7 פריצות כדי לטעון את אתר האינטרנט שלך במהירות הבזק

שמתם לב פעם לדגי זהב שיש לכם בבית? שחייה בלי סוף – מפינה אחת של קערת הדגים שלה לאחרת? ובכן, מחקרים מראים שיש לו טווח קשב טוב יותר מכם.


אני לא צוחק.

טווח הקשב הממוצע של בני האדם נשמט מ 12 עד שמונה שניות בעשרים השנים האחרונות, שזה פחות מזה של דג זהב – וזה תשע שניות.

אם כי זה נאגט אקראי של טריוויה שנוי במחלוקת, יש לזה השלכות רבות שאחת מהן קשורה לאתר העסקי שלך.

אתה רואה – 53% ממשתמשי האינטרנט בעולם המהיר של ימינו עוזבים אתר אינטרנט אם לוקח יותר משלוש שניות לטעון. תאר לעצמך – הרווחת קליק ואז איבדת אותו יחד עם הסיכוי להמרה רק מכיוון שהאתר שלך לא נטען מספיק מהר.

זה כואב, לא?

למרות שרלוונטיות העמודים ודירוג העמודים הם עדיין ערכים בולטים עבור אתר אינטרנט לדבוק בו, זמן טעינת האתר הוא גם מדד שימושיות חיוני, לפי גוגל. הערך האמור לא רק מהווה דירוג בדף, אלא גם משפיע עצום על שיעור ההמרות והאם האורח ישאר באתר או לא..

אז ברור שזה לא יכול להרשות לעצמך אתר טעינה איטי. יש יותר מדי תמריצים על הכף!

אבל איך עושים את זה?

אילו פריצות עליכם ליישם בכדי לגרום לטעינה של האתר שלכם במהירות הבזק?

להלן כמה מהפריצות המהירות לזכות:

הפעל במטמון של הדפדפן

זה אולי הפריצה הנפוצה ביותר לשיפור זמן הטעינה של דף האינטרנט. כאשר משתמש מבקר באתר האינטרנט שלך בפעם הראשונה, הרכיבים העיקריים של דף האינטרנט נשמרים באחסון זמני או בכונן הקשיח. המשמעות היא שהדפדפן שלהם יכול לגשת לאתר שלך בקלות מבלי שיצטרך לשלוח לשרת בקשת HTTP נוספת, והמשתמש יכול לפתוח אותו בקלות בפעם הבאה שהוא יבקר באתר שלך – כמעט מייד..

כדי להקל על אותו הדבר, שירותים כגון מטמון Nginx או באמצעות וורדפרס מטמון סה”כ W3 ו רקטת WP שימושי כדי לאפשר שמירת דפדפן לאתר.

הגבל והסר תוספים

התוספים “מחוברים” כדי לשפר את הפונקציונליות הספציפית של האתר, שיכולה לכלול הוספת מידע נוסף, להציע שילוב חלק יותר בין האתר שלך לכלי חיצוני, או שינוי האלמנטים הויזואליים..

עם זאת, מספר גדל והולך של תוספים לוקח לטעון זמן רב יותר. דוגמה – ידוע ש”התיבה של פייסבוק כמו “מאיטה את האתר על ידי הוספת 700 קילו-משקל למשקל העמוד הכולל! כמו כן, תוספים באיכות נמוכה יותר מגדילים את זמני הטעינה. המפתח הוא לשמור על התוספים האיכותיים שהאתר שלך באמת זקוק להם, ולהסיר את התוספים המיותרים.

הצעה זו אינה מיועדת רק לאתרי WP אלא גם לאחרים כמו הרחבות בג’ומלה, ספריות חזיתיות וכו ‘..

בצע אופטימיזציה של קוד ה- CSS שלך

לפני זמן לא רב, גודל אידיאלי של דף אינטרנט היה 30KB בלבד. התייחס אליך – זה כלל תוכן, תמונות, קודים וגרפיקה. עד מהרה גדלה הפופולריות של סקריפט CSS, מכיוון שהיא יכולה לספק חווית משתמש משופרת ברשת.

עם זאת, יש לזה חסרונות. ככל שיש לך יותר קבצי CSS באתר שלך, כך הוא נאלץ לבצע יותר בקשות HTTP ובכך להאט את האתר. להלן שלוש שיטות מומלצות:

 • הפוך את הקוד לקצר ככל האפשר על ידי שימוש בפחות מפעילים והצהרות. פחות שורות בסקריפט CSS פירושן פחות מחזורי עיבוד וזמני טעינת עמודים קצרים יותר.
 • וודא שה- CMS שלך כבר ביצע אופטימיזציה של ה- CSS שלך. אם לא, השתמש בכלי חיצוני כגון מפחית CSS מומלץ לצמצם את קבצי המשאב. באופן זה האתר יטען מהר יותר.
 • הימנע משימוש ב- CSS ב- HTML, כמו תגיות DIV ו- H1.

ישנם כלים נוספים עבורך לייעל ולעצב את ה- CSS.

הגבל את הפניות 301 שלך מחדש

לא ניתן להימנע משינוי מבנה האתר שלך. משמעות הדבר היא שכתובות האתר של הדפים שלך משתנות. אך מכיוון שאינך רוצה לבלבל את מבקרי האינטרנט שלך עם כתובות אתרים שונות, או להוריד את הדירוג של אחד מאותם דפים, אתה פונה להפנות את הקליקים שלך מכתובת אתר ישנה לדף החדש..

הפניות מחדש של 301 מבטיחות שכתובת האתר הישנה עדיין פועלת, למרות שהיא טכנית לא קיימת. עם זאת, פיתרון קל זה מקטין את זמן טעינת העמוד מכיוון שהתהליך יוצר קישורים בשרשרת שעל הדפדפן שלך לעבור כדי לנחות בכתובת האתר החדשה..

לכן, הגבל את הפניות 301 שלך מחדש.

צמצם את גודל התמונה

בני האדם התפתחו להיות יצורים חזותיים.

אין זה מפתיע שהמוח האנושי מעבד חזותיים 60,000 פעמים מהיר יותר מאשר טקסט. וכשמדובר באתרים, אף אחד לא אוהב לבזבז זמן על מידע עמוס ומלא מדי במידע ללא כל ייצוג חזותי.

אין פלא, לאף אתר מוסמך יש נתח לא מבוטל של תוכן חזותי – מתמונות ומצגות שקופות וכלה ב- GIF וסרטונים, ובכך להגדיל את יחס ההמרה שלהם ב- 7X.

עם זאת, למרות החיוביות, תמונות מגדילות במיוחד את זמן הטעינה של דף אינטרנט. האק היחיד להתמודד עם אתגר זה הוא לשנות את גודל התמונות. וזה לא אומר חיתוך, מכיוון שהדף עדיין צריך לטעון את כל התמונה ולהציג אותה בגודל קטן יותר מזה המקורי.

הפיתרון כאן הוא לשנות את גודל התמונות ולדחוס אותן. 25% מדפי האינטרנט יכולים לחסוך יותר מ- 250 KB, וכ -10% מהם יכולים לחסוך יותר מ- 1MB על ידי דחיסת הקבצים הגדולים בלבד, על פי גוגל. בדוק את מספר הכלים לדחיסת התמונות מבלי לפגוע באיכות.

לכן, בצע אופטימיזציה של תמונות האינטרנט שלך והקטין את זמן טעינת העמוד.

השתמש באירוח צד ג ‘

אם באתר שלך יש קבצים גדולים המכילים תמונות וסרטונים, זמן טעינת העמוד יגדל משמעותית. יתר על כן, זמן הטעינה גדל עוד יותר אם אתה משתמש בשרת משותף כדי לארח את הקבצים, בעיקר סרטונים.

כדי לפתור את הבעיה, שתף את קבצי הווידיאו בפלטפורמות אירוח חיצוניות כמו YouTube או Vimeo. לאחר מכן ניתן להטביע את הסרטון באתר באמצעות קוד פשוט, ובכך לשפר את מהירות הטעינה של האתר בצורה ניכרת.

אם אתה משתמש בוורדפרס, עליך לשקול גם אירוח פרימיום לזמן עומס ואבטחה עמודים אמין.

דחיסה ומטמון

א מכונות המחקר מראה כי לאתרי האינטרנט יש בממוצע זמן טעינה של דפים של 8-11 שניות. זה אולי נראה כמספר קטן, אך כאמור, מבקרי האתר אינם מחכים יותר משלוש שניות לפתיחת דף אינטרנט..

כאן מועיל הדחיסה של כל התוכן הסטטי באתר. בדרך כלל, דחיסה היא יותר הגדרת שרת. עם זאת, אם זו לא אפשרות, השתמש בפורמטים של קבצים ויישומים אחרים כמו Gzip, המזהים מחרוזות של אותו קוד בקובצי הטקסט..

רוב פלטפורמת האירוח מציעה זיכרון מטמון רב-שכבתי בתכנית שלהם. שוחח עם ספק האירוח שלך כדי לברר מהם האפשרויות הזמינות ואיך אתה יכול להפעיל באתרים שלך. דוגמא, SiteGround מציעים פתרון זיכרון מטמון סטטי, דינמי, ממוקד ו HHVM.

וגם לאתרי WP, קינסטה מציעים זיכרון מטמון בצד השרת ותוסף רב עוצמה שפותח בתוך הבית לניהול מטמון האתר.

פעולה זו תפחית את זמן הטעינה של עמוד האתר באופן משמעותי.

מסיימים

מהירות האתר חשובה מאוד. זה הרושם הראשוני שאתה עושה על מבקרים בפעם הראשונה. וכן, זמני טעינת העמודים הגרועים משפיעים לרעה על דירוג החיפוש, חוויית המשתמש והמרות. מדוע לתת לזה לקרות כאשר ניתן לתקן את הבעיה בקלות בעזרת שבעת הפריצים שלנו?

כמו כן, אם ברצונך לבדוק את ביצועי האתר שלך בשולחן העבודה ובנייד, אתה יכול לעשות זאת הלאה ביקורת Geekflare בחינם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map