10 افزونه برتر WordPress برای به دست آوردن سهام اجتماعی بیشتر در سال 2020

رسانه های اجتماعی به یکی از بهترین منابع برای وبلاگ نویسان تبدیل شده اند تا بتوانند میزان مناسبی از ترافیک را در وب سایت خود بدست آورند. شکی نیست که ، در این دوره دیجیتال ، سایت های شبکه های اجتماعی ثابت می کنند که برای وبلاگ نویسان و بازاریابان اینترنتی بسیار مفید است..


آیا به دنبال بهترین افزونه های اشتراک اجتماعی برای وب سایت وردپرس خود هستید؟ افزونه های اشتراکی اجتماعی وردپرس زیادی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید ، اما انتخاب بسیاری از افزونه ها برای بسیاری از دارندگان وب سایت بسیار زیاد است..

در این مقاله ما برخی از بهترین افزونه های اشتراک اجتماعی را برای WordPress ذکر کرده ایم که می توانید بدون هیچ گونه سردرگمی نصب کنید.

جدا از انتشار محتوای با کیفیت در وبلاگ ، نمادهای اشتراک گذاری اجتماعی شما باید ساده ، سبک و راحت باشند. انجام این کار خوانندگان را تشویق می کند که مقاله شما را با خانواده و دوستانشان به اشتراک بگذارند. به همین دلیل شما باید بهترین افزونه اشتراک اجتماعی را انتخاب کنید که متناسب با طراحی وبلاگ شما باشد.

بیایید نگاهی به لیست بیاندازیم.

افزونه های برتر WordPress برای به دست آوردن سهام اجتماعی بیشتر در سال 2020

1. جنگ اجتماعی

جنگ اجتماعی

Social Warfare از افزونه های Warfare و یکی از قدرتمندترین و جذاب ترین افزونه های اشتراک گذاری اجتماعی برای وردپرس است. این امکان را به شما می دهد تا به صورت خودکار یا دستی نمادهای قانع کننده اشتراک اجتماعی را در مقالات خود وارد کنید. این نمادهای اجتماعی می توانند قبل و بعد از محتوای شما نمایش داده شوند.

این افزونه در نسخه رایگان از Facebook ، Twitter ، Pinterest ، Google+ و LinkedIn از شبکه های اجتماعی محبوب پشتیبانی می کند. نسخه حرفه ای این افزونه از چندین شبکه رسانه اجتماعی دیگر ، یک دکمه پین ​​برای تصاویر و موارد دیگر پشتیبانی می کند.

2. JetPack توسط WordPress.com

جت پک

جدا از دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی ، Jetpack دارای بیش از 20 ویژگی اساسی برای سایت وردپرس است. صحبت در مورد ویژگی های آن ، پیشخوان منحصر به فرد بازدید کننده ، امنیت ، سئو ، اشتراک گذاری خودکار خودکار ، بهینه ساز تصویر و موارد دیگر را ارائه می دهد.

این افزونه در زمان بسیار کمی محبوبیت زیادی کسب کرده و بیش از 4 میلیون نصب فعال دارد.

3. شمارش مشترک

شمارش مشترک

استفاده از افزونه اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی وردپرس سریع و آسان است و دارای دکمه های مختلف رسانه های اجتماعی است: فیس بوک ، توییتر ، پینترست ، Google+ ، LinkedIn و Yummly.

افزونه Shared counts دارای چندین دکمه است و شما به راحتی می توانید مکان نمایش دکمه ها (بالا یا پایین پست) را انتخاب کنید یا می توانید آن را به صورت دستی تنظیم کنید. این افزونه برای هر شبکه سهم اجتماعی را در نظر می گیرد و همچنین می توانید تعداد کل سهام را انتخاب کنید.

4. ShareBang

ShareBang

Sharebang یکی از بهترین افزونه ها برای اشتراک گذاری اجتماعی است. این برنامه بیش از 40 سایت اجتماعی را پشتیبانی می کند و 20 مکان دکمه اشتراک گذاری اجتماعی را در اختیار شما قرار می دهد. با کمک ایجاد کننده دکمه اشتراک گذاری ، می توانید تم های سفارشی نامحدود ایجاد کنید یا می توانید از 35+ تم آماده استفاده کنید.

نمادها بسیار زیبا و پاسخگو هستند. Sharebang ابزاری مناسب برای افزایش سهم اجتماعی ، ترافیک ، تعامل و نرخ تبدیل وبلاگ های شما است.

5- AddtoAny

Addtoany

AddtoAny محبوب ترین افزونه اشتراک گذاری اجتماعی برای وردپرس است. برای بارگیری سریع در هر دو سیستم عامل موبایل و رومیزی بهینه سازی شده است. AddtoAny به شما امکان می دهد هرگونه نمادهای اجتماعی را در محتوا اضافه کنید و میله های اشتراکی اجتماعی استاندارد و شناور را ارائه می دهد.

این یک منوی اشتراک گذاری جهانی است که بازدید کنندگان می توانند مطالب شما را در یک شبکه گسترده با طیف وسیعی از یک آیکون جهانی به اشتراک بگذارند. می توانید نمادهای اجتماعی را نشان دهید: نوار شناور ، رابط استاندارد ، کد کوتاه یا ویجت نوار کناری.

6. سلطنت

سلطنت

سلطنت توسط یک موضوع زیبا ساخته شده است و به دلیل انعطاف پذیری بسیار مشهور است. این به شما کمک می کند تا بیش از 30 دکمه اشتراک اجتماعی را در مکان های مختلف نمایش دهید. دکمه های اشتراک گذاری می تواند در زیر قسمت محتوا ، بالاتر از منطقه محتوا ، به عنوان یک پنجره بازشونده خودکار یا به عنوان نوار کناری شناور ، با تصاویر و فیلم ها یا در جعبه پرواز نمایش داده شود..

برای جعبه اشتراک گذاری پرواز و پاپ آپ ، می توانید دکمه های اشتراک گذاری را بعد از اینکه کاربر نظر خود را در مورد یک مقاله ترک کند یا محصولی از فروشگاه شما خریداری کند ، نشان داده شود.

7. سهاههولیک

سهاههولی

این چیزی بیش از یک افزونه اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی است. Shareaholic یک پلت فرم تقویت و تقویت محتوای همه در یک برای ویژگی های اساسی مورد نیاز شماست: نمادهای اشتراک اجتماعی ، تجزیه و تحلیل اجتماعی و پست های مرتبط. این به شما کمک می کند تا مشارکت ، ترافیک وب سایت ، افزایش تبدیل و کسب درآمد را بهبود بخشید.

نسخه رایگان این افزونه از شبکه های اجتماعی مانند Facebook ، LinkedIn ، Twitter ، Google+ ، Pinterest و Flint پشتیبانی می کند. Shareaholic به شما امکان می دهد پیوندهای وابسته ، محتوای تبلیغی و تبلیغات بومی را اضافه کنید. این 4 طرح بندی شیک داشت: مربع مسطح ، کلاسیک ، دایره مسطح و غیره.

8. اشتراک اجتماعی Sassy

سهم اجتماعی Sassy

سهم اجتماعی Sassy بسیار آسان است و افزونه اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی وردپرس رایگان است ، که دارای دکمه های اشتراک گذاری زیبا و گزینه های زیادی است. این سایت از وب سایت های مختلف رسانه های اجتماعی پشتیبانی می کند و صاحبان سایت می توانند دکمه های پست ، صفحه اصلی ، گزیده ها و به عنوان یک منوی اجتماعی شناور چسبنده را نشان دهند.

این افزونه دارای چندین سبک دکمه است: مربع ، گرد و مستطیل. برای میله های اجتماعی شناور و استاندارد ، می توانید گزینه تنظیم موقعیت یابی را در تنظیمات افزونه تنظیم کنید.

9. نوار سریع

نوار سریع

نوار سریع یکی دیگر از بهترین افزونه های دکمه اشتراک گذاری اجتماعی است. نوار را در انتهای صفحات نشان می دهد. نوار به شما دکمه های اشتراک اجتماعی ، دسته پست ، اطلاعات نویسنده ، عنوان ارسال ، زمان خواندن تخمین زده شده و یک دکمه بعدی / قبلی را نشان می دهد.

در تنظیمات افزونه ، می توانید متن را تغییر داده و غیرفعال کنید و شبکه های رسانه های اجتماعی را فعال کنید. این افزونه کمک می کند تا محتوای شما کاربر پسند تر شود و گزینه های بسیاری در اختیار بازدید کنندگان سایت شما قرار می دهد.

10. jsSocials

jsSocial

jsSocials انعطاف پذیر ، ساده است و به بخش اشتراک گذاری پست های شما ظاهری عالی می بخشد. شما می توانید دکمه های اجتماعی را از چند طریق تنظیم کنید. افزونه jsSocial دارای 10 طرح مختلف و 4 موضوع برای انتخاب است.

می توانید دکمه های اجتماعی را به همراه برچسب ها ، دکمه هایی با شمارش سهم ، دکمه هایی با تعداد و برچسب ها یا آرم های سفارشی به یک مقاله نشان دهید.

نتیجه

بنابراین ، در اینجا پلاگین های برتر اشتراک گذاری اجتماعی برای وردپرس وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. این افزونه ها به شما امکان می دهند مجموعه زیبایی از دکمه های اشتراک اجتماعی را بر روی محتوای خود وارد کنید که خوانندگان را تشویق می کند پست شما را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند. شما باید یکی از این افزونه ها را برای افزایش سریع اشتراک اجتماعی و درگیری کاربر استفاده کنید.

همچنین بخوانید:

 • 10 بهترین پلاگین وردپرس برای اتوماسیون رسانه های اجتماعی
 • 10 بهترین پلاگین وردپرس برای اشتراک ایمیل
 • پلاگین های بهینه ساز رایگان وردپرس
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map