9 כלי ניטור המשתמשים האמיתיים הטובים ביותר לשיפור חוויית המשתמש

כדי לקבל תמונה של RUM (ניטור משתמש אמיתי), דמיין שהאתר שלך הוא חוות נמלים, והמשתמשים שלך הם הנמלים. RUM מנקה את קירות החווה שלך, מאפשר לך לראות בדיוק מאיפה המשתמשים מגיעים, מה הם עושים, אילו בעיות יש להם וכמה זמן לוקח להם לקיים אינטראקציה עם האתר שלך.


בקיצור, RUM נותן לך מושג איזה סוג חווית משתמש האתר שלך מציע.

זוהי טכניקת בדיקה המבוססת על אינטראקציות משתמש אמיתיות. RUM עוקב אחר משתמשים בפועל ולוכד נתוני ביצועים לעיצוב מדדי מפתח, כמו נתיבי טרנזקציות, היענות, ו- זמני טעינת העמודים. כלי הבדיקה מנתחים את חוויית המשתמשים בזמן אמת ומתבוננים באינטראקציות שלהם עם אתר או יישום.

מדוע RUM חשוב?

בואו נשקול את חוות הנמלים שוב: אתה נהנה לצפות בנמלים שלך, כך שתעשה כמיטב יכולתך להרגיש בנוח. על המבקרים באתר שלך להיות נוחים במהלך שהותם. אבל בשונה מהנמלים בחווה, הם יכולים בקלות להיעלם אם הם לא מבלים. לכן חשוב שתדעו איך הם מרגישים כדי להמשיך ולנווט בדפים שלכם זמן רב ככל האפשר.

RUM מקבל נתונים על משתמשים בפועל המקיימים אינטראקציה עם האתר שלך, בניגוד לטכניקות ניטור סינתטיות, המשתמשים בכלים אוטומטיים, או ברובוטים, שמחקים את פעולות המשתמשים בצורה מתוכננת ומקבלים תוצאות על סמך פעולות אלה. שתי הגישות נותנות תצוגות שונות של התנהגות האתר שלך, כך שכדי להבין טוב יותר סוגיות הנוגעות לחוויית המשתמש, על הכלים והטכניקות האידיאליים לשלב ניטור אמיתי וסינתטי של משתמשים כדי להציג את התמונה השלמה..

מגמות

ליישום ה- מגמות עליונות RUM, אתה רק צריך להעתיק ולהדביק קטע קוד בדפי האינטרנט שלך. ברגע שתעשה זאת, סקריפט ה- Uptrends מתחיל לאסוף נתונים על חוויות המשתמשים שלך. נתונים אלה מזינים סדרה של לוחות מחוונים של RUM אליהם תוכלו לגשת באופן מיידי כדי לבדוק מדדי מפתח כמו שימוש בדפים, ביצועים לכל מדינה, שימוש בדפדפנים ועוד.

פיתרון ניטור uptrends משלב נתוני משתמשים בפועל עם תוצאות בדיקות ניטור סינטטיות המבוצעות על ידי התוכנה שלהם. הניטור הסינטטי של Uptrends מתחבר לאחד מ 209 המיקומים ברחבי העולם לאתר שלך בפרקי זמן מוגדרים, ביצוע אינטראקציות ואיסוף נתוני תוצאות. תוצאות משולבות מציעות תמונה מלאה על הבריאות והביצועים הכלליים באתר שלך.

אתה יכול לראות את ביצועי האתר שלך מנקודת מבט של משתמשים ולקבל תובנות לגבי הפרופיל של משתמשים אלה מכלים לניתוח אתרים, כגון Google Analytics. הנתונים הופכים גלויים בלוח המחוונים שלך תוך דקות, ומאפשרים לך לראות את התמונה המלאה על ידי איסוף נתונים מכל תצוגות העמודים.

בומרנג

מיושם כספריית JavaScript, בומרנג RUM מודד את זמני טעינת העמודים, מדדי הביצועים ומאפיינים כלליים של חווית הגלישה של המשתמשים שלך. כדי להגדיר את הכלי, כל שעליכם לעשות הוא לכלול את הספרייה בדפים שלכם ולקרוא לשיטת init. לאחר התקנת הספרייה, נתוני RUM מתחילים לזרום לשרת שלך לצורך ניתוח נוסף.

כדי להימנע מ”אפקט הצופה “(השפיע על תוצאות הניסוי רק על ידי התבוננות בו), מטרתו של בומרנג היא לרוץ מבלי להוסיף זמן טעינה לדפים. ניתן לטעון את הסקריפטים שלה בצורה אסינכרונית, כך שגם אם boomerang.js אינו זמין, הסקריפטים לא יעכבו את עומס העמוד.

בומרנג הוא קוד פתוח ולכן אין עמלות לשלם. אתה פשוט מוריד אותו ממאגר ה- GitHub שלו, מתקין אותו לפי ההוראות המפורטות והתחל לעקוב אחר המשתמשים שלך. אתה מעודד לתרום להתפתחותו של בומרנג, להוסיף תוספים והתאמתם לצרכים שונים. יש לו ארכיטקטורת תוספים נרחבת והיא מסוגלת לעבוד עם אתרים מסורתיים, קלאסיים ומודרניים, כולל אפליקציות עם עמוד אחד.

נקודת תפס

פיתרון ניטור אידיאלי לא אמור להשאיר שום נקודה עיוורת מבלי לשים לב.

זה בדיוק מה נקודת תפס פיתרון ניטור של משתמש קצה מבטיח לעשות זאת. כשאתה מערבב סביבות הטרוגניות, כמו ענן, נייד ו- IoT, נקודות הכישלון מתחילות להתרבות. בינתיים, משתמשי קצה מצפים לזמני טעינת דפים מהירים במכשירים זמינים תמיד, ואתה זקוק לראות מלאה בפרספקטיבה של המשתמשים כדי לשפר את החוויות שלהם ולפתור בעיות מייד..

זה עושה יותר מאשר רק לאסוף נתונים ולהציג אותם בלוח המחוונים. היא מקימה מערכת התראה השולחת אזהרות הקשר כאשר הביצועים יורדים מהרמות הצפויות. לוח המחוונים שלו מופעל על ידי אלגוריתמים, מה שאומר שהם מראים לאן נובעות הבעיות. הם גם מציגים נתונים היסטוריים ולא מצטברים, כך שלא תחמיץ את הפרטים החשובים.

כשאתה מבצע שינויים ביישום, שינויים אלה לא תמיד גורמים לזמני תגובה טובים יותר או אמינות גבוהה יותר. ניטור Catchpoint עוזר לך לדגמן ולאמת ביצועים בעת ביצוע בדיקות A / b של מהדורות חדשות, הצגת פרטי רמת בקשה לדפים בהם ביקרו משתמשים אמיתיים..

רובה לייזר

משתמשים מעריכים את זמנם יותר מתמיד: 40% מהם יעזבו אתר לאחר 3 שניות של המתנה לטעינת העמוד. אז אתה צריך לתת להם חוויה מהירה, לגלות ולפתור את צווארי הבקבוק של הביצועים שהם נתקלים בהם. לעשות את זה, רובה לייזר מציע נתונים מעשיים מפגישות משתמשים אמיתיות, ומאפשרים לך לאבחן מדוע הם עשויים לחוות חוויות לא טובות.

זה יכול לעזור לך לשפר את חוויות המשתמשים, להמיר מכירות רבות יותר ולשפר את הביצועים שלך בקצה הקדמי.

Raygun מאפשרת לך לראות בבירור מי משתמש ביישום שלך ובאילו בעיות ספציפיות הם נתקלים. זה מאפשר לך לראות את ההפעלה של כל משתמש בודד, לזהות אזורים בעייתיים ואת הפתרונות האפשריים שלהם. הכלי גם מגלה בעיות ביצועי חזיתיות באופן אוטומטי שעלולות לגרום לזמני עומס מתסכלים. על ידי חזרה על הנתיבים שמשתמשים עברו כדי לנווט באתר שלך, אתה יכול לנתח היכן הם נתקלו בשגיאות, היכן שהדפים דרשו מכדי לטעון או היכן שהם פשוט נטשו את ההפעלה..

פינגדום

פינגדום פלטפורמת RUM אחידה והוליסטית דואגת לעקוב אחר פעילויות המשתמשים שלך כדי לשלול ניחושים ולהתחיל לקבל החלטות על סמך נתוני המבקר בפועל. כדי להתחיל לבצע מעקב עם ה- Pingdom, אתה רק צריך להוסיף קטע JavaScript קטן לדפים שלך, שבקושי מוסיף תקורה בעלת ביצועים זעירים..

תתחיל מיד לראות כיצד נתוני האורח שלך מתואמים לפלטפורמות, מדינות ודפדפנים, לא משנה אם הם רק תריסר או יותר ממיליון..

אתה יכול להזין את כתובת האתר שממנה תרצה ש- Pingdom יאסוף נתונים ואת פרמטרי הסיפוק הצפויים. אפשרויות ההדמיה המקיפות יעניקו לך הבנה כיצד שינויים בביצועים יכולים להשפיע על חווית המבקרים שלך. בדרך זו תוכל לנקוט בפעולה בזמן, לפני שהעסק שלך ייפגע.

בין אם לאתר שלך יש עמוד או אלף עמודים, עם Pingdom RUM, אתה יכול לנתח כיצד המבקרים שלך חווים כל אחד מהם. תכונת קיבוץ העמודים של RUM מציעה נתונים מצטברים המציגים נתוני ביצועים עבור דפים דומים.

תוכניות התמחור מתחילות בסביבות 42 $ לחודש עבור תכונות סטנדרטיות ומידות עד 228 $ לחודש עבור מערך פונקציות מקצועי. עמלה זו כוללת לא רק RUM אלא גם מעקב אחר שרתים, התרעות, וניטור עסקאות, בין מנות אחרות.

Rapidspike

סקריפט RUM קל ומותאם אישית הוא כל מה שאתה צריך להתקנה ניטור RUM של Rapidspike. סקריפט זה מוגש באמצעות חיבור מאובטח, כך שלא תצטרך לדאוג ליצירת פגיעויות. לאחר התקנתו, צג ה- RUM יתחיל באיסוף נפח התנועה ומהירות טעינת העמודים מהמבקרים שלכם, תוך זיהוי המיקום הגאוגרפי, הדפדפן והמכשיר המשמש.

על ידי רישום נתונים חיים ממשתמשים אמיתיים תוכל לזהות בעיות ביצועים בזמן אמת ולייעל את פוטנציאל האתר שלך ללא קשר למיקום המשתמש או הטכנולוגיה שלו..

חבילה של גרפים וטבלאות מאפשרת לך לנתח מדדי תנועה חיוניים המציגים נתוני ביצועים מדויקים. נתונים אלו מראים את זמני ההורדה של המשתמשים המחולקים לזמני ההורדה של הרשת, השרת והדפדפן, ומאפשרים לדעת היכן אתה צריך לפתור בעיות השהיה ולחסל את צווארי הבקבוק. התוצאות הינן ספציפיות לעמוד, כדי לסייע בניתוח מעמיק של כל אחד מהדפים באתר שלך.

אלסטי

אם אתה כבר מדד מערכות מערכת ב- Elasticsearch, אתה יכול להרחיב את זה לערכי יישומים באמצעות אלסטי כלי פתוח לפיתוח קוד פתוח (ניטור ביצועי יישומים).

ל- APM יש היקף רחב יותר מ- RUM מכיוון שהוא שואף להגדיל את זמינות היישומים ולהקטין את זמן ההשבתה על ידי זיהוי צווארי בקבוק. ממשק המשתמש הייעודי של Elastic מאפשר לך לבצע עבודה זו בקלות ולהתרכז בפתרון שינויים בעייתיים ברמת הקוד. כתוצאה מכך, מלבד שיפור ביצועי היישום שלך וחווית המשתמשים שלך, אתה מקבל קוד מקור משופר ויעיל יותר ומחזור הפריסה לבדיקת פיתוח מופחת.

באמצעות מעקב מופץ, Elastic מאפשרת לך לבצע מחרוזת של עסקאות כדי להבין כיצד השירותים שלך מתקשרים באופן מלא. זה מאפשר לך לדמיין שיחות שירות לרוחבם, לאתר בעיות השהיה ולזהות את הרכיבים שצריך לייעל. מדדי הביצועים שאתה אוסף עם כלים של אלסטיים APM נשלחים אל Elasticsearch על מנת לדמיין אותם באמצעות לוחות מחוונים מוגדרים מראש של קיבנה..

אלסטית משתמשת בתכונות למידת מכונה כדי לאתר זמני תגובה חריגים באופן יזום. התראות שנשלחו בדוא”ל או ב- Slack תעדכני אותך בביצועי הקוד שלך, מבלי שתצטרך להמשיך לבהות במרכז השליטה. כדי להתחיל להשתמש ב- Elastic APM, עליך להירשם ב- Elastic Cloud ולהגדיר שרת APM בעקבות כמה צעדים פשוטים. תוכניות התמחור מאפשרות לך פשוט לשלם עבור המשאבים הדרושים לך ולפרוס אותם כמו שאתה רוצה.

SpeedCurve

SpeedCurve מוסיף ממדי השוואה רבים לנתונים שהיא אוספת על המשתמשים שלך. לדוגמה, הוא מאפשר לראות מי מהמתחרים שלך מהיר יותר ממך בעת הצגת תוכן, ומשווה נתונים סינתטיים עם RUM כדי להראות לך את התמונה המלאה. על ידי מתאם בין ביצועי רשת עם חוויית משתמש, תרשימי האירוסין מעניקים לך הבנה לגבי ההשפעה של האטות העמודים על קצב הכניסה של האתר שלך..

קל להגדיר את הכלי והוא מייצר הדמיות נהדרות, כמו סרטונים וסרטים זה לצד זה בהם תוכלו להשתמש כדי להוכיח את נקודתם בפני חברי הצוות שלכם. אתה יכול לעקוב אחר מדדים שאתה רוצה, כולל שיעורי המרות וגודל העגלה ותוצאות בדיקת A / B. כדי לתת לך תצוגה מפורטת של זמני טעינת העמודים, SpeedCurve מאפשר לך למדוד את מהירות העיבוד של אלמנטים בודדים של דף, וליידע אותך בדיוק מתי התוכן החשוב ביותר הופך..

בעבודה משותפת עם מגדלור Google ו- PageSpeed ​​Insights, SpeedCurve מציעה רשימה של כללי ביצועים שתוכל לסמן כדי לשפר את חווית המשתמשים שלך. אתה יכול להשתמש בממשק API של SpeedCurve Deploy כחלק מתהליך האינטגרציה המתמשך שלך ולעקוב אחר ההשפעה של שינויי קוד בין פריסות רצופות באופן אוטומטי.

Sematext

Sematext נתוני RUM מעניקים לך תצוגות מלאות של מפלי מפלים של המשאבים ומצביעים על הנכסים שמאטים את הדפים שלך. עבור כל אירוע טעינת עמודים, תוכלו לראות את משך הזמן, להבדיל כמה השקיע בקצה האחורי וכמה בקצה הקדמי.

כל המשאבים מנוצלים, כולל תמונות, גופנים, קבצי JavaScript וגיליונות סגנונות. ניתן לבצע פירוט לפי כתובת אתר, סוג דפדפן, מיקום גיאוגרפי, מערכת הפעלה ועוד.

יישומי עמוד בודד נתמכים על ידי Sematext RUM, ללא קשר למסגרת המשמשת: React, Ember.js, Angular, Vue.js וכו ‘. אתה מקבל ניטור של אפליקציות אינטרנטיות עבור כל בקשות ומשאבי ה- HTTP המופעלים, תוך זיהוי צווארי בקבוק של ביצועים בכדי להבטיח את המשתמש הגבוה ביותר. שביעות רצון.

Sematext מנטר את ציון Apdex שלך, האינדקס הסטנדרטי המודד את ביצועי האפליקציה ואת שביעות רצון המשתמשים. על ידי הגדרת זמני סף לתגובות לטעינת דף, בקשות HTTP ועסקאות בודדות בעמוד, אתה יכול לנתח את ציון Apdex של האפליקציה או האתר שלך כדי לאתר מה יכול להשפיע עליו. אתה יכול למיין את הדפים עם ציון שביעות הרצון הנמוך ביותר או הגבוה ביותר, כדי לראות מדוע הם מתפקדים כל כך טוב או כל כך רע.

אתה יכול להתחיל את זה בחינם. אם ברצונך לעקוב אחר נפח גדול יותר וגישה לתכונות פרימיום, כגון התראות דוא”ל, איתור חריגות, שאילתות שנשמרו ללא הגבלה וכו ‘, עליך לבחור בתוכניות Standard או Pro, שעולות 19 $ ו 89 $ לחודש, בהתאמה.

סיכום

ההבדל בין נמלה לחוות נמלים הוא בכך שלא ניתן לראות מה קורה בתוך ההמלה; אתה רק רואה את הנמלים נכנסות ויוצאות. אל תתנו לאתר שלכם להיות נמלים. הפכו לחוות נמלים על ידי הוספת ניטור RUM; המקבילה לקירות צלולים בדולח המעניקים מבט מלא על הנעשה בפנים. והשתמש בתובנה הזו כדי להעניק לנמלים שלך – סליחה, המשתמשים שלך – חוויה נעימה ועשירה.

תגיות:

  • מעקב

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map