כיצד להגן על פרטיותך באינטרנט?

זה עידן ה- hashtags, tweets, likes והערות בהן אנו חולקים מרצוננו את חיינו בפלטפורמות שונות. אז מה לגבי פרטיות מקוונת?


האם זה דבר גדול?

אני בטוח שזה כן!

זהותך חשובה ביותר. זה עוזר לך להוכיח את עצמך בהיבטים רבים בחייך, בין אם זה מוציא דרכון, בקשת הלוואת דירה וכן הלאה.

לפי נתונים סטטיסטיים, יותר מ -9.7 מיליארד רשומות נגנבו או אבדו מאז 2013 ברחבי העולם בגלל פשעי רשת והפרות נתונים.

אז מה אם מישהו גונב את הנתונים האישיים שלך?

זה עשוי לא רק לפגוע בפעילויות היומיומיות שלך, אלא יכול גם לאתגר את המוניטין שלך, הן באופן מקצועי והן באופן פרטי. זכור תמיד, הנתונים הכספיים והאישיות שלך מאוד נחשקים לפושעי רשת. אם הם מצליחים לגנוב את זהותך, הם עלולים לפרוץ את האישורים הבנקאיים שלך, לעשות שימוש לרעה במידע העסקי שלך וכל הדברים שלעולם לא תרצו בחייך לקרות!

לכן עליך לנהל את הפרטיות שלך באינטרנט בחוכמה ואת הנתונים שלך חכמים יותר!

הסכנות שבנתונים מקוונים לא מוגנים

השאר נתונים חשובים ללא הגנה, והפרטיות שלך לעולם אינה בטוחה!

זה נכון. נתונים מקוונים פגיעים ביותר למספר עצום של איומי פרטיות ואבטחה. כמה סוגיות מרכזיות הקשורות אליו הן:

טיפול במידע

אתרים רבים משתמשים בעוגיות ומאחסנים את הנתונים האישיים שלך למספר מטרות. פעמים רבות הם אינם מצפינים נתונים אלה וכל אחד יכול לגשת אליהם מאוחר יותר. אי-טיפול זה בנתונים האישיים או העסקיים שלך עשוי לגרום לתוצאות חמורות.

אפילו פורטלים של עסקים אלקטרוניים ו בנקאות אלקטרונית אינם בטוחים לחלוטין. אז ישנו סיכון שסלילי הרשת עשויים לנצל את המידע הכספי הרגיש שלכם.

מעקב אחר מיקום

אנשים בימינו לעולם אינם מהססים לפרסם את המידע האישי והמיקום הנוכחי שלהם במדיה החברתית. נתונים אלה נשארים לנצח באתר ויכולים להוות סיכון עבורך.

האם אתה יודע שאפילו פייסבוק מושפעת מ הפרת נתונים בשנת 2018, תוך חשיפת מעל 50 מיליון חשבונות משתמש?

אז, היזהרו!

ריגול

אין לך מושג כמה עוקבים מרגלים עליך כשאתה מקוון. לא משנה מה ייעודם, הם רושמים את היסטוריית החיפוש שלכם ועוקבים אחר פעילויותיכם בכמה אמצעים. בדרך זו הם מוציאים תמונה ברורה של האינטרסים המקוונים שלך.

בעוד שמשווקים עוקבים אחר הנתונים שלך למטרות פרסומות המותאמות לאהבותיך ותחומי העניין שלך, זה עדיין פלישת פרטיות. במקרה הגרוע ביותר – כאשר פושעי רשת משתמשים בנתונים שלך כדי לבצע פעילויות בלתי חוקיות ולא מורשות בכדי להוות איומים רציניים ברשת.

בסופו של דבר, הכל מסתכם בדבר אחד – שמירה על פרטיות הנתונים שלך בצורה הכי חכמה שאפשר.

האחריות לשמירה על הנתונים המקוונים שלך היא אכן רחוב דו כיווני. למרות שכמעט אין דרך להפחית לחלוטין את האיומים ברשת, אתה יכול להגביל את היותך קורבן. מכאן, החליטו כמה נתונים אישיים אתם רוצים לחשוף ואסור להאמין לעיוור באתרי אינטרנט ופלטפורמות המדיה החברתית.

פרטיות אינטרנט היא אחריות משולבת, וכל אחד צריך לקחת בעלות על אבטחת המידע שלהם. לכן חשוב להבין את הסיכונים הפוטנציאליים, את זכויות האינטרנט שלך, יחד עם שיטות וטכנולוגיות מעשיות.

אז בואו לבדוק כמה מהדרכים בהן תוכלו להגן על פרטיותכם:

השתמש בתוכנת מגן פרטיות. ��️

תוכנת מגן פרטיות חיונית לכל המכשירים שבהם אתה משתמש באינטרנט כדי למנוע איומים והונאה מקוונים. זה מגביל או שולט בכמות הנתונים שנחשפים לצדדים שלישיים מקוונים באמצעות פילטרים, הצפנה וטכנולוגיות מודרניות אחרות.

התוכנה יכולה להציע שני סוגים של הגנת נתונים – הגנה על גניבת זהות על ידי הסתרת כתובת ה- IP של המשתמשים ושנית, על ידי מחיקה או הסתרה של עקבות אינטרנט לאחר הגלישה. זה שומר על פרטיותך על ידי זיהוי נקודות התורפה של המכשיר שלך ועבודה עליהן. זה מציע:

 • רשימה שחורה ורישיון לבן
 • גילוי חדירות
 • הצפנה
 • סטנוגרפיה (הסתרת נתונים ומעקב אלקטרוני)

כמה תוכנות המגן המגן על פרטיות עבורך:

מגן פרטיות VIPRE

אז אתה מודאג לגבי פרטיות הנתונים שלך, לא?

ואתה צריך, אבל לא אם יש לך מגן פרטיות VIPRE מותקן במחשב האישי שלך!

תוכנה יעילה במיוחד זו יכולה להגן על גניבת זהות על ידי זיהוי היכן מאוחסנים הנתונים הרגישים שלך, כולל מספר טלפון, כתובת, אימייל, אישורי כרטיסי אשראי וכו ‘. היא יכולה לחסום בצורה חכמה מצלמות רשת, חשיפת מיקרופון והפרות נתונים אחרות כדי להבטיח פרטיות..

זה עובד בקפדנות עם מחשבי ה- Mac והמחשבים שלך ומציע גם תמיכה ניידת. כוח הלחימה שלה גבוה כנגד תוכנות זדוניות בכדי לספק לך פרטיות ברמה גבוהה. כדי לסרוק את המחשב האישי שלך אינך צריך לחכות שעות ארוכות. ה- VPN שלה תומך במגוון רחב של מכשירים החל מ- iOS ו- Windows, ל- macOS ואנדרואיד וקל להתקנה תוך דקות.

הוא כולל הגנה מפני תוכנות רנסומיות מובנות כדי להבטיח שאינך הקורבן הבא. הוא משתמש בתהליך רב-שלבי כדי לאתר ולתקן בעיות פרטיות במחשב שלך. מגן פרטיות VIPRE זול אפילו למשתמשים ביתיים עם מחיר התחלתי של $ 34.99 לשנה עבור מחשב אחד ואילו החבילה המתקדמת שלה עולה 59.99 $ לשנה עבור מחשב אחד.

אבירה פריים

אבטח את כל הפעילויות והנתונים המקוונים שלך באמצעות אבירה פריים, מה שמגן על המכשיר שלך, חיפושים אישיים, קניות, רשת ביתית ועוד. ההגנה האנטי-וירוס העוצמתית שלה חוסכת אותך מפני תוכנות זדוניות ואיומים מקוונים אחרים תוך עדכון אוטומטי של מנהלי התקנים והתוכנה עצמה.

חסום מעקב אחר דפדפנים, מודעות פולשניות ואתרים נגועים באמצעות גלישה מאובטחת. התוכנה מוצאת קופונים ומבצעים מאובטחים תוך כדי קניות באינטרנט, וחוסמת את המתקשרים המבוקשים ואתרי הדיוג לפני שהם עלולים לגרום נזק.

ליהנות מרמה מוגברת של פרטיות על ידי השארת אנונימיות, כך שפריטי החיפוש, המוצרים שאתה קונה והסיסמאות שתזין יישארו פרטיים. זה מייעל עבורך 200 הגדרות פרטיות ותומך בניהול סיסמאות חזק יותר. זה גם מגביר את הביצועים והמהירות של המחשב שלך על ידי ניקוי קבצי זבל, צמצום פיגורים, האצת זמן האתחול ומקסום הזיכרון.

אתה יכול להשתמש בתוכנה חוצה פלטפורמות זו במספר רב של מכשירים ללא קשר למערכות ההפעלה שלהם ולהרשם כמנוי לכל היותר של 25 מכשירים ועד שלוש שנים. במקרה שאתה תקוע, קח את תמיכת לקוחות ה- VIP שלהם כדי לשאול את שאלותיך.

BullGuard פרימיום

קבל אבטחת סייבר אולטימטיבית באמצעות BullGuard פרימיום הגנה כדי להגן על זהותך ונתונים מקוונים. אנטי-זדוניות עטורת הפרסים הזו ממנפת טכנולוגיות מתוחכמות כמו למידת מכונה כדי לספק גלישה מאובטחת וסריקת רשת. אפילו גנבי הסייבר המוח-ראש אינם יכולים להפר את שכבות ההגנה הקשות שלו.

באמצעות מערכות יעילות להגנה על זהות, התוכנה יכולה לאתר מייד את כל הנתונים הזדוניים שהמחשב שלך מקבל ולשלוח לך אזהרה בדוא”ל לנקוט בצעדי הגנה. תוך שימוש בשיטות למידה עמוקה ואלגוריתמים מתמטיים מתקדמים, הוא מספק איתור איומים מהבהב. שכבות הלמידה המרובות שלה יכולות לנתח ביעילות תכונות וקודים זדוניים. מכאן שהוא יכול לבטל את הסיכונים מוקדם יותר לפני שהוא יכול להשפיע על המערכת שלך.

BullGuard מספק חומות אש כבדות כדי להשאיר אתכם בנמל הבטוח תוך הגנה מפני פולשים. זה מקטין מיד ניסיונות לא מורשים לחיבור מכשיר ספציפי לאינטרנט ומספק אבטחה מקצה לקצה לפני סיום הורדת היישומים..

אם התחברת לרשת Wi-Fi לא מאובטחת, התוכנה מתריעה על ידי בדיקת החתימה הדיגיטלית שלה. לאוהבי המשחק זה יכול לאפשר להם ליהנות ממשחקים מהירים ומאובטחים מבלי לפגוע בביצועים. סורק הרשת הביתית שלו יכול לפקח ביעילות על הקישוריות והרשת שלך 24/7 יחד עם המכשירים המחוברים, כולל רמקולים חכמים, צגי תינוקות, תרמוסטטים וכו ‘..

נסה את הדפדפנים הממוקדים בפרטיות ��

האם אתה חושב שניקוי היסטוריית הדפדפן מסיר את כל הכתמים?

תחשוב שוב.

עקבות הפעילות המקוונת שלך עדיין קיימות. אפילו אתרים מאחסנים עוגיות ותוכלו לקרוא תנאי שימוש או מדיניות פרטיות של אתר כדי לאשר זאת. אז, חשוב על מה יכול לקרות אם מישהו יפרוץ את האתר בו הנתונים האישי שלך מאוחסנים?

התשובה היא לא מוחלטת!

מכאן ששימוש בדפדפנים הממוקדים בפרטיות הוא סביר. דפדפנים אלה כוללים תכונות גלישה פרטיות שיעזרו לך להגן על הנתונים שלך בזמן השימוש באינטרנט. בואו לבדוק כמה מהם!

אמיץ

התנסו באבטחה ופרטיות שאין כמותם על ידי כך שאתם מאפשרים אמיץ להילחם “באומץ” עם גששים ותוכנות זדוניות עבורך. שמירה על בטיחות הנתונים שלך היא בראש סדר העדיפויות שלה, והשרתים שלה לעולם לא מאחסנים או רואים את פרטי הגלישה שלך. גם לאחר מחיקתם, לא נותרו כתמים.

אמיץ, שמציג ביצועים מעולים, יכול לטעון דפי אינטרנט פי 3 עד 6 מהר יותר. הוא מציע ממשק ידידותי למשתמש לייבוא ​​הגדרות מדפדפנים אחרים שבהם אתה משתמש במהלך סיור הפתיחה שלו או אחר כך דרך התפריטים. זה יוצר רשימה בה מופיעים כל פרופילי הדפדפן הקודמים שלך, ותוכל לייבא נתונים גם מדפדפנים אחרים.

התגמולים האמיצים תומכים באתרים שאתה אוהב בכך שהם מאפשרים לך להרוויח אסימונים כמו עלונים לצפייה במודעות הקשורות לפרטיות שלה. אתה יכול אפילו להטות את האתרים המועדפים עליך בפרקי זמן קבועים; אתה יכול לבצע את כל הפעילויות הללו מבלי להסתכן במידע האישי שלך מכיוון שהכספים שלך מועברים באמצעות ספר חשבונות אנונימי.

דפדפן זה נותן לך את הגמישות להתאים אישית את ההגדרות שלך ולנתח את מספר העוקבים, הסקריפטים החסומים וכו ‘. באמצעות HTTPS שלו בכל מקום, אמיץ משדרג את עצמו ל- HTTPS כך שתוכל ליהנות מתקשורת בטוחה ומוצפנת יותר..

הגדרות ברירת המחדל שלה כבר מותאמות לחסימה של תוכנות זדוניות, דיוג ומודעות זדוניות אחרות. זה גם משבית את התוספים כברירת מחדל לבטיחותך. הוא מציע את תכונת הסנכרון האמיץ כדי לסנכרן ולהצפין את הסימניות וההגדרות המועדפות עליך.

תכונות אחרות:

 • מניעת טביעות אצבע
 • מיגון לכל אתר
 • תצורת מגן גלובלית כברירת מחדל
 • גרור ושחרר
 • כרטיסיות מוצמדות ופריקה אוטומטית
 • מצא בדף ובדף הדפס.
 • טופס מילוי אוטומטי
 • DuckDuckGo לחיפוש חלונות פרטיים
 • תוספי Chrome

טור

דפדף באינטרנט בביטחון טור ולהישאר מוגנים מפני מעקב, מעקב וצנזורה. בין אם אתה משתמש בחלונות, אנדרואיד, iOS ו- Linux, אתה עדיין יכול להוריד את Tor במכשיר שלך.

התוכנה המופצת בחופשיות עוקבת אחר מבנה אמין ובטוח דמוי בצל. כדי להגן על פרטיותך, הוא עוטף את הנתונים שלך בשכבות הצפנה מרובות ואז שולח אותם בצורה מאובטחת עד שהם מגיעים לשרת ה- DNS הנכון..

דפדפן Tor מגיע עם תיקוני אבטחה, כולל NoScript, HTTPS בכל מקום ועוד כדי לספק הגנה ובטיחות נתונים מעולים. הוא מסוגל לחסום תוספים לדפדפן כמו פלאש, Quicktime, RealPlayer וכו ‘, שאנשים יכולים לעשות בהם כדי לחשוף את כתובת ה- IP של המשתמש. מכאן שלא ממליץ להתקין תוספים או תוספות נוספים.

דפדפן זה הוא תוצאה של פרויקט Tor + דפדפן Firefox, ותוכלו גם לבקר באתרים נעולים אפילו. הוא מסוגל לניתוב נתונים לשירותים נסתרים שמאחורי חומות אש או ממנה. גם הגדרת FTP וקביעת התצורה שלה קלה. Tor הוא נייד, כלומר אתה יכול להריץ אותו ממכשיר USB אם הוא מוגדר מראש בו; מכאן שאינך זקוק להתקנה מקומית.

אפוס

רוצה להשתמש באינטרנט כדי לקבל חווית גלישה “אפית”?

התקן את ה- דפדפן פרטיות אפי!

Epic הוא דפדפן אינטרנט מאובטח ופרטי שמסוגל לחסום עוקבים, מודעות, כריית קריפטו, איתות אולטראסאונד, טביעות אצבעות, ורבים נוספים. זה יכול לעצור יותר מ -600 פעילויות מעקב בסשן גלישה בממוצע.

הדפדפן יכול לחסום דליפות פרטיות הקשורות ל 11 דפדפני ליבה. לשם כך הוא יכול להסיר מעקב אחר כתובות אתרים ושורת כתובת, מעקב אחר התקנות ומעקב אחר שגיאות. הדפדפן חוסם שיחות WebRTC מסוימות שיכולות לחשוף את הנתונים שלך כמו כתובות IP גם לאחר שימוש ב- VPN או פרוקסי מוצפן.

מאפיין מרשים נוסף ש- Epic מציעה הוא הגנה מפני טביעות אצבע לחסימת שיטות טביעות אצבע, כולל פתיחת בד תמונות, קונטקסטים, נתוני הקשר שמע וכו ‘. בנוסף, היא מגבילה את אותות האולטראסאונד בטלפון שנשלחים מאתרים שונים לניהול מעקב.

לאחר שסוגרים את הדפדפן, הוא מוחק מסדי נתונים, היסטוריה, העדפות, מטמון DNS ואפליקציות, קיצורי דרך, קישורים שביקרו, מטמון מדיה, Flash ועוגיות, נתוני כניסה, אחסון מקומי ורבים אחרים. אתה יכול להפעיל את ה- proxy המוצפן שלו להצפנת גלישה ולהסתרת כתובות ה- IP שלך. בדרך זו אתה מאובטח בעת השימוש ב- Wi-Fi ציבורי.

למכשירים ניידים, אנא עיין בפוסט זה.

השתמש ב- VPN ��

רשת פרטית וירטואלית (VPN) היא סוג של תוכנה להגנה על פרטיותך המקוונת. זה יוצר רשת פרטית המשתמשת בקישוריות אינטרנט ציבורית כדי להסוות את כתובת ה- IP שלך. זה מחבר משתמשים לאינטרנט דרך שרת אחר. ספק שירותי VPN מצפין את החיבור הזה. מכאן שאתה הופך לאנונימי, ופעילות האינטרנט שלך לא ניתנת למעקב.

עליכם להשתמש ב- VPN בעיקרו כאשר אתם משתמשים ב- Wi-Fi ציבורי בבית קפה, בספריה או במקומות ציבוריים אחרים. לכן, באמצעות VPN, תוכלו לשמור על פושעי רשת ברשת ולאבטח את הנתונים המקוונים שלכם.

אז בואו לבדוק כמה משירותי ה- VPN הטובים ביותר.

כריש גולש

הרס את כוח האינטרנט באמצעות כריש גולש מבלי לדאוג לפרטיותך ולאבטחתך. היא משתמשת בטכנולוגיות מודרניות כדי להגן עליך מפני ניסיונות דיוג, תוכנות זדוניות ומעקב אחר עוקבים כדי להבטיח שהמיקום שלך יישאר פרטי יחד עם הנתונים שלך המאובטחים בכל פעם שאתה גולש באינטרנט.

הגן על מגוון רחב של מכשירים ללא קשר לסוג מערכת ההפעלה המשמשת כ- Surfshark תואם בין פלטפורמות. אפשר לאתרים ואפליקציות מסוימים לעקוף את ה- VPN שלך באמצעות רשימת היתרים, והתוכנה עובדת גם בצורה מדהימה עם אפליקציות בנקאיות בטלפון הנייד שלך..

Surfshark עוקב אחר הקפדה על מדיניות ללא יומן פירושו שאינם עוקבים אחר פעילויות המקוונות שלך, מאחסנות אותן או עוקבות אחריהן. הוא מספק מתג Kill שעובד כרשת ביטחון אם חיבור ה- VPN דוחה. זה אכפת מהאבטחה שלך על ידי מתן DNS פרטי בשרת נפרד יחד עם הגנת דליפות.

תיהנו מלהיות אנונימיים כשאתם ניגשים לתוכן באינטרנט דרך מצב ההסוואה שלו. תכונת ה- Multihop שלו מאפשרת לך להתחבר דרך מדינות מרובות בו זמנית תוך מיסוך זהותך. כמו כן, מצב NoBorders מאפשר לך להשתמש בתוכנה באזורים מוגבלים מסוימים.

Surfshark משתמש בהצפנה מובילה בתעשייה של AES-256-GCM כדי להגן טוב יותר על הנתונים הפרטיים שלך. היא מציעה גם ברירת מחדל של פרוטוקול האבטחה IKEv2 / IPsec בכל היישומים שלה, יחד עם תמיכת לקוחות 24/7 כדי לעזור לך.

מגן נקודה חמה

שחו ללא דאגות באוקיינוס ​​הסייבר כדי לגשת לתוכן בכל עת ובכל מקום מגן נקודה חמה. Speedtest של Ookla אימת אותו כ- VPN המהיר ביותר בעולם. תיהנה מגלישה מוצפנת בכדי לאבטח את הנתונים הרגישים שלך על ידי חיבור אחד מ- 3200 VPNs הפזורים ברחבי 80+ מדינות.

התחל על ידי הורדה, חיבור ובחירת המיקום שלך כדי לגלוש בתוכן הרצוי במהירות מהירה במיוחד ובקלות השימוש. Hotspot Shield משתמש בהצפנה בדרגה צבאית המסוגלת לחסום 57 מיליון אתרי דיוג ותוכנות זדוניות ביום. מומחים בתעשייה אימתו את פרוטוקול הפטנט שלה Hydra להיות המהיר והבטוח ביותר בשוק הנוכחי.

בכל מקרה ויופיעו בעיות, פנה לתמיכה הטכנית שלהם בשידור חי 24/7. אתה יכול לחבר לכל היותר 5 מכשירים עם תוכנת VPN זו, כולל המחשב הנייד, הטאבלט, הטלפון החכם והטלוויזיה שלך. הוא מעולם לא מתעד את פעילות הגלישה שלך, ומכאן שמוכיח את אמינותם בסנטימטרים נוספים.

מנועי חיפוש ממוקדי פרטיות ��

מנועי חיפוש רבים יכולים לעקוב אחר הפעילויות המקוונות שלך. ניתן לאחסן נתונים אלה במשך ימים רבים ולהשתמש בהם לפרסום.

כדי להציל את עצמך מכך, אתה יכול לבחור במנועי חיפוש ממוקדים בפרטיות. הם לא אוספים או מפיצים את תוצאות החיפוש שלך עם אף אחד. מכאן שתוכלו להישאר בעילום שם ולחסום מעקב אחרי ביקור באתר כלשהו.

להלן מספר מנועי חיפוש פרטיים עבורך:

DuckDuckGo

אל תתפשר אף פעם על פרטיותך.

אמון DuckDuckGo לחפש דברים שעושים סיעור מוחות שלך ולקבל תוצאות בפיצול שניות. חיפוש, נהנה מחיבור מאובטח וחסימה של עוקבים אפשרי ללא מאמץ באמצעות מנוע חיפוש זה בחינם.

אתה יכול אפילו להוסיף את התוסף שלו לכרום ולגלוש ללא דאגות. מיליוני אנשים ברחבי העולם כבר סמכו על DuckDuckGo כשותף החיפוש הבטוח שלהם, ועכשיו מגיע תורך, שכן פשעי הסייבר הולכים וגדלים בכל יום.

כדי להתחיל, אתה צריך להתקין אותו בכמה לחיצות ואז לגלוש מתי שתרצה. זה מצפין חיבורים וחוסם, פולשים, כדי לספק חווית גלישה פרטית.

כל אתר שאתה מבקר בו, חיוני פרטיות של DuckDuckGo, הוא שם כדי להגן על פרטיותך ולעולם לא אוגר או אוסף את הנתונים שלך.

אקוסיה

מעוצב עם חדשנות, אקוסיה עומד משאר עם החזון הייחודי שלו – לשתול עצים במידת הצורך. היא מספקת לך חווית גלישה מצוינת, אך היא מנצלת את הרווח בנטיעת עצים במאמץ להחזיר את כדור הארץ.

האם אתה מרגיש קשה להאמין?

אקוסיה מפרסמת מדי חודש את הדוחות הכספיים שלה כדי להראות היכן השקיעו את רווחיהם מתוצאות החיפוש.

עם Ecosia, הפרטיות שלך בטוחה לחלוטין מכיוון שהיא אף פעם לא מוכרת את הנתונים האישיים שלך לאף אחד. זה אנונימי את כל החיפושים שלך באינטרנט תוך שבוע. כדי להתקדם צעד אחד קדימה בהגנה על הסביבה, היא מעסיקה את השרתים שלה להפעלת אנרגיה מתחדשת.

פשוט הוסף Ecosia ל- Chrome ותיהנה לחקור את האינטרנט.

השתמש ב- Proxy ממוקד פרטיות ��‍��

אתה יכול למצוא סוגים שונים של פרוקסי רשת באינטרנט לשמירה על פרטיותך.

אבל איך?

פרוקסי מתייחס לשרת הפועל כמתווך בין מכשיר לאינטרנט. הוא יכול לקבל בקשות חיבור, להעביר אותן ולהחזיר עבורך מידע.

זה מורכב משירותים מקוונים, אתרי אינטרנט ורשתות ואנשים משתמשים בהם למטרות פרטיות ואבטחה מקוונות רבות כגון:

 • שנה כתובת IP
 • הגן על אתרי אינטרנט
 • אימות Wi-Fi ציבורי
 • הימנע ממגבלות גיאוגרפיות
 • הימנע מאיסורים וחומות אש.
 • אוטומציה של תהליכים באופן מקוון ועוד

אתה יכול להשתמש בשרת proxy בדפדפנים רבים, כולל Chrome, Firefox, Internet Explorer וכו ‘והוא תואם במגוון רחב של מכשירים..

עיין בנושאים הבאים:

Smartproxy

לעולם אל תיתן לאף אחד להתגנב להיסטוריית החיפוש שלך על ידי שימוש בפרוקסי מגורים Smartproxy הצעות. בהיותם מגורים, קשה למצוא את הפרוקסים הללו מכיוון שכתובות ה- IP שלהם שייכות למכשירים אמיתיים ופיזיים. ה- proxy מאפשר לך למנוע הגבלות גאוגרפיות. זה לא דורש התקנה או רשתות משנה ומספק רק IP מגורים מאובטח.

באמצעות Smartproxy, אתה יכול להשתמש בחיבורים מרובים בכל פעם כדי לגרד מקורות שונים ולייעל את הגישה לנתונים. הוא מציע חיבורים ללא הגבלה, פרוקסי HTTP (ים), מעל 10M IPs מעל 195 מיקומים ברחבי העולם. לא משנה מאיפה לכל הרוחות אתה משתמש בפרוקסי, הגדרת נקודות קצה לגישה לכתובות IP היא קלה.

MyIPHide

תיהנה מגלישה מהירה, הסתר את ה- IP שלך ובטל את החסימה של אתרים באמצעות MyIPHide המציע ביצועים יציבים יותר ו -13x מהירים יותר מאשר שימוש ב- VPN. זה מצפין בצורה אינטליגנטית את כל שלוחותיו כדי לא לאפשר לאף אחד לחשוף את זהותך האמיתית. לפיכך, אתה יכול לגשת לכל אתר שתרצה להזין את תשוקותיך התמידיות למידע נוסף.

בחר את כתובת ה- IP שלך מתוך 77 היצע הפרמיה שלה מ 27 מדינות. בעזרת MyIPHide, אתה יכול לשבור מגבלות באתר על סמך המיקום כמו YouTube. וכל מה שנדרש הוא רק 0.1 שניה כדי לעבור ל- IP שונה. גש לאינטרנט באמצעות כל מכשיר עם אותו רישיון, והוא גם לא מגביל העברת נתונים.

טיפים לבונוס ��

 • הגבל את המידע האישי שלך במדיה החברתית
 • הקפד ללחוץ על קישור
 • אבטח את הטלפונים החכמים שלך באמצעות סיסמאות חזקות
 • חיזוק אישורי כניסה
 • בדוק שוב את ה- Wi-Fi שלך
 • היזהר ממסעות דיוג
 • השתמש במצב הצפנה בכל ערוצי התקשורת שלך
 • עדכן את המערכת והיישומים שלך
 • השתמש בקישורי HTTPS
 • זכור תמיד להתנתק
 • אל תגיב להודעות דואר זבל

סיכום

קחו תמיד את הפרטיות המקוונת שלכם ברצינות מכיוון ששמירה על בטיחות באינטרנט הפכה מכריעה כמו לסגור את דלת הכניסה לבית. שמור את עצמך מלשדוד באופן מקוון על ידי שימוש בשיטות וכלים שהוזכרו לעיל כדי ליהנות מגלישה באוקיאנוס העצום של האינטרנט כדי לחפש זרם קבוע של מידע.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map