9 Tracker הבריאות החכם ביותר לחיים טובים יותר

מי לא רוצה לחיות חיים בריאים?


כולם!

אבל איך אתם מבטיחים שכולכם כשירים וקיימים וחיים חיים נקיים מכל מצב רפואי מסוכן? במיוחד כשאת כל כך עסוקה בלהתרוצץ במהירות מנסה לבדוק את כל התיבות ברשימת המטלות שלך ליום, שכמובן, חוזרת שוב ושוב במעגל האינסופי שלה..

למצוא זמן לראות את הרופא מאשר את כושרך בקושי אפשרי עם לוחות זמנים עמוסים כל כך שמחכים לך כל יום.

אז מה האלטרנטיבה? מאמר זה עוסק בזה.

היום יש לנו רשימת מכשירים שיכולים לשמור על פיקוח בריאותך. מעקב אחר בריאות אלו תוכנן בטכנולוגיה המתקדמת ביותר כדי לעקוב אחר מצבך בחיי היום יום שלך. בכל פעם שמתגלה פגם, הוא מודיע לך מייד כך שתוכל לראות מתרגל נכון בעת ​​הצורך.

משמר א.ק.ג.

משמר א.ק.ג. הוא מוניטור לב לבריאות לביש המפקח עליך ללא הרף כדי להבטיח שיש לך בריאות מצוינת. על ידי חבישת מכשיר זה על גופך, אתה לא רק מבטיח שתפקח על קצב הלב, טמפרטורת הגוף ודפוסי השינה שלך אלא גם תקבל סיכוי לנהל את רמת הלחץ שלך, לשלוט על היציבה שלך ולעשות הרבה יותר.

מעקב אחר בריאות, משמר א.ק.ג.

פשוט שימו את המכשיר על כל חלק בגופכם והמשיכו בשגרה היומית. זה ייתן לך תובנה מפורטת על גופך לאחר מעקב אחר פעילויותיך, ניתוח זה בזהירות עבורך. האפליקציה זמינה להורדה ב- iOs שלכם או באנדרואיד ותוכלו להשתמש בתצוגת הטלפון שלכם כדי לבדוק את התוצאות.

ספייר

ספייר הוא גשש בריאות אינטליגנטי שזמין רק ב 49 $. אם אתה חושב שזה מכשיר מסיבי שאתה צריך להעביר, אתה טועה. Spire הוא תגית בריאות קטנה וקטנטנה שמגיעה עם אפליקציה הזמינה להורדה בסמארטפון.

מעקב אחר בריאות

כל שעליך לעשות הוא לצרף את התג לבגדים שאתה לובש הכי הרבה ולהשתמש בבגדים שלך כמו שבדרך כלל היית עושה. הבגדים שלך אפילו מוכנים ללכת לכביסה עם התג שמחובר אליהם. זה יעבוד בדיוק כמו שהוא פעל לפני שנשטף. תגיות אלה גם אינן צריכות להטעין מחדש משום שתוכל להחליף את הסוללות בחינם ברגע שהן מתות.

עכשיו כשאתה לובש את הבגדים כשהתג מחובר אליו, זה עובד על ידי ניטור הדופק שלך, דפוס השינה וכו ‘ונוקט לפעולה לפני שגופך היה מראה סימפטום. לאחר מכן תוכל לקבל תובנה מפורטות לגבי בריאותך במוניטור בו התקנת את האפליקציה.  

קמלים

קמלים הוא חבר אחר לבריאות חכמה שעליך לקחת בחשבון לעתיד בריא ומאושר יותר. זהו השותף המושלם לאפשר לך לנקוט בפעולה הנכונה לשמירה על בריאותך. מעקב אחר המשקל, דפוסי השינה, קצב הלב והרבה יותר מכך, וויטינגס מציעה כל כך הרבה אפשרויות להודיע ​​לך על כל פרט ופרט בגופך..

הציב יעדים כל שבוע וגרם ל- Withings להזכיר לך את זה אלא אם כן אתה משיג את זה. פעם עשית לתגמל את עצמך כדי לשמור על מוטיבציה. אתה יכול גם לחפש השראה על ידי חיבור לחברים או למשפחה באמצעות האפליקציה.

מעקב אחר בריאות

לא רק זה, זה אפילו מאפשר לך לעקוב אחר בריאות ילדך ומציע גם להתאמן במהלך ההיריון. אתה יכול גם לפקח על דפוסי השינה שלך ולוודא שאתה משתמש ב- Withings כדי להתעורר בנקודה אופטימלית, כך שכולך יהיה טרי להתחיל את היום.

זה גם נותן לך מידע חיוני אחר על גופך כמו טמפרטורה, לחץ דם וכו ‘. אלה רק כמה תכונות. יש עוד דברים שהיא מציעה.

Fitbit

נסה את ה- Fitbit גשש בריאות והתרחק מכל המתחים הנוגעים לבריאות שלך. גשש לביש זה הוכרז כ’טראקר של שנת 2018 ‘על ידי’ לבישות ‘. המשמעות היא שזה מכשיר פנטסטי, ואנשים אהבו אותו בגלל התכונות שלו וקלות השימוש בו.

אתה יכול ללבוש אותו כמו שעון רגיל ולקבל את התובנה המקיפה לגבי כושרך ובריאותך. ניתן להשתמש בשעון עד שבעה ימים מבלי לטעון מחדש את הסוללה שלו. באמצעות חיישן הדופק והאלגוריתם המתקדמים שלו, תוכלו לחשוף גם תובנות משמעותיות בלבכם.

מעקב אחר בריאות

זה גם אומר לך את כמות הקלוריות המדויקת שאתה שורף בכל יום. וכמובן, כמו רוב מעקבי הבריאות האחרים, גם זה עוקב אחר דפוסי השינה שלך, דופק בזמן אמת ועוד ועוד.

אם אתה משתמש FitBit נשים, יש לנו חדשות טובות עבורך. אתה יכול להסיר את כל האפליקציות הנשיות שלך מכיוון שהוא מכסה את כל זה. ממעקב אחר מחזור התקופה שלך ועד לאומדן חלון הביוץ והפריון שלך, FitBit החכם עושה הכל כדי לשפר את חייך.   

Moovnow

Moov עכשיו הוא הבא ברשימה. זהו רצועת עור קלה במיוחד ואמינה שניתן ללבוש סביב מפרק כף היד או כף הרגל בכל מקום שנוח לך יותר.

Moov Now רוצה לוודא שלעולם לא תצטרך להלחיץ ​​יותר מדי בכדי לשמור על עצמך בכושר. כך שתוכלו להשתמש בו כדי לקבל אימונים בזמן אמת לגוף בכושר ובריא. מים אלה והפס העומד בפני אבק מגיעים עם חיי סוללה של עד שישה חודשים.

מעקב אחר בריאות

הלהקה כל הזמן עוקבת אחר התרגילים שאתה עושה. אבל הכי חשוב, זה מפקח על התנוחות. מכיוון שלפי הצוות שעומד מאחורי הקמתו, האופן בו אתם מתאמנים חשוב יותר מהתרגילים שלכם. זאת בכדי להבטיח שלא תפגעו בעצמכם בתהליך.

ברגע שמתגלה תנוחה לא נכונה, הוא מודיע לך דרך האפליקציה שעליך להתקין בסמארטפון שלך. זה גם עוזר לך ללמוד את התנוחות הנכונות בזמן שאתה עובד על בית העסק שלך או במהלך רכיבה על אופניים מקורה, שחייה וכו ‘.

טבעת מוטיב

ה טבעת מוטיבציה הוא מוצר מבריק נוסף שעליך לשקול לבדוק. בדיוק כפי שהוזכר בשם, מוצר זה הוא טבעת פשוטה שעליך לענוד על האצבע כדי לדעת מה בדיוק קורה עם הבריאות שלך.

זוהי טבעת מעוצבת מינימליסטית, חכמה ועם זאת ישירה הזמינה ב 7 גדלים שונים. אתה יכול ללבוש אותו בכל שעות היממה, גם כשאתה הולך לשחות. הוא עמיד במים לחלוטין ומגיע גם עם אחריות לשנה.

מעקב אחר בריאות, טבעת מוטיבציה

הטבעת תעקוב אחר כל הפעילויות הגופניות שלך ותשקף את התוצאות באפליקציה שלך. אם אתה אדם שאינו מתעמל, תבחין מייד בשינוי בגופך, ברגע שתכה בחדר הכושר או אפילו תצא לרחובות לריצה מהירה.  

זה אפילו מעקב אחר הזמן שאתה נרדם ואת הזמן שאתה מתעורר. זה נעשה באופן אוטומטי, ואתה לא צריך לנקוט שום פעולה בכדי שהוא יתחיל לעבוד.

סט בריאות כולל

ה סט בריאות כולל מנטרת, רושמת, מנתחת ומספקת תובנות ביומטריות על בריאותך באמצעות אוקסימטר הדופק הקליני. לאחר מכן הנתונים מסונכרנים ומורידים לטלפון החכם שלך שבו אתה משתמש באפליקציה שמגיעה איתו.

מעקב אחר בריאות

הערכה מגיעה ארוז עם כבל USB, Shoepod, קליפ נעליים ושלוש להקות בצבעים שונים. הרצועות הציגו חיי סוללה נהדרים, והם ניתנים לטעינה מהירה כך שניתן יהיה להשתמש בהם שוב מייד.

הערכה קלה לשימוש והיא עוזרת לך להתאים את האימונים שלך כך שתפיק ממנה את התועלת המרבית. זה עוקב אחר דפוסי השינה שלך וכל שאר הפעילויות כדי להבטיח שאתה יודע בדיוק איך הבריאות שלך מתנהגת.

צ’אקרת עלה

ה צ’אקרת עלה הוא תכשיט יפהפה, שעוצב במיוחד עבור נשים שרוצות לטפל בעצמן בצורה האופנתית ביותר. זה יותר מסתם תכשיטים חכמים המשפרים את המראה שלך באופן מיידי.

זה מגיע בשני סגנונות שונים – האחד עם אבן רוז קוורץ שנועד לקדם השקפה חיובית כלפי עצמך ואחרים. השנייה מעוצבת בעזרת אוקסין, המגנה עליכם מכל השליליות ועוזרת לכם לשמור על עצמכם ממוקדים ומאוזנים.

מעקב אחר בריאות

אתה יכול להשתמש בזה כשרשרת או כקליפ ולתת לזה לעבוד בשבילך כגשש בריאות כדי להשתמש באנרגיה הטבעית כדי לגרום לך להרגיש חיובי ומאושר. הסוללות נטענות וניתן להשתמש בהן עד 6 חודשים מבלי להחליף אותן. הוא עמיד במים, והאפליקציה תואמת גם ל- iOs וגם לאנדרואיד.

שעוני כושר של גרמין

עם למעלה מ 20 שעוני כושר בקולקציה, גרמין כבר בענף זה זמן מה והם עדיין לא אכזבו. השעונים שלהם מגיעים בסגנונות טרנדיים שונים, והתכונות של כל אחת מהן משאירות אותנו לא פשוטים.

לדוגמה, המהדורה האחרונה שלהם התקשרה ונוו יש תכונות כמו:

 • מופעל באמצעות GPS
 • למעלה מ 20 אפליקציות ספורט טעונות מראש
 • עקוב אחר רמות האנרגיה שלך
 • עוקב אחר רמות הלחץ שלך ומציע שיפורים כמו נשימה רגועה במידת הצורך
 • עוקב אחר מחזורי הווסת
 • מזכיר לך להישאר לחות
 • מסייע בשיפור דפוס הנשימה שלך
 • מנטר את שנתך לשיפור בעתיד
 • מנטר את הדופק שלך
 • סט אימונים מלא בסגנון אנימציה מהנה
 • נמשך עד 5 ימים לאחר טעינה מלאה

עם כל הפיצ’רים הנהדרים האלה, הייתי משקר אם אני אומר שהם לא יקרים. כן, הם כן, אבל התכונות לגמרי מפצות את זה. בקיצור, אתה מקבל גישה לכל מידע בריאותי וסגנון חיים שנערך בשעון שלך.

סיכום

אלה היו כמה ממכשירי הגשש לבריאות וכושר שבהם תרצה להשתמש בכדי לשמור על עצמך חזק ובריא. היתרון הגדול ביותר בשימוש במכשירים אלה הוא שתכירו את הסיבוך הקל ביותר בגופכם עוד לפני שגופכם מתחיל להציג את הסימפטומים..

אז אתה לא רק שומר על עצמך במעקב בכל עת, אלא גם נפטר מכל הסבל שאחרת יופיע. מכיוון שעם המכשיר הנכון לצידך, אתה תמיד יכול להתמקד בבריאותך ולנקוט באמצעי הזהירות כשצריך..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map