13 כלי ניטור API הטובים ביותר לעסק שלך

אם יש דבר אחד שעסקים לא יכולים להרשות לעצמם בנוף התחרותי של ימינו, זה ביצועי המערכת האופטימליים לתת.


חמור מכך הוא המקרה של נכשלת תת-מערכות אחת או יותר והצוות הטכני אינו מודע לכך. בענפים קריטיים כמו בנקאות, מסחר במניות וכו ‘, השבתה יכולה לעלות מיליוני דולרים (או יותר) בכל דקה, ואילו באחרים יכולה להיות הפחתה קשה של לקוחות. זה כמעט הגיע לנקודה שבה היכרות עם שגיאה לפני שהלקוח שלך עושה זה כבר לא סתם חכם; זה חובה.

ממשקי API, ממשקי API, בכל מקום

זהו עולם שנשלט על ידי ממשקי API וסביר להניח שאתה שומע את המונח ומשתמש בו מספר פעמים ביום. אם אתה ספק שירות מכל סוג שהוא, יש לך ממשקי API שאחרים מסתמכים עליהם, ויש ממשקי API שאתה צורך כדי להפעיל את העסק (API של מפות Google, ממשקי API לתשלום וכו ‘). אבל זה רק קצה הקרחון. לאלה בעולם תכנות המחשבים, ממשק תכנות יישומים (API) הוא מונח רחב המכסה יותר מסתם מפות ורכישות..

מבלי שתבינו, כל דבר במערכת תוכנה (כן, ממש הכל) הוא ממשק API או חושף ממשק API.

לפני שנעבור למעקב אחר ממשקי API, בואו ניקח רגע להבין מה זה API ואיזה מרחב מערכת התוכנה שלנו היא מכסה. זה יעזור לך לקצץ בבחירות ולהחליט טוב יותר אילו APIs אתה רוצה לכסות, ולכן אילו כלים יהיו טובים יותר למקרה הייחודי שלך.

מה זה ממשק API?

נתחיל מההגדרה הרגילה של ספרי לימוד לפני שנעמיק יותר בעזרת אוצר מילים עסקי יומיומי. אם נשאל את ויקיפדיה לגבי ממשקי API, יש לומר את הדברים הבאים:

בתכנות מחשבים, ממשק תכנות יישומים (API) הוא קבוצה של הגדרות תת-תחום, פרוטוקולי תקשורת, וכלים לבניית תוכנה. באופן כללי, מדובר במערכת של שיטות תקשורת מוגדרות בבירור בין מרכיבים שונים. ממשק API טוב מקל על פיתוח תוכנית מחשב על ידי אספקת כל אבני הבניין, אשר לאחר מכן מרכיבים אותו על ידי המתכנת.

ממשק API יכול להיות מיועד למערכת מבוססת אינטרנט, מערכת הפעלה, מערכת מסד נתונים, חומרת מחשב או ספריית תוכנה.

השורה השנייה חיונית (הדגש הוא שלי). זה לא רק שירותי אינטרנט שנחשבים לממשקי API. שיחות מערכת הפעלה, אינטראקציות עם מערכות מסדי נתונים, איתותי חומרה, ספריות תוכנה (קוד שקוד אחר יכול לעשות בו שימוש חוזר), כל אלה נופלים לשאיפה של ממשק API מכיוון שכולם מציגים ממשק מוגדר היטב ומובן היטב ומערכת פרוטוקולים..

עכשיו, בכל יום נתון, כל אחד מממשקי ה- API האלה יכולים להפסיק לעבוד. אולי הדיסק הקשיח הגיע למגבלת פעולות הקלט / הפלט בשנייה, או שתוקף ה- SSL פג, או שיש באג לא מנומר בגירסא האחרונה של הקוד – כל המצבים הללו מצריכים ניטור מתמיד ופעולה מיידית כאשר (רצוי לפני) הבעיה מתרחשת.

כראוי, מאמר זה יציע כלים שיכולים לפקח על היישום שלך בכל התחומים, ולא רק על חילופי נתונים בין שתי מערכות.

עלות השבתת API

קשה לכמת כמה השבתה כואבת, אבל גרטנר שיחרר לימוד בשנת 2014, שקבע את המספר על 300,000 $ לשעה. זהו ממוצע צנוע, כמובן. קחו למשל את ההפסד העסקי שנגרם כתוצאה משעה של השבתה בעונת ההנחות של בלאק פריידי. לקבלת סיפורי אימה נוספים על איך ממשקי API לא תקינים / שאינם מתפקדים הרגו את רוחם של עסקים או עובדים, ראה כאן ו כאן.

אמנם לא ניתן להעריך את הצד העסקי של השבתת API, אך ישנו אובדן מוסתר שעשוי להיות גדול עוד יותר בטווח הרחוק – מורל הקבוצות. מפתחים אוהבים אוטומציה ואמינות במערכות (למעשה כולנו עושים זאת; דמיין ששרת הדואר שלך יורד מספר פעמים ביום!) וזמני ההמתנה שוברים את הקוד שלהם ומתסכלים אותם. אם אלה נמשכים, הבעיות יתחילו בקרוב להשפיע על פונקציות עסקיות אחרות (מכירות ושיווק) שיימאסו לאבד פנים כל הזמן מול הלקוח.

ראיתי מקרוב שני עסקים מתים כמעט מוות בגלל מערכות פיקוח לא טובות בבית, ואין לי את הלב לראות את זה שוב. ��

כעת, אי אפשר לבטל את שעות ההמתנה; בעולם האמיתי, כל דבר יכול להשתבש בכל עת. אך על ידי כך שיש מערכות פיקוח מתאימות, אנו יכולים להכיר את השגיאות בזמן שהן מתרחשות, לפעמים אפילו לפני שהלקוח עושה זאת!

עם זאת, הבה נבחן כמה מכלי ניטור API הטובים ביותר בשוק.

מגמות

פיתרון שלם לכל מיני ניטור API (זוכרים את ההגדרה הרחבה שלנו לממשק API מקודם?), מגמות מספק מעקב עבור אתרים, ממשקי API, שרתים ועוד. היא מציגה בסיס לקוחות מאושר של 25,000, עם שמות כמו Vimeo, Microsoft, פולקסווגן, Vimeo, ועוד, בין לקוחותיה..

תכונה ייחודית אחת של Uptrends היא בדיקות מבוססות דפדפן. השירות מפזר דפדפנים שונים בפועל כדי להפעיל את האפליקציה / האתר שלך ומספק ערך מפורט על ביצועיו.

אולם זמני תגובה ומדדים הם רק מחצית הסיפור. מגמות עליונות גם מספקות לך דוח ביצועים מפורט וחכם לנכסים, כך שאתה יודע בדיוק מה גורם לצוואר הבקבוק היכן. כאשר נתקלת בשגיאה, השירות מצלם צילום מסך ושולח אותו אליך, כך שתוכל לראות בדיוק איך הוא מרגיש בקצה השני של המשוואה. ��

בסך הכל, Uptrends הוא שירות אמין ומענג אשר נותנים אמון על ידי שמות גדולים רבים.

Dotcom-Monitor

פלטפורמת Dotcom-Monitor מאפשרת להגדיר התקן לפקח מרובה משימות באמצעות משימת HTTP / S. עם זה, אתה יכול לפקח על ממשקי API מבוססי OAuth 2.0 על בסיס זמין, ביצועים ותגובות ראויות. על ידי שכפול בקשה של לקוח קצה או יותר ומעקב אחר שירות אינטרנט של SOAP, סוכני Dotcom-Monitor מוודאים שניתן להחליף נתונים כראוי בין ה- API ליישום האינטרנט..

כאשר סוכן מגלה שגיאה, הוא בודק אותה כנגד מסנן המכשיר. אם השגיאה לא מסוננת, המכשיר יורה התראה. באפשרותך לקבוע תצורה של קבוצות התרעה מרובות ולהגדיר לוחות זמנים להתראות המותאמים אישית ואפשרויות הסלמה. הדוחות זמינים בפורמטים של CSV, PDF ו- TXT. הם מראים ערכים מרובים ושימושיים, כגון זמני תגובה, השבתה וביצועים ממוצעים לפי מיקום.

תוכניות תמחור של Dotcom-Monitor מתחילות החל מ- $ 1.99 לחודש ומציעות ניטור של שירותי אינטרנט עם תמיכה ב- HTTP / S, SOAP / REST של Web API, בדיקת אישור SSL, אימות תגובה, התראות מיידיות, ו -30 מיקומי ניטור, בין שאר התכונות.

בדוק

צ’קלי טוענת שהיא פתרונות פיקוח ובדיקה מהמתקדמים ביותר אשר תפסו תשומת לב רבה, במיוחד בקהילת JavaScript עם לקוחות כמו Vercel ו- Humio. אתה יכול לפקח על ממשקי API ברשת, כמו גם על עסקאות אתרים, בדפדפן אמיתי. לוח המחוונים היחיד מראה לך את כל מה שאתה צריך לדעת על נכונות וביצועים של האפליקציה שלך בכל עת.

אני מאוד אוהב כיצד צ’קלי משלבת התקנה ללא מאמץ וקלות שימוש עם כלים רבי עוצמה להתאמה אישית של הצ’קים שלך. במקום פינג פשוט, הוא משתמש בבדיקות HTTP בעלות תצורה מלאה כדי לפקח על ממשקי API. זה כולל גם סקריפטים של התקנה / פירוק, דבר שימושי מאוד כשאתה, למשל, רוצה לחתום על בקשות או לנקות את נתוני הבדיקה..

דבר נוסף שבולט הוא API REST העוצמתי המאפשר לך לתכנן ולבצע אוטומציה של הצ’קים שלך, למשל באמצעות Terraform. זה גם מאפשר למשתמשים להגדיר התרעה מדויקת בשילוב עם Opsgenie, Pagerduty או Slack. בסך הכל פיתרון נהדר אני רואה הכי מעניין עבור צוותי DevOps מודרניים.

התמחור מתחיל במחיר של 7 דולר לחודש וכולל מרווח בדיקה של דקה ומיקומי מרכז נתונים גלובליים.

אמזון CloudWatch (עבור AWS)

אם יש לך תשתית ב- AWS, לא ניתן להמליץ ​​מספיק על CloudWatch. מלבד ניטור יישומים, CloudWatch כולל גם ניטור תשתיות, המסייע לצוות DevOps שלך לישון בשקט בלילה.

מקור תמונה: aws.amazon.com

לפי התיאור הרשמי, CloudWatch מציע:

 • ניטור יישומים
 • ראות מערכתית
 • מיטוב משאבים
 • בריאות מבצעית אחידה

כך, כל עוד יש לכם פריסה AWS בלבד, CloudWatch יוכל לפקח על זמן האפליקציה, הביצועים, השימוש במשאבים, רוחב הפס של הרשת, השימוש בדיסק / מעבד וכן הלאה, ומתן פיתרון חזק לכל מיני ניטור..

יתכן שהיתרון המשמעותי ביותר עם CloudWatch הוא שאתה כמעט לא צריך להגדיר שום דבר. שירותי AWS מייצרים יומנים רלוונטיים ומשתפים אותם ישירות עם CloudWatch, שמסתיים בלוח מחוונים מסודר ופשוט להבנה..

מקור תמונה: aws.amazon.com

מלוח המחוונים, אתה יכול לא רק לקרוא מדדים (בעוד שהתוכניות החינמיות מציעות דיוק של עד דקה, תוכניות בתשלום יכולות לקרב אותך קרוב לדיוק של שנייה, ובאופן יעיל מאפשר לך לעקוב בזמן אמת), אלא גם ליצור התאמה אישית כללים, הגדר אזעקות ומתי עליהם לנסוע, סרוק את כניסות המערכת לכמה פרטים שאתה רוצה, ועוד.

בטח, לא כולם נמצאים ב- AWS, אבל העסקים הדיגיטליים הקריטיים והמפורסמים ביותר הם, וזו הסיבה שחשבתי שצריך להציג את CloudWatch ברשימה זו. אני אולי מתחיל להישמע כמו קרן שבורה בשלב זה, אבל בכנות, אם אתה ב- AWS, אין פשוט דרך קלה יותר להגדיר ניטור מאשר CloudWatch.

רוצה ללמוד על AWS CloudWatch, ללמוד מה- מומחה כאן.

באשר לתמחור, אמזון שמרה על כך גם שם פשוט. אין נעילה לחודש או שנתי. אתה מחליט כמה הצורך שלך אתה משלם רק בהתאם למה שאתה משתמש.

אך מעל לכל, עיין במבצע הקישור בחינם ואומר לי שלא ניתן ללכת על שירות זה. ��

מקור תמונה: aws.amazon.com

ריגור

אם אתה חי לפי מדדי ביצועים ושם את חווית הלקוח מעל לכל דבר אחר, ריגור שווה להסתכל. השם נבחר היטב, מכיוון שתוכלו להיות קפדניים עם הכלי שתרצו. ��

אחת התכונות השימושיות ביותר ב- Rigor היא בדיקות פונקציונליות. אם לא נכנסת לבדיקת הלינגו, אל תדאג; בדיקה פונקציונלית מתייחסת לאקט הבדיקה של כל הזרימה של עסקה, ולא רק להתמקד בנקודת קצה אחת.

במובנים מסוימים, בדיקות פונקציונליות חשובות יותר מבדיקת יחידות מכיוון שהיא מכסה באופן מרומז על בדיקת יחידות ומספקת חיזוי של חווית לקוח באופן ישיר.

כפי שניתן לראות בתמונה למעלה, לבדיקה פונקציונלית זו יש סדרה של שבעה כללים המהווים עסקה.

כלל מס ‘1 הוא בקשה לחפש אמן מסוים בממשק ה- API; אם כן, כלל מס ‘2 הוא קביעה, כלומר אנו רוצים לאכוף כי האמן שחיפשנו זמין; אם שני הבדיקות הללו עוברות, המערכת עוברת לחוק מס ‘3 וכן הלאה.

בדוגמה שלמעלה, המבחן הפונקציונלי מופסק בכלל מספר 7, ומיידים בעלי העניין מייד הודעה כי אין מספיק עותקים של האלבום “Funky Kingston.” דברו על התמקדות בעסקים מאשר דאגה לפיסות טכנולוגיות!

Rigor הוא שירות חמור לעסקים רציניים שלא אכפת להם לשלם פרמיה על משהו מדהים, כך שאם אתה כזה, בהחלט בדוק את זה.

ניתן לכיש

ניתן לכיש המותג עצמו ככלי הניטור הקל ביותר לממשק ה- API, ומיועד בעיקר לצוותי בדיקות ו- QA. אז אם אתה חושב שאין לך את היכולת הטכנית הפנימית להיאבק עם JSON, XML וכתיבת קוד, Assertible שווה להסתכל.

USP של Assertible מרתק וברור: צוותי ה- QA והבדיקות שלך יכולים ליצור בדיקות ולאמת / לפקח עליהם באמצעות הממשק Assertible. זה משתלב בצורה מושלמת עם GitHub, כך שבסיס הידע שלך נשאר איתך, מלבד לעבוד בצורה חלקה עם Slack.

פונקציונליות השילוב והסקירה במעגל המלא מאפשרת כמעט לכל אחד מהצוות שלך (אפילו מנהלי פרויקטים) ליצור בדיקות ולסקור מדדי ביצועים.

אוקיי, המצב בתמונת המסך שלמעלה אולי נראה מעט לא מציאותי (פיתרון של בעיה של דקה), אבל זה אפשרי כאשר המשוב ברור ומיידי. ההעדר האפס של קידוד נדרש פירושו שניתן ליצור בדיקות במהירות שיכולות להקליד צוותי ה- QA שלך, וברגע שתוכל לעשות זאת, ניתן ליישם שוב ושוב. זאת בניגוד גמור לתרגול של “בדיקה ידנית” שבעקבותיהן רוב החברות, בהן בודק בודד יכול לקחת מספר ימים עד לכיסוי האפליקציה, ובכל זאת להחמיץ פרטים מעולים יותר פשוט בגלל פיקוח או מאמץ..

תמורת 100 דולר לחודש (וזה החלק הגבוה ביותר שלהם תכנית, אגב), Assertible מאפשרת לך לעקוב אחר עד 50 שירותי אינטרנט, בסך הכל 50,000 בדיקות ו 20 חברי צוות. קחו בחשבון את העלות של קבלת QA העובדת במשרה מלאה כדי ליצור ולבצע באופן ידני בדיקות, וניכר כי Assertible מציע יעילות מעריכית..

BlazeMeter

כשמדובר בבדיקה ובקרה אחר יישומים מקצה לקצה, BlazeMeter היא הרקמה שאוכלת את כל שאר ארוחות הצהריים. עם זאת, יחד עם זאת זה לא נועז בלב או אלה שמחפשים פיתרון ניטור API פשוט שאינו דורש הרבה.

BlazeMeter זה משהו שאתה מתחתן אליו, ואז הוא ממשיך להשתלם לאורך כל חיי האפליקציה.

נקודת התוספת הגדולה ביותר של BlazeMeter היא שילוב עם אפאצ’י ג’מטר, ניתן לכאורה לכלי מדידת ביצועים המוגדרים כברירת מחדל עבור יישומי אינטרנט גדולים. כן, עם BlazeMeter, אתה חופשי לבחור מסגרות לבדיקות קוד פתוח ולנתח אותן בקלות באמצעות לוחות מחוונים פשוטים..

התוכניות יקרות, ואם היישום שלך יכול לראות עד 5,000 משתמשים במקביל, זה יעלה לך 649 דולר לחודש כדי להשתמש ב- BlazeMeter. תוכניות עלויות קבועות זמינות לעומסי עבודה גדולים עוד יותר, מה שלפי הנורמה בהתחשב בסוג הלקוחות שיש ל- BlazeMeter: פייזר, אדובי, GAP, NFL, אטלסיאן, בכדי להזכיר כמה.

זה לא כאילו לא ניתן להשתמש ב- BlazeMeter בדרכים פשוטות יותר. כמו רוב כלי הניטור האחרים של ממשק API, הוא אכן מספק בדיקות פונקציונליות (הם מכנים אותם “תרחישים”), אותם ניתן לעשות באמצעות חזית ממשקית ממשק GUI אינטואיטיבי..

עם זאת, BlazeMeter מיועד למפתחים. באמצעות כלי הבדיקה הייעודי שלו מזל שור, BlazeMeter חושף DSL (שפה ספציפית לתחום) שניתן להשתמש בהן לכתיבת מבחנים גנריים הניתנים להפעלה נגד JMeter, Selenium וכלים פופולריים אחרים של קוד פתוח. ואל תיתן לאזכור של DSL להדאיג אותך; זה לא יותר מקובץ YAML (סיומת .yml) מפוארת:

ביצוע:
– במקביל: 100
עלייה במעלה: 1 מ ‘
החזקה עבור: 1m30s
תרחיש: פשוט

תרחישים:
פשוט:
זמן חשיבה: 0.75
בקשות:
– http://blazedemo.com/

הקדיש זמן עם מזל שור, והמפתחים שלך יהיו אסירי תודה על היכולת לכתוב בדיקות מורכבות לשימוש חוזר!

בסך הכל, BlazeMeter הוא משקל כבד עבור משקלי הכבד.

AppDynamics

כעת חלק מסיסקו, AppDynamics נמצא במשחק הניטור של יישומי אינטרנט זה זמן רב והוא די ידוע. נכון לעכשיו, AppDynamics היא חבילת כלים לפיתרון מגוון רחב של דרישות ביצוע וניטור של צוות SaaS מודרני..

בכל מה שקשור לניטור API / microservice טהור, הסוויטה מציעה מנת משכל של מיקרוסופט. בעזרת שירות זה תוכלו לפקח ולנתח אשכול של שירות מיקרוסופט כמעט בכל קנה מידה, לשמור על ההיסטוריה ולאפשר לכם לתאם אותו עם שינויים באשכול. בכל מקרה, זה לפחות מאפשר לך לדמות את ההשפעה של הוספה / הסרה של צמתים מהאשכול.

כך גם במעקב אחר מדדים בזמן אמת, הניתנים לביצוע ברמת אשכול או ברמת הצומת, ומציגים בפניכם גם את התצוגה של התמונה הגדולה וגם את הפרט הקיצוני, לפי הצורך.

כפי שתוכלו לראות בתמונת המסך, ניטור Docker מובנה ממש, מה שיודע על ידי צוותים שהתשתית שלהם פועלת ב- Docker (כמעט כולם, כלומר ��).

מלבד זה, קיימים גם מעקב בענן וניטור DevOps, העובדים על פני מגוון ספקי IaaS כמו Amazon AWS, Azure, Pivotal וכו ‘. משוב רציף זמין בכל צינור המסירה שלך, ומספק אמון ובסיס איתן ל DevOps שלך צוות.

הדובדבן שבקצפת הוא שילוב של Machine Learning בלב המערכת. לדוגמה, לפעמים אינך מכיר את קו הבסיס האידיאלי עבור האפליקציה שלך, אך מכיוון שהעסק פועל בצורה חלקה, אתה יכול לקבל את הערכים הנוכחיים כקו בסיסי.

אז איך תתחילו לחשב את קו הבסיס? קשה כשיש לך אלפי נקודות נתונים בכל שעה, אך לא אם פועלת מערכת לימוד מכונה מסוגלת.

איך זה עוזר לעסקים? הנה דוגמא. אם אתה יודע שקו הבסיס שלך למשך זמן עבודה הוא 98.5% וכעת אתה פועל על 98.6%, אתה יכול להיות שקט נפשי אמיתי. מלבד זאת, גישה לגישה של קווי בסיס אמיתיים וקשים חוסכת אותך מהנדסת יתר ומגירות יקרות שאולי יועצים מסוימים ימליצו לדחוף ל”שישה תשע “(99.9999% uptime).

מערכת ML היא גם אינטליגנטית כדי להבין ולדווח על הסיבה היחידה לכישלון בקרב מקבץ שירותי מיקרו מתוך הקוד (זה החלק המרשים ביותר!), כך שהצוותים שלכם יודעים בדיוק מה לתקן. צילום המסך שלמטה מראה כיצד המערכת יכולה להתעמק בשירות REST מבוסס Java Spring ומצביעה על שעועית שנכשלה.

לא ניתן לכסות את כל התכונות המפילות את הלסת כאן, אז אל תהסס לבדוק את מסמכים רשמיים.

שריד חדש

לפי רבים, שריד חדש היא המובילה בשוק בכלים לניטור ביצועי יישומים, ולא בכדי סיבה טובה. זה משמש על ידי חברות גדולות וקטנות כאחד – החל מבורגות פורטון 500 ועד סטארט-אפים קטנים וזריזים – ומציע שילוב נהדר של דיוק ופרטים.

צוות Relic החדש מתגאה בהבנה העמוקה שלו עם DevOps, ולכן בהתאם, ההנפקה הזו בנויה לספק מבט מלא בזמן אמת על התשתית שלך.

ה- USP הגדול ביותר של New Relic הוא הפריסה האינטואיטיבית של המערכת כולה, שמאפשרת לראות מייד כיצד הכל זורם ואיפה בדיוק צוואר הבקבוק, אם בכלל. קשה לתאר את ממשק המשתמש במילים, אז הנה צילום מסך:

כפי שאתה יכול לראות, די קל להתחקות חזותית כיצד הנתונים זורמים ממערכת למערכת ואת מדדי הביצועים שהתקבלו שם. רפיון ושעות פעילות מפעילות התראות מיידיות, המאפשרות לתקן את הבעיות לפני שהעסק סובל.

זה לא רק הצד של DevOps שמכוסה ב- New Relic. ניתן גם לקבוע יעדים וכללים לחוויית הלקוח ולקבל דוחות מפורטים בכדי להבין היכן נדרשת עבודה נוספת. כפי שיודע כל משווק דיגיטלי ששווה את המלח שלו, מידע זה הוא זהב מלא.

אין סוף בלוח המחוונים הגאוני ב- New Relic. התבונן בזה למשל, שממפה את כל אשכול היישומים לפי צמתים, ומספק משוב חי על המתרחש בכל צומת..

לכן, בין אם היישום שלכם פשוט או מורכב, New Relic יכול להציע הרבה תובנות מעניינות.

מבצר API

הבא בתור הוא מבצר API, שמטרתו להיות סכין צבא שוויצרי של ניטור API עבור צוותים שונים בארגון, ועושה זאת די טוב.

מכוון לבוחנים ומפתחים כאחד, API Fortress מאפשר ליצור בדיקות ויזואליות ושיתופי פעולה כמו כל כלי ניטור אחר של ממשק API אחר בחוץ, ואז ללכת מרחק קצת יותר בנוגע לנוחות ותכונות. השניים שאני הכי אוהבת הם בדיקת עומסים ולעג.

עבור מפתחים, API Fortress יכול ליצור חבילת מבחן מפרט API נתון. לכן, אם אתה עוקב אחר Swagger, OpenAPI או RAML, מחצית מהעבודה כבר נעשית. API Mocking מאפשר לצוותי ה- dev שלך להגדיר את הממשק של ה- API החדש כשירות מדומה, שעליו צוותי QA יכולים להתחיל לבנות את סוויטות הבדיקה באופן מיידי. לא עוד מעייף, מחכה זמן רב עד שממשק ה- API בפועל יסתיים לפני ש- QA יכול להתחיל!

API Fortress עובד גם עם כל מערכות ה- CI / CD העיקריות, ומקל על נקודת כאב אחת נוספת לשילוב. לבסוף, בדיקות וניטור עומס סולידי מובנים גם הם, מה שהופך את Fortress API לחבילה שלמה עבור צוותי פיתוח ובדיקות לבדיקות ובקרה של ממשקי API..

Traceview

אם ניטור ברמת הממשק לא יעשה לצוות שלך ואתה מחפש כלי ניטור חזק, ברמת קוד, יש Traceview. נכון לכתיבה, כל שפות התכנות והסביבות העיקריות נתמכות: Java, Scala, Net, Node, PHP, Python, Ruby ו- Go.

כפי שניתן לראות בתמונות המסך שלמעלה, קיימים ערכים ברמת רכיב וברמת פונקציה, המספקים תובנה מיידית חדה בלייזר לגבי הסיבה שהיישום מתנהג כפי שהוא.

כיצד להגדיר את זה? זה לא יכול להיות פשוט יותר! ברוב השפות המפורטות לפני כן, ל- Traceview יש סוכני תוכנה שניתן פשוט לזרוק לפרויקט שלך בלי להפריע לדבר. התחל לאסוף תובנות בזמן אמת תוך זמן קצר. ��

RapidSpike

RapidSpike הוא פיתרון רזה, המתמקד במרכיבי הליבה של זמן פעילות ומעקב, ללא הרבה מהפעמונים והשריקות הנוספים שלדעת חלקם מגיעים עם רוב כלי הניטור API. מעקב אחר נתיבים שהוגדרו מראש (מסעות משתמשים) נתמך, כמו גם לדבר עם ה- API בשלבים מרובים.

כל זה תקנים ודי מה שאתה מצפה מכל מערכת ניטור API מודרנית, אבל מה שמבדיל את RapidSpike, לדעתי, הוא מערכות ההתראה שלה.

יש מערכת הסלמה מובנית במערכת, כך שאם רמת הקשר הראשונה לא פותרת או מגיבה ל”משבר “, ההודעה מסלימה לאורך הרשת. אאוץ! �� ובכן, אולי עדיף שלא נצטרך בוס בפועל שיוכל להחזיק אותנו על בהונותינו כל הזמן.

API מדע

עם API מדע, אתה יכול לבדוק את ה- API שלך עם ממשק API. למרות שזה נשמע כמו דרך מפוארת לומר את אותו הדבר, API Science אכן מגיע עם כמה תכונות רומן העשויות למצוא חן בעיני רבים. הראשון הוא ניטור ערימת מלא של ערימת ה- API שלך, שמשמעותה כיסוי גם לממשקי API חיצוניים.

זה קורה פעמים רבות שממשקי ה- API שלך הם בעלי ביצועים ומגיבים, אך אלה שבהם העסק שלך תלוי הם מושבתים. כמו כן, במקרים מסוימים, אין שום טענה עיקרית אובייקטיבית לאיזה API נפל באותה עת, מאבק שיכול להפוך למעין מלחמה קרה בין שני ספקי API.

במקרים כאלה, API Science פועל כבסיס ביניים שאי אפשר לערער עליו שיכול להראות את הזמינות ההיסטורית של ממשקי API.

התכונה המגניבה השנייה היא בדיקה מבוזרת של ממשקי API. API Science עוקב אחר ה- API שלך מכמה מיקומים ברחבי העולם ומאפשר לך לדעת כיצד ה- API מתנהג עבור מיקומים שונים. שלב את כל ה- JavaScript המותאם אישית הזה במערכת הניטור שלך, ויש לך כלי ניטור API אידיאלי כמעט. ��

עם זאת, ההמלצות העיקריות שלי לניטור API מסתיימות. עשיתי כמיטב יכולתי לא להגביל ממשקי API להגדרה הצרה שהם מקבלים עליה ברוב הזמן. היישר מבעלי עסקים למפתחים, בודקים, QA ומנהלי פרויקטים, ישנם כלים ברשימה זו שעובדים עבור כולם.

תגיות:

 • ממשק API

 • מעקב

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map