12 אפליקציות לבקרת הורים לבטיחות טובה יותר

שמור על בטוח יותר באינטרנט.


טכנולוגיה היא הדבר הכי טוב שיש לנו כיום. יש לנו סמארטפון בכיס, ואנחנו יכולים להתחבר כמעט לכל אחד באופן מיידי. אנו יכולים גם לשחק משחקים במכשיר זה, להתעדכן בנוגע להתרחשות האחרונה במדינה, ללחוץ על התמונות שלנו ולשלוח לחברים ובני משפחתנו.

ילדים אפילו מוקסמים מהטכנולוגיה מכיוון שהדברים האלה חדשים לחלוטין עבורם.

כמבוגר אתה מודע לכך שהטכנולוגיה מגיעה גם עם היבטים שליליים. אבל ילדיכם עדיין לא יודעים זאת. הם עלולים להיחשף לתכנים שאינם הולמים גיל, ליפול טרף להונאות מקוונות ללא ידיעה או אפילו לגשת לתמונות אלימות, העלולות להשאיר השפעה על מוחם התמים..

מה עושים במצב כזה?

אפשרות אחת היא למנוע מהילדים שלך לגשת לסמארטפון או לכל סוג של טכנולוגיה לחלוטין. אבל עם אפשרות זו, אתה לוקח את החופש שלהם. כמו כן, הם היו רואים את חבריהם משתמשים בטלפונים האחרונים, משחקים במשחקים האחרונים ביותר ומבקשים מכם אותו דבר.

לכן, אם אתם רוצים לתת לילדים שלכם גישה מספקת לטכנולוגיה שהם רק משתמשים בחלקים הטובים בה ומשאירים את הרעים, אפליקציות לבקרת הורים הן דבר שיכול להציל אתכם. אפליקציות לבקרת הורים הן אפליקציות פשוטות לסמארטפון שתוכלו להתקין במכשירים שלכם. יישומים אלה יגבילו תוכן ספציפי כך שילדיכם לא ייחשפו אליו.

אם אתם מחפשים לשלוט בכל הרשת הביתית או שאינכם רוצים להשתמש באפליקציות אז לחלופין, תוכלו לנסות פתרון סינון תוכן / DNS.

קוסטודיו

קוסטודיו הוא אפוטרופוס באינטרנט.

קוסטודיו

זה רושם תיעוד של כל מה שילדכם עושה בסמארטפון שלו. זה עובד גם על Kindle למקרה שחיפשתם אפליקציה כזו. יתר על כן, לאפליקציה הזו יש לחצן מצוקה מובנה, בו ילדכם יכול להשתמש במקרה שהוא במצב כלשהו בו הוא זקוק לעזרתכם. מכאן שתוכלו לקרוא לזה אפליקציה עם ייעוד כפול.

FamiSafe

FamiSafe היא אפליקציית בקרת הורות פופולרית למדי מכיוון שאפליקציה זו מאפשרת לכם לדפדף בהיסטוריה של הסמארטפון של ילדכם. אתה יכול לבדוק מה כל אתרי האינטרנט שהם ביקרו וכמה זמן הם בילו בכל אחד מהם. מאפיין שימושי נוסף של אפליקציה זו הוא שתוכלו לקבוע זמנים שבהם ילדכם מוגבל משימוש בטלפון.

Famisafe

אם אינך רוצה שהילדים שלך ישתמשו בטלפון שלו בשעות השינה, פשוט הגדר אותו באפליקציה ואתה טוב ללכת.

נביחה

נביחה יאפשר לך לפקח על 24 רשתות חברתיות ללא כל התערבות מצדך. רוב הזמן ההורים מודאגים מאיזה סוג רשתות חברתיות ילדיהם ניגשים. לאפליקציה אלגוריתמים מובנים הממשיכים לעקוב אחר פעילות הילד.

נביחה

האפליקציה שולחת לך התראות כאשר הן מנסות לגשת למשהו שאסור להם לעשות.

OurPact

OurPact יסנן את התוכן שאליו ילדך ניגש. אם ברצונך לחסום אפליקציה או אתר בטלפון של ילדך, תוכל להגדיר אותה במהירות. כמו כן, לאפליקציה הזו יש תכונה של מעקב אחר מיקום שתעדכן אותך לגבי מקום הימצאם של ילדך.

הסכם שלנו

בנוסף, קיימת אפשרות להגדיר את קצבת זמן המסך.

ESET

ESET היא אפליקציה נהדרת כשרוצים לשלוט במה שילדכם ניגש באינטרנט. כהורה, אינך יכול למנוע מילדך לגשת לאינטרנט. אבל מה שאתה יכול לעשות זה למנוע מהם להגיע לאתרי אינטרנט שאינם הולמים גיל.

eset

ESET היה מגביל אתרים כאלה, ואתה יכול גם לשלוח לילדיך הודעת עדיפות למקרה שתצפה בפעילות מסוכנת.

נורטון משפחה פרמייר

נורטון היא אפליקציה אחת שתוכלו להתקין במספר מכשירים עם מנוי אחד. ברגע שתשיג את נורטון, אתה יכול להיות חסר דאגות אם ילדך משתמש בסמארטפון שלו, בסמארטפון שלך, בטאבלט שאתה שוכח לפעמים בחדר האורחים, או אפילו במחשב האישי שלו. אתה יכול להגדיר בקרת אתר במכשיר אחד, והיא תהיה משותפת לכל המכשירים. כמו כן, באפשרותך להגדיר אזהרות.

נורטון

אם אינך רוצה להגביל לחלוטין אך רוצה שהילד שלך לא יבלה יותר מדי זמן באפליקציה / אתר, אפליקציה זו מועילה.

WebWatcher

WebWatcher צופה בכל דבר, כולל שיחות, שהתקבלו והתקבלו, טקסטים שנשלחו והתקבלו, שימוש במדיה חברתית, פעילויות GPS ורבים אחרים. גם אם ילדכם שלח טקסט ומחק אותו, אפליקציה זו תוכל להודיע ​​לכם על כך.

צופה ברשת

אתה יכול להתחבר לאפליקציה מרחוק ולקבל התראות כאשר מתגלה פעילות מסוכנת.

NextDNS

עם כ- 28 מיקומי שרת ברחבי העולם והמון ביקורות נלהבות, NextDNS יכול להיות שהאפשרות שחיפשת לשלומם של ילדכם. זה נעשה מתוך כוונה חזקה להגן על ילדכם מפני גישה בטעות לתכנים למבוגרים ולמקורות מזיקים אחרים.

על קצה המזלג, הנה מה ש- NextDNS עושה למענך:

 • חוסם אתרים המקדמים פורנו, אלימות או קללות
 • היכולת לחסום את אתרי האינטרנט שבחרת כמו Tinder או Fortnite
 • חוסם מודעות לא הולמות ומקורות מזיקים, זדוניים
 • מונע ממך גישה לאתרי דיוג
 • דיווח מפורט על התנהגות האינטרנט שלך

תוכניות התמחור שלהם מתחילות מ- $ 0.99 לחודש לאחר שמיצית 300,000 שאילתות DNS בחודש. מה שאומר שזה לגמרי בחינם להתחיל.

AdGuard

מהימנים על ידי חברות כמו פורבס, ארה”ב היום והגרדיאן, AdGuard הוא אולי חוסם המודעות המתקדם בעולם שקיים. ואני לא רק אומר שהתכונות שלהם לגמרי מדברות בעד זה. זה לוקח פיקוד על הרגלי הגלישה שלך באינטרנט ומגן עליך מפני המון מקרים מגעילים.

חלק מהתכונות הטובות ביותר כוללות:

 • הגנה מפני התקפות ותוכנות זדוניות מפני תוכנות זדוניות
 • חוסם מודעות כמו קופצים וכרזות לצמיתות
 • מגן על פרטיותך על ידי אבטחת הנתונים שלך
 • מגביל את ילדיך גישה למקורות בלתי הולמים
 • מגביל ביקור באתרים שנראים חשודים
 • תוסף כרום של גוגל לאבטחת הדפדפן

אתה יכול להוריד את התוכנה ל- Android, IOS, Windows ו- Mac.

זמן מסך

זמן מסך יכול להיות חברך הטוב אם אתה חושש שילדך מבלה יותר מדי זמן בסמארטפון שלו. לא רק שהאפליקציה הזו עוקבת אחר הזמן שהילד מקדיש לכל אפליקציה באופן פרטני, אלא שהיא גם מחזיקה בכוח לעצור את כל פעילות הסמארטפון בהבהבה.

זמן מסך

תכונה פנטסטית ביישום זה היא שתוכלו להגדיר משימה לילדכם ואז לתגמל אותו עם זמן מסך נוסף. זו תהיה דרך נהדרת לגרום לו להשלים את שיעורי הבית ללא הסחות דעת ואז לתת לו לשחק סיבוב נוסף במשחק האהוב עליו.

MinorMonitor

MinorMonitor כולל תכונות מובנות להגנה על ילדך מפני גישה לכל תוכן מגונה. אם אין לך זמן רב לשקול באופן ידני לאילו אתרים / אפליקציות ילדך אסור לגשת, אתה יכול להשיג יישום זה ולאפשר לאפליקציה לבצע את העבודה.

מזדקרת

MinorMonitor גם מגן על בריונות ברשת מכל הסוגים.

לוקסטרטגיה

לוקסטרטגיה הדבר הטוב ביותר הוא כאשר אתה זקוק למנגנון שאינו חוסם יישומים מסוימים בטלפון של ילדך לחלוטין, אך יכול לשלוט כמה זמן הם יכולים להשתמש באפליקציות האלה. לדוגמא, לא הייתם רוצים שילדכם יבלה יותר מדי זמן בפייסבוק. באמצעות אפליקציה זו תוכלו לגשת למיקום של ילדכם בזמן אמת.

לוקסטרטגיה

כמו כן, אתה יכול לגשת למיקום של ילד מארבעת הימים האחרונים. זה הופך אותה לאפליקציה מצוינת להורים שלא רוצים לבדוק את הפעילות של ילדיהם מדי יום אך רוצים לעשות זאת כל 3-4 יום.

סיכום

בבחירת האפליקציה הנכונה לבקרת הורים, וודא שאתה מבין היטב את האפליקציה. יישומים מסוימים עובדים טוב יותר בגרסאות אתרים ואילו האחרים עובדים טוב יותר בטלפונים. זכור כיצד תיגש לפקדים. כמו כן, שמור את פרטי הכניסה שלך מוסתרים מילדיך. אתה יכול לחשוב עליהם כילדים, אבל בני נוער הם חכמים בימינו. כמו כן, המשך לעדכן את אפליקציית בקרת ההורים שאתה בוחר באופן קבוע כדי להיות מודע לעדכוני האפליקציה האחרונים.

אם אתה משתמש באנדרואיד, ייתכן שתעדיף להשתמש באנטי-וירוס להגנה נוספת.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map