10 גאדג’טים ואפליקציות מדיטציה מובילים לחיים טובים יותר

העולם המודרני שינה את הדרך בה אנשים תופסים את מושג החיים הרגילים. הוצא זמן והסתכל סביבך.


איך נראית התמונה ‘הרגילה’?

כולם כל כך עסוקים בעולמם הקטן שהם שוכחים להבין מה הם מחפשים מהחיים.

אתה מבלה כל כך הרבה זמן בעבודה קשה כדי לפגוש את ‘העולם האוטופי’ העתידי שלך, עד שאתה נוטה באופן לא מודע להחמיץ את ההווה שלך. כל זמנך נעלם במחזור המתמשך של מגמות מדאיגות. אין לך שום זמן להירגע או להרהר בחיים כי אתה תמיד נמצא במנוסה כמו אותם נמלים קטנות ועסוקות.

כתוצאה מכך, נפגעים מכם כל כך הרבה בעיות בריאות, הרבה לפני הזמן בו הם היו אמורים להופיע. במובן מסוים, זמנים מלחיצים אלה משמשים רק כזרז להחמרת מצבך הנפשי והגופני לרעה. אנשים הם כיום הקורבן ליתר לחץ דם (עיין ברשימת המכשירים החכמים שלנו לפיקוח על יתר לחץ דם), סוכרת, דיכאון ומה לא, הרבה לפני שהם נוגעים במספר גיל העמידה.

אז מה הפיתרון?

כמובן, אינך יכול להרשות לעצמך לשבת אידיאלי ולהישאר רגוע. העולם התקדם בדרך שתוכל לעשות זאת. הדרך היחידה להתמודד עם זה היא לשמור על עצמך בכושר מספיק פיזית ונפשית כדי שתוכל להתמיד במירוץ מבלי להתפשר על מה שיש לך כבר..

ומה יכול להיות פיתרון טוב יותר מאשר להקדיש רק 10-20 דקות מזמנכם למדיטציה?

אין להכחיש את כוחה של המדיטציה לשמור על רוגע וממוקד. זה לא רק יעזור לך להשיג את מבוקשך, אלא גם ישפר את הביטחון העצמי שלך כי אתה יודע בדיוק לאיזה כיוון ללכת.

בואו לגלות כמה מהגאדג’טים והאפליקציות הטובים ביותר שיכולים להיות החבר הכי טוב שלכם כשאתם מתכננים לנהל חיים יציבים, חלקים ורגועים במרדף אחר האושר.

מוזה

מוזה הוא מכשיר מצוין שיעזור לך להרגיע את דעתך העמוסה. סרט הגימור המודרני הזה מתחבר לטלפון הנייד שלך באמצעות Bluetooth ומאפשר לך לעשות מדיטציה במשך שעות. אם יש לך בעיה במדיטציה, מוזה היא המכשיר שעליך לנסות מיד.

מוזה, אפליקציה למדיטציה, מדיטציה

לאחר שהטלפון שלך מחובר לגימור הסרט, אתה יכול להפעיל את אפליקציית המדיטציה Muse, הזמינה להורדה. עכשיו תירגע בעיניים עצומות. זה עובד על ידי מדידת האותות במוח שלך בדיוק כמו שמוניטור דופק עובד. לאחר מכן הוא מגלה את פעילות המוח שלך באמצעות חיישנים המכוילים שלו ופעולותיו להרגעה.

האפליקציה מאפשרת לך גם לעקוב אחר ההתקדמות שלך, כך שאתה יודע בדיוק מהן התוצאות שלך. ניתן להשתמש בגימור הרצוף ברציפות של 5 שעות עם צורך לטעון אותו.

אתה יכול גם להשאיל אותו לחברך או למשפחתך מכיוון שהוא אינו מגביל את השימוש בו למשתמש יחיד.

אפליקציית Muse תואמת גם מכשירי iOS וגם אנדרואיד. כך שתוכלו לנסות זאת כעת ללא קשר לאיזה מכשיר אתם משתמשים.

סט קערת שירה

העתיק סט קערת שירה טכניקה היא אחת הדרכים העתיקות ביותר לריפוי ומדיטציה. אתה יכול להשתמש במערך זה כדי לסייע ליוגה, מדיטציה, להרגעת תינוקות מוטרדים, לריפוי ועוד. קל לנגן את הסט.

אפליקציה למדיטציה, מדיטציה, יוגה

אתה צריך להחזיק את הקערה על ידך השמאלית ולהשתמש במנגנון העץ, הקש על הקערה כדי לחמם אותה. כעת לכו בכיוון השעון והמשיכו למרוח את הקצה החיצוני של הקערה. תשמעו את הצליל המרגיע ביותר שמרגיש כמו הד רחוק של שני גוונים הרמוניים.

סט קערות זה יעלה לכם 39.97 דולר, והוא מגיע עם כרית משי תוססת לסט שלכם. זו יכולה להיות מתנה נהדרת גם למשפחה או לחבר. כל מוצר נבחר ביד ונבדק על ידי החברה כדי להבטיח שאין לו פגמים.

רגוע

בדיוק כמו שהשם מרמז, רגוע הוא אחד מאפליקציות המדיטציה המובילות לשמירה על רעננות ונינוחות. זוהי חבילה שלמה לשמירה על נפש וגופכם ערניים למגמות החיים המשתנות ללא הרף.

בין אם אתה נתקל בבעיות במדיטציה, דפוסי שינה מופרעים, להישאר ממוקד ביעדים שלך או לשמור על קשר גופני, רגוע יכול להציע את הפיתרון הטוב ביותר להילחם בכל הדאגות שלך..

מוזה, אפליקציה למדיטציה, מדיטציה

תחילה תוכלו לנסות זאת בחינם. אם אתה מרוצה מהתוצאות, קדימה קבל את גרסת הפרימיום. תוכלו לגלות ספרייה שלמה של סיפורי שינה המתעדכנים מדי שבוע בתוכניות גוף רגועות, יותר ממאה מדיטציות מודרכות המתייחסות להתמודדות עם חרדה, לחץ, שינה, מערכות יחסים ועוד ועוד.

זה שווה כל אגורה אחת שאתה הולך לבזבז על זה.

 אומבנה

הדבר הראשון שדפק אותי האפליקציה הזאת, הוא ה”אום “בשם. את משמעות הצליל ‘אומ’ במדיטציה אין צורך להזכיר. זה מסמל את מהות המציאות וההתעוררות המודעת של העצמי הפנימי. אומוונה יכולה להיות השותף המושלם שלך לעזור לך ללמוד יותר על העצמי שלך ולעזור לך לצאת לאמת העמוקה יותר של החיים והמציאות..

מוזה, אפליקציה למדיטציה, מדיטציה, אומבנה

זהו אוסף של טונות של מסלולי מדיטציה ברמה עולמית שלא רק יעירו אתכם בצורה הכי הגיונית, אלא גם יעזרו לכם להתמודד עם מיקוד, שלווה, שינה והארה. הטוב ביותר באפליקציה הזו הוא שתוכלו להתחיל להשתמש בה מייד מבלי לשלם כלום. כל מה שאתה צריך זה שיהיה לך סמארטפון ואינטרנט, ואתה טוב ללכת אליו.

מרחב ראש

הבא ברשימה שלנו הוא מרחב ראש יישום. אתה יכול להוריד אפליקציה זו בסמארטפון שלך או להירשם באופן מקוון ולהתחיל לעשות מדיטציה היום. נסה להשתמש באפליקציה במשך שלושה שבועות בלבד בלי להיכשל ולראות איך זה משנה את חייך. המדריכים אליהם תוכלו לגשת דרך אפליקציה זו יכולים לעבוד כמו מאסטר מתח כדי להגביר את דעתכם באופן מיידי.

מוזה, אפליקציה למדיטציה, מדיטציה, מרחב ראש

הנחיות המומחה לשעבר של הנזיר אנדי פודיצ’ומבה לשעבר יכולה לעזור לך אם אתה מרגיש לחוץ למשהו או שאתה מרגיש חסר מנוחה. זה אכן לא כל נאום אקראי שיכול להעלות אותך באופן זמני. אלה טכניקות פשוטות המגובות על ידי מדע המכשירות את דעתך לחיות חיים בריאים ומאושרים יותר.

אם אתה מוריד אותו עכשיו, אתה יכול להיעזר במחיר מוזל מדי כמתנה לשנה החדשה.

בודהי

זה אפליקציית מדיטציה לא מבקש אף אחד מהזמנים הנוספים שלך בימים העמוסים שכבר. כמו יישומי מדיטציה רבים, אינך צריך להפריד בין זמן המדיטציה לזמן העבודה שלך. מכיוון שאתה יכול להשתמש באפליקציה זו בכל עת שתרצה ובכל קצב שאתה נמצא בה.

אפליקציה למדיטציה, מדיטציה, בודהי

אתה גם לא צריך לשלם דמי מנוי בכדי להשתמש באפליקציה זו. זה גובה מכם תשלום חד פעמי שהוא מינימלי מאוד ובמחיר סביר עבורכם. ממציא האפליקציה הזו שילב את חווית המדיטציה האישית שלו עם הטכנולוגיה המתקדמת כדי לעזור לאנשים להשיג משהו עמוק ובעל ערך.

אתה יכול להוריד אפליקציה זו במכשיר iOS או אנדרואיד שלך שכן היא זמינה בשני המכשירים.

מאמן איזון פנימי

אם לאחרונה אתה מרגיש קצת מפוזר מדי, המום וחרד, מאמן איזון פנימי יכולה להיות הבחירה הטובה ביותר שתרגיש טוב יותר. טכנולוגיית האיזון הפנימי עובדת על ידי ניתוח דופק והבנת המצב הרגשי של מוחכם. זה מאמן אותך ליצור מצב פיזיולוגי יעיל ביותר הנקרא קוהרנטיות HRV. זה עוזר לך לנקות את דעתך ולהגדיל את קור רוחך הרגשי.

איזון פנימי

על ידי ניתוח קצב הלב שלך, אתה יכול לקבל את ההבנה הטובה ביותר של מצבך הרגשי. איזון פנימי יכול לעזור לך בדיוק בזה. אז נסה את זה עכשיו והחזיר את שיווי המשקל וחדש את תחושות ההערכה והחמלה שלך.

אדון החלומות

כשמדובר ברפואה אלטרנטיבית, דיפאק צ’ופרה אינו זקוק לציין. הוא יכול להציע לך את הפיתרון המחושב ביותר ולעזור לך לפתור את הבעיות שלך תוך זמן קצר. שלו להסס חלומות הכלי הוא רק פיתרון נוסף לאנשים המסתובבים בכדי למצוא שלום ויציבות בחייהם.

חלום מאסטר

כלי זה מורכב מיותר מ -80 תוכניות מובנות שיעזרו לכם לישון טוב יותר. אלה תוכניות למתח, חרדה והרפיה, תוכניות למדיטציה, תוכניות לחלום, שינה, ליצירת מצבים משתנים ואפילו תוכניות להנעת אנרגיה. רבות מתוכניות אלה מסופרות על ידי דיפק צ’ופרה עצמו.

אתה יכול להשתמש במוצר זה במחיר של 349 $ בלבד.

טיימר תובנה

טיימר תובנה הקלה על דרך המדיטציה ממה שאתה חושב. באמצעות אפליקציה זו תוכלו ליצור סביבה יפה למדיטציה ומציאת שקט נפשי. כך שתוכלו להצטרף לקהילת טיימר התובנה עכשיו ולהיות חלק מאותם אלפי חברים שעושים מדיטציה במשך יותר ממיליון שעות.

טיימר מדיטציה

אתה יכול לבחור מתוך מגוון פעמונים שלווים עמוקים באפליקציה. הטיימר באפליקציה עוזר לך לדעת את משך הזמן ואף מאפשר לך להגדיר את האזעקה שתעורר אותך. הטיימר עובד ברוגע ברקע ועוקב אחר הפגישה שלך.

אפליקציית מיינדפולנס

אפליקציית מיינדפולנס

שפר את הרווחה הנפשית והגופנית שלך עם אפליקציית מיינדפולנס. ברגע שיש לך את האפליקציה הזו בטלפון שלך אתה יכול לגשת אליה מכל מקום שאתה נמצא.

הרגיש את ההבדל לאחר השתתפות בפגישה המודרכת והשקטה הנמשכת 3 עד 30 דקות. יצרני האפליקציה כל כך התלהבו בשיפור הרווחה הנפשית שלך, שהיא אפילו הוסיפה לחצן תזכורת כדי להזכיר לך את המטרה שלך להישאר ממוקדת. נסה את זה עכשיו וספר לנו איך אתה אוהב את זה.

סיכום

המשאבים המפורטים לעיל הם כלים ויישומים מצוינים לשיפור הרווחה הנפשית והפיזית שלך. אנו מקווים שאתה אוהב את הקולקציה שלנו. אם יש אפליקציה או כלי אחר בו השתמשת, ספר לנו באמצעות התגובות שלך למטה. אם זה טוב, מגיע לו סיכוי להיות בתפקיד שלנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map