כיצד לבצע בדיקות עומס באמצעות דפדפנים אמיתיים באמצעות אלמנט Flood?

אז אתה חושב על בדיקת עומסים.


אולי אתה מתוסכל מהפתרונות העכשוויים שבהם אתה משתמש ומגלה שקשה מדי לכתוב ולקיים את המבחנים שלך. או אולי, אתם חושבים לבצע בדיקות עומס בפעם הראשונה. כך או כך, זהו צעד ראשון נהדר לחשוב בכלל על בדיקות עומס – חברות רבות אינן סובלות מההשלכות.

קיים קשר מבוסס בין ביצועי אפליקציות לערכים עסקיים חיוניים, כמו הכנסות, הרשמות לקוחות או שביעות רצון כללית יותר של לקוחות. כל החברות שעושות עסקים באינטרנט צריכות לרצות להבטיח שהביצועים לא ישפיעו לרעה על מדדי המפתח הללו. גם כאשר אמצעים אלה משתפרים, יתכן שתגלה שהאפליקציה יכולה לפעול טוב יותר לצרוך פחות משאבים, כך שתחסוך לך ולכסף של המשתמש שלך לאורך הדרך.

בין אם אתה חדש לגמרי בבדיקות עומס או שיש לך ניסיון בתחום, סביר להניח שאתה מודע למערך הכלים והגישות המסחררים העומדים לרשותך כדי לבצע את העבודה. היום אני רוצה לספר לכם על הכלי החדש שלי לבחינת עומס מועדף – אלמנט מבול.

כלים פופולריים רבים פועלים ברמת הפרוטוקול – הם מנסים לערער את התנהגות המשתמשים באפליקציה שלך על ידי הנפקת בקשות רשת. עם זאת, באינטרנט העולמי כיום, יישומי אינטרנט הופכים מתוחכמים יותר ומשתמשים ברבות יותר מתכונות הדפדפנים הגדולות והמתרחשות מאי פעם..

אפילו אפליקציות פשוטות לכאורה כמו חנות מקוונת משתמשות בשפע של תכונות דפדפן כדי להפוך את החוויה של בחירת פריטים, להזמין ולשלם באינטרנט בצורה חלקה ככל האפשר עבור המשתמש.

וכך, בעידן המודרני הזה של האינטרנט, בדיקת משתמשים ברמת פרוטוקול (PLU) יכולה רק לספק לנו כל כך הרבה מתמונת ביצועי האפליקציה שלנו. לעומת זאת, כלים חדשים כמו Flood Element בודקים על ידי הדמיה של התנהגות משתמשים באמצעות דפדפני אינטרנט אמיתיים. אנו קוראים גישה זו למשתמשים ברמת דפדפן (BLU).

ב Flood Element, התנהגות המשתמש המדומה מוגדרת באמצעות פעולות טבעיות פשוטות כמו לחיצה על קישורים וכפתורים, מילוי טפסי אינטרנט וכן הלאה. לאחר שהגדרת את ההתנהגות, זהו הצעד לרוץ בסדר גודל עצום ב- flood.io – ובהיקף עצום, אני מתכוון לאלפי משתמשים ומכל רחבי העולם!

בדיקות עומס באמצעות Flood Element יכולות לעזור לך לפתח מבט הוליסטי ואינטואיטיבי של ביצועי האפליקציה שלך כפי שחווה משתמש. בהתחשב בכך שחשיבה כמשתמשים זה מה שכולנו עושים באופן טבעי כשאנחנו משתמשים בעצמנו, זה גם נוח משמעותית יותר להתחיל עם מבחן Element BLU מאשר עם כלי PLU מסורתיים..

BLUs עוזרים לך לקבל מבט ריאלי של כל ביצועי האפליקציה שלך, מלמעלה למטה. PLUs בודקים באמת מה נמצא מתחת לקו המים – תשתית הרשת והשרת שלך.

ההשקפה ההוליסטית

השימוש ב- Flement Element כדי למדוד ביצועים בכל האפליקציה שלך מנקודת מבט של משתמשים היא דרך נהדרת לפתח תצוגה הוליסטית של ביצועי האפליקציה שלך וכך להתגונן מפני שינויים לא מוסברים – בין אם מדובר בחריגות זמניות או אולי ברגרסיות בקוד..

בדיקות BLU אלמנט BLU מספקות תצוגה של ביצועים קרובים הרבה יותר לחוויית המשתמש. הם לוקחים בחשבון כל חלק מההופעה שמשתמש יחווה: ביצועי רשת, אך גם ביצועי סקריפט בעמוד וגם סקריפטים של צד שלישי כמו ניתוחים או תוספות פרסומות (למעשה הבדיקות שלנו כל כך מציאותיות שאתה צריך לנקוט בצעדים כדי לא ליצור נתונים כוזבים ב- Google Analytics.)

אם הפעלת מבחן עומס של BLU עם אלמנט מעניקה לך תצפית הוליסטית על ביצועי האפליקציה שלך בנקודת זמן, בדיקות ריצה מאפשרות לך באופן קבוע לבנות אינטואיציה לגבי האפליקציה שלך מהירה או איטית … אולי פתאום כמו בתרחיש הווידג’ט להרשמה..

כתיבת מבחן

עכשיו נראה כמה קל להתחיל עם Flood Element.

סקריפטים של אלמנטים כתובים TypeScript או JavaScript מודרני. לקבלת החוויה הטובה ביותר, אנו ממליצים להשתמש בשילוב המדהים של TypeScript שנערך באמצעות VS Code מכיוון שהוא נותן לך עזרה שימושית רבה בפיתוח המבחנים שלך..

אתה יכול להתקין את האלמנט באמצעות הוראות ההתחלה כאן: https://element.flood.io/

לאחר התקנת ערוך ובדוק את הסקריפט שלך באופן מקומי, וכשאתה מוכן להעלות אותו ל- flood.io כדי לבצע בדיקת עומס בקנה מידה מלא על ידי הרשמה לניסיון כאן: https://flood.io/load-performance-testing-tool/free-load-testing-trial/

מבחן אלמנט BLU בסיסי לתרחיש ההרשמה למעלה עשוי להיראות

אם אתה מכיר בדיקות ברמת הפרוטוקול, אתה יודע שכל התזמון מסודר סביב עסקאות בתגובה לבקשה. כאשר לומדים לבחון ברמת הדפדפן, יש כמה דקויות נוספות שכדאי לקחת בחשבון כשאתם עוסקים במבחנים. בפרט, אין קבוצות תזמון מובנות אמיתיות, ולכן עלינו להציג את משלנו במבנה המבחן שלנו.

הגישה הפשוטה ביותר לתזמון קיבוץ היא להמתין שהרכיבים הדרושים יופיעו בדף – ממש כמו שמשתמש היה עושה.

מהתרחיש שלמעלה, אנו מעוניינים לתזמן את חווית המשתמש בהרשמה, אך לא כל כך טעינת הדף. לכן, בשלב הראשון אנו מבקרים בכתובת האתר ומחכים שהדף יגיע למצב ידוע – עד שתוצג הכותרת.

בשלב הבא אנו פועלים שאנו מעוניינים לפקוח עין, כלומר למלא ולהגיש את ההרשמה.

עכשיו הגיע הזמן לשמור את הסקריפט באופן מקומי, כך שנוכל להעלות את התסריט ל- Flood ולהפעיל אותו עם מאות, או אפילו אלפי משתמשים בו זמנית..

 • צור פרוייקט

 • לחץ על האפשרות “צור שיטפון” בפרויקט החדש שלך

 • צור את המבחן שלך באמצעות אפשרות Flood Element

 • תן שם למבחן שלך

 • העלה את סקריפט ה- .ts שיצרת:

 • הגדר את מספר הדפדפנים (משתמשים) וכן את מספר האזורים כדי לקבל את סך המשתמשים (# הדפדפנים * # האזורים). כמו כן, אל תשכח להגדיר את משך הבדיקה שלך:

 • התחל את המבחן שלך והמתן לתוצאות שתיכנס:

 • לאחר התוצאות, צפו בתרשים וקפצו לאזורי בעיה שהם עשויים להדגיש:

סיכום

אז עכשיו אתה יודע מדוע (ואיך) כיצד לבדוק עם משתמשים ברמת הדפדפן באמצעות אלמנט Flood. בגישה חדשה זו, ביטלנו הרבה מהכאב ביצירת בדיקות עומס, והפעלנו את התוצאות לריאליסטיות יותר באותו זמן.

זה אולי נראה מרתיע להגיע לבדיקה אצל אלפי משתמשים, אבל קל לקחת כל חלקה צעד אחד בכל פעם:

 1. הורד אלמנט
 2. כתוב מבחן פשוט באופן מקומי, מכסה את תרחיש המפתח שלך (כלומר, קופה)
 3. הרץ את הבדיקה באופן מקומי עם ‘הפעלת רכיבים’ כדי לוודא שהמבחן פועל לחלוטין
 4. העלה את המבחן שלך ל Flood והפעל עם 5-10% מהעומס המקסימלי שלך (כלומר, אם העומס המרבי שלך הוא 5,000 משתמשים, התחל עם 250-500 משתמשים)
 5. הערך את התוצאות וקבע את התסריט והאפליקציה שלך לפי הצורך
 6. העלה את המבחן שלך ל Flood ורץ עם 50-100% מהעומס המקסימלי שלך (כלומר, אם העומס המרבי שלך הוא 5,000 משתמשים, רץ עם 2,500-5,000 משתמשים)
 7. הגדל את כיסוי הבדיקה שלך בכדי לכסות את התרחישים הנוספים הדרושים, עד שתשיג את כיסוי הבדיקה הרצוי לך.

תלוי במורכבות של תרחיש הבדיקה שלך, ייתכן שתוכל להתחיל לעבוד עם אלפי משתמשים בפחות יום. אז אל תבזבזו זמן – תמשיכו אל https://element.flood.io כדי להתחיל להתנסות ב Flood Element היום!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map