11 אנטי-וירוס אנדרואיד הטוב ביותר להגנה מקוונת טובה יותר

סמארטפונים וטאבלטים אנדרואיד יכולים לשאת המון נתונים אישיים והם מהווים יעד משתלם עבור האקרים ופושעי רשת אחרים. כשפושעי סייבר פורצים לטלפון שלך, הם יכולים לגנוב את הנתונים שלך, או גרוע מזה – להשתמש בהם כדי לגנוב את זהותך ולבצע עימם פשעים..


הנתונים האישיים שלך כוללים לא רק את התמונות, הסרטונים וקבצי הכיף אחרים שלך, אלא גם את הסיסמאות שלך, תעודת הזהות, פרטי הבנק שלך, ומה לא. הסיכונים של נתונים רגישים אלה להיכנס לידיים הלא נכונות הם גדולים מכדי שניתן יהיה להקל ראש בהם.

אמנם זה לא משנה מה תעשה, לעולם אינך יכול להיות חיובי לחלוטין שאתה מוגן במאה אחוז מפני סיכונים מקוונים כשאתה לא נוקט בשום אמצעי כדי לשמור על הטלפון שלך, השאלה היא לא אם אלא מתי תפרוץ אותך. על מנת למזער את הסיכונים, עדיף שתקבלי תוכנית אבטחה מקוונת טובה.

אתה לא יכול לומר שיש תוכנית אנטי-וירוס יחידה טובה ביותר. לפעמים סורק אנטי-וירוס פשוט הוא כל מה שאתה צריך, בעוד שבמקרים אחרים, כדאי שתעבור עם פיתרון הגנה מלא הכולל דברים מתקדמים יותר, כמו נעילת מכשירים, בדיקות אבטחת רשת Wi-Fi, בנקאות בטוחה, VPN, בקרת הורים. , וכו.

יתכן שתצטרך לנסות כמה תוכניות אנטי-וירוס לפני שתבחר במנצח. כדי להקל עליכם, הנה רשימה של כמה מהתוכנות הטובות ביותר הטובות במיוחד, ותוכלו להשתמש בהן כנקודת מוצא בחיפושכם אחר אפליקציית האנטי-וירוס המושלמת למכשירי אנדרואיד שלכם..

אבסט אבטחה לנייד

אבסט אבטחה לנייד, עם למעלה ממאה מיליון התקנות, היא אחת ההצעות החינמיות הטובות ביותר שתוכלו למצוא כשאתם מחפשים אנטי-וירוס אנדרואיד. היא אכן מציעה גרסה בתשלום עם הרבה יותר תכונות, כמובן, אבל אפילו הגרסה החינמית מספקת רמת הגנה הגונה.

הגרסה החינמית כוללת סריקות בחינם לאיתור איומים ופגיעויות, היכולת לזהות אפליקציות זדוניות לפני התקנתן, בדיקת תוכנות זדוניות לקישורי רשת ובדיקת אבטחה של רשתות Wi-Fi שאליהן אתה מצטרף. יש כמה הטבות נוספות, כמו מעקב אחר מיקום מכשירים, נעילת מכשירים, מחיקה של כל הנתונים הרגישים, אחסון ואופטימיזציה של סוללות – כל אלה בגרסה החינמית..

הגרסאות בתשלום כוללות כמה תכונות, כגון VPN, מנעולי PIN / סיסמאות טביעות אצבע, הגנה טובה יותר נגד גניבות וכו ‘.

מלווארבייטס

מלווארבייטס היא עוד תוכנית אנטי-וירוס הגונה שיש לקחת בחשבון. זה שימושי במיוחד כדי להיפטר מתוכנות פרסום ולמניעת נעילת מכשירי Ransomware. זה לא בא עם כל הפעמונים והשריקות של Avast Mobile Security, אבל עבור היסודות, זו לא ברירה רעה.

ל- Malwarebytes יש גם אפשרות לביקורת פרטיות (כלומר, אומרת לך אם אפליקציות מנטרות אותך). זה בחינם לנקות מכשיר. אם אתה רוצה הגנה בזמן אמת, ישנן תוכניות בתשלום החל מ- 39.99 $ לשנה.

AVG אנטי-וירוס לאנדרואיד

אחד מאפליקציות האנטי-וירוס החינמיות הפופולריות ביותר עבור אנדרואיד הוא AVG אנטי-וירוס לאנדרואיד – זה מתגאה ביותר ממאה מיליון הורדות ב- Google Play. מודולי האנטי-וירוס והמודדים נגד גניבה הם בחינם, בעוד ששאר החבילה (כלומר נעילת אפליקציה לקבצים ואפליקציות, מלכודת מצלמה ונעילת מכשירים) מגיעים עם תקופת ניסיון ללא תשלום של 14 יום..

אבירה

אם אתה חובב דברים שיוצרו בגרמניה, ייתכן שתרצה להתחיל בחיפושך אחר אנטי-וירוס אבטחת אנטי-וירוס של אבירה לאנדרואיד. הגרסא החינמית שלה מציעה הגנה מפני תוכנות ריגול, תוכנות פרסום וסוסים טרויאנים בנקאיים, כמו גם תוכנות כופר. גם מודול ההגנה נגד גניבה הוא בחינם. זה כולל פונקציונליות סטנדרטית, כמו למשל לאתר טלפון אבוד במפה, לנעול אותו מרחוק ולמחוק את תוכנו מרחוק, אם אתה מאמין שהוא אבוד לתמיד.

תכונות הפרימיום כוללות אפשרות לנעול את המצלמה והמיקרופון שלך, לחסום אתרי דיוג ולהשתמש בקוד PIN לנעילת אפליקציות רגישות.

אבטחה ניידת של Bitdefender

Bitdefender היא אחת מחברות האבטחה הגדולות ביותר לא רק בתחום האנדרואיד בשוק, וזו הסיבה שלהן אבטחה ניידת של Bitdefender הוא פיתרון אבטחה אחד שלם מאוד. בנוסף לסריקות בחינם, המכשיר המרוחק מאתר, נועל ומוחק נתונים, הוא מגיע עם כמה תכונות לא כל כך סטנדרטיות, כגון VPN מאובטח (פרימיום) ופרטיות חשבון (תכונה שמפקחת אם חשבון הדואר האלקטרוני שלך נפגע). . כמו כן, הם טוענים שהתוכנה שלהם דלה במשאבים ואינה מנקזת את הסוללה.

אבטחה ניידת BullGuard

אבטחה ניידת BullGuard בחינם מציע פחות או יותר את אותן התכונות כמו התוכנות האחרות ברשימה – כלומר סריקות אנטי-וירוס, גני-נגד, זיהוי שיחות דואר זבל וכו ‘, אך יש לה גם כמה תכונות שלא קיימות בתוכניות אחרות – כלומר, גיבוי ובקרת הורים..

כמובן, אי אפשר לומר שגיבוי ושליטה הורית הם מה שעושה או שובר אפליקציית אנטי-וירוס – למעשה, אין להם שום קשר לפונקציונליות הליבה שלה, אך מכיוון שמדובר בתכונות שימושיות, אם אתה זקוק להן, מגיע להן להיות רשומים כתכונות ייחודיות.

אתה יכול להתקין את BullGuard Mobile Security בחינם ולקבל מנוי לשנה תמורת 19.99 אירו.

קומודו אבטחה לנייד

עם התקנות של מיליון דולר + מדווחות, קומודו אבטחה לנייד אינו פופולרי כמו Avast או AVG, אך עדיין, הוא הצליח להבחין בקרב המשתמשים. Comodo Mobile Security הוא יותר מאשר אנטי-וירוס. מלבד מנוע התוכנה הזדונית בעל הביצועים הגבוהים ביותר, הוא מציע גם VPN וחומת אש, כמו גם הגנה על זיהוי, גלישה בטוחה ו- AppLock.

ESET® אבטחה ניידת לאנדרואיד

ESET® אבטחה ניידת לאנדרואיד מגיע בשני טעמים – חינם ומשולם. הגרסה החינמית אינה מציעה יותר מסריקה בזמן אמת, נעילה מרחוק וסירנה מרחוק. הגרסה בתשלום עולה 14.99 דולר והיא כוללת תכונות, כמו נעילת אפליקציות, אנטי פישינג ואנטי גניבה. אתה לא יכול לומר שיש משהו חריג בתכונות האלה, אבל אם כל מה שאתה צריך זה סריקות אנטי-וירוס בחינם, האפליקציה הזו מציעה את זה.

F-Secure Mobile Security

באופן דומה למוצרים מביטדפנדר ונורטון, F-Secure Mobile Security הוא חלק מחבילה שלמה (F-Secure SAFE) המגנה עליך בכל מכשיר שלך – כלומר נייד, מחשב נייד, שולחן עבודה וכו ‘. הם מציעים ניסיון בחינם ואפשרויות בתשלום מרובות לבחירה.

כל התוכניות בתשלום הן לשנה, ואתה בוחר מה ברצונך להגן – כלומר, סוג המכשירים (מחשבים ניידים בלבד, סמארטפונים, טאבלטים וכו ‘) ומספרם (1 PC, 3, 5 או עד 7 מכשירים , וכו.). אתה יכול גם לבחור אילו תכונות לרכוש – כלומר הגנה מוחלטת, VPN בלבד וכו ‘.

באשר לתכונות, אלה תלויים בתוכנית שברצונך לרכוש. התכונות כוללות הגנה מפני וירוסים, רוגלות והתקפות האקרים, כמו גם נגד גניבת תעודות זהות, שיחה וחסימת הודעות, בנקאות מקוונת בטוחה והגנה מפני אפליקציות זדוניות. לסמארטפונים וטאבלטים יש לך אפשרות לנעול או לאתר את המכשיר מרחוק, או אם הוא נגנב, אתה יכול למחוק מרחוק את הנתונים שלך.

אם אתה זקוק לכך, יש גם אפשרות לבקרת הורים.

צ’ילי אבטחה

צ’ילי אבטחה לא פופולרי כמו חלק מהשמות האחרים ברשימה זו, אבל ההצעה שלהם טובה, וזו הסיבה הגיוני לכלול אותה. הם מציעים שתי תוכניות תמחור: 5.00 יורו לחודש עבור מכשיר אחד או 11.00 יורו לחודש עבור מספר בלתי מוגבל של מכשירים. זו מציאה אם ​​יש לכם מכשירים רבים מכיוון שבמקרה זה המחיר למכשיר נמוך. עבור מכשיר אחד או שניים, החיסכון אינו מובהק ללא תועלת.

מבחינת התכונות, כדאי להזכיר הגנה של Netbank (כלומר, הגנה נוספת על פעילויות הבנקאות המקוונות שלך) וחומת האש דו כיוונית. למותר לציין שהם מציעים את התכונות הסטנדרטיות, כמו סריקות אנטי-וירוס ועדכונים אוטומטיים, כמו גם בקרת הורים..

Norton Mobile Security לאנדרואיד

לבסוף, לא נשכח את נורטון הישן והטוב Norton Mobile Security לאנדרואיד. אל תצפו למצוא בו תכונות יוצאות דופן שלא תמצאו במקום אחר; במקום זאת, ראו בכך אלטרנטיבה אחת נוספת שיש לקחת בחשבון. אם כבר רכשת את Norton 360 Deluxe או Norton 360 Premium, כבר עומדת לרשותך ההגנה הניידת; אם לא – תצטרך לקנות אותו בנפרד.

Norton Mobile Security מגיע עם יועץ אפליקציות (המודול הראשי שדואג לתוכנות זדוניות, תוכנות רנסומיקס, תוכנות פרסום, ודליפות פרטיות), התראות על שיחות דואר זבל והונאה, אבטחת Wi-Fi, הגנת רשת ואבטחת מכשירים..

סיכום

ברשימה זו ניסיתי לכלול את אנטי-וירוס האנדרואיד החינמי והמשלם ביותר. אין צורך לנסות את כולם, אם כי ייתכן שתצטרך לנסות כמה לפני שתבחר באחד מהם ללכת. לאחר שתבחר בשירות שהוא מספיק טוב עבורך, דבוק בו וודא שהוא מתעדכן בכל עת למאגר האיומים האחרון כיוון שהוא לא, אתה לא מקבל את ההגנה הנאותה שאתה צריך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map