כיצד להפוך למפתח קדמי (מהדורת 2020)?

איך תרצה לעבוד בחברות מובילות בעולם תוך כדי השפעה באמצעות פיתוח יפהפה של חזיתית?


יש ביקוש רב לאמנים יוצאי דופן של האינטרנט המודרני, ומדריך זה עומד להראות לכם איך להתחיל.

ומכיוון שאנשים שעובדים בתוכנה הם כמה מהאנשים המתוגמלים ביותר, כדאי מאוד שתשקול לאסוף מיומנות חדשה זו. אתה אף פעם לא יודע, זה יכול בסופו של דבר להפוך לקריירה עבורך.

החלק הראשון של מדריך זה מוקדש לענות על שאלות דחופות בנושא פיתוח מקדימה. אם אתה יודע על תחומי אחריות, משכורות והיבטים אחרים של להיות מפתח חזיתי, אתה יכול לדלג על החלק השני. החלק השני במדריך זה מוקדש למשאבים, הדרכות וטיפים.

מהי פיתוח קדמי?

פיתוח מקדימה באינטרנט הוא הנוהג של שימוש ב- HTML, CSS ו- JavaScript ליצירת אפליקציות אינטרנט ייחודיות. אפליקציות כמו אתרי אינטרנט, אתרים לנייד, אך גם אפליקציות לנייד ו- אפליקציות אינטרנט מתקדמות.

אתה יכול גם לחשוב על זה ככה, כל אתר שאתה גולש בו, כולל זה, נבנה בדרך כלשהי על ידי מפתח קדמי. לפחות מצד הלקוח.

כיצד CSS חדש משנה את כל מה שקשור לעיצוב גרפי בסיפון הרמקולים באינטרנטמה שפעם דרש כלים ומסגרות נרחבים ניתן כעת לעשות זאת באמצעות מפרטים מקוריים.

אמנם חזיתית היא אחד הנתיבים הנגישים ביותר בפיתוח אתרים, אך היא יכולה להיות גם אחת המאתגרות ביותר.

הטכנולוגיה ליצירת אתרים משתנה תמיד, מה שאומר שמפתחים צריכים להתאים את כישוריהם לתרגול האחרון באופן קבוע. זה יכול להיות מעייף למתחיל אך משתפר לאחר שנה-שנתיים של תרגול פיתוח סולידי.

האם תוכלו ללמוד פיתוח מקדימה בחינם?

אתה בהחלט יכול!

זה הופך להרבה יותר קל ללמוד פיתוח אתרים, בעיקר בזכות השטף העצום של משאבים, הדרכות ופרויקטים עם קוד פתוח..

פרויקטים כמו freeCodeCamp עוזרים למיליוני אנשים לכתוב קוד לתוכניות הראשונות שלהם. וה הבלוג של freeCodeCamp מלא במאמרים מרגשים לא רק על חזית אלא גם היבטים אחרים של פיתוח אתרים. כדאי לסמן סימניות!

דוגמה לתחביר קודנראה מסובך? זה הופך להיות קל יותר עם תרגול!

אמנם הנחת היסוד של מדריך זה היא לעזור לכם ללמוד בחינם, אך איננו יכולים להתעלם מהיתרונות של קורסים בתשלום.

יש הרבה סטארטאפים בחוץ המספקים את הקהל הנחוש, ואנחנו נדגיש כמה פלטפורמות מסלול מדהימות שאפילו תעניקו לך תעודה בסוף הכל.

מה השכר הממוצע למפתח חזיתי?

מפתח קדמי עם ניסיון קודם יכול לצפות לקחת יותר מבית 100,000 $ לשנה אם גרים בארצות הברית.

זה לא מספר רע!

מפתחי ג’וניורס יכולים לצפות לקחת הביתה מכל מקום 60,000 $ ומעלה.

משכורות ממוצעות חזית ממוצעות בארצות הברית

ונראה כי המשכורות באירופה סבירות למדי; לגרמניה יש בממוצע 50,000 $ לשנה.

ראוי לציין שזה הפופולריות של עבודה מרחוק בשנים האחרונות התפוצץ, מה שאומר שהמפתחים מחפשים להשוות את שכרם בכל הקשור לסטנדרטים בינלאומיים. זו יותר הסיבה לשקול להפוך למפתחי חזית!

כיצד למצוא עבודה כמפתח חזית?

מבחינה טכנית, עבודה צריכה להיות הדבר האחרון שעליו לדבר. ראשית, עליך לצבור מיומנויות ואז לחשוב על הזדמנויות אפשריות. אבל מכיוון שהפוסט הזה בנוי כמדריך, תמיד תוכלו לחזור ולבדוק את החלק הזה לעיון.

משרות מרחוק תכנון מפתחים כתיבת תמיכת לקוחות עודמשרות מרוחקות צומחות בקצב חסר תקדים. אחרי הכל, מי לא אוהב את הרעיון לעבוד מהבית, או אפילו יותר טוב, היישר מהחוף?

להלן רשימה של לוחות התפקידים הפופולריים ביותר למפתחי חזית:

זוהי רשימה מעט מרוכזת של אתרים המספקים המלצות למציאת העבודה הבאה שלך בחזית. אלטרנטיבות אחרות העומדות לרשותך היא לעבוד על פרויקט אישי בתקווה להפוך אותו לרווחי או לבזבז את זמנך בביצוע הופעות פרילנסריות.

מקורות: איפה להתחיל.

המשאבים הבאים עוסקים בתחילת העבודה. אנו נוקטים בגישה לינארית סבירה בהקשר זה. והסיבה הפשוטה שיש הרבה משאבים בחוץ.

כדי להתחיל מהר, ההתמקדות שלנו היא בפלטפורמות וכלים חזיתיים השזורים בזרימת העבודה המודרנית. כתוצאה מכך תוכלו ללמוד תחביר קידוד בסיסי לביניים תוך הבנת הכלים השולטים בזרימת העבודה של היזם המודרני..

מומלץ מאוד להקדיש זמן למשאבים אלה, מכיוון שהם יכינו אתכם לקורסים ולהדרכות שנמצאים בחלק השני של מדריך זה..

Codecademy

Codecademy

אם אתה משקיע אפילו כמה דקות בחיפוש משאבים ללימוד קידוד, ללא ספק Codecademy הוא אחד הלהיטים הראשונים שלך. פלטפורמת למידה-קוד זו ידועה ומשרתת למעלה מ- 100 מיליון אנשים במשך שבע שנים.

באותה תקופה Codecademy הייתה מהפכנית למדי עם ממשק הקידוד הדינמי והאינטראקטיבי שלה. ואף שרבים הלכו באותו מסלול, Codecademy שמרה על רישום עקבי.

בימינו אתה יכול לקבל תעודה עם סיומה, ורבים השתמשו בתעודה האמורה כדי להנחית לעצמם משרה בתוך הפעלה ברמה העליונה; כחניך זוטר, לא פחות.

כל הזמן יש הטיעון לפיו Codecademy אינו מספיק.

מבחינה מפתחת מנוסה – בטוח, אולי הפלטפורמה הזו פשוטה מדי. אבל, אם אתה לומד רק על התפתחות חזיתית, אין דבר מספק יותר מאשר לבצע הוראות צעד אחר צעד עם תוצאות בזמן אמת..

Codecademy מציע שיעורים ב- HTML5, CSS3, SASS, Python, JavaScript, Ruby, SQL ו- Java.

למד פריסת CSS

למד פריסת CSS

כמפתח בחזית, אתה הולך להשקיע זמן סביר בעבודה עם הפריסה. הפריסה היא הקנבס עליו בונים אתר. טקסט בלוג זה ממוקם בתוך שורה, המהווה חלק ממכל גדול יותר.

וזה תקף לכל העיצובים של דפי האינטרנט. בעזרת מערך ה- CSS תוכלו ללמוד הבנה בסיסית של אופן פעולתם של מכולות ושורות, וכן כיצד תוכלו למקם תוכן בדיוק במקום הרצוי לו..

כלים נוספים שתוכלו לחקור הם פלוגבוקס פרוגי ל Flexbox יסודות ו רשת גן ל רשת יסודות, בהתאמה.

הפריסה היא נושא די חשוב להבין אותו, אז הקדישו כמה שעות טובות לצלול עמוק בחוויית הפריסה שלכם. הדרך הטובה ביותר ללמוד היא דרך תרגול.

רצועת אתחול

תבנית בלוג · רצועת אתחול

ברגע שמבינים כיצד פריסות עובדות, הגיע הזמן לעשות ניסויים קונקרטיים. בטח, תוכלו להמשיך ולנסות לפתח ממשק משתמש מותאם אישית כפרויקט הראשון שלכם, אך זה עשוי להפחיד אתכם מיותר מאשר לעודד אתכם להמשיך.

אז, אתה צריך ללמוד על מסגרת או שתיים. מסגרת היא דרך פשוטה להתחיל עם כל פיתוח באינטרנט. ניתנת לך הכלים והתיעוד להתחיל בבניית אתרים אינטראקטיביים ביום הראשון. ואחד הטובים ביותר שאי פעם עשו זאת הוא Bootstrap.

ערכת מסגרת חוט קווי אתחולבנה פרויקטים מגיבים-ניידים ראשונים באינטרנט עם ספריית הרכיבים הפופולרית ביותר בעולם הקידמי. Bootstrap הוא ערכת כלים עם קוד פתוח לפיתוח באמצעות HTML, CSS ו- JS.

Bootstrap משמש בכבדות בכל האינטרנט והוא ללא ספק אחת המסגרות הקדמיות הפופולריות ביותר בעולם.

לעזאזל, אחוז לא מבוטל מהאתרים בהם אתה מבקר מדי יום משתמשים בפונקציונליות של Bootstrap.

אחד הדברים הפנטסטיים ב- Bootstrap הוא כמה מהר אתה יכול להתחיל. דפי התיעוד מלאים בדוגמאות ומקרי שימוש. והכי חשוב, מערכת הפריסה של Bootstraps תוכננה תוך התחשבות בעיצוב. אז האתרים מבוססי Bootstrap שלך ידידותיים לנייד אוטומטית.

ואם אתה אוהב את מה שיש ל- Bootstrap להציע, להלן משאבים נוספים למסגרות פופולריות מקדימה:

  • 10 מסגרות JavaScript הטובות ביותר שכדאי לדעת
  • 10 מסגרות CSS הטובות ביותר למפתחי Front-End

רשימת קצה קדמית

רשימת החזית הקדמית

למרות הטכנולוגיה בה אתה משתמש לבניית אתרי האינטרנט שלך, אתה עדיין צריך לפעול על פי כללים ותקנות מסוימים. כמובן שניתן לבחור להתעלם מדרישות כאלה, אך במחיר חווית המשתמש והתאמה הדיגיטלית.

רשימת סימוני קצה היא כלי מצוין בו תוכל לספק את כתובת האתר שלך, והפלטפורמה מבקרת את האתר שלך על פי שיטות עבודה מומלצות בפיתוח חזיתי. זה כולל בדיקה אם ביצעת אופטימיזציה לתמונות שלך או אם אתה פועל לפי שיטות העבודה המומלצות לקידום אתרים.

עליך לנסות להשתמש באפליקציה זו כל עוד לוקח לך להבין מהן הדרישות המודרניות לאתרים ואפליקציות מקצועיות. חוץ מזה, ממשק המשתמש הלא פולשני והחלק הוא תענוג מוחלט לעבוד איתו.

Vue.js

ג 'וי

Vue.js הוא דוגמה נהדרת שמראה כיצד רעיון / מושג קטן יכול לצמוח לאחד הדברים המוכרים ביותר בעולם. אכן, Vue.js לקח את הקהילה החזיתית בסערה.

מסגרת מתקדמת זו מסייעת למפתחים לבנות ממשקי משתמש מדהימים באמצעות HTML ו- JavaScript.

המסגרת נתמכת כולה על ידי הקהילה – הן בצד הפיננסי והן בפיתוח.

זו הדוגמה המושלמת לאופן שבו קוד פתוח יכול להתכנס ולגרום לדברים גדולים להתרחש. וכמפתח חזית, עליכם ללמוד עוד על קוד פתוח ומדוע חשוב.

להלן מספר קריאות מומלצות מאוד ב- Vue.js:

ואחרון חביב, בדוק את הפרויקטים השונים שנבנו עם Vue.js באתר Vue.js ראווה אתר אינטרנט.

יסודות חזיתיים

קרנות פנים קדמיות

כל מה שהסתכלנו עליו עד כה היה חופשי וקוד פתוח לרוב. כל מה שאתה צריך זה לתפוס את עצמך טקסט נשגב, ואתה יכול להיות בדרך לניסויים מקדימים, ואתה בהחלט צריך להיות! קריאת הדרכות ותיעוד מסגרת היא רק מחצית הקרב.

הלמידה האמיתית מתרחשת בעורך הטקסט ובדפדפן. החיסרון היחיד בגישה זו הוא שהיא לא לגמרי שיטתית. אתה פועל במצב חופשי לכולם והתוצאות עשויות להשתנות ביכולת שלך למשמעת את עצמך.

אלא אם כן תחליט להשקיע, ולהשקיע, אני מתכוון להוציא סכום סמלי כדי לרכוש את אחד הספרים החזיתיים מ ספר חוץ. החבר’ה האלה הם מהטובים בענף, וחברי חזית ותיקים ממליצים שוב ושוב על ספריהם.

בחלק היסודות הקדמי יש ספר בנושא SVG, CSS, HTML, JavaScript ו- Sass, שהוא המקום ההתחלתי המושלם לזרימות עבודה קדמיות מודרניות..

GitHub

github

GitHub הוא המשרד הדיגיטלי שלך לקידוד ופיתוח כל הדברים. זוהי פלטפורמת הקוד הפתוח הגדולה ביותר בעולם, שבה רוב המסגרות והכלים הפופולריים ביותר בעולם.

בעזרת GitHub תוכלו לארח את הפרויקטים שלכם ולקבל את פני אנשים אחרים להגיש את התרומות שלהם. ואתה יכול להגיש תרומות בעצמך לפרויקטים אחרים.

תוכלו גם לחקור את GitHub ואת כל מה שיש לה להציע. לדוגמה, GitHub הוא הבית של הרשימות המפורסמות של Awesome, שהן אוספים עצומים של הדרכות, משאבים, כלים וכל מיני דברים אחרים למסגרות וטכנולוגיות ספציפיות..

למשל., רשימת חזית מדהימה שכולל מידע עדכני על הדברים האחרונים שכדאי לדעת על חזית ולאן מועדות פניו.

הצפת מחסנית

לוגו הצפת ערימה

הצפת מחסנית מוניטין ידוע לשמצה בגלל היותה השאלה הקפדנית ביותר&אתר תכנות בעולם. וזה באמת כך.

המשתמשים ב- Overflow Stack אינם לוקחים שאלות קלות שלא נחקרו ולא נותחו נכון. ובעוד שזה עשוי להרגיש קיזוז, זה עוזר ליצור תחושת מטרה חזקה.

אתה רואה, בכל פעם שמשתמש מגיש תשובה לשאלה, משתמשים אחרים יכולים לבוא ולהצביע על תשובה זו. בסופו של דבר אתה מקבל כמה תשובות ‘מאומתות’ העונות ביסודיות על שאלות המשתמשים. כתוצאה מכך, ההיררכיה של האתר נותרה ברורה ועקבית.

כמפתח ראשוני מתחיל, תרצה להשתמש ב- Overflow Stack כדי להבין נושאים מסוימים, אך גם לשאול שאלות אם עליך. עם זאת, עבור רוב הדברים המתחילים, אתה אמור להיות מסוגל למצוא תשובות תמציתיות תוך שניות.

הדרכות & קורסים: אחיזה במערכת האקולוגית.

החלק הראשון הוקדש כולו למשאבים ופלטפורמות שיעזרו לכם להתחיל בעבודה. עליכם להקדיש זמן סביר לכל משאב שרשמנו, כך שתוכלו לקבל תחושה ממשית למה לצפות מהתפתחות חזיתית..

לאחר שעשיתם את כל זה, תוכלו להפנות את תשומת ליבכם לקראת הדרכות וקורסים. אלה הם משאבים מאורגנים יותר עם דגש חזק על למידה.

הספקטרום הקדמיפיתוח מקדימה הוא אוסף של כלים, מסגרות, ספריות, תוכנות בדיקה, וכל כך הרבה יותר. אל תתנו להיקף העצום של זה להפחיד אתכם!

ראוי לציין שחלק מהקורסים הבאים אינם זמינים על בסיס חופשי לשימוש. עם זאת, אנו מבטיחים לך כי ההמלצות הבאות הן לגמרי מהשורה הראשונה.

יתר על כן, פלטפורמות כמו Frontend Masters יביאו אתכם למהירות עם כל הטכנולוגיות המשמשות בסטארטאפים המצליחים בעולם.

המטרה של פוסט זה היא לא לקדם את ההתפתחות החזיתית כתחביב, אלא לתת לך משאבים מוחשיים כך שתוכל להיות בדרך שלך לבסס קריירה מתוך כל הלמידה שלך..

מסמכי רשת MDN

מסמכי רשת MDN

MDN (רשת המפתחים של מוזילה) הולך להפוך את ההיכרות שלך בדרך זו או אחרת. פלטפורמת תיעוד אינטרנט זו מוקדשת כולה לקידום אופן פעולת האינטרנט. כאן תוכלו ללמוד על כלי מפתחים, טכנולוגיות אינטרנט ופיתוח אתרים עצמו.

כשאתה מחפש פרטים מסוימים ב- CSS או HTML, MDN זה בדרך כלל עולה כתוצאה ראשונה ב- Google ובמנועי חיפוש אחרים. המדריכים, המפרטים והתובנות הכוללות בנויים בצורה הגיונית עבור מפתחים מקדימים.

קורסים קדמיים של edX

פיתוח קדמי לאינטרנט

כפי שנאמר קודם לכן במדריך זה, עקוב אחר תכנית לימודים קפדנית היא דרך הרבה יותר לינארית ללמוד ולהתאים את עצמה. וכדי להתחיל עם הקורסים, עליך לבדוק מה יש ל- edX להציע. לא רק שתוכלו לקבל תעודות עם השלמתכם, אלא תוכלו ללמוד גם בקצב המועדף עליכם.

קורסי edX בנויים באופן יסודי, עם דגש ברור על עזרה לתלמידים להבין את היסודות של כל נושא הקורס. כרגע תוכלו ללמוד טכנולוגיות כמו JavaScript, HTML5, CSS3 ועוד.

אם תרצה לקבל את התעודה הקדמית המלאה, תצטרך לבצע השקעה צנועה של 500 דולר – אך הדבר גם מאפשר לך גישה ישירה למדריכי הקורס ועוד. חברות רבות השתמשו ב- edX בכדי לרשום את עובדיהן לתכנית ספציפית זו.

פרסטנד מאסטרים

פרסטנד מאסטרים

Frontend Masters דומה לחוויית bootcamp. הקורסים שתוכלו למצוא בפלטפורמה זו הם יסודיים ביותר, עם דגש על תכנים ארוכי טווח ולמידה מוכוונת פרויקטים.

כאן תוכלו ללמוד על טכנולוגיות כמו React, Vue, Angular, Node.js, ועוד ועוד. איכות הייצור איכותית במיוחד כך שתוכלו ליהנות מחוויה דומה לזו בקורס Bootcamp בפועל.

כמשתמש רשום, אתה יכול לעקוב אחר ההתקדמות שלך ב- למד עמוד. דף זה עוקב אחר התקדמות הלמידה שלך, ומציג אחוזים לכל טכנולוגיה בנפרד, אך גם אחוזים עבור ערימות שלמות. זו דרך מהנה לשמור על עצמך מוטיבציה.

ואחרון חביב, סיום קורס Frontend Masters בקורות החיים שלך לא יבחין במעסיק שלך.

אגגהד

אגגהד

אגגהד דומה מאוד לפלטפורמה שהוזכרה לעיל אך בולטת בשיעורים איתנים ומרוכזים יותר. לדוגמה, השיעור ‘בניית רשימות דינמיות בפרפר עם ListViews’ אורך רק שתי דקות, אם כי הוא נותן לך מספיק חומר למידה כדי להבין את המושג באמת.

אגגהד מספקת הדרכות וקורסים על מסגרות, ספריות, שפות, כלים ופלטפורמות. רוצים ללמוד על פיתוח סלולרי? לא בעיה, ל- Egghead יש חומרי קורס עבור iOS, Android ופלטפורמות אחרות.

התמחור השנתי הוא 250 דולר צנוע, אך זה מעניק לך גישה לכל קורס ומדריך שנמצא באתר. תוכלו גם לדון בכל שיעור עם חברי קהילה אחרים. שווה את ההשקעה!

CSS-טריקים

CSS-טריקים

כריס קויייר היא אגדה מוחלטת בקהילת CSS. לא רק שהוא המשיך עם CSS-Tricks במשך למעלה מעשור, אלא שהוא גם המייסד של קוד פן – פלטפורמת שיתוף קוד פופולרית למפתחי אתרים.

דבר אחד שאפשר לסמוך עליו לגבי CSS-Tricks הוא שהוא נשאר מעודכן באופן עקבי, וסיפורים מתפרסמים על סמך נושאים וטכנולוגיות מגמות כיום. כתוצאה מכך, אתה יכול להעלות במהירות את מערך המיומנות שלך באמצעות הדרכות שמספקים רבים מחברי האתר.

בקיצור, זהו אתר שימושי לשמור את הסימניות שלך ולבדוק פעם ביום. אתה הולך להפיק ערך עצום מהמדריכים עצמם, אך גם מההמלצות שמגיעות לצידם.

סקוטי

הדרכה לפיתוח אתרים מדף עליון - Scotch io

סקוטש הוא משאב למידה כמו שהוא מקום להתרחשויות האחרונות בפיתוח אתרים. מאז שהיה קיים מאז 2014 – האתר צבר עצום בעקבות אלפי הדרכות בחינם לפיתוח אתרים.

מחברי סקוטש מתמקדים מאוד בטכנולוגיות כמו Vue, React, Laravel, Angular, JavaScript, Node.js וכדומה. ואל תחשוב שמדובר גם בכמה הדרכות לדפוק.

לרוב אתה עומד לבנות אפליקציות אמיתיות ומוחשיות. למשל האם תרצה ללמוד לבנות שיבוט בטוויטר Vue ו- Adonis? לא בעיה, פשוט הירשמו לקורס החינמי ותקבעו זאת.

אתר נפלא ולא יכול להמליץ ​​עליו מספיק על כל חידושים קדמיים חדשים וקיימים!

טיפים: אם אין מאבק, אין התקדמות.

מכיוון שהגעת עד כה, אתה יכול באותה מידה להתמכר לכמה מהטיפים הבאים. אמנם חזיתית היא בחירה משתלמת בקריירה, אך היא כרוכה בעקומת למידה תלולה למדי, ולא מעט כאב ראש בזמן שאתה עוטף את הראש סביב ציר הזמן הנוכחי..

עם זאת, עבור רמת ההזדמנויות אתה יכול למשוך – זה שווה את הקרב בעלייה!

למד בתוך התבונה.

מדוע אתה לומד לתכנת? האם אתה רוצה לקבל עבודה טובה יותר? האם תרצה לבנות אתרים יצירתיים? להבין את הסיבה שלך, מכיוון שהיא תועיל. זה יהיה שימושי בימים ההם, שבועות אפילו, כשאתה דופק את הראש בקיר – שואל אם משהו מכל זה שווה את זה.

מצא את השבט שלך.

תרצה ליצור לפחות כמה קשרים עם אנשים בעלי אופי דומה, ואפילו חונכים במידת האפשר. כשהלכתי לשאול ספר של פסקל ממורה למדעי המחשב בבית הספר הישן שלי, הוא היה ידידותי לסופר ופתוח לרעיון לעזור לי עם כל בעיה שעלולה להיות לי. שקול מסלול דומה, אם על ידי מציאת קהילה מקומית או על ידי מציאת מפתחים אחרים בקהילות מקוונות. הרבה יותר קל ללמוד כשמישהו מכוון אצבע למקום שאתה צריך לחפש.

הימנע מללמוד הכל.

אל תטיל את הנטל הכרחי לדעת הכל על עצמך. כשמדובר בפרונט-קדימה, יותר מ- HTML5 ו- CSS3 מתחילים. JavaScript הוא כמו הדובדבן שבקצפת, אז היזהר בכמות הדובדבן שתקבל כי אתה עלול להתפיח את עצמך! לאחר שתרגיש בנוח עם היסודות, חקור תחומים, נושאים ומסגרות חדשות. עקיצות למידה קטנות וקומפקטיות הן המפתח כאן.

אם תרצה ללמוד עוד, קרא פוסט זה מאת עלי שפיטל שם היא משתפת יותר מ- 25 טיפים למפתחים חדשים.

צא לשם

למה אתה מחכה? צאו לשם והתחילו ללמוד! דאג שתבדוק במדריך זה לפיתוח חזיתי כל כמה חודשים לקבלת עדכונים וטיפים חדשים.

בהצלחה!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map