9 קורס שיווק דיגיטלי חינם בכדי להפוך למשווק מקוון מוסמך

נוכחות דיגיטלית הפכה לגורם החשוב ביותר לעסקים המודרניים. השיווק המקוון גדל והביקוש גם למשווקים דיגיטליים מיומנים.


שיווק מקוון יצר הזדמנות אדירה עבור יזמים ומחפשי עבודה. שיווק דיגיטלי מחליף נהלי שיווק קונבנציונליים וזה הפך לדבר הגדול הבא באינטרנט. עם זאת, אל תתנו למינוחים להטעות אתכם מכיוון שזה לא מדע טילים. אנשים מכל רקע חינוכי יכולים לעשות קריירה מצליחה בשיווק דיגיטלי.

פלטפורמות מסוימות מציעות קורסי הסמכה לחובבי שיווק דיגיטלי, ותוכלו להתחיל ללמוד מהפלטפורמות הללו.

נעילה דיגיטלית של גוגל

גוגל הוא מנוע החיפוש הפופולרי ביותר בעולם, ורוב הצרכנים והעסקים מסתמכים על פלטפורמה זו רק כדי לקחת את העסק שלהם ברשת. כדי לקדם את צמיחת השיווק הדיגיטלי וליצור מודעות בקרב האנשים, השיקה ספק שירותי מנועי החיפוש את פלטפורמת הלמידה המקוונת שלה נעילה דיגיטלית של גוגל.

פלטפורמה זו מיועדת למי שמוכן לעשות קריירה בשיווק דיגיטלי, וגם עבור היזמים שמתכננים להעביר את העסק שלהם ברשת. ל- Google Digital Unlocked יש יותר מ- 125 קורסים שעוצבו על ידי אוניברסיטאות מובילות מכל רחבי העולם.

עם זאת, האטרקציה המרכזית של פלטפורמה זו היא תוכנית ההסמכה שאורכה 40 שעות ומציעה גוגל. בתוכנית זו ישנם 26 מודולים, וכל מודול עוסק בהיבטים הקריטיים של שיווק דיגיטלי. לאחר צפייה בשיעורי הווידיאו התלמידים יצטרכו לנקות מבחן סופי. לאחר סיום המבחן, התלמידים יקבלו אישור של ‘גוגל’.

ובכן, בעולם השיווק הדיגיטלי המיומנות ממלאת את התפקיד החשוב ביותר. עם זאת, תוכנית ההסמכה מאפשרת למחפשי עבודה לשדרג את קורות החיים שלהם כדי להעביר עבודה בתשלום גבוה.

יסודות התוכנית לשיווק דיגיטלי יביאו את התלמידים להיבטים הטכניים השונים של שיווק דיגיטלי. ללא ידע בסיסי, קשה מאוד לאדם מתחיל למצוא את הכלים והתוכניות הנכונים לביצוע המשימה. עם זאת, קורס זה יכיר את התלמידים בהיבטים שונים של שיווק מקוון.

נעילה דיגיטלית של גוגל מספקת גם סוגים שונים של קורסים כדי להכיר את התלמידים שלהם למושגים חדשים בעולם השיווק באינטרנט. אם אתה רוצה להתחיל בשיווק מקוון, פלטפורמה זו יכולה לספק לך את הפיתרון המושלם ללא עלות.

HubSpot Academy

HubSpot צברה פופולריות עצומה בגלל תוכנת השיווק הדיגיטלי הפונקציונלית שלה. תוכנה זו מאפשרת לך לעקוב אחר מסעות הפרסום השיווקיים שלך. כמו כן, פלטפורמה זו מציעה שירותים אחרים המבוססים על תוכנה כדי לשפר את הביצועים של עסקים בכל הגדלים.

אבל, HubSpot מפורסמת גם בזכותה האקדמיה המקוונת זה עזר למיליוני משווקים לצמוח. ישנם מאות קורסים מקוונים שיעזרו לכם לדעת על עסקים מקוונים ועל היבטים חשובים אחרים הקשורים לעסק.

קורסים רבים תוכננו למתחילים. לאחר השלמת הדרכות הווידיאו, תצטרך להופיע במבחן מקוון. המבחן יכלול MCQ והתלמידים יקבלו 60 דקות לענות על כל השאלות. התלמידים צריכים ציון של לפחות 50% בכדי לקבל את האישור מ- HubSpot.

ישנם מספר קורסים המוצעים, אך הפופולרי ביותר הוא קורס שיווק נכנס. קורס זה עוסק ביסודות השיווק המקוון ובהיבטי הליבה הקשורים אליו. התלמידים יהיו בעלי ידע מעמיק יותר בנושא שיווק מקוון לאחר שעברו את מודול הקורס.

עם זאת, התלמידים שמוכנים לדעת יותר על עסקים מקוונים יכולים להצטרף לתוכניות אחרות כמו מכירות נכנסות, שיווק תוכן, מסחר אלקטרוני, ניהול CRM וכו ‘..

Google Skillshop

תפקידו של משווק דיגיטלי אינו מתייחס רק לפרסום מודעות בפלטפורמות של מדיה חברתית. גם משווקים דיגיטליים מקצועיים צריכים לקחת בחשבון את הקהל הפוטנציאלי הקיים בכל דפדפן האינטרנט. כדי לדרג את האתר עליך להיות בעל ידע טוב אודות מחקר מילות מפתח והפעלת קידום בתשלום בגוגל.

פלטפורמת הוראה מקוונת חדשנית עוצבה על ידי גוגל, הידועה בשם Google Skillshop. כאן תוכלו לגשת לסוגים שונים של תוכניות שעוצבו במיוחד למתחילים. פלטפורמה זו זמינה חמישה סוגים של תוכניות לימודי הסמכה.

קורסים אלה יספקו ידע בסיסי אודות סוגים שונים של תוכניות פרסומות של גוגל אדסנס. מוצרים ושירותים שונים דורשים אסטרטגיות פרסום שונות, וללא ידע טוב בנושא זה התלמידים לא יוכלו למצוא את התוכנית הנכונה לקידום המוצר המתאים לקהל הנכון..

אורך הקורס הממוצע בתוכנית זו הוא כארבע שעות. התלמידים רשאים לסיים את הקורסים במהירות שלהם. עם זאת, תצטרך לעבור מבחן לאחר שתסיים את הקורס. אם עברת את המבחן, תקבל אישור מטעם Google Skillshop.

edX

edX היא אחת מפלטפורמות החינוך המקוונות הגדולות שהוקמה בארצות הברית בשנת 2012. מאז הקמתה היא משרתת את קהילת הסטודנטים העולמית עם השכלה גבוהה ברמה האוניברסיטאית. עיקרון הליבה של ארגון זה הוא להנגיש את החינוך לכולם, והם החלו להתמקד בתהליך פיתוח המיומנות של התלמידים. העדיפות של פלטפורמת חינוך אלקטרוני זו לא תמיד עקבה אחר מערכת החינוך המקובלת, והתמקדות יותר במיומנויות הביקוש הגבוהות בקרב התלמידים..

מרבית הקורסים הושקו על ידי אוניברסיטאות שונות ברמה העולמית כדי לעזור לקהילת הסטודנטים העולמית עם גישה נוחה לחינוך ברמה העולמית. עם זאת, כל הקורסים הזמינים בפלטפורמה זו אינם חינמיים.

עבור משווקים דיגיטליים שואפים, קורס שיווק חינם יכול להועיל. קורס שיווק חינם זה יסייע לתלמידים לקבל את הרעיון הבסיסי לגבי שיווק ודרישתם של ארגונים עכשוויים. שתי אוניברסיטאות בעלות שם עולמי, MIT (מכון טכנולוגי למסצ’וסטס) ואוניברסיטת הרווארד תמכו בבסיס פלטפורמת הלמידה המקוונת הזו, והפקולטה לאוניברסיטאות אלה השיקה את מרבית הקורסים..

התלמידים צריכים להירשם לקורסים, והשיעורים המקוונים מתחילים בשעה קבועה מראש. המשמעות היא גם שהתלמידים צריכים להקפיד על לוח זמנים קבוע להשלמת הקורס. בסיום הקורס התלמידים צריכים גם לנקות את המבחן הסופי כדי לקבל את התעודה.

קורס הסמכת שיווק דיגיטלי ב- edX מיועד לסטודנטים ברמה מתקדמת שכבר יש להם את הידע הבסיסי.

לינקדאין

לינקדאין הוא אתר פופולרי ברשת חברתית המיועד לבעלי מקצוע ובעלי עסקים עובדים. עם זאת, המספר ההולך וגדל של חברים פעילים בפלטפורמת המדיה החברתית הזו הפך אותה לפלטפורמה שיווקית.

לינקדאין הפכה לערוץ שיווק במדיה חברתית אטרקטיבי עבור משווקים דיגיטליים בגלל טווח ההגעה הגלובלי והתנועה האורגנית שלה. עם זאת, לינקדאין השיקה גם את פלטפורמת הלמידה שלה בשם ” לימוד לינקדאין. פלטפורמת למידה מקוונת זו מציעה את הקורסים שלה על בסיס מנוי חודשי, והמשתמשים צריכים לשלם עבור המנוי כדי לגשת למוצרים שונים שמציעה פלטפורמת המדיה החברתית הזו..

עם זאת, עבור המשתמשים החדשים, החודש הראשון הוא בחינם לחלוטין. אם תוכלו לסיים את כל הקורס במהלך תקופת ניסיון זו, תקבלו את האישור מבלי לבזבז כסף.

ישנם יותר מ 15,000 קורסים המוצעים לחברי הקהילה. התלמידים יכולים גם להשתתף בקורסים הנרחבים בכדי לקבל התמחות באסטרטגיית השיווק של פלטפורמות מדיה חברתית שונות המוצעות על ידי מומחים בעלי שם בתעשייה.

אם הידע הוא העדיפות העליונה שלך, ואתה רוצה ללמוד אותו ממומחים בתעשייה, אז לימוד לינקדאין צריך להיות ברשימת העדיפות שלך.

תוכנית הפייסבוק

מדיה חברתית צברה פופולריות עצומה בגלל עליית בסיס המשתמשים שלה, והיבט זה של פלטפורמות המדיה החברתית הפך למגרש משחקים אטרקטיבי גם למשווקים דיגיטליים.

אם אתה רוצה לבנות עסק מקוון מצליח או שאתה רוצה לעשות קריירה בת קיימא בשיווק דיגיטלי, אתה צריך לדעת מה האסטרטגיה הנכונה לשווק את המוצר או השירות הממוקד בפלטפורמות של מדיה חברתית.. תוכנית הפייסבוק היא האקדמיה המקוונת למשווקים, ואנשים מרקע שונה יכולים ללמוד על שיווק מפלטפורמה זו.

יש יותר מ- 150 קורסים להצטרף וכל קורס נועד להתאים לקבוצה מסוימת של סטודנטים. גם המתחילים וגם המשווקים ברמה המתקדמת יכולים למצוא קורסים שימושיים להצטרף אליהם. עם זאת, פלטפורמה זו פיתחה את הקורסים בכדי לספק מושג מפורט אודות תהליך השיווק המקוון, ובמיוחד הגישה השיווקית הכל-יכולת שהפכה פופולרית מאוד..

קורסים שונים תוכננו כך שיתאימו לצורך בסוגים שונים של עסקים מקוונים, והמדריכים סיפקו אסטרטגיות מפורטות שתתאימו לצורך לעסקים מכל הצורות והגדלים. קורס ההסמכה שמציע התוכנית בפייסבוק יספק לך ידע טוב בנושא שיווק במדיה חברתית.

האקדמיה של גוגל אנליטיקס

להיות משווק לא תמיד קשור לקיום קמפיינים מצליחים. מסעות פרסום מסוימים עשויים שלא לספק תוצאות רצויות, וזה קורה גם עם המומחים. משווק דיגיטלי טוב צריך גם להיות בעל יכולת אנליטית קריטית, מה שהופך אותם מספיק מסוגלים לפקוח מקרוב על ניתוח ה- KPI של מסעות הפרסום שלהם ולקבל החלטות על סמך נתונים.

לפני שנרשמים לקורס הסמכה זה, עליכם להיות מודעים לעובדה שהקורס הזה מיועד לאנשים שכבר יש להם את הידע הבסיסי בנושא שיווק דיגיטלי..

האקדמיה של גוגל אנליטיקס לא מספק רק ידע על ניתוחי גוגל, אלא הוא גם עוזר לך לשפר את כישורי הניתוח הכוללים שלך. ישנם מיני קורסים זמינים למספר ערוצי מדיה חברתית, אשר יסייעו לכם גם לנתח את הביצועים של מסעות הפרסום השיווקיים שלכם בפלטפורמות שונות.

תקבל אישור מהאקדמיה google analytics לאחר שעבר את המבחן הסופי. קורס הסמכה מתקדם זה ב- Google Analytics יעזור לך לשפר את כישורי השיווק שלך ולהשיג גם תפקיד מקצועי משלם גבוה.

אליסון

החזון העיקרי של ארגון זה הוא לספק חינוך איכותי לסטודנטים ללא עלות.

ישנן תשע קטגוריות חינוכיות שונות, ונמצאים בה 500+ קורסים פעילים אליסון. פקולטות מאוניברסיטאות בולטות מכל רחבי העולם הקימו את הקורסים שלהן בפלטפורמה זו.

סטודנטים יכולים להירשם למסלולי הסמכה למתחילים ומתקדמים בפלטפורמה זו בחינם. עם זאת, כדי לתמוך בסיבה האצילית של ארגון ללא מטרות רווח, סטודנטים יכולים גם להירשם לתכנית קורס הפרימיום בה הסטודנטים יכולים לקבל גישה לכל תוכניות הדיפלומה שלהם..

מכון eMarketing

מכון eMarketing לא מספקת רק קורסי הסמכה באיכות גבוהה לסטודנטים שלה, אלא גם הפך מספר כלים שימושיים למשווק.

התלמידים יכולים ללמוד את חומר הקורס וסרטוני ההדרכה בקצב שלהם. עם זאת, כדי לקבל את האישור, התלמידים צריכים להופיע למבחן מקוון. מבחן זה מורכב מ- 50 MCQ והתלמידים צריכים לענות על השאלות תוך 60 דקות. התלמידים צריכים ציון של לפחות 50% בכדי לקבל את התעודה.

סיכום

אין ספק כי שיווק באינטרנט הוא הדרישה העתידית של העסקים, והיותם מאמץ מוקדם של שיווק באינטרנט יעניק לקריירה שלכם דחיפה אדירה. קורסי ההסמכה שלמעלה לא רק יהפכו אתכם מוכנים לשוק העתידי, אלא הם גם יישארו לפני התחרויות שלכם.

אם אתה רוצה לקחת את הקריירה שלך לשלב הבא, אתה יכול גם לשקול לקחת תואר אוניברסיטאי בשיווק דיגיטלי.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map