8 טיפים לעיצוב עבור אתרי מסחר אלקטרוני

עיצוב אתרים ממלא תפקיד חיוני ביצירת אתר מסחר אלקטרוני מצליח. ניתן להתעלם מהתוצר הטוב ביותר בעולם אם העיצוב אינו שם כדי לגבות את המצגת.


החלק הטוב ביותר בעיצוב אתרים וטיפים הוא שעצות עיצוב רבות מבוססות על נתונים ומחקרי מקרה. אמנם תמיד יש מקום ליצירתיות ולהבעה מעוררת השראה, אך עצות מונחות נתונים מצדיקות תוצאות מוחשיות.

המטרה היא למכור יותר ממה שיש למותג שלך להציע. בין אם זה דרך ערמומי אלמנטים עיצוביים או הצהרות נועזות שישאירו לקוחות סקרנים לדעת יותר.

עיצוב אתרים מעולה מעודד משתמשים לנקוט בפעולה, אך גם עוזר לחזק את האמון שיש למשתמשים במותג שלך. הפעולה היא זו שמניעה מכירות, והעיצוב נמצא שם כדי לעזור לעודד משתמשים לבצע פעולות כמו לקנות או להגיע לשטח.

מאמר זה מיועד לכל מי שמעוניין למרק את העיצוב של אתר ה- eCommerce שלהם. לא משנה אם אתה משתמש בוורדפרס, Wix, BigCommerce, או פלטפורמת מסחר אלקטרוני מותאמת אישית. השיעורים והטיפים המפורטים להלן חלים באופן אוניברסאלי כעקרונות עיצוב מודרניים.

תספר סיפור

לספר סיפור בעזרת עיצוב אתריםדוגמה לסיפור סיפורים מאת טנס

מוצרים מעולים מאחוריהם סיפורים מעולים. כל אחד יכול לסטור יחד אתר מסחר אלקטרוני ולמכור כל מה שהוא רוצה. אבל אף אחד לא יכול ליצור תמונת מותג מצליחה סביב המוצר שלהם.

היכולת שלך לספר סיפור משכנע על המותג שלך הולכת לעזור פיתוח תדמית מותג חזקה. כמו כן, סיפור סיפורים מטפח נאמנות. לקוחות נוטים יותר לזכור את המותג שלך אם הם מרגישים שאתה כנה ואישי. והדרך הטובה ביותר להיות אישית היא לספר סיפור.

 • מה גרם לך ליצור את המוצר שלך?
 • איך המוצר שלך השפיע על חייך?
 • מה החזון העתידי שלך?
 • מיהו לקוח היעד שלך?

לאחר שתתחיל לענות על שאלות אלה, תוכל לקבל מושג ברור הרבה יותר כיצד לבנות את עיצוב eCommerce שלך. גרמו למשתמשים להרגיש שהם חלק ממשהו מיוחד.

האם לא תרצה שלקוחות יחזרו לחנות שלך מכיוון שהם נותרו בהשראתם?

צור פחות בחירה

וולדןלהיות וולדן נועז עם קידום המוצר שלהם.

אין דבר יותר מעיק מאשר חווית ניווט מרושלת בחנות. מטרת המכירה היא לגרום למשתמשים להוסיף פריטים לעגלת הקניות שלהם. אבל אם הניווט שלך מספק מאות אפשרויות, המשתמשים יאבדו במהירות את סבלנותם ויעזבו את האתר לגמרי.

וולמארט הוא דוגמה נהדרת למה לא לעשות אלא אם כן תרצו להגדיל מכירות למכירת זנב ארוך. הניווט שלהם מספק רשימה רוויה מדי של אפשרויות ניווט, וגורמת לך להיות סחרחורת עד שתסיים למצוא את מה שאתה צריך.

ניווט מסחר אלקטרוני פשוט // Mercari

ככל שלקוחות למצוא מוצר ספציפי קל יותר, כך יהיה להם יותר זמן לקרוא על המוצר – ובסופו של דבר לבצע רכישה.

שימושי: נסה לשרטט מבנה ניווט באמצעות סקיצה, פוטושופ או כל כלי wireframing אחר. נתח את התהליך של משתמשים שמגיעים לדף הבית, גולשים בספרייה ולבסוף מגיעים לדף המוצר.

זה ללא ספק אחד מהטיפים החשובים ביותר לעיצוב לאתרי מסחר אלקטרוני.

צבע מעורר רגש

רוחצבעים פשוטים וברורים מאפשרים חווית משתמש נעימה.

לצבעים הייתה השפעה פסיכולוגית על המכירות הרבה לפני המהפכה הדיגיטלית. מתוך הבנת סוגי הרגש השונים שצבעים יכולים לעורר, אתה יכול לעצב את אתר ה- eCommerce שלך ​​כך שיתאים לרגשות מסוימים ויברציות..

להלן תרשים המציג רגשות הקשורים בדרך כלל לצבעים שונים:

פסיכולוגיה צבעונית 001

בהתאם למוצר ולקהל היעד שלך, אתה יכול להשתמש בצבע כדי לעורר רגשות מסוימים. לדוגמה, אם החנות שלך מוכרת מוצרים סביבתיים או תוצרת, הצבע ירוק הולך להשלים את תחושת הטבע.

לפי מחקר, לקוחות לוקח בערך 90 שניות למסד את דעתם על מוצר. וכמות גדולה מאותה תקופת אינטראקציה – בערך 70% – מוגדרת באופן בלעדי על הצבעים.

ענייני עקביות

בית ספר לסיפורי משפחות - סיפורים לפני השינה

משתמשים זוכרים את עיצוב המותג שלך, לא בגלל שם קליט, אלא בגלל תדמית המותג הכוללת שאתה מציג. לגבי עיצוב אתרים זה בעיקר קשור לאופן בו מבנים את הדפים שלך.

האם אתה משתמש באותם גופנים וצבעים בכל הדפים? דפוסים טיפוגרפיים חזקים יכולים להחדיר חוויה בלתי נשכחת במוחם של המשתמשים שלכם.

יתר על כן, אם אתה משתמש במגוון צבעים שונים על פני מספר דפים, אתה מסתכן לצאת כמותג רב-גוני.

כתוצאה מכך, אם ברצונך להכיר ולהיזכר, חובה להתמקד בשימוש בדמיון בדפוסי העיצוב שלך. גם אם למוצר שלך יש הרבה סניפים, עיצוב דפים עם דמיון בחשבון רק עוזר ליצור נוכחות מותגית חזקה יותר. ו זה הכרטיס להגברת המכירות שלך.

נסו בדחיפות

יצירת דחיפות בעיצוב אתרים של מסחר אלקטרוני

הדחיפות מבוססת בעיקר על הצעות ומבצעים בלעדיים. כפי שניתן לראות בתמונה למעלה, Bestbuy משתמש בחלק העליון של עמוד הבית שלהם כדי להדגיש מבצעים שלא ניתן לעמוד בפניהם. אבל, האם ישנן שיטות אחרות לקידום תחושת דחיפות?

אחת הסיבות הגדולות ביותר לכך שלקוחות נוטשים את עגלת הקניות שלהם היא המחירים הגבוהים למשלוח. אז זה יוצר הזדמנות לנצל על ידי הצעת מבצעים מיוחדים בעלויות משלוח.

זו גם טקטיקה שמפעילה מותגים כמו Bestbuy. ואמזון ידועה בשירות Prime שלה. משתמשים ראשוניים מקבלים משלוח חינם כמעט על כל המוצרים באופן בלעדי. אתה יכול גם לעודד משתמשים להוציא סכום מסוים בחנות שלך, ובתמורה לקבל מחיר משלוח בחינם.

צורה אחרת של דחיפות היא הגבלת המלאי הזמין למוצר מסוים.

מסחר אלקטרוני דחוף מלאי מוגבל

הנה סווטשירט יפהפה עם צווארון עגול מבוסס חג. ההצעה מגיעה עם משלוח אמריקאי בחינם אך זמין רק לתקופה מסוימת. זו דוגמה ראשונה לדחיפות המשמשת בעיצוב חנויות מסחר אלקטרוני.

האם אתה יכול לחשוב על דרכים אחרות לקידום הדחיפות? נשמח לשמוע את מחשבותיכם וסיפורי ההצלחה שלכם.

תמונות ברורות ויפות

לא מפשלים

יש המון נתונים לגיבוי הטענה שתמונות באיכות גבוהה, רלוונטיות, ומושכות חזותית, עוזרות להגדיל את שיעורי ההמרות. ואנחנו לא מדברים על תמונות מוצר בלבד.

לתמונות בהן אתה משתמש בעיצוב הכללי שלך עשויה להיות השפעה עצומה על תשומת הלב של המשתמשים.

צילום נהדר מעניק רגש, יוצר תחושת זהות ונזכר בקלות. האדם הממוצע יכול לזכור עד 2,000 תמונות בדיוק כמעט מושלם.

עם זאת, מוצרים לא ימכרו אלא אם כן יש תמונות לגיבוי עיצוב המוצר. זה חיוני כי כבעלי חנות מסחר אלקטרוני תעשה כמיטב יכולתך לשבת את מהות המוצר שלך באמצעות תמונות באיכות גבוהה.

והכי חשוב, אינך צריך לשכור אסדת תמונות יקרה כדי לבצע את העבודה. יש שפע של הדרכות ומדריכי הדרכה על ביצוע תמונות מוצר יוצאת דופן ללא שימוש בטלפון או במצלמה זולה.

אתרים כמו Pexels ו- Unsplash ידועים באספקת צילום מדהים ומקצועי ללא רישיונות.

להיות לקוח

להפוך ללקוח

לעיצוב אתרים יש שני צדדים, מקצועיים וסובייקטיביים. הצד המקצועי קשור בכל הקשור למעקב אחר מגמות UX וממשק משתמש בעת בניית עיצוב.

הצד הסובייקטיבי מחייב אותך לפסוע אחורה ולהסתכל על העיצוב שלך מנקודת מבטו של לקוח. מבקר באתר אם תרצו.

 • איך אתה מרגיש לגבי מתווה העיצוב הכללי?
 • האם אתה מסוגל למצוא את המידע הדרוש לך במהירות?
 • האם הניווט הגיוני?
 • האם תיאור המוצר הוא חזק וברור?
 • כמה מהר תוכל להגיע לדף הקופה?

על ידי תשובה לשאלות אלה, אתה יכול להבחין בכל אי-עקביות שצריך לטפל.

השתמש בבדיקות A / B לעיתים קרובות

בדיקת a-b.001

כשנגיע לחלק הסופי של טיפים לעיצוב שלנו לאתרי מסחר אלקטרוני, נסגור את הרשימה על ידי דיון בבדיקות A / B.

בדיקת A / B היא בהכרח האמצעי להשתמש בשני פריסות אתרים שונות בו זמנית. A הוא גרסה אחת, ו- B היא אחרת.

לאחר מכן, לאחר שחלף זמן, תוכלו להשוות את הערכים עבור כל גרסה בנפרד. הערכים שתוכלו לעקוב בהם כוללים שיעורי המרות, שימושיות ואינטראקציה כוללת עבור חלקים שונים של הפריסה.

אפילו שינוי קטן בעיצוב יכול לגרום לשיפורים דרסטיים במעורבות המשתמשים. באופן דומה, ניסוי וריאציות צבע שונות ועוד יכול לתת לך מושג ברור הרבה יותר היכן להתמקד בעיצובים העתידיים שלך.

אתה יכול למצוא כלים רבים לאופטימיזציה של אתרים & בדיקות A / B בספריית Nexus שלנו.

מסיימים

העיצוב הוא נוף משתנה ללא הרף. הבנת דפוסים, התנהגות משתמשים ומגמות אחרונות יכולה לתת לך את היתרון להגדיל את המכירות שלך.

עצות העיצוב שלנו ממוקדות לכל מי שמחפש לשפר את חווית המשתמש באתר הסחר האלקטרוני שלו.

אז אל תבזבזו רגע ותתחילו לעבוד! נשמח לשמוע כיצד טיפים אלו עזרו לעצב עיצוב טוב יותר בחנות המסחר האלקטרוני שלך. אם אתה זקוק למעצב מומחה כלשהו, ​​אתה תמיד יכול לבדוק זאת עיצובים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map