10 תוספות אבטחת דפדפן לשמירה על פרטיות

לא משנה כמה התקדמות הטכנולוגיה, אנו תמיד נהיה חשופים לאיומים מקוונים מסוכנים.


פרטיותנו וביטחונם הכללי לעולם אינם בידיים בטוחות, ועלינו להיות באחריותנו לעשות משהו בנידון, גם אם זה עושה את ההבדל הזעיר. חלק מכם אולי שמרת נתונים אישיים או אפילו מידע פיננסי באינטרנט, וההגנה עליהם מפני שחרור פומבי היא בעדיפות עליונה עליונה.

לא רק זאת, על ידי שימוש באינטרנט, אתה גם נחשף להרבה וירוסים, תוכנות זדוניות, תוכנות כופר ואיומים מגעילים אחרים. עם ניסיון, אני יכול בקלות לומר לך שזה לא כיף להיות קורבן של אלה. תאבד הרבה זמן, נתונים ושקט נפשי.

כדי להתמודד עם הדברים האלה, יש מגוון תוכנות אנטי-וירוס שקיימות בחוץ, אך אם אינך מעריץ את השימוש בהן, ייתכן שתרצה לבדוק את התוספות לאבטחת דפדפן אלה..

אלה יבטיחו שחווית הגלישה שלכם תהיה חלקה והרחקה מכל סכנה שהיא. אם זה נשמע כמו משהו שתשתמש בו, אז נקפוץ לרשימה. ��

בטיחות דפדפן אבירה

ידוע במתן שירותי האבטחה הטובים ביותר, בטיחות דפדפן אבירה ידאג לשמור על פרטיותך ויספק חווית גלישה בטוחה. אתה יכול להוסיף תוסף זה לדפדפני Firefox, Opera או Google Chrome.

לאחר התקנתו, זה יכול לחסום מודעות מעצבנות ונגועות, למנוע מכם לבקר באתרים חשודים ולבטל לחלוטין דרכים עבור חברות לעקוב אחריכם. יתר על כן, אתה יכול גם למנוע חטיפת דפדפן (כן, קיים) ולגלות אפליקציות לא רצויות להסרה.

כתכונה צדדית, הוא גם מוצא את המבצעים הטובים ביותר לפריטים תוך כדי קניות. התוסף הזה בחינם לחלוטין להורדה ושימוש.

אבסט אבטחה מקוונת

אתה יכול לקבל הגנה מתקדמת מפני הונאות דיוג ואתרי אינטרנט מסוכנים על ידי שימוש אבסט אבטחה מקוונת. זה מבהיר אותך לפני כן אם האתר שאתה מבקר בו אינו בטוח או שיש לו מוניטין רע. אתה יכול גם לבחור לקבל הודעה אם אתה עוקב באופן מקוון.

תכונה מדהימה אחת היא שהתוסף הזה מציג דירוגי כוכבים עבור כל אתר, כך שתוכל להבחין בקלות בין מה שבטוח לבין מה שלא. הדירוגים מבוססים על בסיס הלקוחות שלהם של 400 מיליון דולר, בו הם מדרגים כל אתר אינטרנט שהם מבקרים לרווחתם של משתמשים אחרים, ואתם יכולים לעשות זאת גם.

Avast Online Security ניתן להשתמש בחינם בגוגל כרום.

Adblock Plus

Adblock Plus הוא תוסף קוד פתוח שיכול לחסום מודעות ספאם ולשמור עבורך חווית גלישה מאובטחת. זה עובד עבור דפדפנים שונים, כולל גוגל כרום, פיירפוקס, אופרה וספארי. לא רק זה, אלא שאתה יכול להשתמש בזה גם בדפדפני הטלפון של Android ו- IOS.

Adblock Plus הוזכר באתרי פרסום מובילים, כמו TechCrunch ו- Business Insider, מהסיבה היחידה לספק שירות מעולה..

הוא חוסם חלונות קופצים בווידאו, באנרים מהבהבים, תוכנות זדוניות ואפליקציות מעקב. כתוצאה מכך, תבחין שהגלישה שלך תהיה הרבה יותר קלה ומהירה. תוסף זה חופשי לשימוש לחלוטין.

משמר הדפדפנים ב- Malwarebytes

זמין עבור Google Chrome ו- Firefox, משמר הדפדפנים ב- Malwarebytes מסנן את המודעות השרוטות הללו, מונע הונאות וחוסם את העקבים.

בימינו רמאי תמיכה טכנית נמצאים בכל מקום, וזו הסיבה שתוסף זה שם דגש מיוחד על התחום הזה ולוקח עליהם עבורך. לאחר ההפעלה, לא תצטרך לדאוג מחטיפת דפדפן, ארונות דפדפן וטקטיקות הונאה אחרות.

זה מפסיק תוכנות זדוניות, קופצים מעצבנים ומגן על פרטיותך עד תום. כאילו כל זה לא הספיק, מלווארבייטס משמר הדפדפנים גם מאיץ את חוויית הגלישה שלך. ניתן להוריד ולהשתמש בפתרון זה ללא עלות.

DuckDuckGo

אתה יכול בקלות להגן על המידע האישי שלך ועל הפרטיות הכללית שלך באמצעות DuckDuckGo. חברה זו תמיד תפסה מושב קדמי בכל הנוגע לאבטחה והגנה, כך שתוכלו לסמוך לחלוטין על השירות שלהם.

לתוסף זה יש תכונה מעניינת בשם “ציון פרטיות”, שבעצם מספרת לך עד כמה ניתן לסמוך על אתר לפני ואחרי יישום ההגנה שלהם. זה לוקח את הציטוט “מניעה טובה יותר מריפוי” לרמה אחרת לגמרי, ואני לא מתלונן.

אתה יכול גם לשמור על היסטוריית החיפוש שלך פרטית ולחסום כל עוקבים שעוקבים בך. מלבד זאת, DuckDuckGo מאלץ אתרים להשתמש בחיבורים מוצפנים בכל הזמינות כך שהנתונים שלך נשמרים היטב.

אתה יכול להשתמש בתוסף זה בטלפונים הניידים שלך וגם בדפדפן שולחן העבודה.

מקור uBlock

uBlock Origin הוא עוד תוסף מדהים שהוא מהיר ועושה את העבודה די טוב. זה יכול לחסום מודעות ספאם, עוקבים ואתרי תוכנה זדונית בעזרת מספר רשימות סינון, כמו EasyPrivacy ו- EasyList. לתוסף זה יש מספר מצבים לבחירה, ו”מצב מתקדם “הוא אחד מהם, החוסם את כל בקשות הרשת של צד שלישי, אלא אם כן הדבר מאפשר לך..

לאחר ההתקנה תראה מספר פילטרים שכבר הופעלו. אתה יכול לראות כל אחת ממטרותיהם ולהשבית אותם לפי הצרכים שלך. uBlock Origin נתמך במספר דפדפנים, כולל גוגל כרום ו פיירפוקס.

HTTPS בכל מקום

אתה יכול להצפין כל אתר שאתה מבקר איתו HTTPS בכל מקום. זה משתמש בטכנולוגיה חכמה שיכולה לשכתב בקשות לאתרי האינטרנט כך שתוכלו לגלוש מנקודת מבט בטוחה מאוד. לא כל משאב באינטרנט הוא HTTPS, כך שהתוסף הזה באמת פותר את הבעיה בשבילך אחת ולתמיד.

אתה יכול להוריד ולהשתמש בתוסף זה בחינם בדפדפני הנייד והמחשב השולחני שלך. זה זמין לרוב הידועים.

גוסטרי

מלא בטון של פיצ’רים מדהימים, גוסטרי עושה הרבה יותר מאשר להבטיח חווית גלישה בטוחה. אתה יכול לחסום עוקבים, לבקר ולנתח אותם, לחסום מודעות ואפילו להאיץ את הגלישה שלך. בהתחשב בעובדה שהתוסף הזה הוא קוד פתוח, אתה זוכה ליהנות משקיפות מלאה.

אתה יכול גם להשתמש בתכונת החיפוש הפרטית שלהם שמופעלת על ידי Cliqz, כדי לחסוך זמן ונפח נתונים. Ghostery הושק בשנת 2009 ומאז הפך לאחת האפשרויות העיקריות לביטחון הדפדפנים, עם למעלה מ- 7 מיליון משתמשים פעילים. ניתן להוריד זאת בחינם בחנות Apple, Windows, Google Chrome, וגם במכשירים ניידים.

גירית פרטיות

גירית פרטיות חוסם אוטומטית כל דבר שנוגד את הסכמת המשתמש, כגון מודעות רישומים ועוקבים. לאחר ההתקנה, הוא מגלה פעילויות חשודות באתרי האינטרנט שבהם אתה מבקר ואומר לדפדפן שלך לא לטעון עוד מהדפים שלהם. בדרך זו אתה מפסיק לבקר במקורות האלה ולא עוקבים אחריך.

זה מסתכל באמצעות קובצי cookie, טביעות אצבע על בד וטכניקות מעקב אחרות כדי לגלות אם משהו נראה לא בסדר באתר אינטרנט. הדבר הנפלא עם התוסף הזה הוא שהוא מוקדש למטרה אחת יחידה, והוא עושה את העבודה שלו בצורה די טובה בזה. אתה יכול להוריד ולהשתמש בו בדפדפנים שונים, כמו Google Chrome, Firefox ואופרה.

מנהרת דוב

קל מאוד ונוח להתקנה, מנהרת דוב מגן על פרטיותך ומרחיק אותך מהאקרים והתקפות זדוניות. זה מגיע עם עיצוב פשוט מאוד אך יכול להתמודד עם כמה משימות מורכבות בקלות.

לאחר התקנת התוסף הזה, הוא מצפין את נתוני הגלישה שלך ועושה ביקורת תכופה כדי לוודא שאין בעיות אבטחה. יתר על כן, זה מביא מהירות רבה, יש לו VPN מובנה, והוא מהימן על ידי למעלה מ 21 מיליון משתמשים בכל רחבי העולם.

TunnelBear עובד בכל הדפדפנים ומערכות ההפעלה המובילות.

סיכום

אני מקווה שהתוספות האבטחה שלעיל יעזרו לכם להשיג חווית גלישה בטוחה יותר ולהגן על הנתונים שלכם מפני ההמונים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map