11 משאבים מדהימים של iOS כדי להפוך אותך למפתח אפליקציות טוב יותר

אתה לא חושב שזה הפך לאתגר למשוך את תשומת ליבם של משתמשי המובייל בין זרם האפליקציות בשוק?


נכון ל רבע רביעי משנת 2019, יש 2.57 מיליון אפליקציות אנדרואיד ו- 1.84 מיליון אפליקציות עבור iOS. בשנת 2018, סך ההכנסות מהורדות, פרסום ורכישות באפליקציה לנייד היה 365.2 מיליארד דולר. בשנת 2023 צפוי מספר זה להגיע ל 935.2 $, מה שמצביע על קפיצה ניכרת בכמעט 2.7X.

אבל בהתחשב בעובדה שחדפה החדירה לאינטרנט לנייד חצי מאוכלוסיית העולם, נתונים סטטיסטיים אלה אינם מפתיעים כלל.

הצרכנים עדיין מורידים אפליקציות סלולריות, למרות ששיעור ההסרה הגלובלי אחרי 30 יום הוא 28%.

11-מדהים-ios-משאבים-זה-יכול-להפוך אותך-טוב-יותר-אפליקציה-מפתחת-סטטיסטיקה

זה מראה שלמרות שאפליקציות סלולריות פופולריות, זה לא מספיק רק להפעיל אחת כבר. במקום זאת, הצלחת האפליקציה תלויה באיזו מידה היא מפותחת, משווקת ומעודכנת. ובמאמר זה נתמקד בפיתוח אפליקציות iOS.

אפליקציות iOS לוקחות את העוגה

אם כבר מדברים על iOS, חנות Apple היא חנות האפליקציות הסלולריות המובילה השנייה בעולם, שתכלול 5 מיליון אפליקציות – כולל גם אייפון וגם אייפד – עד סוף 2020. חוץ מזה, בשנה שעברה, App Store של אפל הייתה במקום הראשון במקום ארה”ב, מתגייסת 3X יותר מכירות מ- Google Play.

11-מדהים-ios-משאבים-זה-יכול-להפוך אותך-טוב-יותר-אפליקציה-מפתחת-חיישן-מגדל

מאז שענקית הטק פתחה את דלתות חנות האפליקציות שלה, מספר המפתחים מרחבי העולם שמנסים לפדות את ההזדמנות הרווחית הזו גדל..

לפי סולם שכר, מפתחי iOS עם חוויה של חמש שנים מרוויחים בממוצע 100 אלף דולר בארה”ב החל משנת 2020. בעוד שבבריטניה הם יכולים להרוויח 36,000 ליש”ט. בהודו, המשכורת הממוצעת של רעננה היא 6,56,000 INR.

המספרים מהווים הוכחה לעובדה שפיתוח אפליקציות יכול להוביל להזדמנויות בתשלום גבוה – בכל מקום בעולם. לכן, אם אתה מפתח שמחפש להתחיל בפיתוח אפליקציה לנייד iOS או לשפר את עצמך, משאבי פיתוח אפליקציות iOS אלה לא יאכזבו.

אפל מפתחת

משאב דיגיטלי

אם אתה רוצה ללמוד את חבלים של פיתוח iOS במהירות, אז מפתח מתאים לך. כפי שהשם מרמז, זהו משאב לימודים דיגיטלי שמציעה אפל עצמה. תכני הלמידה של המפתח סובבים סביב פיתוח iOS, Xcode, Swift, מדריכי תכנות ומצגות.

11-מדהים-ios-משאבים-זה-יכול-להפוך אותך-טוב-יותר-אפליקציה-מפתחת-1

אתה יכול ללחוץ במהירות על קישורים ולמצוא משאבים תחת כל פלטפורמת אפל כמו MacBook, iPhone, iPad, Apple Watch ו- Apple TV. יתר על כן, המשאב פותח דרכים להתחברות עם מפתחים אחרים של אפל ולהחלפת ידע.

פיתוח iOS עם Objekt-C

הדרכה מקוונת

זו למידה בתשלום הדרכה תוכנן על ידי Treehouse, פלטפורמה המציעה חינוך טכנולוגי מקוון. פיתוח iOS עם Objekt-C הוא מערכת מסלול מתחיל לקצה המאפשרת לך להתקדם מקטע למדור אחר, להוסיף משאבי למידה נוספים ככל שאתה מתקדם..

ההדרכה כוללת קורסים קטנים יותר בנושא יסודות Objekt-C, Object-Oriented Objekt-C, פיתוח אפליקציות לאייפון עם Objekt-C ואחרים – כל אחד מהם מספר שעות. המדריך מכיר גם את השפה והממשק המשתמש של מוצרי אפל.

לינדה

הדרכה מקוונת

Lynda.com מ- LinkedIn הוא פלטפורמה פופולרית ללמידה מקוונת. הוא מציע רשימה ממצה של קורסים בנושא פיתוח אפליקציות iOS. אתה יכול לבחור כל אחד מהם – בהתאם למומחיות שלך – וללמוד בקצב שלך מהרצאות וידאו קלות ללימוד.

מלבד פיתוח, ניפוי באגים ופריסת אפליקציות ל- Objekt-C, חקור דפוסי עיצוב, הנחיות קידוד ומושגים חיוניים הקשורים לפיתוח אפליקציות כמו storyboard, בקר מבט על הדגם ומשלחת..

11-מדהים-ios-משאבים-זה-יכול-להפוך אותך-טוב-יותר-אפליקציה-מפתחת-2

חוץ מזה, חלק מקורסי Lynda.com מציעים רשימת בדיקה להגשה בהצלחה של האפליקציה ב- App Store. המחיר לכל קורס בפלטפורמה משתנה, כך שתוכלו לבחור את אלה שאתם אוהבים יותר.

הצפת מחסנית

קהילה מקוונת

לא אתר הדרכה, אך זהו משאב מצוין ללימוד פיתוח אפליקציות iOS אם אתה רק מתחיל. הצפת מחסנית מתפקד יותר כמו Q & קהילה המתמקדת בתכנות באופן כללי והיא מאפשרת גם ליצור קשר עם עמיתים מפתחים.

אתה יכול אפילו לדפדף בפתרונות קוד וקטעי טקסט כדי לפתור בעיות תכנות רגילות. אם יש לך בעיה מסוימת ואינך מצליח למצוא את התשובה עליה באף אחת מהמדריכים, אז Overflow Stack הוא האתר שלך לעבור.

פיתוח אפליקציות ל- iOS

קורס אפל פודקאסט

קורס הווידיאו בחינם תוכנן על ידי בית הספר להנדסה של סטנפורד ומנוהל על ידי פול הגארטי. פנוי ל צפייה ב- Apple Podcasts, הקורס מציע ערך עצום למפתחים המעוניינים להתחיל מהבסיס של יצירת אפליקציות למוצרי אפל.

11-מדהים-ios-משאבים-זה-יכול-להפוך אותך-טוב-יותר-אפליקציה-מפתחת-3

אתה לומד להשתמש בממשקי API וכלים לאייפון, כולל בונה כלי ממשק ומכשירים ו- Xcode, לנהל זיכרון אפליקציות, לעצב ממשק משתמש בטכנולוגיות רב-מגע וליצור עיצוב מונחה עצמים באמצעות דגם בקר-מבט לדגם..

יתר על כן, אתה יכול בקלות לדפדף בסרטונים ובשקופיות הרצאה כדי ללמוד בקצב שלך.

שיעורי לימוד Xcode של Geeky

קורס אפל פודקאסט

לימון חנון הוא שכר מצוין משאב ללמוד ליצור iPhone, iPad, iPod ל- Apple Watch ו- Apple TV. מדריכי Xcode ינחו אתכם בכל שלב וילמדו כמה קל להעתיק / להדביק את הקודים.

הם מכילים את כל מה שצריך לדעת מיצירת פרויקטים, קידוד נחוץ, פיתוח חזותי ועוד ועוד. שיעורי ההדרכה הם מעמיקים וקלים למעקב באמצעות הגרסאות האחרונות של Xcode באותה העת.

11-מדהים-ios-משאבים-זה-יכול-להפוך אותך-טוב-יותר-אפליקציה-מפתחת-4

תוכלו לחקור את מגוון הקורסים המלא שלהם כאן.

הבלוג של ריי וונדרליך

קהילה מקוונת

זה בלוג הוא מאגר של למעלה מ- 3,000 הדרכות מקוונות באיכות גבוהה, שיסייעו למתחילים החדשים ללמוד פיתוח iOS במהירות. תוכלו למצוא קורסים בנושאים המאתגרים ביותר הקשורים ל- iOS, פיתוח אפליקציות וטכנולוגיות מתפתחות אחרות שהוסבר בצורה ברורה.

מסרטונים ופודקאסטים לתוכן כתוב – יש משהו לכולם בבלוג של ריי ונדרליך. יש גם פורום של הלומדים לדון בפיתוח אייפון, לפתור את כל הבעיות שיש להם בפיתוח אפליקציות, ולהתחבר עם סטודנטים ומומחים עמיתים..

iOS 11 & קורס מפתחים סוויפט

קורס אודמי

לא משנה אם אתה מתחיל, מתכנת או מפתח / ת, המחמיר הזה בן 34 שעות קורס אודמי בפיתוח אפליקציות iOS. המונה 250 הרצאות מקוונות, זהו ערכת כלים שלמה לכל מי שרוצה לעצב אפליקציות כמו iOS 11, ARKit, API לצילום עומק ו- Swift 4.

11-מדהים-ios-משאבים-זה-יכול-להפוך אותך-טוב-יותר-אפליקציה-מפתחת-6

הקורס נוגע ביסודות של Xcode9 ו- Swift 4 ואז ממשיך לזרוק אור על תכונות iOS מתקדמות, וגם מלמד אותך לשבט אפליקציות אינטראקטיביות פופולריות כמו אינסטגרם, Tinder, Uber ו- Snapchat.

בסוף כל הרצאה מהווה אתגר עבור הלומדים להשלים. האסטרטגיות החזקות לשימוש ב- iOS 11 הנלמדות בקורס ניתנות לשילוב מהיר בפרויקטים אמיתיים. אין צורך להתקין תוכנה בתשלום. קידוד נלמד ב- XCode9, שהוא בחינם.

יסודות iOS 11

קורס PluralSight

PluralSight נקרא לעתים קרובות Netflix למפתחי תוכנה, ולמעלה מ- 5000 קורסים בפיתוח אפליקציות iOS. אחד הפופולריים יותר נקרא יסודות iOS 11, אשר יביא אותך לפעולה ב- Swift 4 ו- Xcode 9 לבניית אפליקציות iOS 11 עם ממשקי משתמש אדפטיביים.

החל מניהול פרויקטים של iOS ואבני בניין עבור היישומים וכלה בהבנת אפשרויות הניווט, הקורס מודיע על שיטות העבודה המומלצות האחרונות בנושא ארכיטקטורת iOS. אתה יכול לגשת לקורס ב 299 $.

עם זאת, אם אתם לא ששים להשקיע מראש, הירשמו לניסיון בן 10 הימים שלו וצפו ב 200 שעות תוכן בחינם.

המדריך החסר

כריכה רכה

אם שלטת בפלטפורמת iOS והכרת את סוויפט כמו גב כף היד, הספר הזה יעזור לך להכין את האפליקציה שלך לחנות האפליקציות. כן, קידוד נכון הוא מרכיב חיוני לפיתוח אפליקציה. עם זאת, זה לא זה.

11-מדהים-ios-משאבים-זה-יכול-להפוך אותך-טוב-יותר-אפליקציה-מפתחת-5

עליכם להבין את המיתוג והעיצוב, את קהל היעד שלכם ואת היסודות בהשקת אפליקציה לפני שתוכלו להגיש לחנות האפליקציות. אם אתה רציני לפרסם אפליקציה, הספר הזה ימלא אותך בדברים שלא חשבת שאתה צריך לדעת.

דפוסי עיצוב קקאו

כריכה רכה

פורסם כבר בשנת 2009, הספר עדיין בולטת בכך שיש להם מידע רב עבור מפתחי iOS, במיוחד אלה העובדים על macOS. עם זאת, דפוסי עיצוב קקאו אינם ספר לחובבנים.

ראשיתו בפרק על תבנית ה- Model-View-Controller ומרים את הקצב משם. אל תצפו להתמלא בכל טכניקה אחת. אבל אם יש לך קצת ניסיון בתכנות iOS, ספר זה יעזור לך לשפר את כישוריך בדרכים שלא דמיינת.

מסיימים

היכולת לפתח אפליקציה ולפרסם אותה בחנות אפל היא אכן מתגמלת. לכן, לא משנה אם אתה מתחיל או מפתח אפליקציות iOS מנוסה. אם יש לך רעיון ואתה רוצה להפוך אותו למציאות, שדרג את כישוריך באמצעות אחד מהקורסים האלה.

יתר על כן, הידע הטכני שלך תמיד יעניק לך יתרון תחרותי בשוק. לכן אל תיתן להזדמנות זו להמשיך וללמוד. ואם אינך מצליח להחליט מה הקורס, צור קשר עם מפתח אפליקציות מומחה ל- iOS לקבלת הדרכה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map