7 סיבות לכך שמעקב API עם מגמות חשוב

ממשקי ה- API שאתה מציע ו- APIs שאתה מסתמך עליהם כל יום משפיעים על העסק שלך.


ממשקי API פרפורמנטיים מייצרים לקוחות מאושרים ושומרים על יצרני הצוותים שלך. ממשקי API צנועים, שאינם מתפקדים, מורידים את המוניטין, צורכים את משאבי התמיכה שלך ומורידים את הפרודוקטיביות בכל רחבי החברה. ניטור API עם שירות האינטרנט של Uptrends ו- מסכי API מרובי שלבים יכול לעזור לך להציל פנים ולשמור על הצוות שלך במשימה.

ממשקי API נמצאים בכל מקום, ועם צמיחת הענן ואינטרנט של הדברים, APIs הופכים חשובים יותר מדי יום. אם מישהו מממשקי ה- API שאתה מספק או מסתמך עליו יורד או נתקל בבעיות ביצועים, עשו גם את האתרים והשירותים התלויים בהם.

מדוע ניטור API הוא חשוב ביותר לעסק שלך?

כמות המאמץ והכסף לפיתוח, בדיקה והשקה של אתר האינטרנט, היישום או ה- API שלך יכולים לצאת ממש דרך החלון אם אינך צופה בממשקי ה- API מסביב לשעון.

בין אם פיתחתם לשימוש פנימי או לציבורי, הרבה – אפילו מיליונים – של מכשירים, יישומים ואנשים מסתמכים על הזמינות, הביצועים והפונקציה של ממשק API זה..

ממשקי API נכשלים, כך אתה צריך להגן על ההשקעה שלך בזמן ובכסף. ריכזנו עבורכם רשימה של הסיבות העיקריות לכך שחשוב לעקוב אחר ממשקי ה- API שלכם:

 1. ה- API הוא באחריותך: כשאתה מספק ממשק API, המשתמשים שלך סומכים עליך כדי להבטיח שלממשק ה- API זמינות גבוהה, מהירה וחזקה.
 2. אינך יכול לסמוך על ניטור קבוע באתר. בדיקת אורך זמן או טעינה ראשונית של דפים אינה מספיקה כשמדובר בממשקי API קריטיים.
 3. כל שיטת API חייבת לעבוד: יכול להיות שזה קורה, אבל שיטה אחת כושלת לאורך השרשרת יכולה להפיל את כל העסקה המתפוררת.
 4. איבד המוניטין של המותג: המשתמשים שלך יודעים מה זה API? כנראה שלא. הם יודעים שדברים לא עובדים, או שדברים לא עובדים טוב. כאשר האתר והשירות שלך מלאי ממשק משתמש איטי או פשוט מתפוצץ לחלוטין, 75% מהמשתמשים עוזבים ולא חוזרים.
 5. ירידה בשביעות רצון המשתמשים: לביצועים הרדניים יש השפעה משמעותית על שביעות הרצון שמשתמשים מקבלים באמצעות המוצר שלך. ביצועים לקויים משפיעים על כל היבט של חווית המשתמש ומצמצם את תפיסת המשתמשים את עיצוב המוצר, הניווט והשימושיות שלו..
 6. אובדן הכנסות שוטפות: כאשר ממשק API מפסיק לעבוד, כנראה שהתחברות לא עובדת, עגלת הקופות והקניות לא עובדות, או שהדברים עלולים להפוך די מסורבלים כדי להרוס את אמון המשתמשים. כאשר דברים לא עובדים, משתמשים מקפצים ולוקחים הכנסות לתחרות.
 7. הכנסות עתידיות סובלות: עבדת קשה כדי להביא לקוחות אלה לשירות שלך, ואם המוצר שלך לא עובד טוב, המשתמשים מקפצים. עם זאת, המשתמשים לא עוצרים שם. הם מדברים. הם מספרים לאנשים על החוויה שלהם באופן אישי ומקוון דרך ביקורות ומדיה חברתית. משתמשים לא מרוצים לא חוזרים והם לוקחים עימם הכנסות רבות מלקוחות פוטנציאליים חדשים.

ככל שתוכלו לראות, מעקב אחר ממשקי ה- API של צד שלישי וצרכי ​​המוצר שלכם הם קריטיים. אני מקווה שהספקים השלישיים צופים במערכת שלהם באופן קבוע, אבל אולי לא. הם עשויים לבחון באופן אקראי לאורך היום, או שהם עשויים לבדוק רק מאחורי חומת האש שלהם.

בדיקות אקראיות אלה עשויות לתפוס כמה בעיות, ובדיקה שמאחורי חומת האש לא תתפוס בעיות שחווים משתמשים בצד השני. כדי לוודא שהוא נשאר במצב עובד, עליכם להשתמש במערכת פיקוח חזקה. מגמות עלולות יכולות לעזור לך להגן על ההשקעה שלך על ידי אוטומציה של התהליך והבדיקה ממיקומי המשתמשים שלך.

מהן אפשרויות ניטור ה- API שלך?

Uptrends מציע שני סוגים של ניטור API, וכדי להבין איזו משתי אפשרויות הניטור הנכונות להגנה על ה- API שלך, היא להבין כיצד לקוח משתמש בממשק ה- API. שמור על תיעוד ממשק ה- API כדי לוודא שיש לך את כל המידע הדרוש בכדי לקבל החלטות פיקוח נכונות. קבע אם ה- API שלך דורש שיחות מרובות להשלמת עסקה או שיחה אחת בודדת עושה את העבודה.

ממשקי API לשיחה יחידה: שיטה אמינה ועם זאת לא יקרה לבדיקת שיחות API בודדות ומעקב אחר זמן השימוש בממשק ה- API היא להשתמש במוניטור שירות HTTP (S). מוניטור שירות אינטרנט בודק את זמן הפעילות ומאמת תגובה של ממשק API על ידי בדיקת קודי תגובה, בדיקות תוכן, זמן תגובה וגודל תגובה (בחירה נהדרת אם אתה מספק ערבות SLA עם שירות ה- API שלך). אתה יכול גם לבצע אימות פשוט. צגי שירותי אינטרנט פועלים בתדירות גבוהה כמו פעם בדקה.

ממשקי API מרובי-שיחות או ריבוי שלבים: אם אתה צריך לטפל בניתוב מחדש, לאמת משתמשים או לשמור ולשתמש שוב במידע משיחת API אחת לאחרת, השתמש בפתרון ניטור API רב-שלבי של Uptrends. בעזרת הפיתרון הרב-שלבי תוכלו לשלוף ערכים מהתגובה לשימוש מאוחר יותר, להגיש קביעות, להשתמש במפעילי השוואה, ליצור ערכים אקראיים, להשתמש במשתנים מוגדרים מראש, להשתמש באימות ולקבל גישה לתעודות לקוח. אמת את התהליך כולו באמצעות ניטור API רב-שלבי תוך מעקב אחר הביצועים בכל שיחת API.

בחירה בממשקי ה- API שצריך ניטור

כשאתה מתחיל לחשוב על כל ממשקי ה- API הנדרשים לטיפול בעסקת משתמש בודד, אתה עלול למצוא אותה מדהימה. אילו APIs זקוקים לניטור ואילו ממשקי API לא? הבלבול מובן, אך לא כל API וכל פונקציה דורשים פיקוח.

כדי לפשט את הבחירה, הגשנו רשימה:

עקוב אחר ממשקי ה- API שלך עם הפנים (פנימיות וחיצוניות)

אם אתה מפרסם ממשקי API, עליך לבדוק אותם לגבי זמינות, ביצועים ותפקוד. תפקידך להגיב במהירות לבעיות API ולשמור על זמינות גבוהה.

עקוב אחר ממשקי API של צד שלישי חיוניים

אם ממשק API חיוני לממשק ה- API, האפליקציה, השירות או האתר שלך, עליך לפקח על ממשק ה- API הזה בדיוק כמו שאתה עושה בעצמך. לפחות שקול להשתמש בצג זמן עבודה כך שתדע מתי ממשק ה- API הזה לא מקוון.

עקוב אחר ממשקי API של צד שלישי שאינם מכריעים

חלק מממשקי ה- API מציעים חוויות משתמש משופרות, כגון שירותי מיקום, ערכות סוג, גרפיקה ומודעות. יתכן שתרצה לבחור אילו ממשקי API בקטגוריה זו תרצה לעקוב. לדוגמה, אם הכנסות ממודעות תלויות בממשק API, ייתכן שתרצה לשים לפקח על שירות אינטרנט כדי לוודא שהממשק API נשאר זמין.

השימוש בפתרון ניטור API רב-שלבי מ- Uptrends מקל על ההתקנה, אפילו לאינטראקציות API מורכבות

לפעמים אינך יכול לדעת בוודאות שממשק API פועל מתגובה יחידה; לפעמים ממשקי ה- API מסתבכים, ועליך לבצע חבורה שלמה של שיחות לממשק API אחד או יותר כדי לוודא שכל העסקה עובדת. זו הסיבה ש- uptrends התפתחה ניטור API רב-שלבי.

ניטור API רב-שלבי מציע לך את כל הגמישות הדרושה לך בכדי להתמודד אפילו עם האינטראקציות המורכבות ביותר. ל- Uptrends בונה צעדים ייחודי ל- API המחלק את האינטראקציות שלך לשלבים שקל לבצע. מגמות העשרה מאפשרות לך:

 • לכוד וניתוב הפניות מחדש וטיפול בהן.
 • השתמש באימות בסיסי, NTLM, עיכול ומותאם אישית (כולל OAuth).
 • אחסן, גש והשתמש בתעודות לקוח.
 • שמור, השתמש ושמור על אישורים ואישורי כניסה בטוחים בכספת Uptrends.
 • השתמש במשתנים: הגדר מראש, הקצה ערכים, יצר ערכים אקראיים.
 • השתמש בהשוואות וקביעות (אמת את התוכן, קודי התגובה, זמני התגובה).
 • עקוב אחר ה- API שלך מ- 200 מיקומי מבחן ברחבי העולם, או לפקח על ממשקי API פנימיים עם מחסום פרטי מאחורי חומת האש שלך.

זה לא צריך להיות מסובך, ואתה יכול לישון היטב בידיעה שאם Uptrends יגלה בעיות עם ה- API שלך, מערכת ההתראה המתקדמת שלהם תוודא שאתה יודע על זה.

טיימס

 • ממשקי API מפעילים את האינטרנט.
 • זמן הפעולה של API, ביצועים ופונקציה שווים להכנסות ולמוניטין.
 • ממשקי API של צד שלישי יכולים לפגוע במותג שלך ממש כמו כשלים בממשק ה- API שלך.
 • זוהי ממשק ה- API שלך, ואחריותך לפקח על זה לאורך זמן, ביצועים ותפקוד.

ניטור ממשק API של Uptrends עוזר לך לשפר את זמן הפעילות, ביצועים, זמינות וכו ‘של API של צד שלישי, עדיין לא משוכנע.? נסה ניטור API של Uptrends בחינם למשך 30 יום. אתה אפילו לא צריך כרטיס אשראי.

תגיות:

 • ממשק API

 • מעקב

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map