Viskas, ką turėtumėte žinoti apie „Docker Hub“

Sužinokime apie „Docker Hub“.


Šiandien šiame vadove mes sužinosime apie „Docker Hub“, įskaitant jo naudojimo būdus, savo įvaizdžio kūrimą ir tai, kaip jis padeda skelbti paveikslėlius į ir iš jų. „Docker Hub“. Mes taip pat praleisime šiek tiek laiko tyrinėdami keletą populiariausių „Docker Hub“ saugyklų.

Būtinos sąlygos

Jums reikalingas pagrindinis „Docker“ supratimas, susipažinęs su „Windows“ ir „Linux“ aplinka. Ši pamoka bus naudojama naudojant „Docker Desktop“ įrankį atliekant pratimus, t. Y. Norint sukurti ir perkelti vaizdą į „Docker Hub“. „Windows“ ir „Mac“ vartotojai gali atsisiųsti ir įdiegti iš čia, ir „Linux“ vartotojai to seka saitas.

Kas yra „Docker Hub“?

„Docker Hub“ yra saugyklų registravimo paslauga, kurią teikia „Docker Inc“.

Tai leidžia mums traukti ir stumti dokų vaizdus į ir iš „Docker Hub“. Mes galime tai vertinti kaip „GitHub“, kur gauname ir stumiame savo šaltinio kodą, tačiau „Docker Hub“ atveju mes atsisiunčiame arba skelbiame savo konteinerio vaizdus. Tai yra debesies pagrindu sukurta internetinė saugykla, kurioje saugomos abiejų rūšių saugyklos, t. Y. Gaktinė saugykla, taip pat privati ​​saugykla. Valstybinės saugyklos yra prieinamos visiems, tačiau privačios yra prieinamos atitinkamam saugyklų savininkui; taip pat yra su tuo susijusių išlaidų, jei daugiau nei tam tikrą saugyklų skaičių laikome privačiame.

„Docker Hub“ savybės

„Docker Hub“ siūlo šias kelias funkcijas.

# 1. Vaizdų saugyklos

Tai padeda mums rasti ir iškelti „Docker Hub“ konteinerių vaizdus.

Tai taip pat padeda mums perkelti vaizdus kaip viešą ar privačią saugyklą į „Docker Hub“.

# 2. Komanda ir organizacijos

Tai leidžia mums sudaryti darbo grupes ir perkelti saugyklas kaip privačias, kurias galima naudoti tik mūsų organizacijoje. Tokiu būdu mums pavyko pasiekti privačias konteinerių vaizdų saugyklas.

# 3. „GitHub“ ir „Bitbucket“ integracija

Tai leidžia integruoti su šaltinio kodo saugyklomis, tokiomis kaip „GitHub“ ir „BitBucket“.

# 4. Automatizuoti statiniai

Jei koks nors šaltinio kodo pakeitimas buvo nukreiptas į šaltinio kodo saugyklas, jis automatiškai aptinka ir sukuria konteinerių vaizdus iš „GitHub“ ar „BitBucket“ ir stumia juos į „Docker Hub“..

# 5. Žiniatinklio tinklai

Kai sėkmingai perkelkime savo vaizdus, ​​naudodamiesi interneto svetaine, ji suaktyvina veiksmą integruoti „Docker Hub“ su kitomis paslaugomis.

# 6. Oficialūs ir leidėjų vaizdai

Aukštos kokybės atvaizdai, kuriuos teikia dokininkai, yra laikomi oficialiais vaizdais, juos galima ištraukti ir naudoti. Taip pat aukštos kokybės atvaizdai, kuriuos teikia išoriniai pardavėjai, yra leidėjų atvaizdai, dar vadinami sertifikuotais atvaizdais, kurie suteikia palaikymą ir suderinamumo su „Docker“ įmone garantijas. Toliau šiame straipsnyje aptarsime daugiau sertifikuotų vaizdų.

Pirmosios saugyklos sukūrimas

Norint atlikti šį veiksmą, reikia prisijungti „Docker Hub“ naudodamiesi prisijungimo duomenimis. Jei neturite paskyros, jau galite sukurti, spustelėdami mygtuką Prisiregistruoti, esantį tinklalapyje. Prisijungę galite sukurti saugyklą spustelėdami Sukurti saugyklą sveikinimo puslapyje.

 • Kai spustelėsite sukurti saugyklą, ji paprašys pavadinimo, suteiks vardą saugyklai.

Mano pirmoji saugykla

 • Pasirinkite matomumo parinktį iš viešos ar privačios.

Taip pat galime integruoti šaltinio kodo saugyklas, tokias kaip „GitHub“ ir „BitBucket“, kurdami nustatymus, tačiau tai nėra privaloma ir gali būti padaryta ir vėliau..

 • Kai viskas bus padaryta, spustelėkite Sukurti.

Sveikinu! Jūs sukūrėte savo pirmąsias saugyklas, kurios atrodys taip.

Sukuriama pirmoji saugykla

„Docker Hub“ mums nemokamai suteikia tik vieną privačią saugyklą. Nors, jei mums reikia daugiau privačių saugyklų, galime atnaujinti savo sąskaitą iki mokamo plano.

Dabar atidarykite „Docker Desktop“ įrankį / terminalą, atsisiųstą ir įdiegtą aukščiau, ir prisijunkite prie „Docker Hub“ naudodami komandą.

dokininko prisijungimas

Tyrinėti vaizdus

Yra du būdai, kaip ieškoti viešųjų saugyklų ir vaizdų iš „Docker Hub“, tai yra, mes galime jų ieškoti arba „Docker Hub“ svetainėje, arba galime naudoti komandų eilutės įrankį ir paleisti žemiau esančią komandą. Apsvarstykite, ar norime ieškoti „MySQL“ saugyklos vaizdo.

dokų paieška MySQL

„Docker“ paieškos komanda

Vaizdo atsisiuntimas

Vaizdą iš „Docker Hub“ komandos galime atsisiųsti naudodami komandą „pull“, kaip aprašyta toliau

# dokininkas traukti MySQL

Jei jūsų kompiuteryje jau yra „mysql“ vaizdas, aukščiau pateikta komanda automatiškai atnaujins vaizdą į naujausią versiją. Čia reikėtų atsiminti vieną dalyką: pastebėję mūsų dokų paieškos komandos išvestį, „Docker Hub“ yra daugybė „MySQL“ vaizdų, ir tai yra todėl, kad bet kuris asmuo gali paspausti vaizdą. Bet nuo mūsų priklauso, kurį iš jų naudoti, atsižvelgiant į mūsų naudojimo atvejį, ir turime sūrinti tinkamą.

Tarkime, kad norime nupiešti bitnami / mysql vaizdą.

# dokininkas traukti bitnami / mysql

Kurti vaizdą

Šiam procesui reikalinga „Dockerfile“. Mes galime manyti, kad „Dockerfile“ yra kaip instrukcijų vadovas, kuriame nurodoma, ką reikia surinkti. Trumpai tariant, tai yra konfigūracijos failas, kuriame saugomos surinkimo instrukcijos, ką mes sakome surinkti.

Kaip tai veikia?

Docker nuskaito instrukcijas iš Dockerfile ir automatiškai sukuria vaizdus. „Docker“ paveikslėlis yra daugiasluoksnė failų sistema, sudaryta iš kelių tik skaitomų sluoksnių, o kiekvienas „Docker“ paveikslėlio sluoksnis nurodo „Dockerfile“ instrukcijas. Atlikime toliau nurodytus veiksmus norėdami sukurti vaizdą naudodami „Dockerfile“.

Sukurkite „Dockerfile“, kuriame nurodoma mūsų programos konfigūracija.

# sudo vim Dockerfile

Pastaba – failo pavadinimas turėtų būti „Dockerfile“ su sostine “D„.

IŠ Ubuntu: 16.04
PRIEŽIŪRA [apsaugotas el. paštu]
Vykdyti atnaujinimą „apt-get“
Vykdyti „get-get install“ – „My mysql“
CMD aidas "Sukurtas mano pirmasis vaizdas."

Pažvelkime į keletą svarbių raktinių žodžių, naudojamų „Dockerfile“

 • Mes galime naudoti # simboliai, jei norite pridėti komentarą „Dockerfile“
 • NUORaktinis žodis nusako pagrindinį vaizdą, kurį reikia naudoti.
 • PRIEŽIŪRARaktinis žodis yra asmuo, kuris ketina išlaikyti tą įvaizdį.
 • BĖGTIRaktinis žodis naudojamas atvaizdo instrukcijai vykdyti. Mūsų atveju pirmiausia atnaujinkite sistemą ir įdiekite „MySQL“.
 • CMDRaktinis žodis naudojamas komandai vykdyti, paleidus konteinerį.
 • KOPIJARaktinis žodis gali būti naudojamas failui nukopijuoti iš pagrindinės OS į doko talpyklą.
 • „EXPOSE“ raktinis žodis naudojamas nurodyti prievado numerį, į kurį talpykla vykdys savo procesą.

Vykdykite žemiau pateiktą komandą, kad sukurtumėte mūsų „Docker“ vaizdą

Sintaksė:

doko pastatymo -t / repro vardas .

# docker build -t asadali08537 / first-repo .

Aukščiau pateiktoje komandoje paveikslėlio pavadinimas yra ir „.“Nurodo dabartinį veikiantį katalogą. Tai yra nuoroda, kad „Docker“ ieškotų dabartinio doko failo katalogo. „-t“Naudojamas atvaizdui žymėti. Galime pamatyti panašius rezultatus:

Dokerio atvaizdo kūrimas

Dabar išbandykime savo atvaizdą, paleisdami jį vykdydami „Docker“ komandą.

„docker run asadali08527 / first-repo“

Vykdydami aukščiau pateiktą komandą, jūsų „Docker“ paveikslėlis paprašys sėkmingai įdiegti „MySQL“ jūsų kompiuteryje su visais reikalingais atnaujinimais ir galiausiai jis parodys ir „echo“ pranešimą..

Vaizdo stumimas

Kai mūsų paveikslėlis bus sėkmingai sukurtas ir paleistas, mes galime jį perkelti į „Docker Hub“ naudodami „push“ komandą.

„docker push asadali08527 / first-repo“

stumia dokininko atvaizdą

Vaizdo žymas ir būseną galime patikrinti „Docker Hub“, kuri atrodys maždaug taip.

„Docker Hub“ ekrano kopija įdėjus vaizdą

Kas yra „Docker“ sertifikuoti vaizdai?

Tai yra oficialūs atvaizdai, kuriuos siuntė pardavėjai arba bendradarbiai. Vaizdą gali patvirtinti „Docker Hub“ tik tuo atveju, jei jo turinys atitinka „Docker Hub“ pateiktas taisykles, standartus ir įstatymus. Trumpai tariant, tas vaizdas turi atitikti tam tikrus pradinius testus.

„Docker Hub“ teikia „inspectDockerImage“ įrankis, per kurį pardavėjas gali pats patvirtinti atvaizdus ir papildinius (paprastai pardavėjas ar bendradarbis skelbia jų papildinius, kad būtų galima registruoti tomus ir tinklus).

Pastaba –

Norėdami paskelbti savo atvaizdą kaip sertifikuotą doko versijoje, pirmiausia turime patys patvirtinti ir išbandyti savo atvaizdus ir papildinį naudodami „inspectDockerImage“ įrankis, kai mes sėkmingai sertifikuosime ir išbandysime, pateikę „Docker Hub“ jį patvirtins. Jei mūsų turiniui reikalinga nesertifikuota aplinka, jis jokiomis aplinkybėmis negali būti paskelbtas kaip sertifikuotas.

Populiarūs vaizdai „DockerHub“

„Docker Hub“ yra daug kuruojamų, o optimizuotų vaizdų.

Šių vaizdų populiarumas priklauso nuo įvairių veiksnių, tokių kaip patrauklumas, buvimas rinkoje, reitingai, pasitenkinimo balai ir kt. Norėdami gauti išsamų populiariausių saugyklų sąrašą, eikime į „Docker Hub“ Interneto svetainė. Paveikslėlio naudojimas taip pat priklauso nuo OS ir jo architektūros. Jei žinome, kad nupiešti vaizdai bus naudojami tam, kam OS ir jo architektūra, tada prieš traukdami atvaizdą turime atsižvelgti į pagrindinius veiksnius..

 • Ieškokite konkrečios versijos naudodami žymas (dažniausiai naujausias).
 • Pasirinkite tą, kuriame daugiausiai atsisiuntimų ir žvaigždučių.
 • Patikrinkite, ar nėra atnaujinimų (kada paskutinį kartą buvo atnaujinta).
 • Jei įmanoma, patikrinkite jo tipą – ar patvirtintas leidėjas, ar oficialus (sertifikuotas „Docker“).

Žiniatinklio tinklai

„Webhook“ yra atšaukimas žiniatinklyje, veikiantis su įvykiais. Tai yra būdas programai pateikti realiojo laiko informaciją kitai programai. Šiais laikais beveik kiekvienoje programoje yra „webhook“ priemonė, todėl šią funkciją turi ir „Docker Hub“.

Tai yra HTTP siuntimo API, suaktyvinta vartotojo nustatytais įvykiais. Mes galime naudoti „webhook in docker“ pranešti apie programą ar paslaugą, kuri naudoja susijusius vaizdus. Paprastai mes sukonfigūruojame internetines pokalbių programas su „docker“ kaip įvykių rinkinį, kad bet koks naujų vaizdų įkėlimas suaktyvintų bandymo programas, kad būtų galima atlikti pabraukimo bandymo atvejus..

Kai tikrinimo rezultatas bus sėkmingas, jis suaktyvins kitą įvykį, tai bus konteinerio diegimas, o sėkmingai įdiegus, jis suaktyvins kitus įvykius, kad būtų galima registruoti iki šiol atliktus pakeitimus..

Išvada

Manau, dabar jūs suprantate „Docker Hub“ ir tai, kaip galite ieškoti, kurti ir stumti vaizdus. Atminkite, kai stumiate viešus vaizdus, ​​jis bus matomas visiems.

Jei dar ne, peržiūrėkite šį „Docker“ diegimo vadovą.

ŽENKLAI:

 • Dokininkas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map