שרת פרוקסי פרימיום לביצועים ופרטיות טובים יותר

כאשר האינטרנט מלא בהמון טורפים הממתינים לטרף ליפול במלכודתם, הופעתם של שרתי פרוקסי קנתה בערך רמת שפיות.


מלבד ההגנה מפני פושעי רשת, שרתי פרוקסי עוזרים לך לגשת לספרייה של תוכן בלתי מוגבל באופן מקוון מבלי לדאוג. אתה גם נהנה מהפרטיות שלך – רגשות מעורבים?

רוב האנשים מאמינים שפרטיות היא סוגיה של בעלי פרוקסי, והם צודקים לחשוב זאת. אבל, (כן, יש פרט), נושא זה חל רק כאשר אתה משתמש בפרוקסי חינם.

פרוקסי חינם הם בעיקר סיכון גבוה מכיוון שלא משקיעים הרבה עבודה בהבטחתם. אז אל תתפלאו אם אתם בשרת פרוקסי ועדיין תקבלו פרטיות צפויה. סיבה? יתכן שאתה משתמש באותו פרוקסי בחינם עם ההאקר שלך – די אירוני!

אז מה הפיתרון?

התשובה הקצרה היא – נסה פרוקסי פרמיום. לפני שתיסחף, תסתכל על זה.

מהו שרת פרוקסי?

שרת פרוקסי הוא פשוט המתווך בין לקוח לשרתים אחרים. ‘מתווך’ זה בעצם חי לקבל בקשות מלקוחות המחפשים משאבים משרתים אחרים.

לדוגמה, כאשר לקוח מתחבר לשרת ה- proxy, הוא מבקש שירות מסוג כלשהו, ​​כגון קובץ, חיבור או משאבים אחרים הזמינים בשרת אחר. בתורו, שרת ה- Proxy מנתח בקשה זו ומוצא דרך לפשט ולשלוט במורכבותה.

אתה יכול גם לדמיין את שרת ה- Proxy כגשר, לוקח אותך מהמקום שאתה נמצא למקום שאתה רוצה להיות. ברוב הפעמים, כשמדברים על שער זה, הוא מתואר בדיוק ככה – שער או אוטובוס. האמת היא שיש יותר בשרת פרוקסי מאשר רק זה.

בעוד ששרת proxy הוא מתווך, הוא משמש גם כחומת אש ומסנן רשת. אם אתה זקוק לחיבורי רשת משותפים ונתוני מטמון כדי להאיץ בקשות נפוצות, אל תסתכל רחוק מדי.

כמו כן, זה עשוי לבצע שינויים קלים בנתונים שאתה שולח אך עדיין יביא לך את המידע שביקשת. שרת פרוקסי יכול גם לשנות את כתובת ה- IP שלך, כך ששרת האינטרנט יכול להמשיך להתלבט היכן אתה נמצא בעולם!

ו …

הדבר הטוב ביותר בשרת ה- Proxy הוא שהוא מספק רוגע מכל הטירוף של האינטרנט. עם האקרים ותוקפים בטרף, הוראה זו נחוצה מאוד.

למרות שהרבה אנשים מתבלבלים בשאלה אם להשתמש בשרת פרוקסי או ב- VPN, הבלבול הזה יופרק כשאתה ממשיך לקרוא..

מדוע לבחור שרת פרוקסי?

השימוש בשרת פרוקסי מכיל הרבה הטבות, אם כי אנשים עדיין מאמינים ש- VPN טוב יותר. כפי שנאמר קודם, יש יותר פרוקסי מאשר רק לחבר אותך ליעד שלך באינטרנט. הנה כמה סיבות שעליך לבחור בשרת proxy;

הגנת פרטיות

שימוש בשרת פרוקסי יעזור לשמור עליכם מוגנים בזמן הגלישה באינטרנט – אפילו החלקים הסמויים בו. רוב האנשים משתמשים בשרתי פרוקסי כדי לגלוש באינטרנט באופן פרטי. עם היכולת לשנות / להסתיר כתובות IP, זהותך ומידע אישי שלך הם פרטיים. המשמעות היא ששרת היעד נשלל מהידיעה מי הגיש את הבקשה המקורית.

אולי תוהים איך זה עובד?

לשרת פרוקסי בדרך כלל יש כתובת IP משלו. לכן כשאתה משתמש בו כדי להתחבר לאתר, הוא יראה רק את כתובת ה- IP של ה- proxy ולא את כתובת ה- IP שלך.

גישה לתוכן מוגבל

דבר שימושי נוסף בשרת ה- Proxy הוא היכולת שלו לעקוף את עצמך על תוכן מוגבל מבוסס מיקום ולתת לך גישה לאתרים חסומים.

זה די קל לשימוש, פשוט הפעל אותו וזהו. הדבר היחיד הוא שאתה צריך להיות בטוח שאתה משתמש בשרת proxy שנמצא במיקום הנכון. לדוגמה, אם אתה מתגורר בבריטניה ומנסה לגשת לתוכן וידאו שנחסם בארצך, אך נגיש בארה”ב, תצטרך להשתמש בשרת פרוקסי מבוסס ארה”ב..

ביצועים משופרים

תכונה אחת שתמיד תוכלו לסמוך עליה עם כל שרת פרוקסי היא ביצועי רשת טובים יותר ומשופרים. שרתי פרוקסי יכולים לשמור במטמון את תוכן האתר.

כלומר, בכל פעם שאתה נכנס לאתר, שרת ה- Proxy שומר את המידע של אותו אתר. בביקורים הבאים באתר זה, שרת ה- Proxy יבדוק אם הוא העותק האחרון של האתר ואז ישלח לך את העותק השמור.

לדוגמא, כאשר מאות משתמשים נכנסים לאתר בו זמנית מאותו שרת פרוקסי, השרת שולח רק בקשה אחת לאתר עד לשנות את התוכן. תהליך זה מסייע לשרת ה- Proxy לשרת את התוכן במהירות רבה יותר.

מדוע פרוקסי פרמיום?

שרת פרימיום הוא שרת proxy מהיר, אמין ואנונימי לחלוטין. הם יציבים, מאובטחים ואנונימיים. שלא כמו שרתי ה- Proxy החופשיים, העמוסים בסיכונים, פרוקסי פרמיום אמינים ויעילים בהרבה בתפקוד.

השימוש בשרת פרוקסי פרמיום חוסך אותך מהצרות של מעבר ברשימה שלמה של שרת פרוקסי ציבורי. עם פרוקסי פרמיום תהיה לך שליטה על האימות שלו, בנוסף תוכל לנוח בקלות.

דבר נוסף אינו דומה לשרתי ה- Proxy החינמיים; שרתי פרימיום אלה אינם קורסים או נכבים. אינך צריך לדאוג להתנתקות.

סיבה?

השרתים מנוהלים על ידי חברות אמינות והם מוגדרים ותומכים על ידי מומחים. אז אין דאגות כאן!

אני מקווה שעד עכשיו יש לך רעיון לגבי היתרונות של פרוקסי. בואו ונחקור את פתרונות ה- Proxy הבאים של הפרימיום.

פרוקסי חכם

גש אל כל הבריכה של 10 מיילים + IP מגורים מסתובבים ביותר מ- 195 מקומות ברחבי העולם וגרד איתם בחופשיות Smartproxy. הם מציעים גם כל מיני נחמדות כמו מפגשים מסתובבים, IP- מגורים אקראיים, מיקוד גיאוגרפי, הפעלות דביקות, מסובב ה- Proxy האוטומטי ועוד.

הסתר ה- IP שלי

הסתר ה- IP שלי הוא אחד משרתי ה- Proxy המהימנים המהימנים. יש לו הרבה תכונות מעולות והגיעו ליותר מ 75 שרתים ב 22+ מדינות.

אתה יכול להשתמש בחיבורים המוצפנים המובנים כדי לעקוף כל חומת אש, לגשת לאתר כלשהו בכל עת. הסתר ה- IP שלי מהיר ויציב. יציב יותר מה- proxy החינמי ו פי 13 מהיר יותר מ- VPN! דבר נוסף הוא שאתה יכול להשתמש בו בכל אחד מהמכשירים שלך (Windows, Mac, Android ו- Linux). כלומר המכשירים שלך יכולים להשתמש באותו רישיון מכיוון שאין הגבלה בהעברת הנתונים.

פרוקסיות ליים

עם פרוקסי סיד, תוכלו ליהנות מביצועי רשת ופונקציונליות גבוהים. לוח הבקרה האוטומטי לחלוטין מאפשר לך לנווט את דרכך.

פרוקסי פרמיום

חוץ מזה, אתה יכול לשנות את כתובת ה- IP שלך בכל עת שתרצה. בנוסף אתה יכול להוסיף עד 25 IPs לאימות לשימוש בפרוקסי.

פרוקסי סיד מאפשרים אימות מבוסס IP וגם על שם משתמש, ואתם נהנים מ- IP ייעודי. כלומר אף אחד לא חולק איתך את הכתובת שלך!

מוכר פרוקסי

מוכר פרוקסי נותן לך יכולת טכנית אמינה של פרוקסי. כל הנושאים המוצעים נחשבים לאמינים במיוחד בכל הקשור לביצועים ויציבות.

יש לך אפשרות לקנות פרוקסי IPv4 או IPv6.

חמצן

חמצן מעניק לך גישה מיידית לפרוקסי מגורים מתוחזקים ללא הפסקה. אתה יכול ליהנות מאנונימיות של 100% באינטרנט, באמצעות גירוד חלק ויעיל של בני אדם.

Oxylabs קיבלו יותר מ -30 מיליון IPs ברחבי העולם ויכולים להיות בחירה מושלמת למשתמש הביתי כמו גם לעסקים כמו הבאים..

 • תמחור מודיעין
 • ניטור קידום אתרים
 • מסירת דואר אלקטרוני והגנה
 • מחקר שוק
 • אימות מודעה
 • איסוף מידע
 • סורק

ניתן להשיג מכשירי IP כמעט בכל המדינות, כולל סין.

אגוז

גרד את האינטרנט עם אגוז ולעולם לא ייחסם. זה נותן לך מערכת שתבטיח שתמפה מזהה ל- IP שלך. אתה יכול להגדיר את כתובת ה- IP הסטטית שלך באמצעות מזהה ייחודי זה.

כמו כן, השרת מספק IP ייחודי לכל הפעלה של דפדפן שניתן לשלב בכל דפדפן. יחד עם גישה ללוח המחוונים, כל סטטיסטיקות השימוש שלך זמינות בזמן אמת כמעט לאחזור באמצעות ממשק API פשוט.

גיאוגרף

GeoSurf מכשירי IP למגורים מבוססים על רשת P2P. המשמעות היא שתוכל לקצור את האינטרנט על ידי גישה למאגר של למעלה משני מיליון IPs חסומים.

עם ממשק ה- API המובנה לסיבוב IP, תוכלו ליהנות מהיקף גבוה & פעילויות ברמה גבוהה של ארגונים. אתה יכול גם לשלוח בקשות מקבילות ללא הגבלה דרך מיליוני כתובות IP מאומתות של 100%. GeoSurf מעניקה לך גם סטטיסטיקות שימוש מפורטות עבור חשבונך. מאפשר לך לפקח על אופטימיזציה של תהליך איסוף הנתונים שלך.

סיכום

פרוקסי פרימיום הוא מעט יקר מ- VPN אך בהתחשב ביתרונותיו, שווה את זה לחלוטין! אני מקווה שהפתרון שמופיע למעלה יסייע לך לבחור פתרון לדרישותיך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map