אל תהיה קורבן – מצא מצלמה נסתרת בבתי מלון, שירותים, וכו ‘

לעולם לא נוכל לנקוט מספיק אמצעי זהירות כדי להיות בטוחים בכל מצב.


תמיד יש צורך להיות עירניים וקשורים בעולם של ימינו, ועשייה זאת יכולה להגביר את המודעות ואת הבטיחות האישית. למרבה הצער, היו הרבה מקרים שבהם מצלמה נסתרת נמצאת בשירותים, מלונות, והיא מתרחשת לעתים קרובות יותר מתמיד.

והדברים האלה משפיעים במובנים רבים.

פוגע בפרטיות

מלון טוב תמיד יגיע לאורך הקילומטר הנוסף כדי להגן על פרטיותם של האורחים שלהם, לא משנה מה. למעשה, כחוק, חובה לעשות זאת. מצלמה נסתרת בתוך החדר עוברת לחלוטין את המסלול מאותה כלל והופכת לא פחות מפשע חמור.

משפיע על המרחב האישי

אין דבר גרוע יותר מאשר להיכנס לחדר במלון או לשירותים ולהירגל אחריו. זה טבעי להישמר במקומות כמו מלונות וחדרי אמבטיה, ומציאת מצלמה עליה משפיעה על המרחב האישי שלנו בגדול.

צילומי וידיאו ללא הסכמה

מצלמה נסתרת בחדרי מלון או במקומות שבהם היא לא אמורה להיות, מתכוונת ככל הנראה להקליט קטעי וידיאו של ההתנהגות שלך. לא משנה מה זה, לכידת סרטונים מחייו ללא הסכמה שווה לאיום.

בתרחישים אלה אנו יכולים לעזור לעצמנו בפועל על ידי ערנות רבה יותר לסביבתנו. כדי לעזור לך בכך, ריכזתי רשימה זו של מוצרים חכמים שיעזרו לך לזהות אם יש מצלמה נסתרת לידך..

צופה

מושלם עבור AirBNB, מלונות ושירותים, מציג מצלמות נסתרות הוא מכשיר זעיר אחד שיכול לאתר מצלמה נסתרת בקרבתך. לא משנה אם מדובר במעגל סגור או במצלמה רגילה, סקאוט יכול למצוא אותו בקלות בגלל הטכנולוגיה המופעלת על ידי LED.

זה גם פשוט לשימוש. עקוב אחר הצעדים שלהלן בכל פעם שתרצה לאתר מצלמה נסתרת במכשיר זה:

 • עמוד מול הפריט שאתה חושד שהוא מצלמה
 • החזק את הצופים מול העיניים כדי שתוכל להגיע לשיא
 • הפעל את כפתור ה- LED בסקאו
 • מקד את העיניים דרך הצמצם לכיוון הפריט החשוד
 • אם אתה רואה נורה אדומה מאירה לעברך, זו מצלמה

התיבה מכילה את כל ההוראות שאתה צריך, אז אל תדאג בקשר לזה.

אצבע

מגניב כמו השם, אצבע היא אפליקציה מעניינת שיכולה לסרוק לרשתות ומכשירים קרובים. זה זמין גם ב- Android וגם ב- IOS. כדי למצוא מצלמה נסתרת סמוכה, אתה יכול לבחור אחת משתי השיטות הבאות:

 • סרוק את רשת ה- WiFi הזמינה עבור מכשירים מחוברים
 • מצא שמות של מצלמות IP נפוצות במהלך סריקה קצרה

שתי השיטות הללו יעזרו לכם אולי לזהות את המצלמה הנסתרת. האפליקציה הזו לגמרי בחינם וברור שהיא מאוד ניידת. אינך צריך לדאוג לשאת איתך מכשיר נוסף.

אילימי

עם היכולת לאתר במהירות מכשירים שונים סביבך, סט גלאי עילימי זו אפשרות נהדרת נוספת שיש לקחת בחשבון. יש לו טווח איתור נרחב, שמשמעותו גם אם אתה רחוק מהמצלמה הנסתרת, היא עדיין תוכל לזהות אותה.

למרות היותו נייד, הוא מגיע עם מערכת חיוניים כמו סוללה, כבל USB, מתאם מתח, אנטנות וגלאי טווח מלא. אתה יכול להשתמש במכשיר זה בבית מלון, מכונית, שירותים או בכל מקום. זה עובד כל עוד הסוללות שלמות.

אפליקציית גלאי מצלמה נסתרת

כמו שהשם מרמז, גלאי מצלמה נסתר היא אפליקציה שימושית. יש לו סט של תכונות מעניינות כמו:

 • איתור עדשות מצלמה נסתרות
 • אפשרות למצוא מצלמות נסתרות באמצעות WiFi, Bluetooth ורשת מקומית
 • סורק מכשירים קרובים
 • עובד בכל מקום

למרות שהאפליקציה הזו עושה עבודה נהדרת, עם זאת, היא זמינה רק ב- iOS. משמעות הדבר, אם אתה משתמש באנדרואיד, לא תוכל להשתמש באפליקציה זו. במקרה כזה, אתה יכול לבחור באפליקציית Fing שהוזכרו לעיל או להמתין עד שיישום זה יהיה זמין לאנדרואיד.

גלאי מצלמה נסתר נגד אנטי מרגלים

מכשיר זה הוא חסכוני ואפקטיבי בכל הקשור לספק את הנדרש. זה יכול לאתר מכשירי ריגול לא חוקיים עם טווח התנועה הרחב שלה, לא משנה אם מדובר במצלמה, בלוטות ‘, מקליט שמע או מכשירי האזנה.

לא רק זה, אלא גלאי מצלמה נסתר נגד אנטי מרגלים יכול גם לזהות במהירות אם המכונית שלך מצוידת בציפורן ציפורן מגנטית או במצלמה נסתרת. זה מוודא שאתה בטוח בכל מקום שאתה הולך. עם גודל 117 * 56 * 20 מ”מ, הייתי אומר שהמכשיר הזה די קטן, מה שהופך אותו גם נייד מאוד.

גלאי מצלמה נסתר מרגלים

גלאי מצלמה נסתר מרגלים היא אפליקציית iOS המאפשרת לזהות באופן ידני או באמצעות המצב האוטומטי. אתה יכול גם לסרוק מכשירים אלקטרוניים סמוכים כדי לגלות אם זה משהו חשוד בתחפושת.

מלבד זאת, הוא יכול גם לזהות מכשירי ריגול דרך תכונת הסורק Bluetooth ו- EMF. די מגניב לאפליקציה!

אפליקציה זו עולה £ 3.99 להורדה אך שווה את זה במחיר. למעשה, אני מאמין שתרגיש שהמחיר נמוך בהרבה ממה שהוא ראוי להיות.

סיכום

למרות שאיננו יכולים לשלוט במוחות העומדים מאחורי מעשים ידועים לשמצה אלה, אנו יכולים לעזור לעצמנו על ידי היותנו ערניים ושלמים במצבים אלה. להלן מספר פעולות שתוכלו לבצע אם תמצאו מצלמה נסתרת:

 • נתק את חוט המצלמה (אם קיים)
 • אם במקרה זה לא מחובר לשום מקום, הקפד לכסות אותו במשהו כמו שמיכה
 • נסה לרשום את המצב לצורך הוכחה
 • הקפד ליידע את הרשויות ולספק להן את התמונות / סרטונים שצילמת לצורך ההוכחה
 • אם ההנהלה נראית חשודה, עזוב את המקום מייד

ביצוע הפעולות שלעיל לפחות ימשיך להתקדם בעניין.

לאחרונה התרחשו מקרים רבים על אנשים שמצאו מצלמות נסתרות בחדרי המלון שלהם שכוונו ישירות למיטה. אני מקווה שהדבר לעיל עוזר לך להיות ערניים יותר ולהתמודד עם מצבים מסוג זה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map