חמשת המגמות השולטות ביותר בפיתוח ועיצוב אתרים

תמיד יש משהו חדש ללמוד בפיתוח ועיצוב אתרים.


זו הסיבה שלקחנו את הזמן לדיון בטרנדים המובילים בעיצוב אתרים. המשמרת הבולטת ביותר שראינו בשנה האחרונה – על פי סקר Staticounter Global Stats – היא שתעבורת הנייד והטאבלט עלתה על השימוש באינטרנט שנעשה באמצעות שולחן העבודה..

לאחר מכן פירוש הדבר היה שינוי משמעותי בשיטות העבודה המומלצות לתעשיית עיצוב ופיתוח אתרים. כל אחד מהמגמות שהדגשנו להלן התרחש – בדרך זו או אחרת – בגלל השינוי הזה.

עיין בהמשך כדי לגלות את חמשת המגמות המובילות שלדעתנו ישפיעו על פיתוח אתרים בשנת 2018.

באמת עיצוב אתרים ניידים ראשונים

עיצוב עם מכשירים ניידים בראש אינו דבר חדש; למען האמת, זה היה ברוב הרדארים של מעצבי הרשת כבר כמה שנים.

עם זאת, אנשי מקצוע רבים עברו מעיצוב אתרים שולחניים שנראים טוב על גבי מסכים קטנים לעיצוב לטלפונים ראשונים ושולחן העבודה השני. כעת השיטה הטובה ביותר היא לעצב שנייה ראשונה וניידים שניידים.

אי-מחשבה על מכשירים ניידים יכולה להיות השלכה קריטית על העסק שלך. אם האתר שלך לא מותאם לנייד, אז תראה את מרקיע השמיים שלך מרקיע השמיים כאשר המשתמשים עוזבים את האתר שלך תוך מספר שניות.

בנוסף תגביל את מכירות המוצרים והשירותים שלך על ידי ניתוק חלק גדול מהשוק.

לעיצוב האתר שלך עם מבט ראשון מהנייד יש יתרונות רבים – היתרון המשמעותי ביותר הוא שאתה נותן חווית משתמש נהדרת למבקרים שלך.

אנשים יוכלו למצוא בקלות את מה שהם מחפשים, בין אם זה הופך טופס רכישה לחנות המסחר האלקטרוני שלך או לשלוח לך במהירות דוא”ל.

אפליקציות אינטרנט מתקדמות למעורבות נהדרת של משתמשים

אפליקציות אינטרנט מתקדמות הופיעו בזירת פיתוח הרשת בשנת 2015, והן תפסו אט אט תאוצה מאז.

אפליקציות אינטרנט מתקדמות, או PWAs, נקבעות במערכת האקולוגית של אנדרואיד, אך אפל הוסיפה רק לאחרונה פונקציונליות זו למערכת ההפעלה שלה. האחרון עדכון iOS 11.3 מאפשר ל- PWA לעבוד על מכשירי אפל.

אבל מהי אפליקציית אינטרנט מתקדמת, אני שומע שאתה שואל? PWA הוא אפליקציה המועברת דרך האינטרנט; היא מנצלת את טכנולוגיית האינטרנט המודרנית כדי לספק חוויה דמוית אפליקציה למבקרים. מכשירי PWA הם מהירים, מאובטחים והם טכנולוגיה ראשונה ממש ניידים.

ההבדלים בין אפליקציות מקוריות לבין PWAs הם שאפליקציות אינטרנט פועלות ישירות בדפדפן, הן יכולות לעבוד במצב לא מקוון, והן ניתנות להתקנה כמו אפליקציה רגילה..

ישנם יתרונות רבים של שימוש ב- PWA לעסק שלך. ראשית, הם אינם רשומים בחנויות אפליקציות, כך שאינך צריך לדלג דרך חישוקים שהוגדרו על ידי אפל או אנדרואיד כדי שהצרכנים יוכלו לגשת לאפליקציית האינטרנט שלך..

חוויית המשתמש המדהימה של אפליקציות אינטרנט מתקדמות משפרת משמעותית את מעורבות המשתמשים והמרות. יש הרבה חברות בעלות פרופיל גבוה המשתמשות ב- PWAs כמו Twitter, Tinder, Flipkart ו- The Washington Post.

עסקים במגזרים מוכיחים את היעילות של טכנולוגיית PWA – פליפרט שילשה את האתר בזמן עם אפליקציית האינטרנט הפרוגרסיבית שלהם, ובוושינגטון פוסט ראו כי מעורבות המשתמשים גדלה פי חמישה לאחר שהשיקה גרסת PWA לאתר שלהם.

אנו מאמינים ש- PWA עומד להיות טרנד מאסיבי בשנת 2018 ומעבר לה.

פיתוח אינטרנט פשוט עם בוני דפים

יש כלי חדש בפיתוח אתרים המקל על חייהם של יזמים שאינם בעלי כישורי עיצוב אתרים או ידע טכני – בוני דפים.

בוני דפים היו מהפכניים בתחום בניית הרשת. הם תוספים או פלטפורמות המאפשרים לאנשים עם מעט מאוד ידע טכני לתכנן ולפתח דפי אינטרנט. כל שעליך לעשות הוא לגרור ולשחרר אלמנטים במקום, ול- voila, יש לך אתר יפה.

כמה מוצרים מעולים בשוק יעזרו לכם לעצב דפי אתר אטרקטיביים. תוכלו למצוא כמה אפשרויות בחינם, freemium ופרימיום הזמינות בשוק כולל ביבר בונה, אלמנטור ו  אדריכל משגשג.

יש גם פלטפורמות של בונה דפים כמו המרחב, פורמט ו- Wix המובילים את הדרך עם כלי פיתוח פשוטים ידידותיים למשתמש.

CMS של וורדפרס נמצאת בסכנת ירידה מאחור, למרות שישנם בוני דפים זמינים עבור וורדפרס שהם לא קשורים ישירות לוורדפרס. בעלי אתרים חדשים לא יודעים על תוספים אלה, ולכן הם בוחרים לבנות על פלטפורמות אחרות כמו Squarespace.

כדי להילחם במפתחי וורדפרס אלה עבדו על בונה הדפים שלהם בשם גוטנברג. אתה יכול אפילו לנסות זאת בעצמך באמצעות א אתר הדגמה חי – –.

וורדפרס עשוי לשלב בקרוב את גוטנברג בעורך ה- CMS שלהם, כלומר פיתוח האינטרנט יהפוך לקל יותר מתמיד. אנו צופים כי פלטפורמות ה- CMS האחרות יבואו בעקבותיה.

עיצוב אתרים שטוח לאתר טעינה מהירה

כדי לבצע אופטימיזציה למובייל, מעצבי אתרים ומפתחי אתרים יוצרים כעת אתרים נקיים ופשוטים לצד עיצוב מגיב.

מגמה זו מכונה ‘עיצוב שטוח’ ומעניקה לאתרים את היתרון של ביצועים טובים יותר למובייל.

פיתוח אתרים משתנה בהתאם לצרכי משתמשי האינטרנט, ואתרים שעובדים בצורה מדהימה במכשירים ניידים הם בראש סדר העדיפויות.

אתרי אינטרנט מסורתיים כבדי תמונה איטי לטעון דרך חיבורי 4G ויכולים לתסכל את המשתמשים הסלולריים. לעומת זאת, אתרים המשתמשים בעיצוב שטוח נטענים במהירות מכיוון שהסגנון הנקי והמינימליסטי שלהם דורש פחות נתונים.

כמו גם משתמשי אינטרנט ניידים נעימים, זמני טעינה מהירים עוזרים גם לאתר שלך לדירוג גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל. אתר פשוט ושימושי יהיה קל למשתמשים גם לנווט, מה שהופך אותם לסיכוי גבוה יותר להישאר באתר שלך לאורך זמן.

עיצוב שטוח הוא הכל על צמצום הסחות דעת ועידוד המבקרים להתמקד בחלקים הקריטיים ביותר באתר שלך.

הישאר במגמה בפיתוח אתרים בשנת 2018 על ידי שימוש בצבעים בהירים, קווים נקיים והרבה שטח לבן – צור עיצוב שטוח שהוא קליל נתונים, טעינה מהירה ומושך עין..

אתרי אינטרנט בפשטות

המגמה האחרונה לעיצוב ופיתוח אתרים ברשימה שלנו היא אתרי אינטרנט עם עמוד אחד. הם בדיוק איך הם נשמעים, אתר שיש בו רק עמוד אחד.

עיצובים של עמוד אחד עובדים טוב במיוחד לצפייה במכשירים ניידים מכיוון שמשתמשים אינם צריכים לנווט הרחק מדף הבית, הם רק צריכים לגלול למידע. זה הופך אותם לאופציה מצוינת עבור בלוגים, מסחר אלקטרוני ופרויקטים קטנים.

עם זאת, אם אתה חלק מארגון גדול שצריך להציג מידע נוסף באתר שלך, עדיין יש לקחים מעיצוב אתרים בן עמוד אחד..

כוחו של הביפר הבודד הוא פשטות. עם רק דף בודד שמעביר את כל המידע שלהם, חשוב מאוד שחברות המשתמשות בתכנון של עמוד אחד יחדדו את המסר שלהן. העתקה ועיצוב ברורים ותמציתיים הם דרך מוכחת ומוכחת דרך להעסיק את המבקרים.

סגנון ידידותי למשתמש זה של האתר, בשילוב עם עיצוב נהדר, יכול להגדיל את ההמרה. מוטב, עלויות העיצוב, הפיתוח ואפילו האירוח מופחתות בהשוואה לעיצובים מרובי עמודים.

הנה לך! חמשת המגמות המובילות שלנו לפיתוח אתרים ליישום השנה והגנה מפני העתיד באתר האינטרנט שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map