Prémiový server proxy pre lepší výkon a súkromie

S internetom naplneným mnohými dravcami čakajúcimi na korisť, ktorá im padne do pasce, príchod proxy serverov si kúpil približne určitú úroveň rozumu.


Okrem ochrany pred počítačovými zločincami vám proxy servery umožňujú prístup k knižnici neobmedzeného obsahu online bez obáv. Môžete si tiež vychutnať svoje súkromie – zmiešané pocity?

Väčšina ľudí verí, že súkromie je problém s proxy servermi, a je správne si to tiež premyslieť. Ale (áno, existuje), tento problém sa však týka iba použitia bezplatných serverov proxy.

Bezplatné servery proxy sú väčšinou vysoké riziko, pretože ich zabezpečeniu nie je vynaložené veľa práce. Preto vás neprekvapuje, ak ste na serveri proxy a stále máte očakávané súkromie. Dôvod? Možno používate rovnaký bezplatný server proxy, aký má váš hacker – dosť ironický!

Aké je teda riešenie??

Krátka odpoveď znie – vyskúšajte prémiové servery proxy. Predtým, ako vás unesú, pozrite sa na to.

Čo je server proxy?

Proxy server je jednoducho prostredníkom medzi klientom a ostatnými servermi. Tento „sprostredkovateľ“ v podstate žije v získavaní požiadaviek od klientov, ktorí hľadajú zdroje z iných serverov.

Napríklad, keď sa klient pripája k proxy serveru, požaduje nejakú službu, napríklad súbor, pripojenie alebo iné zdroje dostupné z iného servera. Proxy server následne analyzuje túto požiadavku a nájde spôsob, ako zjednodušiť a riadiť jej zložitosť.

Môžete si tiež predstaviť proxy server ako most, ktorý vás zavedie z miesta, kde sa nachádzate. Keď sa o tejto bráne diskutuje, vo väčšine prípadov sa označuje ako práve táto – brána alebo autobus. Pravda je, že pre proxy server je viac ako len toto.

Aj keď je proxy server sprostredkovateľom, slúži tiež ako firewall a webový filter. Ak potrebujete zdieľané sieťové pripojenie a údaje vyrovnávacej pamäte na urýchlenie bežných požiadaviek, nevyzerajte príliš ďaleko.

Môžu tiež urobiť mierne zmeny v odosielaných údajoch, ale stále môžu získať požadované informácie. Proxy server môže tiež zmeniť vašu IP adresu, takže webový server môže neustále uvažovať o tom, kde sa vo svete nachádzate!

A …

Najlepšie na proxy serveri je to, že poskytuje pokoj z celej bláznivosti internetu. S hackermi a útočníkmi na love je toto ustanovenie veľmi potrebné.

Aj keď veľa ľudí je zmätených v tom, či používať proxy server alebo VPN, pri čítaní na stránke bude táto nejasnosť odhalená..

Prečo si zvoliť Proxy Server?

Používanie proxy servera má veľa výhod, aj keď si ľudia stále myslia, že VPN je lepšia. Ako už bolo povedané, na serveri proxy nie je len pripojenie k cieľu na internete. Tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste si mali zvoliť proxy server;

Ochrana súkromia

Použitie proxy servera vám pomôže chrániť vás pri surfovaní na webe – dokonca aj v jeho skrytých častiach. Väčšina ľudí používa proxy servery na súkromné ​​surfovanie po internete. S možnosťou zmeny / skrytia IP adresy sú vaše osobné údaje a osobné údaje súkromné. To znamená, že cieľový server nemá informácie o tom, kto podal pôvodnú žiadosť.

Možno sa čudujete, ako to funguje?

Proxy server má zvyčajne svoju vlastnú IP adresu. Keď ho používate na pripojenie k webovej stránke, zobrazí sa iba adresa IP servera proxy a nie vaša adresa IP.

Prístup k obmedzenému obsahu

Ďalšou užitočnou vecou servera proxy je jeho schopnosť obísť obmedzený obsah založený na polohe a poskytnúť vám prístup k blokovaným webovým serverom.

Je pomerne jednoduché použitie, jednoducho ho zapnite a to je všetko. Jediná vec je, že musíte mať istotu, že používate proxy server, ktorý je na správnom mieste. Napríklad, ak máte sídlo vo Veľkej Británii a pokúšate sa získať prístup k videoobsahu, ktorý je blokovaný vo vašej krajine, ale je prístupný v USA, budete musieť použiť proxy server so sídlom v USA..

Zlepšený výkon

Jednou z funkcií, ktorým môžete kedykoľvek dôverovať, je lepší a vylepšený výkon siete. Proxy servery môžu ukladať obsah stránok do vyrovnávacej pamäte.

Pri každom prihlásení na webovú stránku proxy server ukladá informácie o tejto webovej stránke. Pri následných návštevách tejto webovej stránky proxy server skontroluje, či ide o najnovšiu kópiu tejto stránky, a potom vám pošle uloženú kópiu..

Napríklad, keď sa stovky používateľov prihlásia na web súčasne z toho istého servera proxy, server odošle na web iba jednu žiadosť, kým sa obsah nezmení. Tento proces pomáha serveru proxy rýchlejšie obslúžiť obsah.

Prečo Premium Proxy?

Prémiový server je rýchly, spoľahlivý a plne anonymný proxy server. Sú stabilné, bezpečné a anonymné. Na rozdiel od bezplatných proxy serverov, ktoré sú zaťažené rizikami, sú prémiové servery proxy omnoho spoľahlivejšie a účinnejšie fungujú.

Použitie prémiového proxy servera vás ušetrí od problémov s prechádzaním celým zoznamom verejného proxy servera. S prémiovým serverom proxy budete mať kontrolu nad jeho autentifikáciou a navyše si môžete oddýchnuť.

Ďalšia vec je na rozdiel od bezplatných proxy serverov; tieto prémiové servery sa nezrútia alebo nevypnú. Nemusíte sa obávať odpojenia.

Dôvod?

Servery sú spravované dôveryhodnými spoločnosťami a sú konfigurované a podporované odborníkmi. Takže sa nemusíte obávať!

Dúfam, že už máte predstavu o výhodách proxy. Pozrime sa na nasledujúce prémiové riešenia proxy.

Smart Proxy

Získajte prístup k celému bazénu 10 miliónov rotačných obytných IP na viac ako 195 miestach na celom svete a voľne ich zoškrabujte Smartproxy. Ponúkajú tiež najrôznejšie druhy špecialít, ako sú rotujúce relácie, náhodné rezidenčné adresy IP, geografické zacielenie, lepivé relácie, automatický rotátor proxy a ďalšie..

Moja IP skryť

Moja IP skryť je jedným z dôveryhodných prémiových proxy serverov. Má veľa vynikajúcich funkcií a získal viac ako 75 serverov v 22+ krajinách.

Vstavané šifrované pripojenia môžete použiť na obídenie ľubovoľného firewallu a prístup na ľubovoľnú webovú stránku kedykoľvek. Moja IP Hide je rýchla a stabilná. Stabilnejšie ako bezplatný proxy server a 13-krát rýchlejšie ako VPN! Ďalšia vec je, že ju môžete použiť na ktoromkoľvek zo svojich zariadení (Windows, Mac, Android a Linux). Znamená to, že vaše zariadenia môžu používať rovnakú licenciu, pretože prenos údajov nie je nijako obmedzený.

Vápno proxy

s Vápno proxy, získate vysoký výkon a funkčnosť siete. Plne automatizovaný ovládací panel vám uľahčí navigáciu.

Prémiový proxy

Okrem toho môžete kedykoľvek zmeniť svoju IP adresu. Navyše získate až 25 adries IP, ktoré sa majú autentifikovať na použitie servera proxy.

Vápno proxy umožňuje autentifikáciu na základe IP aj užívateľského mena a vy si užívate vyhradenú IP. Znamená to, že s vami nikto nezdieľa vašu adresu!

Proxy-Predajca

Proxy-predajcu vám poskytuje spoľahlivú technickú funkčnosť servera proxy. Všetky ponúkané servery proxy sa považujú za mimoriadne spoľahlivé, pokiaľ ide o výkon a stabilitu.

Máte možnosť kúpiť si proxy IPv4 alebo IPv6.

Oxylabs

Oxylabs vám poskytuje okamžitý prístup k nepretržite udržiavaným domovým proxy serverom. Vychutnajte si 100% anonymitu na webe s hladkým a účinným škrabaním podobným človeku.

Oxylabs získal viac ako 30 miliónov IP na celom svete a môže byť perfektnou voľbou pre domácich používateľov aj pre podnikateľov, ako sú nasledujúce.

 • Cenová inteligencia
 • SEO monitoring
 • Doručovanie a ochrana e-mailom
 • Prieskum trhu
 • Overenie reklamy
 • Zbieranie dát
 • crawler

IP sú k dispozícii takmer vo všetkých krajinách vrátane Číny.

Netnut

Zoškriabte web pomocou Netnut a nikdy sa nezablokujte. Poskytuje vám systém, ktorý zabezpečí, že identifikátor bude mapovaný na vašu IP adresu. Pomocou tohto jedinečného identifikátora môžete definovať svoju statickú adresu IP.

Server tiež poskytuje jedinečnú IP adresu pre každú reláciu prehliadača, ktorú je možné integrovať do ľubovoľného prehliadača. Spolu s prístupom na informačný panel sa všetky vaše štatistiky používania sprístupňujú v takmer reálnom čase na získanie pomocou jednoduchého rozhrania API.

GEOsurf

GEOsurf obytné adresy IP sú založené na sieti P2P. To znamená, že môžete zbierať web prístupom k skupine viac ako 2 miliónov odblokovaných IP.

Vďaka vstavanému rozhraniu API na striedanie IP si môžete vychutnať vysoký rozsah & vysoko výkonné činnosti na úrovni podniku. Môžete tiež posielať neobmedzené paralelné požiadavky prostredníctvom miliónov zo 100% overených pracovných IP. GeoSurf vám tiež poskytuje podrobné štatistiky používania vášho účtu. Umožní vám monitorovať a optimalizovať proces zhromažďovania údajov.

záver

Prémiový server proxy je o niečo drahší ako VPN, ale vzhľadom na jeho výhody sa ho oplatí! Dúfam, že vyššie uvedené riešenie vám pomôže vybrať si riešenie podľa vašich požiadaviek.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map