8 התוכנה הטובה ביותר לשחזור נתונים אנדרואיד

זה באמת רגע שוקע לב אם אתה מוצא שקובץ חשוב נמחק מטלפון או טאבלט אנדרואיד שלך. אולי הקובץ הזה היה השתקפות של רגעים שמחים שאינך יכול לחיות מחדש, או שזה היה מסמך שאתה צריך בעבודה.


לאבד קובץ זה כואב בכל מקרה. הסיבה לכך שאבדת נתונים באנדרואיד או ב- iOS יכולה להיות כתוצאה מחיקה בשוגג, חוסר גיבוי, שגיאות השהיה, תקלה בכרטיס הזיכרון וכן הלאה.

אז מה אם אתה מבין שאתה לא יכול למצוא קובץ חשוב בטלפון שלך? האם יש דרך להחזיר אותה?

ובכן, כאן נכנסת לתמונה תוכנת שחזור נתונים אנדרואיד!

כיצד תוכנת שחזור נתונים אנדרואיד מצילה את הקבצים שלך?

התפיסה כאן היא שבמחיקת קובץ, הנתונים שלו לא נשטפים לחלוטין. אנדרואיד מסמנת את המרחב כמרוקן ומתייחס לקובץ כחסר. מכאן שלא ניתן לראות את הקובץ וניתן להחליף שטח זה על ידי קבצים חדשים. כאשר שטח זה תפוס על ידי קבצים מקוריים, אתה יכול לומר שהקובץ שלך אבד.

מכיוון שלרוב הטלפונים של אנדרואיד אין סל המיחזור, אינך יכול לאחזר את הנתונים שלך דרכם. בסופו של דבר, ניתן להשתמש בתוכנת שחזור נתונים אנדרואיד כדי להציל את הקבצים שלך. התוכנה יכולה לגרוף את הזיכרון של טלפון אנדרואיד כדי לחפש דפים המסומנים ב- 0 על מנת לאתר נתונים שניתן לשחזר.

יתר על כן, הכלי מחלק את הנתונים הניתנים לשחזור יחד יחד תוך מתן פורמט ניתן להצלה. כמו כן, מומלץ להשתמש בכלים לשחזור נתונים ברגע שנמחק הקובץ כך שהסיכוי לשחזור נתונים הופך להיות גבוה למדי.

כדי לשחזר נתונים, בדרך כלל מדובר בשלושה שלבים פשוטים:

 • חיבור המכשיר בהצלחה למחשב שבו מותקנת תוכנת השחזור
 • בחירת סוג הקובץ ואחריה סריקה
 • בחירת הקבצים הרצויים ושחזור הנתונים

להלן כמה מהתוכנות בהן תוכלו להשתמש כדי לשחזר נתונים ממכשירי אנדרואיד.

Tenorshare UltData

טנורשייר נחשבת לאחת התוכנות הטובות ביותר לשחזור נתונים אנדרואיד שתוכלו למצוא. היא טוענת כי היא בעלת אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר בענף והיא תואמת ליותר מ 6000 מכשירים, כולל סמסונג, Oppo, Xiaomi, Huawei וכן הלאה..

תוכנה זו הקלה על מאמץ לשחזר את התמונות וההודעות WhatsApp שנמחקו מהסמארטפון שלך ללא שורש. גם אם אין לך גיבוי, הוא יכול לשחזר קטעי וידאו, קול, מדבקות, מסמכים וכו ‘ב- WhatsApp.

ללא קשר לסוג הקובץ, Tenorshare יכול לעזור לך לשחזר אנשי קשר חשובים, תמונות יקרות מהגלריה, רשומות שיחה וקבצים אחרים בזיכרון הפנימי שלך. לשם כך, עליך בהכרח לשרש את המכשיר שלך.

התאוששות נתונים אפשרית בתרחישים כמו:

 • מחיקה בשוגג
 • נזקי מים
 • התרסקות מערכת הפעלה
 • המסך שבור
 • שורש מערכת

אתה יכול לשחזר את הנתונים שלך הן מהזיכרון הפנימי והן מכרטיסי ה- SD. באפשרותך גם להציג בתצוגה מקדימה את הקובץ לפני שתשחזר אותו. אם מדברים על היבט האבטחה, כלי זה הוא לקריאה בלבד וללא סיכונים, כאשר אין סיכוי לדליפת מידע או לאובדן נתונים.

dr.fone

dr.fone תוכנת שחזור נתונים מתיימרת להיות המותג הראשון בעולם המספק שירותי שחזור נתונים לשימוש אישי. היא מובילה את הענף כבר למעלה משמונה שנים ותומכת ביותר מ- 6000 מכשירי אנדרואיד. אתה יכול אפילו לחלץ קבצים מהסמארטפונים השבורים של סמסונג שלך.

תוכנה זו מסוגלת לשחזר מגוון רחב של סוגי קבצים, כולל מוסיקה, הודעות טקסט, אנשי קשר, קטעי וידאו, תמונות, מסמכים והודעות WhatsApp לטלפונים מושרשים. בעזרת הכלי הזה לצידך ניתן לשחזר נתונים שאבדו ללא קשר לתרחיש, למשל, מחיקה בשוגג, התרסקות מערכת, סיסמאות שנשכחו, בעיות בכרטיסי SD, שגיאות השתרשות, הברקה של ROM, נזקים, מסך שחור, איפוס מפעל וכו ‘.

באמצעות פיתרון dr.fone, באפשרותך לסרוק ולאחר מכן להציג תצוגה מקדימה של קבצים אבודים כדי לשחזר את כל הנתונים שנבחרו או עם כמה לחיצות פשוטות. הוא מציע שלושה מצבי התאוששות, כלומר אחסון פנימי, התקן שבור וכרטיסי SD.

iMyFone

D-Back מציע דרך קלה לשחזר את הנתונים שנמחקו מסמארטפונים או טאבלטים אנדרואיד. אתה יכול אפילו להחזיר אותם מטלפונים שבורים. תוכנה זו תומכת במספר סמארטפונים אנדרואיד וסוגי קבצים, כולל יומני שיחות, הודעות, תמונות, אודיו, קטעי וידאו, אנשי קשר, מסמכים ונתוני WhatsApp..

עם D-Back, אתה מקבל רמה גבוהה של אבטחה ושיעור אחזור נתונים מהיר יותר לאחר שאיבדת אותם בטענה של התרסקות מערכת, מחיקה בשוגג, נזק למים, התקפת וירוסים, מסך שחור, סיסמאות שנשכחו, שורש מערכת והתקן שאינו מגיב. תרחישים.

התוכנה מציעה שחזור נתונים מהזיכרון הפנימי כמו גם מכרטיסי SD. אתה יכול אפילו להציג קבצים בתצוגה מקדימה ולסנן אותם לפני שתחזר אותם. לא משנה אם המכשיר שלך מושרש או לא, והכלי עדיין יכול להחזיר את הנתונים שלך.

EaseUS

התוכנה הנוחה לשימוש EaseUS יכול לשחזר ביעילות את הקבצים שנמחקו כמו איש קשר, הודעות טקסט, קטעי וידאו, תמונות, מסמכים ושמע. הוא תומך ביותר מ- 6000 מכשירי אנדרואיד, כולל סמסונג, LG, HTC, סוני, OnePlus, Asus וכן הלאה.

התוכנה יכולה לשחזר קבצים מכרטיסי SD ומהזיכרון הפנימי באיבוד נתונים עקב נזק מקרי, התקפת וירוסים, כישלון במכשירים, השתרשות, טיפול לא תקין במכשירים, בעיות בכרטיסי SD ועוד. אתה רק צריך לחבר את המכשיר שלך, לסרוק קבצים שאבדו ולשחזר את הקבצים שאתה רוצה תוך דקות ספורות.

EaseUS דואג לאבטחת הנתונים ולפרטיותם מבלי להחליף אותם. חוץ מזה היא מציעה שדרוגים בחינם לכל החיים כך שתוכלו ליהנות מהגרסה האחרונה שלה ברגע שהיא יוצאת. יתר על כן, אם אתה נתקל בקושי כלשהו, ​​אתה יכול לפנות לעזרה מהתמיכה הטכנית שלהם בחינם.

כדי לבדוק מראש את איכות קבצי השחזור, באפשרותך להציג תצוגה מקדימה של הנתונים שניתן לשחזר ולסנן את הנתונים הרצויים. יתר על כן, תוכל לעקוב אחר שינויים בזמן אמת מכיוון שהתוכנה שולחת התראות על תוצאות התאוששות למרכז ההתראות של המכשיר.

FonePaw

באמצעות FonePaw, אתה יכול לשחזר בקלות את המדיה והטקסטים שנמחקו ממכשיר Android שלך. מהירות הסריקה של כלי זה מהירה יחסית תוך שמירה על פרטיות הנתונים שלך, כולל יומני שיחות, הודעות, תמונות, קטעי וידאו, מסמכים ומדיה WhatsApp.

הוא תומך במגוון רחב של פורמטים של קבצים כמו Excel, Word, PPT, HTML, PDF, RAR, ZIP ועוד. לא משנה אם הנתונים שלך אבדו בגלל נזק מקרי, התרסקות מערכת הפעלה, בעיות SD, מהבהב ROM והתקפת וירוסים; התוכנה יכולה לשחזר את כולם.

יותר מ 6000 מכשירי אנדרואיד נתמכים על ידי התוכנה החל מגירסאות 2.3-9.0. בנוסף לאלה, התוכנה מספקת גם תכונות הכוללות חילוץ נתונים מטלפונים אנדרואיד שנשברו יחד עם גיבוי ושחזור.

מקדח דיסק

שחזור 7 נתונים, שכעת מקדח דיסק, ממנף טכנולוגיה חזקה לשחזור נתונים ממכשירי אנדרואיד. זה פשוט לשימוש ובחינם שיכול לאחזר את הנתונים שלך בחזרה לאחר שנמחקו שלא בכוונה או באמצעות שחיתות.

סוגי הקבצים הניתנים לשחזור על ידי תוכנה זו הם מסמכים, אפליקציות, קבצי מוסיקה, קטעי וידאו, מסדי נתונים, מיילים ועוד. כדי לשחזר נתונים, עליך לחבר את מכשיר ה- Android שלך למחשב האישי לאחר הפעלת המצב “אחסון המוני”. כעת, פתח את התוכנה וסרוק אחר הקבצים האבודים ושחזר אותם. עם זאת, אם מצב זה אינו זמין במכשיר שלך, השורש אותו לפני כן.

תוכנה זו לא רק יכולה לאחזר את הנתונים מהסמארטפון אנדרואיד שלך, אלא גם מטבלאות אנדרואיד ותיבות טלוויזיה.

טלפון הצלה

טלפון הצלה הוא ככל הנראה היחיד שיכול לשחזר נתונים שנמחקו ולשחזר אותם ישירות לסמארטפון שלך. בין אם אתה שורש את המכשיר שלך או לא, הוא עדיין יכול למצוא ולשחזר נתונים שנמחקו.

התוכנה יכולה לשחזר סוגים שונים של נתונים מהטלפון שלך, כולל נתוני WhatsApp וקבצים מצורפים. מינוף טכנולוגיות בהתאמה אישית לכל סמארטפון וטאבלט, PhoneRescue משחזרת קבצים במהירות מרשימה.

פרט לכך, התוכנה יכולה לשמור את המכשיר כאשר הוא נעול עם דפוס, סיסמא או טביעת אצבע, מבלי לאבד נתונים.

איירמור

אם מחקת כמה נתונים שימושיים מהמכשיר שלך באמצעות עדכוני מערכת, הברקה של ROM, השתרשות מכשירים או פשוט במקרה, איירמור יכול לעזור לך לשחזר את הקבצים כאילו מעולם לא איבדת אותם. זה מציע דרך מהירה יותר לשחזור נתונים מכרטיסי SD וגם מהזיכרון הפנימי של המכשיר.

מאחסון פנימי התוכנה יכולה לשחזר נתונים כגון אנשי קשר, הודעות, תמונות, שמע, קטעי וידאו, יומני שיחות, מסמכים ונתוני WhatsApp. מצד שני, המכשיר יכול לשחזר נתונים כגון תמונות, קטעי וידאו, שמע ומסמכים מכרטיסי SD.

במקרה בו המכשיר שלך נשבר, נופל במים או עבר קריסת מערכות, ניתן לשחזר את הנתונים שלו. עם זאת, תכונה זו מתאימה רק לדגמי הטלפון של סמסונג גלקסי, אך צפויים לקבל תמיכה במכשירים נוספים בקרוב.

מסיימים

אובדן נתונים הוא אכן חוויה כואבת, במיוחד כאשר אינך יכול להרשות לעצמך לאבד אותם לצמיתות. אבל זה קורה ולא לדאוג; תוכנת שחזור נתונים אנדרואיד המפורטת לעיל יכולה לעזור לך לשחזר את הקבצים. לא משנה איזה סוג קובץ איבדתם או מכשיר האנדרואיד בו אתם משתמשים, תוכנת שחזור נתונים מציעה דרך יעילה, בטוחה ומהירה יותר להחזירם..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map