11 הכלים הטובים ביותר לבדיקה ובנייה של ממשק API מהיר יותר

בנה API כמו מקצוען תוך זמן קצר.


ארגונים מתחלפים למודל Microservices Architecture כדי להצליח בפרויקטים של יישומי תוכנה שלהם, מכיוון שרוב הפרויקטים של שירותי המיקרו משתמשים בממשקי API (ממשקי תכנות יישומים). כאן עלינו להריע לשירותי מיקרוסופט מכיוון שיש לו תכונות מתקדמות שונות מאשר דגמים אחרים.

כמו אלה יש חנויות נתונים דיסקרטיות עם פקודות נפרדות לטיפול בכל חנות נתונים; בנוסף, היא מאפשרת לספקי תוכנה לפרוס רכיבים במהירות רבה יותר. ואם אפליקציה אחת מתעדכנת, אין צורך לעדכן את היישומים שנותרו; הם יכולים להמשיך בפונקציונליות שלהם.

אנו נמצאים בזמן לספק תוצאות או שירותים מהירים למשתמשים קצה המשתמשים ביישומים לדרישתם. הרבה ממשקי API משתמשים בשירותי REST דרך HTTP כדי לשלוח ולקבל נתונים. בודקי תוכנה רבים מבצעים אוטומציה לבדיקות שלהם באמצעות מבחן מבוסס ממשק משתמש ובדיקת API. תוך השוואה בין בדיקות API לבדיקות מבוססות ממשק משתמש, מבחני API הם מהירים ואמינים בהרבה מבדיקות מבוססות ממשק משתמש.

מה זה בדיקת API?

לפני שנכנס לעניין, אודיע לך מה זה API.

באופן כללי, הוא פועל כשליח ליישומים, מכשירים ומסדי נתונים. נניח שאתה מחפש טיסה דרך אתר הזמנת נסיעות מקוון. הוא יבקש מכם להזין את הפרטים הנדרשים כמו מקור, יעד ופרטי נסיעה או נסיעות הלוך ושוב במחירים שנקבעו.

ברגע שתלחץ על חיפוש כאן ממשקי ה- API נכנסים לתמונה, הם יתקשרו עם כל ממשקי API של דרכי הנשימה אשר מספקים תוצאות העומדות בנורמות שלך. הכל פשוט קורה תוך שניות.

אם כשממשק ה- API אינו פועל כראוי בתרחישים בזמן אמת, אין כל שימוש בשימוש בממשק ה- API, נכון?

כדי להתרחק ממצבים אלו, עלינו לבחור בבדיקת API. אז לפני שהקהל משתמש בשירות, עלינו לבדוק את ה- API. זה ממלא תפקיד חיוני בפיתוח יישומים.

בדיקות ממשק API נחוצות הן סוג של בדיקות תוכנה שיש לבצע כדי לפתח ממשקי API להשגת פונקציונליות, ביצוע, אבטחה ואמינות של יישומים מובנים. זה בעיקר מתמקד בשכבה העסקית של ארכיטקטורת תוכנה. הבדיקה היא חלק מכריע בהצלחה בשילוב רציף & פעולות היישום של DevOps.

בואו לבדוק את הכלים הבאים להקלת משימות הפיתוח שלנו.

סבון

סבון הוא כלי בדיקת API בולט לבדיקת שירותי אינטרנט.

זה יכול להיות מסוגל לבדוק את שירותי SOAP וגם את שירותי האינטרנט RESTful. SoapUI זמין כגרסת קוד פתוח ו- PRO אך כפי שאתה יכול לנחש שגרסת ה- PRO קיבלה פונקציונליות נוספת. היא מבוססת על ג’אווה, כך שהיא עובדת על רוב מערכות ההפעלה, ובראשונה קל ללמוד אותה & שימוש ואמין לכולם.

APP של סבון

אתה סומך על ידי מיליוני משתמשים, אתה יכול להשתמש בהם למקרי בדיקה שונים.

 • פונקציונלי
 • מונע נתונים
 • לועג
 • אבטחה
 • ביצועים

יתכן שאתה מעוניין ללמוד לעומק, בדוק את זה קורס מקוון.

סטודיו קטאלון

סטודיו קטאלון הוא כלי לבדיקת אוטומציה לאינטרנט, API ונייד. זה הוענק ככלי בדיקה מתפתח והכי טוב בתחום האוטומציה.

תכונות עיקריות:

 • פתרון בדיקות מקצה לקצה לבודקים ומפתחים
 • תומך בכל בקשות SOAP, REST
 • עובד עם מסגרת כמו מלפפון BDD. זוהי גישה לבדיקה שבה מקרי הבדיקה הכתובים בשפות טבעיות מסייעים בהעברה בין בעלי עניין בעסקים לבין משאבי אנוש טכניים.
 • שילובים מובנים עם ג’נקינס, JIRA, Slack, Docker ו- qTest
 • השתמש ביעילות של תכונות ממשק המשתמש / UX של קטאלון כמו חיפוש, גרירה & ירידה, מילות מפתח מובנות, בחירת מקרי מבחן

אתה יכול להתחיל את זה בחינם עם קטאלון.

TestNG

TestNG הוא בהשראת JUnit ו- NUnit לשפת Java. המוטו העיקרי של זה הוא לספק פונקציות קלות לשימוש ולמלא את כל סוגי שלבי הבדיקה כמו יחידה, אינטגרציה, פונקציונליות וכו ‘..

 • על ידי שימוש ב- TestNG עם Selenium, אתה יכול ליצור דוח מיידי בו נוכל לדעת כמה מקרי הבדיקה לא צלחו, התקדמו והקפצו..
 • שלב בקלות עם כלים של DevOps כמו Maven, Jenkins, Docker וכו ‘.
 • השימוש בהערות ב- TestNG יכול לשפר את קל להבין את הקוד, וחריגות נתפסו באופן אוטומטי מאשר JUnit.

ניתן ליצור בדיקות מונעות נתונים באמצעות TestNG.

דוור

דוור הוא סוג של כלי שיכול לבצע גם בנייה וגם בדיקת API. זהו קוד פתוח וקל להתקנה. לסביבת העבודה של הדוור יש את התכונות שלו כמו חדש, יבוא, רץ, סביבת העבודה שלי, הזמנה, אוספים, כרטיסיית בקשה, בקשת HTTP ושמור וכו ‘.

הדוור api

עיקרי הדברים

 • כתוב והפעל בדיקות לכל בקשה באמצעות JavaScript
 • בעת בדיקת API ב- Postman, אתה יכול לבחור שיטות HTTP נדרשות כמו GET, PUT, POST וכו ‘.
 • אתה יכול להשתמש בתכונות ניהול סביבות מ- Postman כדי לתת את ערך הקלט מכל תוצאת API.
 • אחסן נקודות קצה משויכות לאוסף.

יש הרבה יותר יתרונות בדואר כדי לבנות API מהר יותר. בדוק את זה קורס אודמי אם אתה מעוניין להתייצב.

סוואגר

סוואגר, כלי ה- API הטובים ביותר ל- AKA לעיצוב, בנייה ובדיקה של ממשקי API. כלי Swagger הם קוד פתוח וגם מקצוען וזה עזר למיליוני מפתחים & בודקים לספק ממשק API נהדר.

מתנודד

תכונות

 • לפקח קל לעצב, לתעד ולבדוק API
 • אתה יכול גם לבדוק ממשקי API בענן
 • תומך בכל סוגי השירותים כמו REST, SOAP
 • SwaggerHub היא הפלטפורמה בה תוכלו לעצב ולתעד עם OpenAPI

JMeter

JMeter הוא כלי פשוט אך עוצמתי לבדיקות אוטומטיות. אתה יכול לבצע בדיקות ביצועים של שירותי RESTFul בעזרת סקריפטים של JMeter, והוא יכול להשתמש בשפות שונות כמו Java, JavaScript ו- PHP. הוא נועד לבחון יישומי אינטרנט, אך בהמשך הוא התרחב לפונקציות בדיקה אחרות.

תכונות

 • JMeter ציינה כלי מהיר לבדיקת API שכן היא מבצעת בדיקות היקף במהירות
 • קוד פתוח ותומך להתקנת שפע של תוספים & הרחבות
 • ל- JMeter יש תכונה נפרדת הנקראת הוספת פרמטרים בכרטיסיית הפרמטרים שאנו לא מוצאים בתוכניות אחרות
 • יכול לבצע בדיקות פונקציונליות ועומס מושלמות ב- JMeter

היה סמוך ובטוח

היה סמוך ובטוח הספרייה היא כלי API המותאם אישית לתחום ג’אווה המשתמש באנשים לבחינה ותיקוף של שירותי REST. זה משמש גם לבדיקת שירותי אינטרנט מבוססי HTTP, JSON ו- XML, וזה נותן לנו הרבה מאפייני מפתח כמו אימות XPath, תחביר נתיב JSON, העלאת קבצים קלים ושימוש חוזר במפרט. וגם זה הושפע בעיקר משפות דינמיות כמו גרובי, רובי.

היה סמוך ובטוח

אחת התכונות המצוינות שמציעה לך ביטחון היא שאינך צריך לנתח תגובות XML או JSON לאחר שתשיג את התשובה.

טריקנטיס טוסקה

טריצנטי טוסקה הוא כלי לבדיקה רציפה בהתאמה אישית לפלטפורמות DevOps שכן חלק מהכלים המובילים לא הצליחו לעמוד בסביבות DevOps. מתחיל גם יכול להבין את הכלי Tosca ויכול ליצור באופן מיידי מבחני API מנקודת מבט עסקית ואז לשלב אותם בכל התרחישים.

Tricentis Tosca מתאים לבדיקה רציפה & מבחן אוטומציה לנייד, מבוסס אינטרנט, ממשק משתמש, SAP וכו ‘.

כוורת

כוורת היא פלטפורמת API שלמה בה אנו יכולים לתכנן, לבנות, לפתח ולתעד API. הוא מספק מסגרת לפיתוח, בדיקה והטמעה של ממשק API מוכן לייצור, במהירות רבה יותר. באופן כללי, כדי ליצור API, עלינו להגדיר סכמה לקלט ולפלט ואילו ב- API Apiary ניתן לתכנן את הקלט והפלט כלעג..

ממשק API מדומה זה יעמוד במפרטי היישום מבלי לשנות קידוד כלשהו, ​​ואילו ניתן לשלב ולבדוק נתונים. לבניית API יש שלבים שונים של זרימת העבודה. עם זאת, המכוורת יכולה לספק לכל שלב בצוות לעבוד באופן עצמאי.

ממשק API של MuleSoft

ממשק API של MuleSoft, aka מנהל API של AnyPoint, היא פלטפורמה בה מפתחים יכולים לבנות, לתכנן, לנהל ולפרסם ממשקי API. היא מציעה לארגונים להשתלב עם שירותי ענן פופולריים כמו Salesforce, SAP, ורבים אחרים. פלטפורמת AnyPoint משתמשת ב- Mule כמנוע זמן ריצה.

mulesoft api

מנהל API מבטיח שכל API הוא מאובטח ובמונחים פשוטים הוא ניהול API מלא של מחזור החיים.

Apigee

Apigee מאת Google Cloud מאפשרת למנהלי API לתכנן, לאבטח, לפרסם, לנתח, לפקח ולהפיק רווחים ממשקי API. זה יכול להיות מופעל בסביבה היברידית-ענן כדי לבצע תאוצה דיגיטלית. Apigee הופך מפתחים קבועים למומחים של API.

קצה Apigee יוצר פרוקסי API ובעזרת אלה; אתה יכול לקבל נתונים אנליטיים אמיתיים. פרוקסיות שנוצרו על ידי Apigee edge מנהלות אבטחה ואימות כדי לספק שירותים טובים יותר.

סיכום

בלי קשר, תהיה אותה פונקציונליות נגישה בכל כלי ה- API, אך הגישה שונה. הדרך הטובה ביותר לחוות אותם היא לנסות לראות מה הכי מתאים לדרישה העסקית שלך.

תגיות:

 • ממשק API

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map