19 מסגרות וספריות לדעת כמפתח ערימה מלאה

כאחד הנושאים המסקרנים ביותר עבור מפתחים, השיחות מעולם לא פסקו. הליבה של כל דיון כרוכה – מהן המיומנויות שאני צריך לרכוש לצורך פיתוח אפליקציות בערימה מלאה?


הרעיון להיות מפתח ערימה מלאה הוא פשוט. א התשובה המדורגת הגבוהה ביותר בקווורה מסביר זאת היטב. מפתחים עם ערימה מלאה הם סוג של מקבצים הכוללים שלל מיומנויות ומשתמשים במיומנויות אלה כדי להשלים מוצר באופן עצמאי.

ישנם זרמי ערימות שונים שתרצה לדעת יותר עליהם – נייד, אינטרנט או ערמת יישומים מקורית.

אם אתה מתחיל, הנה מה שאני רוצה שתדע שאתה צריך שיהיה לך הבנה בסיסית של התכנות כדי להתחיל עם כל מסגרת.

עם זאת, במאמר זה נדון במסגרות או בספריות שונות בהן תוכלו להשתמש בכדי ליצור אפליקציית אינטרנט ונייד פונקציונאלית לחלוטין למטרות מסחריות..

נתחיל עם פיתוח מקדימה.

ספריות ה- js הקטנות יכולות להיות האפשרות הטובה ביותר שלך אם כל מה שאתה צריך זה יכולת לשימוש חוזר של רכיבי אינטרנט מסוימים. זה חוסך זמן קידוד ומסייע בתחזוקת קוד ככל שגדול הקצה הקדמי. כמובן שכמפתח אפליקציות עם ערימה מלאה, ניהול זמן ומדרגיות קוד הם דבר שלא תוכלו להרשות לעצמכם להתעלם ממנו.

אז, מהן ספריות התבניות הקלות המשקלות שיכולות לעזור לך להתאים אישית את ממשק ממשק המשתמש שלך?

שפם

תרצו ללכת על המסגרת המדהימה הזו כשתקבלו פרויקטים מורכבים. מרבית הפרויקטים דורשים המון מניפולציות HTML ו- JavaScript בצד הלקוח.

לדוגמה, אתה סוכנות שצומחת במהירות, ואתה רוצה להוסיף את מגוון השירותים או התיק החדש שלך לאפליקציה שלך באופן דינמי. תרצה לעשות ניסיונות לשנות את ה- DOM, השיעורים והתכונות בבטחה, כך שרכיבים אחרים לא יתעלמו.

הדבר הטוב ביותר לעשות הוא ליצור את ספריית ה- DOM הסופר-רזה שתוכלו להפיל בכל פרויקט או עמוד.

זה איפה שפם ספריית JS נכנסת לפעולה.

מכיוון שפם מעודד שפות שונות, איננו זקוקים למערכת תבניות נפרדת בצד השרת.

דרך נפוצה לעשות את האמור לעיל עם ספרייה זו היא לציין את רכיבי HTML במחרוזת ואז להגדיר את המאפיין innerHTML או לקרוא לשיטת jQuery Html ().

להלן דוגמה לטכניקה זו:

var dynamic_html = "HighlightedAuthor document.getElementByID ("מכולה") .innerHTML = dynamic_html

יש מעט הדרכות זמינות העוזרות לך כאשר אתה רוצה לחפור לעומק על השירות. הנה אחד כזה דוגמא בשביל ההשראות שלך.

EJS

EJS יכול להיות הצילום הטוב ביותר שלך כשאתה צריך להפיק HTML עם הרבה ג’אווה סקריפט, או אם אתה מתמודד עם תוכן דינמי, או מציע משהו שקשור לעדכונים בזמן אמת..

בדוק כיצד זה מקל עליך כאשר אתה מתמודד עם תוכן דינמי.

var html ="

"+נתונים. כותרת+"

"
html + ="ul" עבור (var i = 0; i

 • "
  גרסת Ejs

  <% = כותרת%>

  האם תרצה לדעת יותר? הנה הקטע הנהדר הזה של מאמר זה יכול לעזור לך להתחיל עם תהליך ההתקנה.

  סרגלי כידון

  ליישם HandleBars.js אם יש לך את הנתונים הצומחים במהירות מהשרת דרך API REST, או מנתונים בצד הלקוח.

  עכשיו זה קורא למניפולציה אדירה של DOM כדי שהשינויים יושמו. כדי לנהל בקלות את תוכן ה- HTML שלך, אינך זקוק לקוד ה- JavaScript שלך כדי לסמן את סימוני ה- HTML הגדולים.

  רעיון טוב אחד הוא לשמור על ה- JavaScript וה- HTML שלך מנותקים מספיק, ולהשתמש בתבניות מצד הלקוח מכיוון שהם בדרך כלל מבוצעים מהר יותר מתבניות בצד השרת..

  סוולטה

  ככל שהקוד ארוך יותר, כך המאמצים שנדרשים להבנתו גדולים יותר, והסיכוי ללקות באגים גדול יותר. אתה רוצה לכתוב פחות קוד svelte זה טוב ללכת.

  כל דבר שעוזר להוסיף יותר פונקציונליות עם פחות קוד מתגלה כחומר מכירה טוב למפתחים מנוסים יותר.

  סוולטה הוא כלי ומסגרת להרכיב רכיבים בשלב הבנייה. זה מאפשר לך לטעון כל רכיב בעמוד בודד כדי לעבד את האפליקציה שלך. זה אומר ללא DOM וירטואלי, ללא מסגרות על גבי מסגרות, ולא עומס נוסף בזמן הריצה.

  להלן דוגמה בסיסית המאפשרת לראות את רכיב ה- svelte:

  / * כאן כמה css scoped * /
  .יפה {צבע: אדום; }
  <
  p class = יפה> אתה נראה די מגניב {שם}!

  /*…. ולמשתנה שאליו אנו יכולים לגשת בסימון * /
  תן שם ="כריס";

  תוכלו לראות גם כמה קסמים שמתרחשים עם משתנה ה- JavaScript שנקרא שם.

  בשלב הבא, נסתכל טיוח בצד השרת.

  כפי שכולנו יודעים כבר – “יותר מדי מ- JavaScript והיישומים שלך נטענים באטיות.” המצב מחמיר עוד יותר כאשר האפליקציה מקבלת תנועה גבוהה בו זמנית.

  עכשיו אין דבר יותר מעצבן לחכות ולראות אפליקציות שלוקחות זמן לטעון אלא אם כן יש לך הרבה יותר זמן פנוי ואומץ לבזבז את רוחב הפס של הנתונים שלך למשהו שהוא עיצוב רע. פניה לצד שרת מגיעה עם הפתרונות למפתחים במצבים דומים. בעזרת מושג זה, כעת אפליקציית JavaScript שלך פועלת בשרת ולא בדפדפן.

  מבחינה טכנית, אתה אמור ליישם את הספריות בתבניות קידוד backend.

  ככה, הדף נוצר בצד השרת, אך כל האינטראקציות עם הדף לאחר הטעינה מטופלות בצד הלקוח..

  Next.js

  אם אתה עובד על React זמן מה, Next.js זה משהו שאתה רוצה לבדוק כדי להקל על הדברים. למרות היותה פלטפורמה בצד הלקוח, יישומי React מראים כמה בעיות הקשורות לביצוע כל התוכן בצד הלקוח. אחד הגורמים הבולטים שקושרים לאיכות האפליקציה הוא שיש לכם סוגיות SEO בנושא תוכן.

  למרות שמנועי חיפוש הופכים מוכשרים יותר להפעלת ואינדקס של אפליקציות JavaScript, זה מועיל בהרבה אם נוכל לשלוח אותם לתוכן במקום לתת להם להבין זאת.

  עם Next.js יושם, באפשרותך להעביר רכיבי React בצד השרת לפני שתשלח את ה- HTML ללקוח. מלבד זאת, רכיב ה- Link, המשמש לקישור בין כמה דפים, תומך באביזרי החלפה מקדימה, המביאה באופן מרומז את משאבי העמודים.

  אתה יכול להתייחס לזה מדהים מאמר לקבלת מידע מפורט כיצד לגרום לדברים לעבוד עם next.js.

  Nuxt.js

  אם אתה מפתח Vue.js, בשלב זה כנראה היית צריך לגלות  Nuxt.js.

  אתה יכול לעשות Nuxt.js כשכבה מוערמת מעל קידוד Vue. זה מקל על פיתוח יישומי Vue אוניברסליים או בודדים עם Vue. זו נקודת המכירה הייחודית של Nuxt.js – תהליך יצירת אפליקציות אוניברסליות הופך להיות קל יותר. ניתן לבצע קוד JavaScript זה הן על הלקוח והן מצד השרת. אפליקציה אוניברסלית עוסקת בקיום יישום עמוד יחיד (SPA).

  עם SPA, עליכם לבצע תצורה רבה גם מצד השרת וגם מצד הלקוח, שהוא צוואר הבקבוק שמטרת Nuxt.js לפתור עבור יישומי Vue. זה פשוט כמו שזה נראה, תן למסגרת לבצע את עבודתה בשיתוף קוד בין הלקוח לשרת, ואתה מתמקד בלוגיקה של היישום..

  מפת סכימה עבור Nuxtjs: pc: sitepoint.com/

  עיין עוד בנוגע להליך היישום בשעה נקודת sit.

  בוא נדבר על מסגרות וספריות CSS.

  השימוש במסגרות CSS עוסק בבניית הפריסה בצורה חלקה ונקייה.

  ממשק משתמש סמנטי

  ממשק משתמש סמנטי הוא ייחודי בשתי דרכים. – אתה מקבל פריסה מובנית, והוא משתמש בחמש קטגוריות תיאור כדי להגדיר רכיבי ממשק משתמש לשימוש חוזר..

  אם אתה יכול לתפעל את פורמט הרכיב בדרך רצויה כלשהי, אתה מקבל את האפקט ממש מהיר ולא תצטרך לבצע את הקידוד כדי ליצור את הרכיב עצמו..

  נקודה אחת נוספת פלוס למסגרת זו היא שהיא לא רק עדיפה בשמות המעמדות שלה אלא גם בשמות, הגדרת ותיאור מרכיביה. שנית, אתה מקבל רכיבים מוכנים שונים שאינם קיימים במסגרות עכשוויות. למשל, אתה מבין  הזנה ו תגובה ברכיבי תצוגות ממשק המשתמש או סרגל הצד ו צורה ממודולי ממשק המשתמש.

  בולמה

  בולמה הוא מסגרת CSS מודרנית הבנויה על Flexbox.

  רצועת אתחול

  הנה ה תיעוד עבור רצועת אתחול.

  הם מתמקדים בכך שהם בונים אתרים מגיב לראשונה במובייל. כשאתה מחבר את ה- CDN או מוריד את קובץ הספרייה באופן מקומי כדי לרשום אותו בקובצי HTML שלך, אתה מקבל גישה למלאי העצום של שיעורים ותכונה שנכתבה מראש. כל שעליכם לעשות הוא להתאים אותם לפי הצרכים שלכם.

  בשלב הבא, נסקור פיתוח אחורי.

  למתחילים, המונח מצביע על פעילויות מאחורי הקלעים שמתרחשות כשאתה מבצע פעולה כלשהי באתר. זה יכול להיות כניסה לחשבונך או רכישת ספר אלקטרוני מחנות מקוונת.

  דוגמה טיפוסית אחת לתכנות של backend היא כשאתה קורא מאמר בבלוג. הגופנים, הצבעים, העיצובים וכו ‘מפתחים את חזית העמוד. ותוכן המאמר נמשך משרת ונלקח ממסד נתונים. זהו החלק האחורי של היישום.

  ראה האמור לעיל בפעולה:

  תהליך ה- Backend

  דג’נגו

  דג’נגו היא מסגרת רשת Python ברמה גבוהה, המגדילה את תהליך הפיתוח הנקי, ואת העיצוב הפרגמטי.

  להלן הדרישות הבסיסיות שתוכל להתחיל.

  • פייתון (הגרסה האחרונה)
  • easy_install ו- Pip
  • גיט
  • וירטואלי
  • דג’נגו
  • מסד נתונים (SQLite, MySQL, PostgreSQL, MongoDB וכו ‘)
  • דרום (לגרסאות Django לפני 1.7)
  • עורך טקסטים (Sublime, vim, Komodo, gedit)

  שניהם easy_install וגם pip הם מנהלי חבילות Python. אלה הופכים את זה לפשוט הרבה יותר להתקין ולשדרג חבילות Python ותלות חבילה.

  קבל את כלי ההגדרה שלך דרך אינדקס חבילות פייתון. לכו על הביצה הארוזה (.egg), והתקנו אותה ישירות מהקובץ.

  ואז לבקרת גרסאות, מומלץ למנף את גיט.

  Laravel

  Laravel היא מסגרת מבוססת PHP והיא אקספרסיבית, אלגנטית. עם ניהול שרתי Laravel זה כבר לא כאב ראש. החדשות הטובות הן שהם התחברו עם DigitalOcean, Linode, Vultr, Amazon כדי לעזור לך בכך. כל שעליכם לעשות הוא לבצע זיוף של Laravel. אתה יכול לקרוא את מדריך ההתקנה מ כאן.

  תכונות כמו CLI בשם Artisan, תמיכה במערכות מסדי נתונים מרובות והגירה מוסיפות לחלקה של המסגרת והופכות אותה חביבה בקרב מפתחי ה- backend. חוץ מזה, מערכת האריזה מדהימה עם תוכנות התמיכה המרובות או הספריות המסייעות ליישום האינטרנט לאוטומציה של התהליך.

  עם זה, אתה יכול להאיץ את הפיתוח הוא לספק פונקציות מהירות. Laravel מגיע עם מנוע תבניות מובנה בשם Blade Template Engine.

  כל אלה מייצרים תכונות מחוץ לקופסה של מסגרת Laravel ומתאימים לכל סוגי פיתוח האפליקציות.

  אנדרואיד SDK

  מבחינה טכנית זה לא מסגרת אלא מערכת הפעלה שלמה. יש לה מסגרת גישה לאחסון (SAF), מה שהופך אותה צנועה למשתמשים לגלוש ולפתוח מסמכים, קבצים ותמונות אחרות בכל ספקי אחסון המסמכים המועדפים עליהם..

  להלן כלולות בסעיף SDK.

  ממשקי API של Android

  חלק זה מהווה את ליבת ה- SDK. ממשק ה- API הוא חבורת הספריות שמספקות למפתחים גישה לערימת האנדרואיד, ואותו זהה אתה יכול ליצור אפליקציות אנדרואיד מקוריות..

  כלי פיתוח

  כדי להפוך את קוד המקור לאנדרואיד ליישומי אנדרואיד עובדים, ה- SDK ממנף כמה כלי פיתוח. אלה מאפשרים לך להרכיב ולבצע באגים ביישומי Android שלנו.

  אמולטור האנדרואיד

  האמולטור כולל עורות אלטרנטיביים רבים, בעזרתם ניתן לראות כיצד האפליקציות נראות והתנהגות במכשיר אמיתי יכולות.

  תמיכה מקוונת

  אחרון חביב, תוכלו למנף את קבוצות גוגל הפעילות בפורומים, שם תוכלו להתעדכן בקלטים קבועים מצוות הפיתוח של אנדרואיד בגוגל.

  אם אתה צריך ללמוד פיתוח אנדרואיד לעומק, בדוק זאת קורס אודמי.

  פניקס

  מסגרת הפניקס זוגות עם כלי נוסף לפיתוח אתרים, Elixir, בכדי להעניק את חוויית ה- Backend הטובה ביותר. זוג הכוח מסייע בבניית פתרונות שיש להם זמינות גבוהה, במקביל ושהיית זמן נמוכה.

  העובדה שאליקסיר מבוסס על Erlang VM (BEAM), זה הופך את אליקסיר וגם את פיניקס לשניים מאוד עמידים. בנוסף, התחביר הופך לנקי וקריא.

  חוץ מזה, אחד החלקים המרגשים ביותר של הפניקס הוא שהוא מאפשר תקשורת רכה בזמן אמת עם ובין מיליוני לקוחות מחוברים. ישנם חדרי צ’אט ו- APIs להודעות ועוד דברים רבים נוספים.

  אביב

  אם תבדוק את התרשים להלן מ אדורקה, זה מראה שלאביב יש ארכיטקטורה שכבתית המורכבת ממודולים שונים שיש להם פונקציונליות.

  מבנה מסגרת האביב

  האפשרות הטובה ביותר ליצירת יישומי ג’אווה. יש יתרון עצום זה של המבנה שכבתי לארגון יעיל של חפצים שכבתיים בינוניים שלך. זה הופך את התצורה לעקבית לאורך היישום.

  כדי להתחיל, עליכם ליצור אתחול קפיצים המספק דרך מהירה וחוות דעת ליצור אפליקציה מבוססת אביב מוכנה לייצור. לצורך הביצוע, כל שעליכם לעשות הוא לבנות מחלקת שעועית, שם תוכלו להציג את הפלט הסופי, ליצור קובץ XML, מחלקה ראשונה ולהעמיס כמה קבצי צנצנות..

  חוץ מזה, אתה יכול לקחת בחשבון את start.spring.io ליצור פרוייקט בסיסי.

  פסי רכבת

  הדבר הראשון שתרצה לדעת עליו אודם על מסילות היא שפה יפה, וזו אותה המסגרת שבה משתמשים בטוויטר, Basecamp, Airbnb, Github וכל כך הרבה חברות.

  היסודות כוללים למידה על המשתנים, הצהרות זרימת בקרה, לולאות, מערך דרך מבני נתונים ופונקציות מחלקות ואובייקטים אחרות..

  כשאתה מתכוון לחבר יישום Rails, ואתה משליך בצד את התצורה וסידורי ניקיון אחרים, עליך לבצע שלוש משימות עיקריות:

  • תאר את מודל האפליקציה: זו יכולה להיות חנות מוסיקה, אוניברסיטה, שירות הכרויות, פנקס כתובות או מלאי חומרה.
  • החלט מה יכול לקרות בתחום זה: פירוש הדבר להפוך את האפליקציה לדינמית, שיכולה להוסיף כתובות לפנקס כתובות, לרכוש ציוני מוזיקה מחנויות מוסיקה..
  • החלט את הזמינות הציבורית של התצוגה: משמעות הדבר היא התאמה אישית של תצוגות העמוד של האפליקציה למשתמש.

  טורנדו

  מבנה הפיתון מופיע תחת שלושה חלקים.

  • מסגרות ערימה מלאה, המספקות המון תכונות מחוץ לתיבה עבור השרת וצד הלקוח.
  • Microframeworks, המציעות בעיקר תמיכה בצד השרת ולעיתים תמיכה בצד הלקוח. זה מאפשר ליצור יישום אינטרנט רק באמצעות קובץ פייתון יחיד.
  • מסגרות אסינכרוניות, המטפלות בבקשות באופן אסינכרוני.

  טורנדו נופל בקטגוריה האחרונה של מסגרות הפיתונים.

  אחת התכונות הבודדות, אך לא מעטות, כוללות הרבה שיעורים גנריים. אתה יכול להשתמש בזה ליצירת היישום כמו נתב, או SocketHandler עבור שקעי רשת. התיעוד די ברור, ותוכלו למנף את זה לבניית אפליקציית הסלולר המלאה שלכם בערימה מלאה.

  גביעים

  גביעים היא מסגרת אינטרנטית בהשראת גרובי וג’אווה.

  מפתחים יכולים לפרוס מסגרת זו על כל שרתי אינטרנט קיימים של Java כמו Tomcat או Jetty. דבר חשוב בחבילות הוא שזה לוקח את הגישה שהיא מחוץ למוסכמה ולא דרך רעיון התצורה. זה מאפשר ליישום לחבר את עצמו באופן אוטומטי על בסיס תוכניות שמות בניגוד לשימוש בקבצי תצורה כמו קבצי XML.

  הנה מהיר להנחות אם אתה רוצה לנסות את הידיים שלך לבנות את אפליקציית הנייד הבאה שלך עם ערימה מלאה.

  ולבסוף, אתה זקוק ל מאגר מידע.

  MongoDB

  אתה זקוק לטכנולוגיה נדרשת ללמוד אם אתה רוצה להיות MEAN (MongoDB, Express, AngularJS ו- Node.js), מפתח ערימה מלאה. בהיותו בסיס נתונים עם קוד פתוח, בין פלטפורמות, הוא מאחסן נתונים בצמד ערכי המפתח. זה כמו להשתמש בסוגי נתונים בינאריים כמו ב- JSON. כדי לתת לך תמונה ברורה, מסמך ב- MongoDB דומה לאובייקט ב- OOPS.

  זו הבחירה הטובה ביותר עבורך אם אתה מנהל טבלאות גדולות עם מיליוני נתונים. עם MongoDB, אתה מייצר אפליקציה שלמה עם ספרייה אחת בלבד, כגון JavaScript.

  MySQL / MariaDB

  כשאתה יוצר רשימת השמעה אתה יוצר בסיס נתונים. כשאתה מצלם ומעלה אותה לפייסבוק – הגלריה היא בסיס הנתונים שלך בשרת הפייסבוק. כשאתה גולש באתר מסחר אלקטרוני לרכישת נעליים, בגדים וכו ‘, אתה משתמש במסד הנתונים של עגלת הקניות.

  לוגו MySQL

  MySQL הוא מסד נתונים המאפשר לנהל נתונים יחסיים. בדוגמה המסחר האלקטרוני שלנו, מוצרים, קטגוריות, תגים משתמשים בטבלאות וקשורים למסד הנתונים של עגלת הקניות ורבים אחרים. זה התועלת בזמן אמת של מסדי נתונים.

  סיכום

  אני מקווה שרשימת המשאבים שלעיל נותנת לך מושג לגבי מסגרת, ספריות וכלים שונים שצריך להכיר כמפתח. הדרך הטובה ביותר ללמוד אותם על ידי הפניית המסמכים הרשמיים המתאימים או אם אתם אוהבים הדרכות מבוססות וידאו, נסו את Udemy.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  • Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map