11 כלי זרימת משתמשים מדהימים לעיצוב UX

דמיינו כיצד תרצו שהמשתמשים שלכם ישתמשו במוצר שלכם.


# מהי זרימת המשתמש?

זרימת משתמשים מוגדרת על ידי הצעדים שהמשתמש מבצע בזמן שהוא מתקשר עם המוצר שלך; מוצר זה יכול להיות כל דבר החל מאתר האינטרנט שלך או היישום לשירות שאתה מספק או המוצר שאתה מוכר.

קחו בחשבון שאתם מבקרים בסופר לקנות ביצים, מה יהיה דרך הפעולה שלכם? תיכנסו דרך דלת הכניסה, ואז תעברו לכיוון אזור החלב. לאחר קבלת הביצים, תעבור לדלפק החיוב. תשלם עבור המוצר ואז תצא דרך דלת היציאה. זו הייתה הזרם שלך בעת רכישת הפריטים הרצוי לך.

באופן דומה, כאשר משתמש עוקב אחר נתיב ספציפי להשגת מערך יעדים מסוים או לביצוע משימה, אז הנתיב הזה הופך להיות זרימת המשתמש.

# מהם כלי זרימת משתמשים?

עד כה, זרימת המשתמשים עליהם דיברנו היא תיאורטית לחלוטין. אך כדי להבין היטב את האינטראקציה שעשויה להיות למשתמש עם המוצר שלך, אתה צריך להיות ייצוג חזותי של כל זרמי המשתמש האפשריים. כאן נכנסים כלי זרימת משתמשים. כלי זרימת משתמשים הם הכלים המספקים לך ייצוג חזותי של זרימת המשתמשים. כלים אלה מייצגים את זרימת המשתמשים באופן סכמטי ראוי.

# מדוע שימוש בכלי זרימת משתמשים הוא חיוני?

יתכן שאתה חושב שמדוע ​​שימוש בכלי זרימת משתמשים הוא חשוב מאוד.

שאלו את עצמכם שאלה, מדוע אתם יוצרים את המוצרים שלכם (אתר, אפליקציה)?

לספק חוויה פנטסטית למשתמשים שלך, נכון? לשם כך עליכם לקבל מושג לגבי כל האינטראקציות האפשריות שהמשתמש יכול להיות עם המוצר שלכם. מושג סכמטי של כל האינטראקציות האפשריות יימסר לך על ידי כלי זרימת משתמשים. לאחר קבלת מושג על זרימת המשתמשים, תוכלו לעבוד על שיפור חוויית המשתמש.

ווירפלו

ווירפלו אינו זמין רק באינטרנט, אלא הוא גם כלי קוד פתוח. זה עוזר לך ליצור אבות טיפוס של זרימת המשתמשים. הדבר הטוב ביותר הוא שאתה לא צריך שום כישורי פוטושופ כדי ליצור תרשימי זרימה של משתמשים באמצעות Wireflow. זה גם מאפשר לך להשתמש ביותר מ- 100 גרפיקה מובנית בהתאמה אישית.

Wireflow מאמין בשיתוף פעולה בזמן אמת. זה אומר שתוכלו לעבוד על עיצוב לצד חבריכם, עמיתים או חברי הקבוצה. אז כפל את המאמץ; להכפיל את הפירות!

ב- wireflow תוכלו לעצב את חדרי הפרויקטים שלכם; באותם חדרים וירטואליים, אתה יכול להוסיף כל מי שאתה רוצה, ואפילו אתה יכול להגדיר את הפרטיות של חדר הפרויקט לפי רצונך.

בקיצור, זהו כלי קל מאוד לשימוש המספק לך שפע של תכונות פשוטות אך חיוניות. מפתחי הכלי הזה שואפים לפשט את תהליך עיצוב זרימת המשתמשים.

טימבל

טימבל עוזר לך לפתח דיאגרמות של זרימת משתמשים בשלבים המוקדמים ביותר של פיתוח המוצר. בהתחשב בכך שהטלפונים הניידים הפכו לחלק משמעותי יותר מחיינו, Timblee עובד באינטרנט כמו גם מכשירים ניידים כמו שצריך. Timblee שואף לחסל את הצורך בכלים מורכבים בשלבים המוקדמים של תכנון חווית משתמש.

זה לא לגמרי בחינם אבל מספק את האפשרות לנסות אותו בחינם במשך 14 הימים הראשונים, כך שתוכלו להחליט אם זה שווה את הכסף או לא. מדהים, נכון?

הוא מארח מספר תכונות דרכן ניתן לעצב מפת האתר יחד עם דיאגרמות זרימה. זה מצוין בתור התחלה מכיוון שהוא מציע ירידה וגורר בד, שהוא קל יחסית לטפל בו. אחת התכונות הבולטות שלה היא שתוכלו לשתף את העיצובים שלכם עם אחרים, והם יכולים לצפות בעבודות שלכם ולתת משוב גם אם אין להם חשבון ב- Timblee..

Microsoft Visio

השם מעיד שהוא חלק ממשפחת מיקרוסופט. Microsoft Visio הוא יישום גרפי וקטורי רחב-ספקטרום. אז זה אומר שתוכלו לעשות הרבה דברים אחרים ב- Visio יחד עם עיצוב דיאגרמות זרימה. דבר אחד בוודאי כבר התברר שהוא זמין למשתמשי מיקרוסופט בלבד.

יש לו תבניות רבות מהן תוכלו לבחור את התבנית הרצויה לכם. במהדורה המקצועית, מספר התבניות והפריסות גדול אף יותר. אתה יכול גם לקשר את מקורות הנתונים שלך לתרשימים שלך. היבט מעניין של Microsoft Visio הוא שהממשק שלו דומה למשרד MS. רובנו משתמשים במשרד לטרשת נפוצה מאז ילדותנו, ולכן להשיג את החזון ב- Visio זו לא תהיה משימה קשה.

כמו כל המוצרים האחרים של מיקרוסופט, Visio אינה חינמית. אתה עשוי להשיג ניסיון לתקופת ניסיון בחינם למשך 30 יום.

Draw.io

Draw.io היא יישום מקוון מבוסס אינטרנט לתכנון דיאגרמות זרימה. כל התכונות הכלליות שלו הינן בחינם, אם כי אם ברצונך להשתמש בכמה שילובים מתקדמים, תצטרך לשלם עבורו. זה מאפשר לך לשמור את הדיאגרמות שלך ב- Google Drive, Dropbox או במחשב שלך. זהו אחד מיישומי התרשים מבוססי הדפדפן הנפוצים ביותר. ניתן לייבא פורמטים של קבצים שונים כגון Lucidchart, Gliffy וכו ‘ל- Draw.io.

הוא מציע כמה תבניות. יש לה ספריית צורות נרחבת ממנה תוכלו לבחור את הספרייה הרצויה לכם. אינך צריך שום רישום כדי להתחיל בעבודה עם Draw.io. בנוסף לכל זה, אתה יכול להוריד את אפליקציית שולחן העבודה ויכולה לעבוד באופן חופשי גם במצב לא מקוון. זה תואם כמעט את כל הדפדפנים ועובד טוב גם במכשירים ניידים.

תיקו חכם

Smartdraw הוא כלי תרשים זרימה הזמין באופן מקוון וניתן להוריד אותו גם בחלונות. המפתחים של Smartdraw טוענים שזה אפילו יותר קל מ- Visio. אז הם טוענים שמדובר בחלופה זולה יותר אך תואמת ל- Visio. אתה יכול לייבא ולייצא את התרשימים שלך באותה פורמט של Visio. זה יכול לפעול גם ב- Mac. הוא מציע מעל 70 תבניות שונות עבור סוגי תרשימים שונים.

Smartdraw אינו לגמרי בחינם, אך בהשוואה למקביליו הוא די בר השגה.

אחת התכונות הבולטות שלה מלבד היותה קלה לשימוש היא שהיא מציעה עיצוב אוטומטי. זה מעצב את התרשים שלך באופן אוטומטי כדי להסיר כל סוג של טעויות ופגמים. אתה יכול לשלב בקלות את יישומי Google שלך ​​ואת כלי Office Office.

OmniGraffle

OmniGraffle זמין גם ב- Mac וגם ב- iOS. יישום קל יחסית לשימוש. ממש כמו יישומי מק אחרים, זה קצת יקר. יש לו גרסה מקצועית בנוסף לגרסה הרגילה. הוא מציע מספר עצום של כלים בסיסיים כמו כלי עט, קו, צורה וטקסט. ואילו רשימת התכונות שהיא מספקת ארוכה למדי. איש מקצוע ישמח יותר להשתמש בתכונות מתקדמות כאלה.

התכונה העיקרית שגורמת לו להתבלט היא שהיא מציעה שכבות עיצוב. בעזרת שכבות עיצוב המשתמש יכול לדמיין את העיצובים שלהם.

קאקו

קאקו הוא כלי פופולרי. אתה יכול לעצב דיאגרמות זרימה יחד עם סוגים אחרים של דיאגרמות ב- Cacoo. המפתחים של קאקו מאמינים בעבודת צוות. קאקו מאפשר לך & לחברי הצוות שלך לעבוד ולערוך תרשים בו זמנית. זה גם נותן לך את האפשרות להגיב על העבודה של חבר הצוות שלך; כל זה על הבד שלך.

לקאקו שני מצבי עבודה זמינים מכם. או שתוכלו להתחיל מאפס עם הרעיונות שלכם, או שתוכלו לבחור מבין מאה המאה תבניות זמינות מראש.

הוא מציע תקופת ניסיון ללא תשלום של 14 יום, ולאחר סיום הניסיון, אתה צריך לשלם עבור שירותיה. קל מאוד לארגן את הבד בקקאו. אתה יכול לנהל את הצוות שלך גם יחד איתו.

ג’סטיןמינד

ג’סטיןמינד הוא כלי אב טיפוס. זה תואם לשניהם; אינטרנט וטלפונים ניידים. הוא מציע מספר מחוות ניידות ואינטראקציות אינטרנטיות כדי להפוך את העיצוב לקל ומהנה עבורך. יש לו מספר מעברים והנפשות זמינים כדי להפוך את העיצוב שלך לאינטראקטיבי אפילו יותר.

ניתן ליצור רשימות נתונים דינמיות. זה תומך גם בבדיקות משתמשים בעזרת הנתונים. אתה יכול להציג בתצוגה מקדימה מיד את העיצובים שלך בכלי זה. תצוגה מקדימה זו יכולה לעזור לך לחסל את התכונות שאינן נחוצות. לפיכך, חסוך זמן ומאמציך. אתה יכול לקשר ולייצא את העיצוב שלך ל- HTML בקישור יחיד. לבסוף, תוכלו להזמין את לקוחותיכם ואת חברי הצוות לצפות בעיצובים שלכם כך שניתן יהיה להימנע מכל אי הבנה בשלבים המאוחרים יותר.

Mockplus

Mockplus הוא כלי אבות-טיפוס בחינם. זה מאוד פשוט לשימוש בכלי עם ממשק פשוט. אתה יכול להשתמש ב- Mockplus ב- iOS, Android ובאינטרנט שלך. יש לו יותר מ -200 רכיבים ותבניות מוכנים שמהם תוכלו לבחור. הוא מציע כ 3000 סמלים וקטוריים. כל זה מאפשר לך לעבוד אפילו יותר מהר.

אך אל תחשוב שרק מכיוון שיש בו סמלים מובנים גדולים, אינך יכול להתאים אישית סמלים לפי רצונך. אתה יכול ליצור ספריה מותאמת אישית עם סמלים ואינטראקציות לבחירתך. הוא מציע גם את גישת הגרירה והשחרור הקלאסית לעיצוב פשוט. זה תומך בתצוגה מקדימה מיידית ומאפשר לך לקשר את העיצובים שלך ל- HTML.

Flowmapp

Flowmapp הוא כלי מקוון לעיצוב דיאגרמות זרימה ומפות Sitemap חזותיות. יש לו לוח עבודה אינטראקטיבי. אתה יכול לשתף את הלוח שלך עם חברי הצוות והלקוחות שלך כדי לקדם שיתוף פעולה בזמן אמת. בנוסף לכל זה, תוכלו להעביר את הפרויקטים שלכם לאחרים לאחר שתסיימו את החלק שלכם. אתה יכול לתכנן את העיצובים שלך בצורה מקצועית ב- Flowmapp. אז אתה יכול להפוך את התכנון למציאות באמצעות כלים שימושיים של Flowmapp.

זה תומך בתצוגת מסוק. בתצוגה זו אתה יכול לקבל מבט מלמעלה למטה על הפרויקטים שלך כדי לקבל גישה חדשה לעיצובים שלך.

הוא מציע ניסיון חינם למשך 14 יום למשתמשים שלו.

Lucidchart

זה הכלי מספק סביבת עבודה. זה משלב תכונות של שלושה תהליכים שונים, כלומר, דיאגרמות, הדמיית נתונים ושיתוף פעולה. זה מקדם רשת כך שתוכלו לשתף פעולה בפרויקטים שלכם בזמן אמת. זה מאפשר לך לתכנן & סיעור מוחות ואז עיצוב.

Lucidchart פועל רק בדפדפנים התומכים ב- HTML5. תכונה זו מציעה שהיא אינה דורשת עדכונים של צד שלישי.

יש לו גרסה חינמית בה אתה יכול לגשת לכל התכונות הבסיסיות של Lucidchart. ואילו הגרסא בתשלום כוללת את כל התכונות המובילות.

סיכום

דמיין לעצמך שאתה הולך לכתוב מאמר. יש לך בראש את העלילה למאמר שלך, אך אין לך עט ונייר לרשום אותו. בלי לכתוב את המאמר, אינך יכול להגיה ולתקן את הטעויות. האם אתה יכול להציג את זה למורה בלי להגיה?

הדבר נכון גם למצב שיש לך זרימת משתמשים שממופה בראשך, אך אין לך כלים לדמיין ולעצב את הזרימה. בלי לדמיין את זרימת המשתמשים, אינך יכול לעבוד על שיפור חוויית המשתמש (UX).

אז, רשמו את הדרישות שיש לכם לעיצוב זרימת המשתמש שלכם. קחו בחשבון שלכל כלי יש משהו אחר להציע. ואז בחר בכלי זרימת משתמשים לפי הצרכים שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map