19 כלים של JSON לניתוח, עיצוב, אימות ועוד

בואו נדבר על JSON, על חשיבותו ועל הפעולות הקשורות ל- JSON. כמו כן, חקור כמה מהכלים המקוונים לאימות, ניתוח, פורמט ועוד.


מבוא

עליית האינטרנט העבירה את ה- JavaScript למקומות שמעולם לא העלתה על דעתם להיות. כעת היא הפכה לאחת משפות התכנות החשובות בעולם הטכנולוגי של ימינו. הוא נבנה כדי להרחיב את האינטרנט, ויחד עם זה javascript, הרחבות שונות נכנסו לתמונה שנקראה JSON.

ג’ייסון הוגדר על ידי דאגלס קרוקפורד בראשית שנות האלפיים. כיום זה הפך לפורמט המחשב דה-פקטו שקורא על ידי בני אדם לאחסון נתונים מובנים.

סימון אובייקטים של JavaScript (ג’ייסון) הוא פורמט קל לאחסון והחלפת נתונים. זה מאוד פשוט להבנה.

הדוגמה הבאה מציגה ייצוג של JSON המתאר אדם.

{
"שם": "מילר ג’ון",
"נייד": "897654321",
"גיל": 45,
"כתובת": {
"עיר": "ניו יורק",
"מדינה": "ארה”ב"
}
}

המבנה לעיל מראה בבירור כמה תכונות של אדם. זה כולל שם, מספר טלפון נייד וכתובת. מבנה כזה עשוי להיות מועבר מלקוח לשרת אינטרנט או להפך, ואז יבצע פעולות ופעולות מסוימות, כגון הצגת הנתונים או שמירתם לצורך עיון מאוחר יותר..

ג’ייסון הוא פורמט נתונים עם מספר סוגי נתונים כמו מחרוזות, בוליאנים, רשימות, מספרים, אובייקטים וביטול. מכיוון שייצוג JSON הוא קבוצת משנה של JavaScript, ייצוג מסוג זה משמש בכל שפות התכנות הנפוצות, מה שהופך את JSON למועמד טוב להעברת נתונים על פערי שפות..

למה ג’סון?

השימוש בשפת הסימון הניתנת להרחבה (XML) הייתה הבחירה היחידה להחלפת נתונים פתוחה. עם זאת, פיתוח בשיתוף נתונים פתוח הציג אפשרויות נוספות עבור מפתחים, ו- Javascript היא אחת החלופות הטובות ביותר כאן. הדבר הראשון שעולה במוחו של מפתח כאשר אנו מזכירים את JSON הוא שמדובר במשקל קל בהשוואה לאפשרויות אחרות של חלופי נתונים פתוחים. עם זאת, זו לא הסיבה היחידה להשתמש בה לצורך שילוב API.

מהיר

תהליך הניתוח באמצעות תוכנת XML יכול לקחת זמן רב. כעת אחת הסיבות לבעיה זו היא ספריות ה- dom-manipulation שמצריכות יותר זיכרון כדי לטפל בקבצי XML גדולים. JSON משתמש בפחות נתונים בסך הכל, לכן אנו מפחיתים את העלות ומגדילים את מהירות הניתוח.

ניתן לקרוא

מבנה JSON פשוט וקריא. יש לנו מיפוי זמן קל יותר לאובייקטים של תחום, לא משנה באיזו שפת תכנות אנו עובדים.

נתונים מובנים

JSON משתמש במבנה מפות ולא במבנה העץ של XML. במצבים מסוימים, צמד ערכי המפתח יכול להגביל את מה שאנחנו יכולים לעשות, אך אנו מקבלים מודל נתונים צפוי וקל להבנה.

קיימים מספר כלים של JSON, וכל אחד מהם מכיל קבוצה של תכונות ומגבלות ייחודיות. זה תלוי בצרכים הספציפיים של האדם, באילו כלים יש להשתמש. בכל מקרה, הכרת הכלים הללו תעשה דרך ארוכה בהפיכתנו לציידים ביכולת לנצל אותם היטב למטרות הייחודיות שלך!

JSONCompare

JSONCompare הוא כלי JSON בהשתתפות המאפשר לנו להזין ולבצע אימות ישירות של קוד JSON. אנו יכולים להעלות ולאמת קבצי JSON מרובים בו זמנית. לא רק זה, אלא נוכל גם להשוות ולמזג שני אובייקטים של JSON.

מעצב JSON

JsonFormatter עוזר בפורמט ואימות נתוני JSON. הוא מספק תצוגת עץ המסייעת בניווט בנתוני JSON המעוצבים שלנו. זה גם מספק כלים להמרת JSON ל- CSV, JSON ל- XML, עורך JSON, JSON מנקה, JSONLint ובודק JSON.

בואו נראה את התמונה למטה של ​​מעצב JSON עם אפשרויות זמינות שונות.

כלים מקוונים של JSON

כלים מקוונים הוא אוסף של כלי עזר מועילים של JSON לעבודה עם מבני נתונים של JSON. כל כלי השירות של JSON המסופקים על ידי זה הם פשוטים מאוד, חינמיים וקלים לשימוש. יתר על כן, כל השירותים פועלים באותה צורה – טען את JSON ולקבל תוצאות.

עורך JSON באופן מקוון

JSONeditoronline הוא כלי מבוסס אינטרנט המשמש לעריכה, הצגה, מסמכי JSON מבדילים ושינוי פורמט. כלי זה מספק תצוגה של המבנה מבוסס העץ.

מעצב JSON

א סיומת כרום כמה תכונות ייחודיות של JSON & תמיכה ב- JSOP, הדגשת תחביר, עצים מתקפלים, עם מדריכי כניסה, כתובות URL הניתנות ללחיצה, להחליף בין JSON גולמי לנתח.

מעצב JSON

JSONformatter עוזר לעצב, לנתח, להציג, לאמת, לערוך ולייפות נתונים של JSON בזמן אמת. עורך JSON עוצמתי, עשיר בתכונות וידידותי למשתמש מעניק לנו חווית עריכה מקורית.

כדי לעצב את JSON, הקלד או הדבק את נתוני JSON שלנו בעורך הראשון ולחץ על כפתור הפורמט / אימות כדי לאמת ולעצב את הקלט JSON. אנו יכולים לראות את JSON המפואר והמתוק בעורך השני.

הכלי נותן לנו גם אפשרות להעלות קובץ .json או .txt המכיל נתוני JSON. יתר על כן, הוא מספק פקדים שונים אחרים בסרגל הכלים של ההגדרות כגון העתקה, ניקוי, אימות, הכרה והורדת נתונים של JSON מהעורך..

פורמט JSON מקוון

JSONformatter-online מספק מצבים שונים כמו עורך עצים, עורך קוד ועורך טקסט רגיל. ניתן להשתמש בעורך זה כרכיב ביישום האינטרנט שלנו. ניתן לטעון את הספרייה כמודול CommonJS, מודול AMD או כקובץ JavaScript רגיל.

JSON Parser Online

זה ג’ייסון פרסר מספק את התכונה לניתוח נתוני JSON לניתוח מיתרים כמו גם הערכת JS. זה גם מספק את התצוגה לייפות, הצגת סוגים ואינדקסים של אובייקט JSON.

כאן אנו יכולים גם לשלוח את נתוני JSON לנתח על ידי הגשת טופס HTML. ניתן להשתמש בשתי Get ו- POST.

 CSVJSON

כמפתח, המרת פורמט היא דבר שדורש לעתים קרובות יותר. CSV JSON הוא עשה זאת בעצמך ופתרון קבוע יותר. התכונה הטובה ביותר שלה היא שאנו יכולים לשמור את ההפעלה שלנו לשימוש מאוחר יותר ולשתף אותה עם כל אחד.

Site24x7

צור את JSON קוד המבוסס על תבנית JSON. אם יש לנו תבנית מוגדרת מראש, נוכל להשתמש בכלי זה כדי לייצר כל מספר של מבני JSON אקראיים. שימושי עבור מפתחים ו- QA לבחון את המוצרים שלהם עם ערכי קלט שונים. ניתן לשמור את פלט ה- JSON שנוצר כקובץ .JSON לצורך קלות השימוש.

JSON ל- SQL

נומידיאן ג’סון מספק את התכונה להציג את נתוני JSON שלנו בצורה טבלאית. אנו יכולים לערוך את הטבלה על ידי הוספת עמודות חדשות ואז לייצא אותה לקובץ JSON או SQL או CSV. Numidian JSON מספק גם את התכונות להמרת קובץ CSV או JSON שלנו ל- SQL, JSON, SQLite, MYSQL, Postgres.

מציג JSON

זה סיומת כרום המספק את הפונקציונליות לדמיין את תגובת JSON מכל אתר או בקשת API בדפדפן. זה נותן לנו חוויות יפות מדהימות של JSON.

זה מספק כמה תכונות ייחודיות למפתחים כדי לעצב או להגדיר את JSON ולחצות את המאפיינים בתצוגה גרפית. JSON-viewer מספק תרשים שייצג את תגובת השרת שלנו או את JSON הנתון שלנו בתצוגה הגרפית. זה גם מספק את התכונה של חצייה עמוקה בין רכושו של JSON באמצעות פירורי לחם.

ג’ייסון באדי

ג’ייסון באדי הוא עורך טקסט מובנה עבור סכימת JSON ו- JSON עם התכונה של צביעה בתחביר, השלמה אוטומטית, קיפול מקלה על עריכה ויצירה של אותה. חבר JSON מספק עורך JSON לחלונות, מאמת ועורך סכימת JSON, ממיר נתונים של JSON, וכלי שורת פקודה של JSON מאמת בחינם..

JSON Parser Online

מנתח JSON באופן מקוון מספק את התכונות של עריכה, ניתוח, אימות וייפוי קוד JSON שלנו. זה גם מספק את התכונה של מניפולציה מחרוזת, כמו גם את התכונה מזויף API לפיתוח, בדיקה, ואב-טיפוס.

קוד לייפות

כלי זה מספק לנו דרך מהירה וקלה לעיצוב ה- JSON כך שנוכל לקרוא אותו. אנחנו רק צריכים להעלות קובץ JSON (אנחנו יכולים גם להעלות נתוני JSON או להדביק את קוד JSON), וזה נותן לנו עץ מהנתונים שלנו שנוכל להרחיב ולהתמוטט. מציג זה מציג את התצוגה המקדימה של התמונה שלנו אם הנתונים הם כתובת האתר לתמונה.

JSONLint

JSONLint הוא מאמת ומעצב מחדש עבור JSON. אנו יכולים להעתיק ולהדביק, או שנוכל להקליד או להזין כתובת URL ישירות בעורך ולתת ל- JSONLint לסדר ולאמת את קוד JSON המבולגן שלנו..

עורך JSON

אנו יכולים להשתמש ב- כלי להמיר JSON ל- XML, TSV, HTML או CSV.

מעצב ומאמת

ה ג’סון פורמטר נוצר כדי לעזור למפתחים עם ניפוי באגים מאחר ונתוני JSON מופקים לרוב ללא הפסקות קו רק כדי לחסוך מקום. בזכותו קשה מאוד לקרוא ולהבין את זה. כלי זה עוזר לנו לפתור בעיה זו על ידי עיצוב וייפוי של נתוני JSON כך שיהיה לנו קל לקרוא ולבצע באגים..

לא רק זאת אלא כדי להרחיב עוד יותר את יכולות הבאגינג, הוא הוסיף אימות מתקדם של JSON על ידי ביצוע התיאור שקבע דוגלאס קרוקפורד מ- json.org ב- RFC 4627. מאז עודכן כדי לאפשר אימות של תקני JSON מרובים, כמו גם עדכניים. מפרט RFC 8259 ו- ECMA-404.

ג’סון מייט

ג’ייסון מטה מספק לנו עורך שימושי של JSON, מפקח JSON, יופי / Uglifier של JSON, ויכול להעלות את נתוני JSON מ- API חיצוני. אנו יכולים להדביק את קוד JSON שלנו בתא הקלט ואז עורך JSON יראה לנו מבנה עץ יפהפה של קוד JSON שלנו. אנו יכולים גם להמחיש את קוד JSON שלנו באמצעות כפתור JSON לדמיין.

סיכום

אני מקווה שכלי JSON המפורטים לעיל יסייעו לכם בעבודת הפיתוח שלכם.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map