11 עוקבים אחר חיות מחמד הטובים ביותר לפיקוח על מיקום חיית המחמד שלך

אם אתה קורא את הפוסט הזה, אני מניח שכבר יש לך חיית מחמד בבית שלך. גם לי יש חיית מחמד. אז תאמין לי, אני יודע בדיוק עד כמה אתה חרד לשמירה על חיית המחמד שלך.


לא משנה כמה חיית המחמד שלך מאומנת, תמיד יש סיכוי שהם יאבדו את דרכם חזרה הביתה, כשהם בטיול או בנטייה שלהם לחקור את השכונה. ומה יכול להיות גרוע יותר מאשר לא לדעת איפה חיית המחמד שלך היא אם לא בבית היכן שהם הכי בטוחים.   

אני שמח שהטכנולוגיה התקדמה כל כך, שמעקב אחר המיקום של חיית המחמד שלך כבר לא קשה כמו שהיה לפני כמה שנים.

היום בעזרת צעד מגן קטן בלבד, תוכלו להבטיח שהם בטוחים בהישג ידכם מבלי לתת להם לנדוד רחוק מהישג ידכם..

בפוסט של היום, הרשו לנו כמה עוקבים אחר חיות המחמד הטובים ביותר עבורך, שיכולים לעזור לכם לשמור על חברכם האוהב במקום בו הוא שייך הכי טוב..

משיכה

משיכה הוא גשש GPS המאפשר לך לעקוב אחר תנועות חיית המחמד שלך מכל מקום ובכל מקום אליו אתה מסתובב.

מוצר פנטסטי זה הוא צווארון שעליך להניח סביב צוואר חיית המחמד שלך. לאחר מכן תוכל להתקין את אפליקציית המעקב בטלפון או בדפדפן שלך כדי לדעת היכן הם בדיוק.

Tractive, tracker pet

האפליקציה זמינה להורדה בקלות בחנות Play של גוגל וגם בחנות האפליקציות. המוצר ידידותי למשתמש במיוחד, שאנו חייבים לטכנולוגיה המתקדמת איתה נבנה.

עוקבי ה- GPS הטראקטיביים מאפשרים לך לדעת היכן חיית המחמד שלך הכי מדויקת ואמינה. וזה לא מוגבל רק לחצר האחורית שלך אלא לכל חלק מהעולם.

מכשיר זה זמין גם לחתולים וגם לכלבים. אז בלי קשר למי בבעלותך, Tractive הוא תמיד שם כדי להגן על חיית המחמד שלך על ידי הבטחת המעקב המתמיד שלך בכל עת.

תוכל גם להגדיר יישום בטוח מוגדר באפליקציה שלך. כך שבכל פעם שחיית המחמד שלך מתמהמהת מעבר לה, האפליקציה תודיע לך מייד עם הודעת התראה. זה ממזער את האפשרות שהם יסתובבו ללא מחשבה מכיוון שאתה שם כדי להחזיר אותו לאדמה הבטוחה.  

פוד

ה פוד הוא עוד גשש חיות מחמד פנטסטיות קלות ועמידות במים לחלוטין שאיתן לעולם לא תצטרך לאבד את חיית המחמד שלך. תרמיל מאפשר לך לעקוב אחר כל מהלך שעושה חיית המחמד שלך. פשוט קושר את הרצועה לשימוש חוזר סביב צווארו והתקן את האפליקציה בטלפון הנייד שלך.

זהו זה. עכשיו אתה יכול לפקח על פעילות חיית המחמד שלך ולעקוב אחריהם לאן שהם הולכים. זה לא רק נותן לך את המיקום החי של חיית המחמד שלך, אלא גם מאחסן את כל תנועותיה ביממה האחרונה.

פוד, מעקב אחר חיות מחמד

ניתן ליצור מספר אזורים בטוחים כך שתקבל התראה בכל פעם שהוא משאיר את המרחב הזה. Pod מאפשר לך להקליט את פעילויות חיית המחמד שלך בזמן שהם משחקים בפארק או בשכונה.

ג’ירפוס

זה הוא חזק אחד.

אתה יכול לעקוב אחר עד 4 חיות מחמד שונות באפליקציה אחת יחידה ולפקח על מיקומם בדיוק ברגע זה. מכשיר זה זמין גם לחתולים וגם לכלבים.

מעקב אחר חיות מחמד, ג'ירפוס

ה ג’ירפוס עושה שימוש בשימוש בטכנולוגיית ה- RF הבטוחה של 2.4 ג’יגה הרץ, כך שאינך צריך לדאוג שהוא עלול להפריע לשירותיהם של המכשירים האלחוטיים האחרים שלך. משמעות הדבר היא שאתה יכול להשתמש בו בבטחה עם כמה שיותר מכשירים אחרים שאתה רוצה.

הג’ירפוס עמיד במים ובעל מצב שינה חכם הגורם לסוללה להאריך ימים. ההתקנה קלה מדי. פשוט הוסף את התאים והפעל את המכשיר. הנה אתה. מוכן להשתמש בו.

כיפי

כיפי היא עוד אפשרות שאולי תרצה לבדוק. Tracker GPS פנטסטי זה משמש בדיוק כמו אלה שהוזכרו לעיל. החל ממתן לך את המיקום החי של חיית המחמד שלך ועד להתחקות אחר תנועתה בעבר, קיפי מאפשר לך לעשות כל מה שאתה צריך כדי לגרום לעצמך להרגיש נכון בנוגע לבטיחותו.

מעקב אחר חיות מחמד, כיפי

בעזרת מכשיר זה תוכלו לקבל גם טיפים שונים כיצד להפוך אותו לחיות לחיים בריאים וארוכים יותר. לאחר מכן תוכל לאפשר לחיית המחמד שלך לעשות דברים כדי להבטיח שהם יישארו בכושר לנצח.

ניתן להתקין את אפליקציית כיפי בטלפון הנייד, הטאבלט או אפילו הנייד שלך, לפי מה שאתה חושב יכול להעניק לך גישה נוחה למיקום ולפעילויות של חיית המחמד שלך..  

Weenect

Weenect הוא המכשיר המושלם עבור הכלב שלך אם הוא נוטה להתרוצץ יותר מדי בשכונה. זה לא רק מגדיל את הסיכוי שלהם לאבד, אלא גם מגביר את הסקרנות שלך לגבי רווחתם ובטיחותם אם זה לא בבית בזמן.

אבל עם Weenect לצידך, אתה יכול להיפרד מכל הדאגות שלך מכיוון שאתה יודע שבמקום היכן חיית המחמד שלך נמצאת במהלך טיולי הרפתקאותיה..

מעקב אחר חיות מחמד, Weenect

Weenect הוסיפה גם מכשיר ויברטור אימונים. כך שתוכלו להשתמש בו כדי לאפשר לכלב להגיע לזמן הארוחה שלו, או ללכת רק על מנת לאפשר למכשיר לרטוט בצווארון.

Trackimo Mini

טרקימו זו אפשרות מבריקה נוספת שתוכלו לבדוק בכדי לוודא שלעולם לא תצטרכו להיפרד מחיות המחמד שלכם. זהו מכשיר של $ 139 שפועל בצורה חלקה כדי לעקוב אחר הכלב או החתול שלך כדי להראות לך את המיקום בזמן אמת בכל מקום שהוא.

Tracker pet, trackimino

Tracker GPS Tracker משתמש ברשת הטלפונים הסלולריים של GSM כדי לשלוח לך את כל המידע מגשש ה- GPS לאפליקציה דרך האינטרנט. אז כל עוד יש לך את האינטרנט ואת הגשש הזה ביד, אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי חיית המחמד שלך בטוחה ותחזור לבית הבטוח ביותר.

קבל עכשיו את הגשש הזה ותיהנה מכל זמנך עם חברך האוהב.

מסלול

בדיוק כמו שהשם הזה מציע זה גשש כפות כדי להבטיח שאתה יודע את המיקום המדויק של החתול החמוד שלך. זה התקן נועד באופן מפורש לחתולים ואוהבי חתולים לגרום להם להרגיש בטוחים כל הזמן.

זהו מכשיר משולב wifi ומשואת משקל אלחוטי היושב סביב צוואר החתול שלך ומראה לך את מיקומם בצג שמחובר אליו דרך האינטרנט.

מעקב אחר חיות מחמד, Pawtrack

אינך צריך לרכוש את המסך במיוחד עבור זה. רק מסך טלפון, מסך טאבלט או אפילו מחשב נייד או שולחן עבודה מספיק טוב כדי לשרת את המטרה. אתה יכול להתאים את הרצועה לפי הדרישות שלך כך שתוכל להשתמש בה בחתול בכל גיל.

גטפינסטר

אני בטוח שתאהבו את GetFindster התקן למען ביטחון חיית המחמד שלך. מכשיר זה זמין ללא עלות ונקרא Locator הנמכר ביותר למעקב אחר פעילויות לחיות מחמד על ידי אמזון, יאהו, Techcrunch ואפילו PetGuide.com..

מעקב אחר חיות מחמד,

כדי להשתמש בגשש ובאפליקציה הזו, אתה אפילו לא צריך לשלם דמי מנוי. הדבר הטוב ביותר הוא שאתה לא צריך כיסוי רשת כדי לעקוב אחריהם. החגורה חסינה במים לחלוטין, כך שגם אם חיית המחמד מרטיבה אותה בטעות, אתה עדיין יכול לעקוב אחריהם על הצג שלך.

Getfindster מאפשרת לשתף את מיקום חיית המחמד עם חבר מורשה אחר, רק למקרה שאתה חושב שהוא קרוב יותר למיקום של חבר אחר. 

משרוקית

משרוקית זה עתה הפך את מעקב המיקום לחכם יותר. מכשיר זה אינו רק גשש Bluetooth בלבד. זה יותר מזה. בעוד ששריקה רגילה יכולה לאתר את חיית המחמד שלך עד 50 מטר, מכשיר המשרוקית 3 יכול לעקוב אחריה עד 3000 מיילים משם. זה מרחק ניכר, לא?

מעקב אחר חיות מחמד, משרוקית

אתה יכול גם לבחור את הדרך שאתה רוצה לקבל הודעה על מקום הימצאת חיית המחמד שלך. יש לך כל כך הרבה אפשרויות לזה. אתה יכול לבחור לקבל דוא”ל, הודעת טקסט ועוד בכל פעם שהם מתרחקים מגדר הבטיחות שתוכל ליצור כמעט.  

אלה רק כמה תכונות. יש בזה יותר. אז קבל את הגשש עכשיו וחשף אותו בעצמך והרגיש בטוח לנצח עם חיית המחמד שלך.

לינקקץ ‘

ה לינקקץ ‘ יכול להיות הסמארטפון הראשון שלך לחיות מחמד אי פעם. בדיוק כמו שאנחנו מרגישים בטוחים יותר עם הטלפונים שלנו מסביב מרגישים בטוחים יותר עבור הכלב שלכם כאשר יש לו את המכשיר המדהים הזה. 

במחיר של 20 $ בלבד, Linkakc שווה לקנות, בהתחשב באיזו מידה אתה יכול להרגיש כלפי הכלב שלך.

זהו צווארון קטן ואופנתי קל משקל המגיע בשתי איכויות שונות. אתה יכול לבחור את העור החום או את הניילון השחור, אשר לדעתך נראה טוב יותר עליו.

מעקב אחר חיות מחמד, linkakc

זה גם מאפשר לך להקליט את כל טיולי ההרפתקאות וההליכות והרגעים הקטנים שאתה חולק עם חיית המחמד שלך ואוצר אותם לנצח שתוכל ליהנות מהם.

Mytabcat

זה להגן על החתול שלך. אמון על ידי אלפי בעלי חתולים, המכשיר הזה הוא מגן אמיתי שתאהב להשתמש בו. בדיוק כמו האחרים ברשימה, מקם את הצווארון סביב צוואר החתול שלך ופקח על תנועתו היישר מאיפה שאתה נמצא.

מעקב אחר חיות מחמד, טבקאט

מה יכולה להיות הרגשה טובה יותר מאשר לדעת שהחתול שלך נמצא במקום שאתה לא צריך לדאוג לו. ובמקרה שהוא תתרחק, הגשש נמצא שם כדי לומר לך שהגיע הזמן ללכת אחריו להגנתו.

אליך

אלה היו כמה מגששי חיות המחמד שבהם תוכלו להשתמש כדי לשמור על החבר הכי טוב שלכם במקום בו הם הכי בטוחים. כל המוצרים המפורטים לעיל זקוקים לחיבור לאינטרנט לצורך הביצועים הטובים ביותר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map