14 כלי עיצוב מדהימים המאפשרים לך לייצא קוד

המרת העיצוב לקוד, המכונה גם מסירה מתרחשת כאשר עיצוב הגיע לשלב בו היזמים אמורים ליישם את העיצוב.


ישנם כלים שיובילו את תהליך הפיכתם של עיצובים אלה לפיתוח בקלות ללא זרימת עבודה ממושכת.

במאמר זה, תוכלו ללמוד על קבוצות הכלים הללו בהן תוכלו להשתמש בכדי להמיר את העיצוב שלכם לקוד מוכן לייצור עבור הפרויקט הבא שלכם..

פיגמה & פרמר X

שילובו של פיגמה עם פרמר ווב מאפשרת לך לייבא את פרויקט העיצוב שלך ב- Figma ל- Framer, המאפשר לך להחליף אלמנטים סטטיים באלמנטים אינטראקטיביים, להוסיף אנימציות חלקות עם Framer Magic Motion ולייצא הייצור מוכן מהעיצוב..

אנימה

אפליקציית אנימה מאפשר לך ליצור אבות-טיפוס של אמינות גבוהה בכלים העיצוביים המועדפים עליך כגון Sketch, Adobe XD, Figma באמצעות תוסף Anima ולייצא אתרים מגיבים ואינטראקטיביים מלאים מאב-טיפוס האמינות הגבוה שלך..

זה גם מאפשר להוסיף שדות קלט אמיתיים, קטעי וידאו, לרחף אפקטים של מדינה, קישורים וקוד מותאם אישית לאבות-הטיפוס שלך.

חזותית

חזותית הוא כלי נהדר שנבנה עבור מפתחים / מעצבים ליצירת חזותית של רכיבי React, אותם ניתן לשלב בצורה חלקה בבסיס הקוד שלך. קל להתקין עם כל פרויקט React / NextJS, להוסיף אינטראקציות וגם מאפשר לך להעביר נתונים כפרופסיות ללא כל מורכבות..

https://visly.app/static/landing/hero-animation.mp4

למסור את

למסור את מאפשר לך לתכנן כמו כל כלי עיצוב מבוסס וקטור אך נותן לך את היכולת ליצור רכיבים שניתנים לשימוש חוזר, לנהל נכסי מערכת עיצוב ולייצא קוד נקי ומוכן לייצור בלחיצת כפתור.

קשורים

קשורים היא סביבת פיתוח חזותית לעיצוב מוצרים דיגיטליים חזותית. זה מוצא קוד יפה וסמנטי ומביא מקור אמת יחיד לצוותי עיצוב ופיתוח כאחד.

Relate מאפשרת לך גם להגדיר את ההיגיון שמאחורי עיצוב הממשק שלך ולנהל הכל בצורה חזותית, בעקביות ובשיטתיות בעזרת תמיכה ב- HTML, CSS, JS וקוד תגובה..

מודולז

מודולז הוא עורך קוד חזותי שניתן להשתמש בו כדי לעצב, לפתח, לתעד ולפרוס את מערכת העיצוב שלך מבלי לכתוב קוד. זה נועד לייצר עיצוב נגיש, ביצועי גבוה ומוכן לייצור עבור הפרויקט שלך.

צפלין

צפלין מאפשר לשתף, לארגן ולשתף פעולה בפרויקטים של עיצוב. זה מאפשר לך ליצור מדריכי סגנון, ספריות רכיבים ורכיבי קוד לייצוא.

Zeplin משתלב עם כלי העיצוב האהובים עליכם כמו ספקטרום, פיגמה, Adobe XD, Photoshop ואפליקציות לשיתוף פעולה כמו Slack, Trello ו- Jira כדי להפוך את עבודת הצוות שלך למהירה וקלה יותר..

מצמד

מצמד מאפשרת למעצבים ומהנדסי חזית לעבוד יחד בזמן אמת כדי ליצור חזותית יישומי React עם נתונים חיים, אנימציות, לוגיקה ומצב. זה גם מקל על היצירה של רכיבים שניתנים לשימוש חוזר עם מופעים חלקים עוקפים גרסאות סגנון ועריכת תוכן בתוך האפליקציה.

באמצעות Clutch, אתה מקבל שיתוף פעולה בזמן אמת, היכולת ליצור רכיבים שניתנים לשימוש חוזר, גישה לספריות בחינם מ- NPM והיא כברירת מחדל ידידותית לסביבה..

אבוקוד

אבוקוד מאפשר לך לשתף קבצי עיצוב, לבצע שינויים שיעודכנו אוטומטית וייצר את כל הנכסים וסגנונות הקוד לפרויקטים העיצוביים שלך.

אבוקדו עוזר לך לבנות אפליקציות אינטרנט, iOS ואנדרואיד בדיוק כפי שהם מתוכננים מבלי להשאיר שום פרט קטן. זה גם מאפשר ליצור קוד מוכן לייצור החל מ- CSS, SCSS, CSS ב- JS, Sass, Stylus, רכיבים מעוצבים, סוויפט, אנדרואיד לתגובת קוד שפת אם.

TeleportHQ

טלפורט היא פלטפורמה שמאפשרת לך ליצור באופן ויזואלי אבות טיפוס של אמינות גבוהה, לייצר את הקוד בזמן אמת על בסיס פלטפורמות היעד המועדפות עליך, ולפרוס את ממשק המשתמש שלך בלחיצת כפתור..

https://presentation-website-assets.teleporthq.io/teleport-video.mp4

הדרון

הדרון הוא כלי שמטרתו להפוך את העיצוב באמצעות קוד חזותי, מהיר וקל על ידי חיבוק פלטפורמת האינטרנט. הוא מספק לך flexbox ליישור טוב יותר, רשת CSS ליצירת פריסות רשת בקלות וליצירת עיצובים מגיבים העובדים על כל מכשיר.

https://hadron.app/0.14.6/images/homepage/design-profile.mp4

מכשף

מכשף הוא כלי אב-טיפוס מהיר המשמש להפיכת מסגרות החוט שלך לאב-טיפוס באופן אוטומטי, צור מדריך לסגנון מותאם אישית, ייצא כקובץ סקיצה, הורד קוד חזית קד ואיטר במהירות האפשרית..

זה הופך את מסגרות החוט המצוירות ביד לקובץ סקיצה, מייצר קוד חזית ממסגרות החוט, שמגיעות עם שלוש פלטפורמות יעד כגון HTML & CSS, React ו- Android.

בדוק על ידי InVision

בדוק מפשט את תהליך הפיכת העיצובים לקוד. זה מאפשר לצוות שלך לקבל גישה למדידות עיצוב, צבעים ונכסים עבור אבות טיפוס שולחניים וניידים.

Inspect מאפשרת גם להשיג רכיבים מושלמים בפיקסלים, לייצא נכסים, לייצר קוד אמיתי לכל אלמנטים עיצוביים בקובץ ולעבוד עם סקיצה, קבצי עיצוב של פוטושופ דרך התוסף Craft Sync וגם קבצי עיצוב של InVision Studio שסונכרנו עם InVision Cloud.

סטודיו סופרנובה

סופרנובה היא פלטפורמה עבור מעצבים, מפתחים וצוותים המספקת להם מערך כלים שמטרתם להקל על החיים, החל מאב-טיפוס לשיחה, לקוד מוכן לייצור. זה לוקח עיצובים מכלי עיצוב כמו קבצי סקיצה או AdobeXD וממיר אותם לקוד חזית מקורי עבור Flutter, iOS, Android ו- React Native..

סיכום

אני מקווה שלמדת על הכלים שיקלו על תהליך ההמרה של עיצובים לקוד כדי להקל על העבודה של הצוות שלך ומהירה יותר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map