מחשב כל כך איטי? מיטבי חלונות פרימיום אלה יעזרו לך

העבודה על מחשב איטי היא מתסכלת; התוכניות שלך ממשיכות להתרסק, הקפאת המסך ומה לא. ההמתנה בלי סוף עד שהסמן יפסיק להסתובב הופך להיות רומן מתמיד.


האם אתה זוכר את מהירות המחשב שלך כשקנית אותו הביתה?

זה נהג לבצע את כל המשימות כהרף עין, חוסך זמן ומאפשר לך להתענג על העבודה שלך. אבל עם הזמן, הביצועים והמהירות שלו החלו להיות איטיים כחילזון.

אז מה הסיבה האמיתית לכך ששולחן העבודה או המחשב הנייד של Windows הופכים לאיטיים לאחר זמן מה?

ובכן, שפע של סיבות אחראיות להידרדרות במצב הבריאות של המחשב שלך, ומשפיעות על הביצועים הכוללים שלו. הגדול שבהם הוא שימוש מופרז. אנשים רבים ברחבי העולם משתמשים במחשבים שלהם מדי יום ויום, מה שהופך את המערכת עמוסה בתוכנות, קבצים, מפתחות רישום, מוסיקה, קטעי וידאו, ורבים נוספים.

מערכת ההפעלה של המחשב שלך מנהלת את כל המשאבים, כולל זיכרון, עיבוד כוח, וכונן שטח. אז כמה דברים תורמים להאטת הביצועים והמהירות שלו, כמו:

 • מילוי שטח דיסק (SSD או HDD)
 • נגמר זיכרון הגישה אקראית (RAM)
 • מספר גדול של תוכניות הפעלה ורקע
 • כונן קשיח מקוטע או ישן
 • היעדר עדכונים במנהל התקן או בחלונות
 • וירוס או תוכנות זדוניות
 • שימוש בתכונות חזותיות ואפקטים מיוחדים
 • באמצעות כל כך הרבה תוספות בדפדפן
 • אפשרות לכריית crypto

מכאן שהמחשב שלך מאט משמעותית בכדי לשגע אותך. כעת, יתכן שאתה נאלץ לחשוב על רכישת מחשב חדש.

אבל רגע, אתה מקבל את ההחלטה כל כך מוקדם?

שקול להשתמש בתוכנת מיטוב לפני שאתה מתייחס למחשב שלך כגורם אבוד.

מהו כלי אופטימיזציה למחשב?

כפי שהשם מרמז, האופטימיזציה היא יישום בו תוכלו להשתמש כדי לשפר את ביצועי המחשב על ידי אופטימיזציה של ההיבטים השונים שלו. התוכנה כוללת תכונות סטנדרטיות כמו מנקה דיסקים, כלי אופטימיזציה אוטומטית, איחוי דיסק, מנקה רישומים וכו ‘העובדים באופן קולקטיבי במחשב שלך כדי לזהות דברים מיותרים ולבטל אותם..

התכונה האוטומטית של התוכנה מקלה על התהליך וחוסכת זמן תוך מניעת שגיאות קטלניות שעלולות להתרחש כמו מסך כחול המוות כמו במקרה של אופטימיזציה ידנית..

כיצד עובד אופטימיזציה למחשב?

כלי אופטימיזציה של מחשבים ניידים לוקח את ביצועי המחשב ללא הפסקה מבלי לסכן אותו. זה עוזר לשמור על המחשב שלך נקי ומאובטח על ידי ביצוע מספר פעילויות:

 • מוחק קבצים ותוכניות מיותרים
 • מנקה את רישום המחשב
 • מסיר תוכנות זדוניות, באגים ווירוסים
 • מתקן שגיאות מערכת
 • מגלה חלקי חומרה להחלפה
 • שולט בתוכניות הפעלה

בואו ונבחן כמה מהחשיבות של תוכנת מיטוב.

משתלמים

השקעה של דולרים אדירים במחשב חדש היא אכן עסקה יקרה. גם אם אתה חושב לשדרג את חלקיו, זה יעלה לך הרבה מכיוון שמעבדים, כוננים קשיחים וכרטיסים גרפיים יקרים.

מיטבי מחשב, לעומת זאת, הם משתלמים. מכאן שעדיף להיעזר בתוכנה במחיר נמוך בהרבה יחסית.

קל להתקנה

לצורך הגדרת תוכנת אופטימיזציה למחשב, אתה רק צריך להוריד אותה, להתקין ולהפעיל את התוכנית. הכל אפשרי תוך דקות ספורות.

מהיר יותר בפתרון סוגיות

החל מגילוי בעיות בחומרה או בתוכנה של המחשב שלך לפתור אותן, התהליך הכולל הוא מהיר. הוא ממשיך לעבוד כדי לשמור על ביצועי המערכת ברמת שיא.

תמיכה מובנית

מיטבי אופטימיזציה רבים למחשב מגיעים עם תמיכה מובנית שתעזור לך כשאתה נתקל בבעיות תוך אופטימיזציה של המערכת שלך. אתה יכול גם לעזור להם להבין את הסיבה המדויקת מדוע המהירות איטית. פשוט התקשר אליהם ושאל את שאלותיך כדי לבקש את עזרתם המסורה.

כעת, בואו לבדוק כמה ממיטבי האופטימיזציה הטובים ביותר למחשבים שיעזרו לכם לקבל את חווית המשתמש המהירה והלאה שוב ושוב.

ניקוי אווסט

Avast הוא שם מפורסם בזירת אבטחת המערכת. ה ניקוי אווסט הוא עוד מוצר מרשים של מותג זה כדי לכוונן, לנקות ולהאיץ את המחשב שלך. זה גם מעדכן את היישומים שלך מלבד תיקון בעיות מערכת.

הטכנולוגיה המוגנת בפטנט של ניקוי Avast יכולה לתקן את כל מה שמאט את המערכת שלך על ידי הסרת תוכנות נשכחות ודיאטורות והצבת האפליקציות שלך למצב שינה. זה מזהה ניקוז ביצועים כדי לעצור אותם מבלי לדרוש מכם להפריע למערכת או להסיר את האפליקציות.

מערכות זיהוי תוכניות לא נחוצות ומערכות מוניטין מבוססות ענן יכולות להבין את האפליקציות או התוכניות שאינך משתמש בהן. אם אינך רוצה להסיר אותם, הכלי יכול להכניס תוכניות אלה להסגר כדי לאפשר לך להחליט אחר כך.

על ידי סריקת המחשב מכף רגל ועד ראש, ניקוי Avast יכול להסיר גיגה-בייט של קבצי זבל שנצברו מ- Windows, 200+ אפליקציות, ודפדפני 25+ כולל Chrome, Firefox, Internet Explorer וכו ‘. שואב הדיסק שלו סורק את שאריות האפליקציה, כגון מטמון. , קבצי מתקין, גיבויים ישנים וקבצים זמניים.

באמצעות תחזוקה אוטומטית, הכלי יכול להסיר קבצי זבל באופן קבוע תוך ביטול קיצורי דרך שבורים ורישום. באמצעות עדכוני התוכנה הוא יכול לעדכן באופן קבוע את היישומים והתוכניות שלך כדי להציל אותך מפני קריסות, באגים ופגיעויות אבטחה. ניקוי Avast מכוון גם את מרכז הפעולות ולוח המחוונים שלך כדי לספק ביצועים מהירים.

מערכת Speedup Pro

עם 40 כלי פרימיום לאופטימיזציה, מערכת Speedup Pro מאת Avira מנקה את העומס והזבל באופן אוטומטי מהמחשב שלך בכדי למקסם את הביצועים שלו. הוא מציע פריסה ממשקית ממש ופשוטה, כך שתוכלו להשתמש בו בקלות ללא בלבול ומציג את התוצאות בבירור.

התוכנה מזהה בעיות ופגיעויות כגון זיכרון מטמון של המערכת, זבל באינטרנט, קבצי זמניים, נתונים לא רצויים וכו ‘, המעכבים אותך. אתה יכול להסיר את כולם בלחיצה אחת בלבד. זה גם מאפשר לך לקבוע ניקוי אוטומטי בכל שבוע.

זה מאחה ומכוון את הדיסק שלך כדי לשפר את הביצועים ואילו כלי האופטימיזציה של ההפעלה מקצר את זמן האתחול באופן משמעותי. כמו כן, כלי האופטימיזציה שלה בזמן אמת יכול לשפר גם את חווית המשתמש. ניתן לנקות עקבות דיגיטליים כדי להבטיח את פרטיותך באמצעות תוכנה זו. לכן, התוצאה היא טעינת דפים מהירה יותר, הזרמת וידאו ועוד כדי לשפר את החוויה המקוונת.

מערכת Speedup Pro יכולה לנקות את כל בעיות הרישום מהמחשב שלך על ידי ניתוח עמוק. לפיכך, זה חוסך את המחשב מפני קריסות, הקפאת מסך ועוד הרבה בעיות מסוג זה. כלי זה מציע ניקוי אוטומטי מלא בו תוכלו להגדיר את היעד המועדף עליכם, למשל, 5 GB של קבצים לא רצויים. לכן, כאשר מגבלה זו מושגת, התוכנה מנקה אותה אוטומטית. אתה יכול גם להתאים התראות לנוחיותך.

חסוך אנרגיה באמצעות מצבי הכוח, אבטח נתונים אישיים באמצעות מגב דיסק, מחק מידע רגיש לצמיתות והצפן נתונים בקלות, והכל באמצעות System Speedup Pro. אם אתה חובב משחק, התוכנה יכולה לספק חווית משחק חלקה על ידי שחרור משאבים והשבבת תהליכים מיותרים.

מערכת טיפול מתקדמת

רוצה שהמחשב שלך יבצע כמו שהוא עשה כשהוא חדש?

מתקדם SystemCare Pro מאת IObit יכול לעזור לך למנף את הפוטנציאל האמיתי. הוא תומך ב- Windows 10/8/7 / Vista / XP והוא די נוח וקל לשימוש.

התנסה במהירות 300% במהירות הגלישה על ידי אופטימיזציה של הגדרות הדפדפן שלך. הכלי מציע גם ניקוי עמוק יותר של רישום המחשבים שלך ופותר מקום. תוך התחשבות במספר ההולך וגובר של פשעי סייבר בימינו, התוכנה משתמשת בטכנולוגיות אבטחה ופרטיות מתקדמות כדי להגן על הנתונים שלך..

התוכנה מנקה עקבות ברשת, מסתירה טביעות אצבע דיגיטליות, חוסמת גישה סודית ועוד כדי להגן על פרטיותך ומוניטיןך. הוא מציע גם הפעלה מהירה יותר של 200% למחשב, חוסם פעילויות זדוניות, מגלה וחוסם חורי אבטחה פוטנציאליים באופן יזום.

חלק מהתכונות שהיא מציעה הן:

 • איחוי בכונן הקשיח
 • ניקוי זיכרון RAM אוטומטי לסיום תהליכים ותוכניות שאינם בשימוש
 • טיפול אוטומטי מתוזמן
 • ניטור תנאי מערכת בזמן אמת
 • עדכון תוכנית לחיצה אחת
 • FaceID ללכידת פורצים באופן אוטומטי

כוונון מחשב

אבחן את ביצועי המחשב שלך באמצעות כוונון מחשב מאת Bitdefender כדי להבטיח את בריאותה הטובה. זה יכול לסרוק את המחשב ביסודיות כדי לבדוק את האזורים הדורשים שיפורים להסרת אפליקציות לא רצויות ומיושנות יחד עם שאריות וקבצים זמניים..

לאחר הערכת הנושאים, הכלי מתקן אותם באופן מושכל כדי לשמור על ביצועיו. על ידי יישום tweaks בהתאמה אישית, הוא יכול לייעל את המחשב שלך. בנוסף לתיקון בעיות הפעלה של Windows ושגיאות מנהל התקן, זה יכול גם לעדכן אותן. זה גם בודק את תקינות Windows כדי למנוע את תקלה.

אתה יכול להשתמש בכוונון מחשב ב- Windows 10 / 8.1 / 8/7 כדי ליהנות מהפונקציונליות הבלתי מופרעת של המחשב שלך. אם אתה חש קושי בשימוש בתוכנה, אתה יכול להתקשר למהנדסי התמיכה הייעודיים שלהם שיסייעו לך 24/7.

מכונאי מערכת

קח את העזרה המקצועית של מערכת מכונאי פרו מאת איולו עם טכנולוגיית פטנט המותאמת להשגת ביצועים, מהירות, יציבות וכוח מקסימליים.

הכלי מציע שני סוגים של מצבי סריקה – סריקה עמוקה וסריקה מהירה. בצע סריקה עמוקה כדי לנתח בעיות קריטיות במערכת שלך ולתקן אותם תוך כדי סריקה מהירה של בעיות ברישום, קבצי זבל, פגיעויות אבטחה, עיכובים בהפעלה וכו ‘..

מגן מערכת משופר הוא אנטי-וירוס מאושר על ידי VB100 בכדי לחסל איומים פוטנציאליים על ידי גילוי חתימות ותוכנות זדוניות ופיקוח על התנהגויות. באופן דומה, Enhanced DriveScrubber מגן על פרטיות הנתונים הרגישים שלך על ידי מחיקתם לצמיתות, וחיפוש משופר & השחזור משמש כדי לאחזר נתונים שאבדו שאולי מחקת בטעות מהמחשב שלך.

System Mechanic Pro יכול לזהות למעלה מ 30,000 בעיות שונות ומתקן אותן באמצעות עדכוני ה- Live Live של Iolo Labs כדי לשמור על מערכת שגיאה ויציבה ללא שגיאות. בנוסף, זה מגביר באופן אוטומטי את מהירות ה- RAM, הכונן הקשיח, האינטרנט וה- CPU בהשקת יישומים. כתוצאה מכך תוכלו ליהנות מהורדות מהירות יותר, פחות חציצה, טעינת דפים מהירה יותר, משחק חלק יותר והזרמת וידאו באיכות גבוהה..

CleanMyPC

נמאס לכם לחכות בלי סוף בזמן הזרמת סרטונים או באתחול למחשב האישי?

הקל את העומס של המחשב שלך באמצעות CleanMyPC מאת MacPaw. מחשב חיוני זה פועל ביעילות על ידי סריקתו אחר קבצי זבל וסוגיות אחרות כדי לשפר את ביצועיו ושומר על אבטחת הנתונים שלך. כדי לייעל את המהירות, כלי זה מנקה קבצי רישום במחשב שלך.

מסיר ההתקנה הרב של CleanMyPC מאפשר לך להסיר אפליקציות לא רצויות בו-זמנית ואף מבטל את השאריות שלהם, עליהן מסתכל הרבה תוכנות. זה גם מציג את כל הפריטים הרשמיים ביחד ברשימה אחת; אז כל מה שצריך זה רק לחיצה אחת כדי להשבית אותם. בדרך זו, אתחול Windows שלך לא יאט.

זה מציג בבירור הרחבות ותוספים המשמשים במחשב שלך כדי לעזור לך למצוא את אלה שאתה כבר לא צריך. לפיכך, תוכלו לקצץ עומס מיותר מהמערכת על ידי מחיקתם כך שיחסוך את זמנכם. בשל תכונת ה- Hibernation, ג’יגה בייט מצטברים בדיסק, ותוכנה זו יכולה לנקות אותם כמו מקצוען!

כדי לדאוג לפרטיותך, תוכנה זו סורקת את הדפדפן שלך לאיסוף כל הפעילות המקוונת במקום אחד. מכאן שלא תצטרך לעבור ידנית להגדרות ולהמשיך למחוק קובצי Cookie ונתונים אחרים; פשוט לחץ זה יספיק. באופן דומה, למען האבטחה, CleanMyPC מוחק את הקבצים והנתונים האחרים לצמיתות, מה שהופך להיות בלתי אפשרי עבור מישהו לשחזר אותם..

CCleaner

עכשיו מגיע המפורסם שאולי שמעת עליו!

שפרו ושמרו על תקינות המחשב על ידי אופטימיזציה אליו CCleaner. הוא מציע תכונה חדשה – PC Health Check שמנתח את המחשב שלך ואז ממליץ על פתרונות מהירים. יתר על כן, הוא מעדכן ומכוון את המחשב שלך באופן אוטומטי לביצועים מהירים יותר ואבטחה נוספת.

אל תיתן לאפליקציות הישנות והמיושנות שלך להפוך לסיכון ביטחוני, שכן פושעי הרשת צופים כמו נץ אחר הזדמנויות. השתמש ב- CCleaner כדי לעדכן אוטומטית את היישומים שלך ולסגור כל פרצות אבטחה אפשריות. הכלי סופר קל לשימוש ומאפשר ניקוי בלחיצה אחת על מנת לייעל את המחשב שלך בשבריר של שניות.

כדי לעקוב אחר התנהגותך, אתרים ומפרסמים משאירים במחשב שלך עוגיות התורמות להאטת המערכת שלך. באמצעות CCleaner, אתה יכול להסיר את כל העוגיות האלו יחד עם היסטוריית החיפוש כדי לפנות מקום ולהגן על פרטיותך. זה גם מונע קריסות על ידי ניקוי הרישום ושגיאות עמוסות. תוכלו להשבית במהירות תוכניות נוספות וליהנות מההפעלה מהירה.

Glary Utilities Pro

מינוף Glary Utilities Pro כדי לקבל את החבילה המלאה של פתרונות אוטומטיים לטיפול במערכת, הגנה על פרטיות וניקוי רישומים. הוא מציע יותר מ- 20 כלי עזר למערכת שיכולים לשפר את ביצועי המחשב שלך. כדי לאתר בעיות במערכת, הוא סורק את המחשב שלך ביסודיות ומתקן את הבעיות במהירות של 800% יותר.

בין אם אתה משתמש במערכת חדשה או ישנה, ​​Glary Utilities Pro יכול לנקות ולייעל אותה מאחר והיא תואמת לגרסאות Windows שונות. זה חוסך את המחשב שלך מהקפאה, קריסות ושגיאות ומשפר את הביצועים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות. הוא כולל פונקציונליות של לחיצה אחת יחד עם ממשק משתמש פשוט ואוטומטי לנוחותכם.

תפסיק לדאוג לבטיחות ופרטיות הנתונים שלך מכיוון שכלי זה מכניס את ההיבטים הרגישים הללו לשימוש באמצעי אבטחה סטנדרטיים בתעשייה כדי לשמור על פעילויות זדוניות. הוא מציע צג רוגלות לשמירה על פרטיות הנתונים שלך על כנה.

מאסטר נקי למחשב

קבל עזרה מקצועית מ מאסטר נקי למחשב להשתמש בניקוי רב עוצמה של המערכת תוך השגת הגנה מעולה על פרטיות. תואם ל- Windows 10/9/7 / XP, כלי זה משתמש בטכנולוגיות מתוחכמות לסריקת למעלה מ- 1000 תוכניות. נקה קבצי זבל שיורים ופנה מקום בלחיצה אחת.

אמצעי הפרטיות החזקים שלו יכולים להסיר שישה סוגים שונים של סיכוני פרטיות למערכת. זה יכול גם לחסום פולשים להתגנב לנתונים הרגישים שלך או לפרוס תוכנות זדוניות. הכלי יכול למחוק בצורה אינטליגנטית רשומות גלישה לא בטוחות בעזרת התכונה האנטי-תוקפנית שלו.

להיפרד מסיבוב סמן תכופות ופיגורי מערכות ולחוות מערכת מיטבית. התוכנה עוצרת תוכניות לא רצויות ומאיצה את זמן האתחול כדי לספק חוויה ללא הפרעה. נולד לפתור בעיות מנהל התקן למחשב, Booster Driver יכול לסרוק ולתקן יותר מחמישה מיליון מנהלי התקנים ומכשירים.

ניקוי הדפדפן האוטומטי מוחק את עקבות הפרטיות שלך לאחר שאתה סוגר את הדפדפן כדי להקל עליך להתחקות.

סיסטיק

שפר את ביצועי Windows שלך ונקה את הכונן הקשיח באמצעות מיטוב מערכת מתקדם מאת סיסטוויק. תוכנה עוצמתית זו מסירה מהמחשב קבצים ואשפה מיושנים כדי לשפר את המהירות שלה לזמן טעינה מהיר יותר ותגובה. זה תואם ל- Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP / Vista עבור 64 וגם 32 סיביות.

לקבלת מהירות קריאה טובה יותר והקצאת נתונים, הוא מאחה את הכוננים הקשיחים ומייעל את הדיסק. זה בודק באופן קבוע את דיסק האחסון שלך בזמן ההפעלה על מנת למנוע האטות בלתי צפויות והתרסקויות. התוכנה מציגה גם את כל הנתונים המאוחסנים התופסים את שטח הדיסק.

כלי אופטימיזציית המערכת המתקדם מזהה קבצים זדוניים כמו רוגלות, תוכנות זדוניות, סוסים טרויאניים וכו ‘ומסיר אותם לפני שהמערכת שלך תיפגע. זה גם מגן על פרטיותך על ידי מחיקת קובצי Cookie והיסטוריית הדפדפנים. הוא מציע טכנולוגיה מתקדמת למחיקה מאובטחת של הקבצים שלך לצמיתות. אתה יכול גם להצפין את הקבצים החשובים שלך באמצעות סיסמה כדי לשלוט בגישה.

תיהנה ממשחקים ללא הפרעה באמצעות כלי האופטימיזציה של המשחק, זיכרון RAM פנוי כדי לשפר את הביצועים, להוריד ולהתקין עדכוני מנהל התקנים, כל עוד. גבה נתונים חשובים כולל קבצי שמע ווידאו, מסמכים, תמונות וכו ‘ושחזר נתונים שאבדו גם אם פורמט או נמחק.

סיכום

כמו מכונות אחרות, המחשב נועד להקל על חייך. אם אתה רוצה להפיק ממנה ביצועים הגונים, השקיע בתחזוקה הרגיל שלה. מחק את כל אותם באגים, שגיאות ותוכניות לא רצויות העומס על אחסון המחשב האישי באמצעות כלי האופטימיזציה של Windows לעיל כדי להמשיך ולחוות שוב ביצועים מהירים ומעולים.!

תגיות:

 • חלונות

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map