį..

Lėlės gali planuoti, patobulinti ir valdyti mazgus per visą jų gyvavimo ciklą. Visi moduliai ir konfigūracijos yra gaminami naudojant specialią lėlių kalbą, pagrįstą pačia „Ruby“ ar „Ruby“, todėl joms prireiks programinės patirties, susijusios su sistemos administravimo įgūdžiais. Tai apima žiniatinklio vartotojo sąsają ir ataskaitų teikimo įrankius.

„Lėlių įmonė“ leidžia realiu laiku valdyti mazgus, naudojant iš anksto pastatytus modulius, esančius pagrindiniuose serveriuose. Ataskaitų teikimo priemonės yra visiškai sukurtos, pateikiant išsamią informaciją apie agentų veiklą ir atliktus pakeitimus. Kai kurios jo savybės:

 • Tai palaiko viso masto automatizavimą su konkrečiais ataskaitų teikimo ir atitikties veiksniais.
 • Jis turi „Forge“ integracijas ir modulius
 • Pataisyti ir atnaujinti be streso.
 • Sukuria grūdintas pradines konfigūracijas, kad atitiktų norminius standartus
 • Automatizuokite ir vykdykite pataisų valdymą ir sumažinkite galimus pažeidžiamumus.

Kompasas

Kompasas skirtas automatizuotam „OpenStack“ diegimui ir valdymui.

Tai sumažina sudėtingumą, valdo laiką ir kontroliuoja visus duomenų centro serverio valdymo klaidus. Tai palaiko paleidžiant serverio telkinį, koreliuojantį su bet kuria debesies platforma iš atvirų metalinių mazgų.

Kompasas padeda sistemos administratoriams nustatyti aparatinę įrangą, diegti OS ir hipervizorių, taip pat suteikia išsamų konfigūracijos valdymą. Dar keletas funkcijų, kaip nurodyta toliau.

 • Naudojant metaduomenis leidžiama įgyvendinti skirtingus konfigūracijos skonius.
 • Padeda paruošti infrastruktūros įkrovos procesą ir operatoriams suteikia galimybę programuoti tai padaryti.
 • Įdiegia išplėtimą per įsisavinant keletą įrankių „OpenStack“ klasterio konfigūraciją.
 • „Compass“ branduolys susimaišo su daugeliu kitų išteklių aptikimo, OS planavimo ir paketų diegimo įrankių.

Išvada

Turėtumėte patikrinti ir išbandyti kiekvieną įrankį nuo savo galo, kad įsitikintumėte, kuris iš jų atitinka jūsų reikalavimus. Kai kalbama apie „OpenStack“, yra pakankamai įrankių ir metodų, kad sumažintumėte diegimo ir sąrankos galvos skausmą; Siūlau naudoti „Fuel“ ar „Ansible“, jei svarstote nustatyti privatų debesį. Taip pat jums patiks perskaityti apie 8 debesies objektų saugyklas, skirtas saugoti viešai & Asmeniniai duomenys.

ŽENKLAI:

 • Atviro kodo

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map