Visual Studio 2019 – 10 תכונות ושיפורים חדשים

מיקרוסופט פרסמה גרסה חדשה עבור Visual Studio בשנת 2019.


כפי שכולנו מודעים לתוכנה זו שנקראת סביבת פיתוח משולבת (IDE), והיא הולכת להגדיל את הפרודוקטיביות של מתכנתים תוך פיתוח התוכנה. & יישומים. במאמר זה, אנו הולכים לדון בתכונות המתקדמות האחרונות ב- Visual Studio 2019 וכיצד תכונות אלה ישחקו תפקיד חיוני בפריון ופיתוח תוכנה..

אז לפני שנכנס למאמר זה, כמה דברים שעלינו לדון בהם להבנה טובה יותר, כדלקמן

מה זה IDE?

IDE מייצג סביבת פיתוח משולבת. והוא משמש ליצירת סביבה למפתחים ולספק תכונות הכוללות פיתוח ופיתוח תוכנה. באופן כללי IDE מכיל עורך קוד מקור, כמה כלי אוטומציה ובאגים לבדיקה. המטרה העיקרית של IDE היא לשפר את הפרודוקטיביות של המפתחים.

מה זה Visual Studio?

Visual Studio הוא אחד המכשירים המפורסמים ביותר של ה- IDE שהשתמשו בו בשנים האחרונות. מיקרוסופט פיתחה אותו. הוא משמש ליצירת תוכנית מחשב, יישומי אינטרנט וקבצי EXE וכו ‘. הגרסה הראשונה מסוגה הושקה בשנת 1997. ועכשיו הגרסה האחרונה הקיימת בשוק היא Visual Studio 2019.

מה חדש ב- Visual Studio 2019?

Visual Studio 2019 שוחרר ב -2 באפריל, 2019. יש כל כך הרבה תכונות מתקדמות שייכללו בגירסה זו.

אז בואו נצלול לעומק התכונות המתקדמות הללו,

חלון התחלה מנוסה למשתמש חדש

דבר מרכזי אחד שמתם לב לכך שחלון ההתחלה החדש יופיע ב- Visual Studio 2019. הוא מורכב, כל כך הרבה אפשרויות מובילות שהוזכרו להלן.

 1. בדוק את הקוד
 2. פתח פרוייקט
 3. פתח תיקיה
 4. צור פרויקט חדש

חלון התחל בסטודיו הויזואלי 2019

Visual Studio Live Share

Live Share הוא שירות למפתחים ב- Visual Studio 2019. תכונה זו מאפשרת באופן ישיר לשתף את הקשר קוד ותהליך איתור באגים עם חברי הצוות ולקבל גישה חיה בתוך Visual Studio עצמה כמו שירותי מסמכים של גוגל..

אולפן חזותי שיתוף חי -

באמצעות Live Share עשויים חברי הצוות שלך לקרוא, לערוך, לבצע באגים ולנווט בפרויקט המתפתח באופן מאובטח בדרך טבעית. שירות זה מותקן כברירת מחדל ב- New Visual Studio 2019.

שיפוץ מחדש משופר

שיקום מחדש בכל IDE יעזור מאוד למפתחים. ב- Visual Studio 2019 עיבוד חוזר זה יציע תכונות מתקדמות חדשות, ואלה משמשים לארגון הקוד שלך בצורה מובנית.

שיקום מחדש בסטודיו הויזואלי 2019

פעולות רפרקטוריות אלה יציגו את ההצעות בסמל הנורה וכוללות פעולות כמו הזזת מחלקת בסיס וממשק של חברים, ויגרמו לשינוי מרחבי השמות כך שיתאימו למבני התיקיות. לדוגמה, המירו לולאות פוריות לשאילתות LINQ וכו ‘.

חוויית חיפוש משופרת

אחת התכונות השימושיות ב- Visual Studio 2019 היא תיבת החיפוש המעודכנת. בגירסה קודמת, זה היה ידוע בשם הפעלה מהירה. חוויית החיפוש החדשה ב- Visual Studio 2019 מהירה יותר ופועלת ביעילות להשגת התוצאות הטובות ביותר. זוהי התכונה המתקדמת במהדורה הנוכחית של IDE לעומת גרסאות קודמות.

תיבת חיפוש בסטודיו Visual 2019

כעת תוצאות החיפוש יציגו את ההצעות תוך כדי הקלדת תיבת החיפוש והיא תציג באופן דינמי את התוצאות. אתה יכול גם להשתמש בקיצורי מקשים במהלך החיפוש, וזה יעזור לך לזכור את שאילתות החיפוש לשימוש עתידי ולהיזכר בכל פעם שאתה בונה את יישומי האינטרנט החדשים..

תכונת חיפוש בזמן איתור באגים

אתה כבר ידוע כי ניקוי הבאגים הוא התהליך לזיהוי שגיאות ולחיסול השגיאות בתוכנה. חיפוש אובייקטים וערכים מתאימים תוך כדי ניקוי באגים מועיל מאוד למפתחים.

חיפוש תוך ניפוי באגים בסטודיו חזותי

ב- Visual Studio 2019 חיפוש תוך כדי ניקוי באגים מתווספים חלונות מקומיים, מכוניות ומשקפיים המשמשים לאיתור הערכים והאובייקטים. להלן האנימציה תסביר את התהליך בפועל של חלון חיפוש באגים ב- VS2019.

Visual Studio IntelliCode

Intellicode הוא הרחבה ב- Visual Studio 2019 והיא משפרת את יישום האינטרנט & פיתוח תוכנה בטכנולוגיה מתקדמת הנקראת בינה מלאכותית. הוא מספק הצעות וקידוד אובייקטים בתהליך הפיתוח. Intellicode תשיג את כוחה באמצעות 2000 פרויקטים שונים של קוד פתוח בגיתוב בכדי לייעל ולשפר את כישורי הקידוד שלך.

קוד אינטליגנטי בסטודיו Visual 2019

ניקוי קוד בלחיצה אחת

פקודה חדשה לניקוי קוד ב- Visual Studio 2019 היא לאתר את האזהרות וההצעות בלחצן לחיצה אחת. פקודה זו תעזור לעצב את הקוד ולבצע את השינויים בתבנית הקידוד המוצעת על ידי קבצי והגדרות editorconfig.

ניקוי קוד בסטודיו הויזואלי 2019

זה גם מאפשר לשמור אוספי תיקונים כפרופיל ברירת המחדל. הבה ניקח דוגמה אחת להבנה ברורה היא שיש לך מערכת תיקונים דינמית שונה שיש להחיל לפני שבדיקת תחביר קוד היא להגדיר פרופילים שונים במשימות השונות..

קוד ניקוי

ביקורות קוד משולבות בפיתוח

מיקרוסופט מעצבת תוסף חדש לגמרי, שנקרא Managed Pulled Requests (PRs). באמצעות סיומת זו אתה יכול להריץ את הקוד ולבצע באגים בבקשות המשיכה של הצוות שלך מבלי לפרוש מאפליקציית Visual Studio.

נכון לעכשיו תכונה זו זמינה רק ל- Azure Repos, ובקרוב תוכלו לצפות מהתמיכה של GitHub. רוצה להשתמש בתוסף זה לפיתוח, אז אתה צריך להוריד מ- Visual Studio Marketplace.

עיבוד מודע לכל צג (PMA)

במהדורות IDE קודמות, אם תעבדו עם צגים שהותקנו עם גורמים שונים בסולם תצוגה, ואלה קשורים מרחוק למחשב כדי להציג את גורמי הסולם השונים המובחנים מהמכשיר העיקרי, אך תוצאות אלה מוצגות מטושטשות. או לעבד עם גורמי קנה מידה שגויים.

PMA בסטודיו חזותי 2019

אבל Visual Studio 2019 הגיע עם יישום PMA (לכל צג מודע). פעולה זו תציג את הפלט בצורה נכונה מבלי להעביר שום דבר ללא קשר לגורמי הגודל של התצוגה.

דגם מסירה חדש לכלי נתונים של SQL Server

Visual Studio תומך בכל כך הרבה שפות תכנות, כולל גם שפות בצד השרת. וכלי נתוני שרת SQL (SSDT) ​​משמשים תמיד לבניית יישומים בצד השרת. מודל מסירת הנתונים החדש זמין ב- Visual Studio 2019 לפיתוח פרויקטים הקשורים ל- SQL כגון יישומים מבוססי צד שרת, פרויקטים של שירותי ניתוח, פרויקטים של שירותי דיווח, ופרויקטים של שירותי אינטגרציה וכו ‘..

מודל מסירה זה יהיה זמין בצורת הרחבות הנקראות שירותי ניתוח ותוספי שירותי אינטגרציה. במהדורות קודמות, הרחבות אלה זמינות בצורה של סוג מתקין עצמאי. אבל בגירסה החדשה, תכונות אלה יהיו נגישות ישירות עם עומסי עבודה מובנים של סטודיו חזותי 2019.

סיכום

תכונות מתקדמות אלה ב- Visual Studio ישפרו את הפרודוקטיביות של המתכנת ושיתופי פעולה בצוות בפיתוח תוכנה בהשוואה לגרסאות קודמות. ממשק המשתמש החדש יאפשר למשתמשים לבנות אפליקציות בצורה יעילה מאוד וסרגל חיפוש משופר מספק תוצאות מדויקות למפתחים תוך כדי פיתוח התוכנה.

ניפוי הבאגים מהיר יותר ב- 50% מגירסאות קודמות, סרגל חיפוש יעיל ביותר בחלונות האוטו, המקומיים וצפייה. אחרי הכל, התכונות המתקדמות הללו ב- Visual Studio ישפיעו באופן משמעותי על התוכנה & פיתוח אפליקציות.

אם אתה מעוניין ללמוד עוד על קידוד ב- Visual Studio, אז בדוק את הקורס הזה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map