9 אנטי-וירוס טוב לעסקים קטנים ובינוניים

ככל שחולפת כל שנה, הצורך באנטי-וירוס טוב ממשיך לגדול.


במיוחד כיום הדרישה לכך גבוהה בכל הזמנים מכיוון שרובנו עובדים מהבית ומשתמשים באינטרנט פתוח. אם נניח זאת בצד, וירוסים היו תמיד איום עבור כל משתמש באינטרנט, כך ששימוש באנטי-וירוס בהחלט יכול לעזור להפחית את הסכנה לרמה נהדרת.

זה יכול למנוע מצבים ממש מרגיזים כמו דליפת נתונים, אובדן מידע וכדומה. אולי אתה כבר יודע שלהיות קורבן להתקפות מגעילות אלה יכול לשים שקע על המוניטין שלך ועל העסק הכללי שלך, לכן מניעה היא תמיד טובה יותר מאשר לרפא.

תוכנות אנטי-וירוס אלה להלן יעזרו לכם למנוע התקפות מסוכנות ולנקות את המערכת שלכם בקלות. ��

אבירה

אתה יכול לקבל הגנה מפני איומים שונים, כולל תוכנות רנסומיות, וירוסים, האקרים ודייגים באמצעות אבירה. זה תואם את ה- GDPR, וכל אדם חסר ידע מוקדם או חסר יכול להתרגל לפונקציות שבתוכו.

הוא מצויד בענן הגנת Avira, שהוא שילוב של טכנולוגיות שונות, כמו AI, מנוע רב סריקה, מודיעין נחיל וניתוח התנהגות. כל אלה משולבים מעניקים לכם חוויית אבטחה מנקרת נפש שתשמור עליכם שלווה בזמן הגלישה באינטרנט.

תוכלו להתחיל בניסיון בחינם לפני שתשדרג לתכנית פרימיום החל מ- $ 38.

בולגארד

עם הגנה משולשת ושני פרסים מרובים תחת חגורתם, בולגארד הוא די חזק כשמדובר בטיפול בוירוסים ואיומים אחרים. זה שומר על בטיחותך באמצעות מספר טקטיקות, כגון מניעת גישה לאתרים חשודים והפסקת תוכנות כופר במעקב שלה.

יתר על כן, זה פשוט לשימוש, ואתה יכול להגן על מספר מכשירים עם מנוי אחד. כדאי לציין גם את צוות התמיכה שלהם 24/7. אתה יכול ליצור איתם קשר באמצעות פונקציית הצ’אט החיה שלהם בכל שלב ובכל פעם שאתה נתקל בבעיה.

למשך זמן מוגבל, BullGuard מציעה שלושה חודשים מלאים לתקופת ניסיון בחינם, הכוללת הגנה על 50 מכשירים שונים. הקפד לבדוק את זה.

אווסט

ותיק במרחב האנטי-וירוס, אווסט מעניק לך הגנה מלאה מפני איומים שונים. יש לה טכנולוגיה חכמה שיכולה לאתר איומים לפני שהיא מסכנת אותך. כאשר האיום מזוהה, הוא ממשיך לחסום אותו לא רק מהמכשיר שלך אלא גם מכל הרשת שלהם, כך שכולם בטוחים ממנה.

תכונה נהדרת נוספת היא השליטה הריכוזית. על ידי השימוש בו אתה יכול לקבל תצוגה מרכזית של נכסי ה- IT שלך ולא לאפשר למשתמשים לכבות את תוכנת האנטי-וירוס כדי לוודא שהכל מוגן היטב.

על ידי התקנת תוכנה זו תוכל להשתמש בה במכשירים שונים ברחבי משרדך ולקבל תצוגת לוח מחוונים של כל אחד כדי לקבוע בעיות כלשהן..

מקאפי

עם תמיכה 24/7 והגנה מקיפה, מקאפי היא אפשרות נהדרת נוספת לעסק שלך. אתה יכול להשתמש בו במספר מכשירים וליהנות מהגנה באמצעות דוא”ל, אינטרנט וחומת אש, והכל לאחד. חברת תוכנות אנטי-וירוס זו פועלת מאז 1987 ומאז רק שיפרה את השירות שלהן.

זה עולה רק 94.99 $ לשנה הראשונה, אבל אם אתה על הגדר לגבי השירות שלהם, אז אני ממליץ להשתמש קודם בניסיון הניסיון שלהם. זה עובד עם Windows, Mac, Android ו- IOS.

ממוצע

מחיר של 46.99 $ בלבד, ממוצע מגן על העסק שלך מפני שלל איומים, כמו וירוסים, תוכנות רנסומיות, תוכנות זדוניות, האקרים וכו ‘. הוא משתמש במגוון טכניקות כדי לשמור על בטיחותך. לדוגמה, הוא מודיע לך מראש אם דף האינטרנט שאתה מבקר בו הוא בטוח או לא. זה גם בודק אם הקובץ שאתה מוריד מכיל משהו מסוכן.

בזכות איתור התפרצות בזמן אמת המבוסס בענן וזיהוי AI יזום, עכשיו אתה יכול אפילו להגן על עצמך מפני תוכנות זדוניות אחרונות שסביבך..

להלן כמה תכונות נוספות שתאהבו:

 • חומת אש להגנה מפני דואר זבל, וירוסים, האקרים וכו ‘.
 • הגנה על זהות מפני תוכנות ריגול ותוכנות פרסום
 • מצפין ומאחסן את הקבצים שלך בבטחה בדיסק הווירטואלי המוגן באמצעות סיסמה
 • מוחק קבצים חשודים
 • סריקת מערכת מלאה לגילוי איומים
 • ניהול מרחוק למנהל המערכת שלך כדי להשתלט על AVG במכשירים שונים

יש הרבה יותר תכונות, ואתה בקושי יכול להשתבש עם התוכנה הזו, כי ובכן, היא משמשת יותר מ- 600,000 עסקים ברחבי העולם.

Bitdefender GravityZone

לעתים קרובות מדורגת מספר 1 במבחני אבטחה עצמאיים, Bitdefender GravityZone עושה עבודה מדהימה בשמירה על אבטחת המערכת והמידע שלך. הוא משתמש במכשירי AI ומכונות, ויש לו תכונות כמו:

 • הגנה שכבתית לנקודות קצה
 • הגנה מפני התקפות רשת, כמו כוח אמיץ
 • אזור בקרה אוניברסלי לכל המכשירים המחוברים
 • ניהול סיכוני נקודת קצה כדי לשמור על נקודת הקצה חזקה ובטוחה
 • מעקב אחר היישום לסימנים להתנהגות זדונית

זה קל מאוד להתקנה ולניהול ומגיע עם חומת אש דו כיוונית עם גילוי / מניעה של פריצות. תוכנה זו עולה 77.69 דולר לשלושה מכשירים ושרת אחד. עם זאת, אתה יכול לרכוש מכשירים ושרתים נוספים אם תרצה.

יש גם ניסיון חינם למשך 30 יום שאתה יכול להשתמש בו.

אנטי-וירוס ESET Endpoint

מתן הגנה מתקדמת מפני איומים במהירות רבה, אנטי-וירוס ESET Endpoint נושא את מעמדו עטור הפרסים למדי. בכל תכנית אתה יכול לחסום התקפות ממוקדות, למנוע הפרות נתונים, להגן על המערכת שלך מפני תוכנות כופר, ועוד ועוד.

אתה מקבל את ההגנה הרב שכבתית בכל מחזור התוכנות הזדוניות ולא רק מצד אחד. פירוש הדבר שהוא יכול לאתר תוכנות זדוניות לפני ההפעלה, הפוסט ובמהלכן. כמו כן, הדבר הטוב בתוכנה זו הוא שהיא אינה דורשת מפרט מערכת ענק. גם אם יש לך מחשב מתומחר, סביר להניח שהוא יעבוד גם על זה.

מלבד זאת, אתה מקבל ניהול רשת מרחוק כדי לשלוט על הכל מנקודה אחת. תוכניות התמחור של ESET Endpoint Antivirus מתחילות החל מ -190 דולר.

Malwarebytes לקבוצות

קל משקל, סביר ומחזק מאוד, Malwarebytes לקבוצות יכול לעזור לך להגן על מכשירי המחשב, הטלפון החכם והטאבלט שלך מפני איומי סייבר שונים. זה שומר על המכשיר שלך לפעול בצורה חלקה וחף מכל תפקוד לקוי.

זה יכול להכיל עד 20 מכשירים שונים, כך שאם יש לך צוות בסדר גודל זה, אז שמירה על אבטחת המערכות שלהם היא בעדיפות עליונה. נוסף על כל אלה, יש להם צוות תמיכה מרשים הזמין 24/7 באמצעות טלפון, צ’אט, ודוא”ל.

אם אתה רוצה לפשט את האבטחה שלך, Malwarebytes for Teams הוא אפשרות טובה לשקול. אתה יכול להתחיל להשתמש בניסיון חינם שלהם.

Vipre Endpoint Security

מופעל על ידי למידת מכונה מתקדמת, Vipre Endpoint Security מספק הגנה מפני איומים שנמצאים כאן זמן רב, וגם בפני אלה שרק מתחילים להתגנב פנימה. יש לו ניתוח התנהגותי בזמן אמת ורשת מודיעין איומים כדי להפסיק כל חשד שעולה..

לפיתרון זה יש כמה תכונות מדהימות, כמו:

 • הגנה על קצה רב שכבתי
 • לוח ניהול פשוט וקל לשליטה נהדרת
 • בקרת גישה לאינטרנט לצורך פיקוח על מדיניות השימוש באינטרנט
 • לוח מחוונים מפורט כדי להציג הכל לעומק

פרט לכך, אתה מקבל גם דוחות בזמן אמת וממשק נייד לתגובה שישמור על האבטחה שלך בכל עת ובכל מקום. אם זה משהו שחיפשת, הקפד להשתמש בתקופת הניסיון בחינם.

סיכום

אבטחה היא באמת הכרחית לכל עסק, לכן אני מקווה שהפתרונות לעיל ישמרו על המידע והנכסים שלכם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map