10 שירותי שיתוף קבצים מאובטחים כדי לשלוח נתונים באופן פרטי

הזמינות והשימוש הרחב יותר באינטרנט מביאים נוחות לשולחן, אך היא גם מברכת על איומים מסוגים שונים.


יתכן ששמעת הפרות אבידות והפסדים מדי פעם בהן עסקים ואנשים צריכים להפסיד הפסדים אדירים בגלל פגיעות באינטרנט. פושעי רשת בחוץ מחכים כמו נצים לתקוף בכל פעם שהם מוצאים כמה נקודות תורפה.

עסקים מודרניים צריכים לשתף קבצים גדולים באופן דיגיטלי, ובעזרתם, תמיד נשאר איום ביטחוני אם לא נעשה באמצעות ערוצים מאובטחים. עם זאת, לא כל העסקים מבינים את חומרת המצב עד כמה האינטרנט שברירי עד שהם לומדים זאת בדרך הקשה.

לפי נתונים סטטיסטיים, יותר מ -4 מיליארד רשומות נחשפו ברחבי העולם עקב הפרות נתונים באמצע 2019. לפיכך, תקנות כמו PCI Data Security Standard ו- HIPAA מנחות ארגונים על ידי מתן מסגרת לאחסון, טיפול ושמירה על המידע הרגיש שלהם.

מדוע לשלוח קבצים בערוץ מאובטח?

10 שירותי שיתוף קבצים מאובטחים כדי לשלוח נתונים באופן פרטי

תאר לעצמך שהלקוח שלך רוצה בדחיפות לראות את התוצאות שהגעת אליהם, אבל הוא / היא ממוקמים קילומטרים רבים מהמקום שלך. מעבר דיגיטלי הוא הדרך הטובה ביותר עבורך ברגע זה. כעת, אם גודל הקובץ גדול מדי או רגיש באופיו, האם עדיין היית מסתכן בשליחתו דרך הדואר?

איך אתה יכול להיות סמוך ובטוח בסודיות שלו?

אחת הדרכים להשיג זאת היא להשתמש בשירותי שיתוף קבצים. היתרונות שלו הם:

גודל זה לא העניין

לעסקים יש אינסוף נתונים וקבצים שנעים בין גרפיקה, וידאו, שמע, מסמכי מצגת, גיליונות אלקטרוניים וכן הלאה. קבצים אלה יכולים להיות גדולים, ושליחתם באמצעות דואר אלקטרוני נראית מתסכלת.

בזכות שירותי שיתוף קבצים מודרניים שבהם גודל הקובץ כמעט ולא נושא. אתה יכול לשלוח בקלות קבצי ריבוי ג’יגה-בייט ללא כל טרחה. אתה יכול להשתמש בגרסתם החינמית או בתשלום לפי הדרישות שלך, אך הם עשויים להגיע עם מגבלות גודל בעוד הגירסאות בתשלום שלהן אינן.

שמיכת ביטחון

אבטחת מידע הפכה לאספקט קריטי יותר מתמיד, כתוצאה מגידול בפשעי הסייבר. לפיכך, כדי להגן על הקניין הרוחני שלך, סודות מסחריים, תכניות שיווק, מידע רגיש ביותר, מידע פיננסי וכן הלאה, עומדים לרשותך שירותי שיתוף קבצים..

הסיבה לכך היא שהם עוזרים בהורדת הסיכויים הקשורים להפרת נתונים באמצעות הצפנה נכונה של הקבצים שלך במעבר והגנת סיסמה מתקדמת בין שני הצדדים. הם יכולים גם להציע רמות אבטחה נוספות עבור המכשירים הניידים שלך באמצעות אימות והרשאה.

רקורד

יתרון נוסף בשימוש בשירותי שיתוף קבצים הוא בכך שתוכלו לעקוב אחר כל הנתונים המשותפים, כולל התאריך והשעה, למי נשלח, מה גודל הקובץ המשותף, בין אם הוא הצליח או לא, וכן הלאה.

שירותי שיתוף קבצים מספקים ביקורת נתונים שימושית עבור אנשים העובדים באזורי זמן ומיקומים שונים. כל מי שמסתנכרן עם הצוות שנותר עם גישה לשירות שיתוף הקבצים יכול לראות את הרשומות שהוזנו בו כדי להעניק חווית שיתוף אחידה.

שידור מהיר יותר

שיתוף קבצים באמצעות שירות שיתוף קבצים מאובטח הוא תהליך אמין ומהיר. אתה יכול לשתף קבצים מסוגים שונים כמו גרפיקה, וידאו, שמע וכו ‘, לא משנה אם הם גדולים או קטנים. אתה יכול לשתף קבצים אלו בקלות עם עמיתים או לקוחות שלך במהירות יחסית.

כתוצאה מכך המהירות הכוללת של העבודה מאיצה גם עם פחות אפשרות לטעויות הקשורות. אז אתה יכול לחסוך זמן לביצוע תפקידים חשובים אחרים.

בואו ונחקור את פתרונות שיתוף הקבצים הפרטיים.

OnionShare

OnionShare הוא אחד משירותי שיתוף הקבצים הטובים ביותר המאפשרים שיתוף הקבצים שלך באופן אנונימי ועם זאת באבטחה דרך רשת Tor. זוהי פלטפורמת קוד פתוח בה נוצרת כתובת בצל, ואנשים יכולים לבקר בכתובת זו דרך דפדפן Tor כדי לגשת לנתונים שברצונך לשתף.

בשונה משירותים אחרים כגון Google Drive או דוא”ל, כשאתה משתמש ב- OnionShare אתה לא נותן גישה לקבצים שלך לחברה. כל עוד אתה משתף באופן מאובטח את כתובת האינטרנט האנונימית, אתה, כמו גם האדם שאיתו אתה משתף את הקובץ, אתה יכול לגשת רק לנתונים.

לופי

לופי היא פלטפורמת אירוח קבצים המאפשרת לך לשתף את הקבצים שלך בקלות. כשאתה מעלה קבצים במופע Lufi, הם מוצפנים לפני שהם מעלים לשרת. מכאן שמנהל השרת אינו יכול להציג את תוכן הקבצים אלא יכול לראות את השם, הגודל וסוג הקובץ כמו וידאו, שמע, טקסט וכן הלאה..

לשיתוף הקבצים שלך באמצעות תוכנת אירוח זו אינך נדרש לרשום את עצמך. עם זאת, היא מאחסנת את כתובת ה- IP שלך מסיבות משפטיות כשאתה משתף את הקבצים שלך, וזה מקרה רגיל.

KeyBase

כשמדובר בביטחון, KeyBase נחשב לאחת הפלטפורמות הטובות ביותר לשיתוף קבצים והודעות. זה מאבטח את הקבצים שלך באמצעות הצפנה מקצה לקצה שמוודאים שאתה שולח את הקבצים לאדם הנכון. בעזרת קריפטוגרפיה של מפתח ציבורי, כל ההודעות שלך נשארות פרטיות ומנהל השרת לא יכול אפילו לקרוא את הצ’אטים שלך.

פלטפורמה זו בטוחה לחלוטין לא רק לעסקים אלא גם למשפחות. מלבד זה, אתה יכול להתחבר לקהילות שונות כמו Reddit, Twitter וכו ‘. זה זמין עבור Windows, Linux, macOS, ואפילו עבור iOS כמו גם אנדרואיד..

דאטש

דאטש עוזר לך לשלוח או לקבל קובץ או טקסט דרך הדפדפן בין שני מכשירים. זה לא מחייב אותך להירשם או להתחבר לממשק שלו. כל הקבצים שאתה משתף באמצעות Datash מאובטחים מכיוון שהם ממנפים קידוד מקצה לקצה באמצעות מפתח ציבורי או פרטי 1024bit.

לפני שליחת הקבצים, Datash מצפין נתונים באמצעות המפתח הציבורי של הנמען. כתוצאה מכך היא מבטיחה שהקבצים נשלחים ליעד הרצוי. למשלוח קבצים,

 • בקר בכתובת datash.co ותן למקבל לעשות זאת
 • הזן טקסט או בחר את הקבצים שברצונך לשתף
 • מזהה נמען ייווצר במכשיר הנמען; אתה צריך להזין אותו.
 • כעת התחל לשלוח את הקבצים על ידי לחיצה על הכפתור, “שלח בבטחה.”

טרסורית

טרסורית היא פלטפורמת שיתוף קבצים מתקדמת אך חינמית. אתה יכול לסמוך עליו שישלח אפילו את הקבצים החסויים שלך.

באמצעות Tresorit, אתה יכול לשלוט טוב יותר בקבצים שלך לאחר שתשתף אותם גם כן. פלטפורמת שיתוף הקבצים המאובטחת והאמינה מאפשרת לך לשתף קבצים של עד 5 ג’יגה-בתים ומציעה לך יתרונות כגון:

 • הצפנה מקצה לקצה
 • פרטיות SWISS
 • עמידה ב- GDPR
 • יומני גישה
 • הגנת סיסמא
 • בטל את הקישור
 • שרתי האיחוד האירופי

SafeNote

SafeNote היא אפשרות נהדרת לשיתוף קבצים זמניים באופן אנונימי. הוא מציע פלטפורמה חינמית בה הפרטיות, הפשטות וה אנונימיות מתמקדות בכדי לספק לך חווית שיתוף נתונים אמינה.

אתה יכול להעלות את הקבצים שלך, לשתף את הקישור שלהם עם אנשים אליהם ברצונך לשתף, וכאשר הם מורידים את הקבצים, אתה יכול למחוק אותם. בנוסף, באפשרותך גם לקבוע זמן תפוגה ספציפי על הקבצים כך שיימחק אוטומטית.

כשאתה מעלה קובץ, הוא יוצר קישור מאובטח שאתה יכול להעתיק ולשתף אותו עם הנמען כדי שהוא / היא יוכל להוריד את הקבצים ואז הקובץ משמיד את עצמו..

שלח Firefox

שלח Firefox עוזר לך לשתף את הקבצים שלך באופן פרטי ופשוט. באמצעות פלטפורמה זו תוכלו לשלוח קבצים של עד 1 GB. אבל אם אתה נכנס, אתה יכול לשלוח קבצים של עד 2.5 GB. Firefox Send שומר על הקבצים שלך מאובטחים באמצעות קידוד מקצה לקצה לפני שליחתם.

זה יוצר קישור שתוכל לשתף עם הנמען, ולאחר הורדת הקבצים הוא יפוג אוטומטית. מכאן שהנתונים שלך נשארים פרטיים תוך הבטחת שהם לא יישארו ברשת לנצח.

ToffeeShare

ToffeeShare היא אפשרות שיתוף קבצים בטוחה ומהירה יותר שתמיד שומרת על מסלול ישיר משולח למקלט. אחד ההיבטים המעניינים בפלטפורמה זו הוא שתוכלו לשלוח קבצים ללא הגבלת גודל, תלוי בכמות הדפדפן או המכשיר שלכם.

כדי להעריך את שלמותם ואת פרטיותם של הקבצים שלך, ToffeeShare משתמש בשיטות העדכניות ביותר בתעשייה לצורך אבטחת מידע. הוא משתמש כרגע ב- DTLS 1.3 והנתונים שלך נשארים מוצפנים מקצה לקצה כך שאתה והנמען יכולים לגשת רק לנתונים.

לאחר שיתוף הנתונים, הם נמחקים לצמיתות והם אינם זמינים עוד באינטרנט. הוא משתמש בתקשורת peer-to-peer (P2P) כאשר אין שרת ביניים או צד שלישי. מכאן שכל הנתונים שלך מאובטחים לחלוטין.

אנחנו מעבירים

אחת מפלטפורמות שיתוף הקבצים הפופולריות, אנחנו מעבירים, הוא בחינם ואינו דורש רישום. זה ידוע בפשטותו ובקלות שיתוף הקבצים עם אנשים ברחבי העולם.

לשיתוף הקבצים, אתה יכול לבחור את הקבצים ואז אתה רק צריך להזין את כתובות הדוא”ל של הנמען כמו גם את השולח. אם תרצה, אתה יכול אפילו להתאים הודעה למקבל לנוחיותו כדי לפרש טוב יותר את הנתונים או כל הוראות שתרצה להוסיף.

DocSend

DocSend היא פלטפורמת שיתוף קבצים מאובטחת שכל אחד יכול להשתמש בה. יותר מ 12,000 חברות ברחבי העולם כוללות אמון על פלטפורמה זו, כולל אריקסון, גוסטו, BuzzFeed ורבים נוספים..

באמצעות פלטפורמה זו, אין מאמץ לשתף, לנהל ולעקוב אחר הקבצים שלך. אתה יכול אפילו להגן על הקבצים שלך באמצעות אימות דוא”ל וקודי סיסמה. יתר על כן, אם תרצה, תוכל לכבות את הגישה שלה כדי להחזיר את בקרת המסמך.

באפשרותך להציג בצורה חלקה את הקבצים בכל מכשיר שכן DocSend תואם לדפדפנים, ואינך צריך שום כניסה או התקנת תוכנה.

סיכום

שימוש בשירות שיתוף קבצים מאובטח יכול להועיל מאוד עבור המאמצים המקצועיים, החברתיים והאישיותיים שלך. כל מי שיש לו מחשב או מכשיר נייד עם חיבור לאינטרנט יכול להציג את הקבצים בקלות ובמהירות. לכן, כל מה שאתה צריך זה לבחור שירות שיתוף קבצים מאובטח ואז להתחיל לשתף עם הקולגות או הלקוחות שלך.

אם אתה צריך לשלוח קבצים קטנים יותר באופן קבוע, תוכל לשקול להשתמש בשירותי דוא”ל מאובטחים.

שיתוף שמח!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map