7 המסגרות הטובות ביותר עבור AngularJS לפיתוח מהיר של יישומים

HTML הוא דרך מצוינת ליצור את הדפים הסטטיים, אך ללא שילוב של שפות סקריפט, התכונות הסטטיות לא היו יכולות לספק פונקציה דינמית לדפי האינטרנט..


המתקדם של JavaScript כמו AngularJS, נחוץ ליצירת שרת לקוחות רב עוצמה ולהפעלת יישומי אינטרנט בצורה חלקה. בשנת 2012 גוגל הציגה את AngularJs, זוהי תוכנת קוד פתוח וחינמית והיא מגולמת עם HTML כתג סקריפט.

עם פיתוח ה- SPA (יישום עמוד בודד), Angular Js זוכה לפופולריות עצומה, והוא מספק תצורה רבה לקראת שפת התכנות המשמשת ביותר בצד הלקוח כמו Javascript. עם שילוב HTML, המשתמשים ישתמשו בתכונות הזוויתיות המתקדמות יותר.

על פי ניתוח השוק, Angularjs מתגורר כאן זמן רב, והוא הפך לנכס לתעשיית הרשת. תודה לקהילה הגדולה, קוד פתוח ו- תבנית מוכנה בעלות נמוכה יותר.

על ידי שימוש בתכונות המתקדמות של Angularjs, היזמים יעשו מסגרות שונות ליצירת יישומי אינטרנט דינמיים. אך בחירת המסגרת הנכונה היא משימה מאתגרת מכיוון שמספר מבנים זמינים בשוק. המפתחים הנלהבים שמוכנים לעבוד על AngularJs יכולים להשתמש במסגרות אלה, והמפתחים הופכים את התוכנה לראויה לציון. אם ברצונך להשיג ידע מלא בנושא Angularjs, תוכל לקחת את ה- קורס מקוון.

בואו נסתכל על המסגרות הבאות שיסייעו לכם להפוך למפתח חכם.

יונית

יונית היא אלופת ה- AngularJs. זו אופטימיזציה מיוחדת ומסגרת חזיתית עבור AngularJs לבניית יישומים מבוססי אינטרנט וניידים.

המסגרת המתקדמת המותאמת במיוחד עם הוראות Angular לתמיכה בפריסה של יישומי CSS3 ו- HTML, ובכך מספקת הפרעות משתמשים פרודוקטיביות. המסגרת המפותחת מספקת קוד פתוח וערכת פיתוח תוכנה בחינם (SDK), לא רק שחלק ממרכיבי הספרייה של ממשק המשתמש עוזרים לבנות יישומים אינטראקטיביים בהצטיינות עם מוצרים רגישים למגע.

נשמע מרגש ללמוד איוניק? בדוק את זה קורס מקוון מקוון.

LumX

LumX היא מסגרת חזיתית גמישה לחלוטין המבוססת על עיצוב חומרים של Google.

התכונות של LumX מאפשרות למפתחים לבנות ממשקי משתמש תחת הנחיות גוגל. LumX מסתמך על Angular JS כדי לתמוך בפיתוח של יישומי אינטרנט המבוססים על דפוס התכנון של MVC וגם הוא משתמש ב- jQuery כדי לשפר את ביצועי היישומים מבוססי האינטרנט..

אך משתמשים אינם צריכים להשתמש בתוספי jQuery בנפרד בזמן שהם משתמשים ברכיבי LumX. SAAS משמש לבניית המסגרת הקדמית. בצד השני, Bourbon ו- Neat מספקים התאמה אישית ביישומי עיצוב לטובת פונקציונליות טובה וחלקה יותר.

ממשק משתמש זוויתי נייד

ממשק משתמש זוויתי נייד הוא אחד מהשימוש הרחב ומשמש לפיתוח יישומים מבוססי HTML-5 לנייד. הוא מותאם עבור Bootstrap, AngularJS, והוא מספק תמיכה מקיפה לספריות נהדרות כמו overthrow.js ו- fastclick.js. מסגרת זו מציעה רכיבים חיוניים כמו שכבות-על, סרגל צדדי, אזורים הניתנים לגלילה, מתגים ועוד.

בעזרת ממשק המשתמש הזוויתי לנייד, אנו יכולים לתכנן הפרעות משתמשים גמישות וזה יכול להפוך את היישומים מבוססי האינטרנט ליישומים ניידים ידידותיים למשתמש..

חומר זוויתי

זוהי ספריית רכיבים מבוססת ממשק משתמש עבור מפתחים של AngularJs והיא בהשראת עיצוב החומרים של גוגל. הוא מציע 30 שירותי ורכיבי ממשק משתמש. חומר זוויתי רכיבים עוזרים לבנות דפי אינטרנט ויישומים פונקציונליים, מושכים ועקביים תוך היצמדות לעקרונות עיצוב חדשים של דפי אינטרנט כמו עצמאות מכשירים, השפלה חיננית וניידות דפדפן..

זה עוזר ליצור אתר גמיש, מהיר וגדול יותר. על ידי הצעת תכונות כמו אלמנטים של כפתור טבעיים כמו עם אפקטים של ריחוף, תמיכה ב- ARIA, דיו מובנה ונושאים.

UI Bootstrap

זה מפותח בחלקו העליון של המסגרת הקדמית הנקראת UI Bootstrap. המפתחים יכולים להשתמש ברכיבי התלות של המאגר כמו Bootstrap CSS, AngularJS, Angular-touch ו- Angular-animated. להוראות הכוללות את המאגר יש סימון חיצוני.

מפתחי הרשת שומרים על הסימון כאופציה ומשתמשים כתבניות. על פי הדרישה, מפתחים משנים את הסימון החיצוני ואז יוצרים את התבניות המותאמות אישית. לכל הנחיה יש מודול AngularJs משלה, והם משתמשים בקוד להנחיות בסיסיות. הוא מספק הנחיות שונות כגון התראה, קרוסלה, כפתורים, נפתח, בוחר זמן, בוחר תאריכים ועוד.

סופרסוני

סופרסוני היא אחת ממסגרות ה- UI ההיברידיות הראשונות. היא מורכבת מ- Javascript, רכיבי רשת ו- CSS בהם נוכל להשתמש במסגרת פופולרית, והיא נקראת גם מסגרת אגנוסטית. זה עוזר לפשט את יישומי HTML, והוא משולב עם AngularJS.

Supersonic היא עבודה יחד עם AppGyver, ורוב ממשקי ה- API לא יעבדו באתר נייד או באפליקציית ונילה קורדובה. זה מאפשר למשתמשים לכתוב HTML ביחד עם רכיבי CSS, או שאנו משתמשים ברכיבי אינטרנט הממפים את ה- HTML שלך כדי לגשת לממשקי API מקוריים ולהפרעות מקוריות לחלוטין, קלות יותר מאשר מעולם..

וידיאו

וידיאו הוא מושלם ליצירת יישומי אינטרנט או ניידים מבוססי וידאו מבוססי HTML5. יש לו תכונות כמו מאפייני כריכה, ערכות נושא ותוספים, מערכת נקודות נקודה.

סיכום

AngularJS מתפתח לגבהים חדשים בכל יום. אם אתה מפתח חלקי של AngularJS, עליך לבחור מסגרת מתאימה לדרישות הלקוח שלך. AngularJs מספק מסגרת ליישומי סמארטפון וגם לאינטרנט. בחר מה מתאים לדרישה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map