אינטרנט של דברים בפיתוח אתרים

במהלך השנים האחרונות הטכנולוגיה עדים לצמיחה מאסיבית והיא מתרחשת ללא הרף. זה תרם רבות לשיפור חיי האדם ויצר מכשירים רב-פונקציונליים בלתי מוגבלים כמו מחשבים מהירים, מוביילים חכמים, רובוטים מתקדמים, מכוניות בנהיגה עצמית ועוד הרבה. כל הדברים האלה הפכו את חיינו האנושיים לטובים יותר, מהירים ונוחים יותר


האינטרנט של הדברים (IoT) נחווה על ידי כל מי שיש לו טלפונים ניידים, מחשבים ניידים, לבישים, מכונת כביסה, רמקול חכם וגאדג’טים אלקטרוניים המחוברים לאינטרנט. תחומים רבים ש- IoT יבצע שינויים, הכוללים עיצוב ופיתוח אתרים. זה יכול לעזור לנו לפתח את העתיד בצורה יעילה.

Internet of Things היא טכנולוגיה המחברת את העולם הדיגיטלי על ידי טרנספורמציה של אינטראקציות ממשק המשתמש בין האיש למכונה. עכשיו IoT נכנס לתחום פיתוח האינטרנט, והפך את המשתמשים לאינטראקטיביים יותר עם האתרים. וליצור חכם & תפקיד משמעותי בעולם הפיתוח.

זהו כוח עצום של קישוריות ותכונת רגישות ממוחשבת שיעזור להבין את תכונות הלקוח ולבנות את האסטרטגיות הנכונות.

קצה ה- IoT בפיתוח אתרים יביא לשינוי בממשק החזית ולקשרי הגומלין של המשתמשים וכו ‘. כל המשתמשים ישתמשו בממשק הקצה הזה כדי לתקשר עם מצלמות, חיישנים והתקנים אחרים באינטרנט..

התקנים המחוברים ל- IoT יגיעו כמעט ל -75 מיליארד עד 2025, לפי סטטיסטה.

מדווחים על מכשירים מחוברים ל- IoT

אז מה הדברים באינטרנט, יש לך מושג?

ואיך זה ישפיע על עתיד פיתוח האינטרנט?

בואו נצלול לעומק כיצד האינטרנט של הדברים ישנה את פיתוח האינטרנט,

IoT הוא אבולוציה של יישומים ביתיים, ניידים ומוטמעים המחוברים לאינטרנט וגם היא מאפשרת לשלב יכולת מחשוב גבוהה יותר ולהשתמש בניתוח נתונים כדי להפיק מידע משמעותי..

תפקיד IoT בפיתוח אתרים

אינטרנט של דברים מחבר בין המכשירים & אנושי עם נטייה לחדשנות. כעת, ה- IoT יוקם בענף פיתוח אתרים כדי להפוך את ארכיטקטורת האינטרנט ואת ממשק המשתמש ליצירתיים ואינטראקטיביים יותר. IoT תיצור תקשורת מקדימה בין פריסות אתרים ומודלים תפעוליים.

ל- IoT אינטנסיביות רחבה של דברים כמו חיישנים, מצלמות, ציוד איתות וכו ‘. זה יבטיח לפתור את בקשות הלקוח בצורה יעילה ולבנות את ההוראות הנכונות..

נכון לעכשיו, ייתכן שמכשירי IoT רבים יוכלו להציג מידע ותוצאות באתר. זה כולל מחשבים ניידים, מכשירים חכמים כמו זרמים חשמליים ותנורי מיקרוגל וכו ‘, ומסכים תעשייתיים כמו מערכות משובצות. זה ממלא תפקיד חיוני בפיתוח אתרים והוא מעבר לכל הטכנולוגיות הללו.

פיתוח אינטרנט של IoT שונה מהקונבנציונאלי

אינטרנט של דברים בפיתוח אינטרנט מסובך יותר מאשר פיתוח ועיצוב אתרים עדכני. פיתוח IOT באינטרנט עוסק בכמויות אדירות של נתונים, תקשורת מוגזמת, אבטחה, ממשקי משתמש משתנים ללא הרף ובעיות אמינות.

להלן כמה מהגורמים החיוניים ש- IoT יבצע שינויים בפיתוח האינטרנט.

איסוף ועיבוד של כמויות נתונים גבוהות

מערכות IoT עובדות עם כמות עצומה של נתונים מכיוון שהן אוספות נתונים מחיישנים ומעבדות אותם להעברת נתונים דרך רשת הענן. אם נתונים מסוג זה מועברים דרך אתרים רגילים, זה גורם לעיכוב במערכות. אך במערכות המותאמות ל- IoT, הנתונים הללו מעובדים ונשלחים דרך רשתות ענן, כך שאין צורך לדאוג לעיכוב במערכת. פיתוח IoT שומר על התמקדות רבה יותר באמינות וביכולת ההרחבה של הרשת מאשר בפיתוח האינטרנט הרגיל.

מה זה מדרגיות?

זה מבטיח הפצת ואיסוף נתונים, אך אינו תלוי בנפח הנתונים.

מהי אמינות?
המשמעות היא שכל מערכת מניבה תוצאות מדויקות ללא עיכוב, מבחינת איסוף נתונים IoT ומסירת נתונים המתבצעות ללא טעויות.

זו הסיבה שמפתחי IoT יעדיפו את שפות התכנות והפתרונות לבניית יישומי אינטרנט הניתנים להרחבה כמו C, JavaScript ו- Java. גורם קריטי בפיתוח IoT הוא שליחת המון נתונים באמצעות פרוטוקולים רצויים להחלפת נתונים, הכוללת XMPP לגישה בזמן אמת ו- AMQP לשליחת / קבלת נתונים.

חווית ממשק משתמש דינמית

פיתוח ממשק משתמש מצוין זו לא משימה קלה, מכיוון שהטכנולוגיה מתפתחת שאיננו יכולים לצפות למי עובד בצורה מושלמת באיזו פלטפורמה.

אך שילוב עם IoT יעיל ליצירת ממשק משתמש הוא טרנדי מאוד ומעניק חוויה דינמית למשתמשים. זה גם מגדיל את תפקידו של מפתח אתרים עם המגמות המתפתחות כיום. היזמים יוכלו לבצע בדיקות מפוצלות A / B בפיתוח כדי לבחור את הטרנדי.

שילוב Chatbots ואינטראקציות משתמש יצירתיות

שילוב Chatbots באתרים הוגדל בשנים האחרונות. צ’אט בוטים אלה משתלבים באלגוריתמים של למידת מכונה כדי לענות לשאלות שמספקים המשתמשים ללא כל התערבות אנושית. בעתיד אנו צופים לתוצאות חשובות יותר על ידי הגברת השימוש ב- IoT בפיתוח אתרים.

חיפוש קולי מיום ליום הופך לחזק יותר בפיתוח אתרים. וענקית מנועי החיפוש גוגל פרסמה לאחרונה עדכון אלגוריתם אחד גדול לאתרים בשם “פלורידה”. על פי חיפוש קולי באלגוריתם זה, אתרים משולבים ידרגו גבוה יותר מהאתרים שאינם קוליים.

השימוש ב- IoT בפיתוח אתרים מאפשר לשלב את החיפוש הקולי באתרים בצורה יעילה יותר. זהו אחד הקצוות של IoT בענף פיתוח אתרים.

תמיכה חיה ואבטחת סייבר

IoT מציע גם אבטחה מעולה, המסייעת בהגנה על נתונים עסקיים כמו גם על נתוני משתמשים. אתרים מודרניים הכוללים IoT יאפשרו טכניקות זיהוי קריטיות להבנת התנהלות לא נכונה של נתונים ולהשיג אבטחה.

על פי סקר אינטרנט עולמי, שוק האבטחה של IoT בשנת 2017 הוא 7,550 מיליון דולר, יאריך 34% עד 2026.

IoT מתמקד בעיקר בתהליכי אוטומציה, המאפשרים לצמצם את ההתערבות האנושית או לחסל אותה. IoT בטכנולוגיית האינטרנט ידוע בפשטת תהליך פיתוח האינטרנט ומספק אבטחה שימושית.

תמיכה לא תובנה בפלטפורמות סלולריות

Internet of Things יתן ​​נתונים תובנים ואשר יכולים לשלוט במכשירים מאזורים מרוחקים. בעזרת ניתוח תובנה, IoT מאפשר לתקשר עם מכשירים ולשתף את המידע. מכשירי מסך קטנים כמו סמארטפונים, להקות כושר, AC, תנורי מיקרוגל וכו ‘. כולם קשורים לאינטרנט, משתפים מידע והופכים את חיי האדם לפרודוקטיביים יותר.

כמעט כל המכשירים המשולבים של IoT עשויים להציג את תוצאות האתר. אז בואו נדון במכשירים אלה וכיצד הם ישפיעו על חיי היומיום שלנו.

שעונים חכמים: זהו מכשיר מחשוב ולביש. זה יכול לספק תוצאות משימה חשובות כמו הצגת השעה, חישוב המרחק שכיסית, פעימות לב, BP, עוצמת אימונים וכו ‘ומציג הכל במסכים זעירים..

בקרוב, שעונים אלה תומכים גם בדפדפני האינטרנט.

עוזרים אישיים: עוזר אישי הוא טרנד מתגלה בעולם הדיגיטלי. זה מספק תוצאה על בסיס העוזר הקולי. בשוק יש לנו אמזון אלקסה, אפל סירי, מיקרוסופט קורטנה, ו- Google של הבית וכו ‘. מכשירים אלה שימושיים להפעלת כל האביזרים כמו AC, תנורי מיקרוגל, מאוורר, נורה וכו’..

כל התוצאות הוצגו על גבי מסכים קטנים.

השפעת פיתוח האינטרנט של IoT על תעשיות שונות

פריסת IoT עשויה לשנות שינויים בתעשיות כמו קמעונאות, שירותי בריאות, תחבורה וכו ‘. מגזרים אלה זקוקים ליישומי אינטרנט מודרניים כמו בתעשייה הרפואית כדי לבדוק את רמות פעימות הלב, BP, סריקת MRI, מספר צעדים לנקוט וכו’ כדי לבדוק את המדויק מיקום, פרטי תנועה ופרטי תאונות שייכים לענף התחבורה.

אינטרנט של דברים אדריכלות עתידית

אפליקציית אינטרנט מודרנית מאפשרת לספק חווית קנייה מקוונת שייכת לתחום הקמעונאות. אז ככה, ישנם סוגים שונים של קטגוריות שעבורן מפותחות אפליקציות אינטרנט. נכון לעכשיו מפתחי אפליקציות המשתמשים בפתרונות IoT לייצור יישומי אינטרנט העונים על דרישות הלקוח. עיין בתמונה למטה לקבלת פרטים נוספים.

משאב תמונה: UNCTAD דוח טכנולוגיה וחדשנות 2018

סיכום

טכנולוגיה היא דבר המתפתח ללא הפסקה לגבהים חדשים על ידי הפיכת חיי אדם לנוחים וטובים יותר.

האינטרנט של הדברים הוא הטכנולוגיה המהפכנית אשר נפרסה על ידי מרבית התעשיות בכדי להפוך את התהליך המסורתי לחכם יותר. IoT הולך להביא שינויים מכריעים שיובילו את פיתוח האינטרנט לשלב הבא. אם אתה זקוק לעזרה בלימוד בניית IoT, בדוק זאת קורס אודמי.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map