15 קורסים מחשוב ענן מקוונים להעברת הקריירה שלך

אני בטוח שהיית שומע את המונח – מחשוב ענן.


זה לא חדש אבל מגמה מהר מתמיד. ארגון מההפעלה לארגון עובר לענן כמו AWS, Google Cloud, Microsoft Azure וכו ‘.

אם אתה תומך, מנהל, מנהל תשתיות מסורתיות ומחפש לחקור מחשוב ענן לצורך העבודה הבאה שלך, הקורסים המקוונים הבאים יעזרו לך.

מדוע לבחור במחשוב ענן?

זה היה ביקוש מספר אחד בעשרת הדוחות המיומנים המובילים ששיתפה לינקדאין בתחילת השנה.

ישנם אזורים רבים שתוכלו להתמקד בהם באבטחה, תפעול, פיתוח, DevOps, ארכיטקטורת פתרונות, רשתות מתקדמות, ביג דאטה וכו ‘. בואו ונחקור את כמה מהקורסים המקוונים הטובים ביותר..

מתחילים

תחילת העבודה עם מחשוב ענן – רמה 1 הוא קורס לאלו מכם אשר חדשים במושג מחשוב הענן ורוצים להתחיל מאפס. הקורס מכסה לא רק את היסודות ואת ההתפתחות מ- IT מסורתי לשירותי ענן, אלא גם את המאפיינים העיקריים שלו. תוכלו ללמוד על מודלים של שירותי מחשוב ענן (SaaS, PaaS, IaaS), דגמי פריסת ענן (פרטיים, ציבוריים, היברידיים, קהילתיים) והיתרונות של שירותי ענן ציבוריים..

הסמכת AWS

שירותי האינטרנט של אמזון (AWS) הם אישורים מובילים עבור כל מומחה בענן. אחד הקורסים הטובים ביותר בתחום זה הוא אדריכל פתרונות מוסמכים של AWS מאת ראיין קונבורג.

זה עוזר אם יש לך ניסיון ב- AWS, אבל אפילו מתחיל מוחלט יכול להצליח. חומר הקורס מעודכן לקראת בחינת אדריכל הפתרונות המוסמכים של AWS לשנת 2020. תלמד את פרטי פלטפורמת AWS וכיצד להשתמש ב- AWS כדי לתכנן יישומים עמידים ביותר וניתנים להרחבה. תוכלו לחקור את Route53, EC2, S3, CloudFront, שינוי גודל אוטומטי, איזון עומסים, RDS, RedShift, DynamoDB, EMR, VPC, וכו ‘.

כדי להכין את ההסמכה, תוכלו גם לשקול לבצע מבחן תרגול עד קציצות.

הכנה לבחינה תכלת

אם Microsoft Azure הוא הדבר שלך, אל תדלג על זה AZ-300 Azure 300 Architecture Technologies Exam Prep 2020 כמובן.

הקורס ילמד אותך כיצד לעצב פתרונות לפלטפורמת Microsoft Azure. הקורס מכוון לטכנולוגיות בעלות ניסיון מסוים בתכלת. הגרסה המעודכנת כוללת תוכן חדש אודות WAN וירטואלי, מארחים ייעודיים, גישה ל- RBAC לאחסון, שירות דלת הכניסה Azure, כשל בחשבון אחסון וקבוצות אבטחת יישומים..

הסמכת Google Cloud

הסמכה מהנדסת ענן שותפה מוסמכת של גוגל הוא חובה לכל מי שרצינות ברמת גוגל ענן.

הקורס מתחיל עם היסודות, כגון הגדרת סביבת Google Cloud (חיוב חשבונות, פרויקטים, כלים, גישה ואבטחה). לאחר מכן תלמד כיצד לתכנן, להגדיר, ליישם, לפרוס, לפקח ולנהל פתרונות ב- Google Cloud. היה מוכן, תשתמש גם במסוף וגם בשורת הפקודה, בהתאם לדרישות בחינת ההסמכה של Google Associate Engineer Engineer.

האקדמיה לינוקס

קורסי ענן לינוקס באקדמיה היא תחנה נוספת במסע שלך להפוך לגורו ענן.

האקדמיה לינוקס מציעה מבחר עצום של קורסים – הן קורסי מבוא כלליים והן קורסים ספציפיים הקשורים לטכנולוגיית ענן מסוימת. חלק מהקורסים שכדאי לקחת בחשבון הם:

 • Essentials של אמזון Connect
 • מתכוננים לבחינה AZ-400 Azure DevOps
 • AWS שמפעילה סביבות היברידיות אופטימליות
 • הכנה לבחינת מהנדס רשת ענן מקצועית של גוגל
 • מפתח מקושר מוסמך עבור אפאצ’ה קפקא (CCDAK)

Linux Academy מציע תקופת ניסיון חינם למשך 7 ימים, כך שתוכלו לקבל מושג אם הקורסים שלהם מתאימים לכם בלי לשלם אגורה.

הנדסת ענן

הסמכה מהנדסת ענן מקורסרה היא אלטרנטיבה אם אתה מתכנן קריירה באזור הענן של גוגל. הקורס מלמד כיצד להגדיר, להגדיר ולפרוס פיתרון ב- Google Cloud. זהו קורס ביניים – הוא דורש ניסיון מסוים במכונות וירטואליות, רשת IP ושרתי אינטרנט. ניסיון קודם עם GCP הוא גם חיוני.

הקורס באנגלית, אך הוא כולל כתוביות באנגלית, צרפתית, פורטוגזית (ברזילאית), גרמנית, אינדונזית, ספרדית ויפנית..

תשתיות ענן

אם אתם מחפשים מסלול מחשוב ענן כללי (עם גוון קל לעבר AWS ו- IaaS), אז תשתיות מחשוב ענן, בשותפות עם אוניברסיטת מרילנד, יכולה להיות האפשרות הטובה ביותר שלך.

הקורס הוא חלק מתכנית ה- Cloud Computing MicroMaster של UMGC. תלמד כיצד לתכנן, להגדיר ולנהל ענן, בעיקר סוג ענן של תשתית כשירות (IaaS) עם רכיביו (שירותי מחשוב, אחסון, רשת ושירותים נלווים). השיעור ידון גם בארכיטקטורות הפריסה בענן IaaS הפופולריים ביותר.

מבוא לענן

אם אתה מעדיף לעבור קורס מבוא לטכנולוגיית ענן עם מומחים מטעם קרן לינוקס, אז זה מבוא לטכנולוגיות תשתיות ענן הקורס הוא בשבילך. תוכלו ללמוד על היסודות של טכנולוגיות ענן, ענן ומכולות כמו Docker, Cloud Foundry, Kubernetes, OpenStack, DevOps ושיטות אינטגרציה מתמשכות..

אם אינך זקוק לתעודה, הקורס הוא בחינם.

יציקה בענן ושפת ענן

אם אתם מעוניינים בענן יציקה, הנה קורס מיוחד עבורכם. מבוא לארכיטקטורת ענן וארכיטקטורת תוכנה בענן מלמד אותך כיצד להשתמש בממשק שורת הפקודה, כיצד לפרוס יישומים, תפקוד השירותים בהקשר של המערכת, כמו גם נוהלי איתור באגים בסיסיים..

תוכלו ללמוד על זמן הריצה, האבטחה והרשת של Cloud Foundry, כיצד לבנות זמן ריצה ותמיכה במסגרת באמצעות buildpacks, לחקור את השירותים ואת Marketplace..

ענן לאנשי עסקים

מחשוב ענן אינו מיועד לחנונים בלבד.

כמו כן, לא כל מי שמתעניין בענן צריך לדעת את כל הפרטים הטכניים שמאחורי AWS, Azure או Google Cloud. אם אתה (או מישהו שאתה מכיר) הוא אדם עסקי, ובכל זאת רוצה ללמוד יותר על מחשוב ענן, מחשוב ענן לאנשי עסקים: Azure, AWS, GCP [וידאו] זה בדיוק מה שאתה צריך.

תוכלו לחקור את היתרונות של מחשוב ענן, כמו גם את מלכודותיו וכיצד להימנע מהם. תוכלו גם ללמוד חלק מהעגגון הטכני בענן – זה יעזור לכם לתקשר בצורה טובה יותר עם צוות הענן הטכנולוגי שלכם.

התמונה הגדולה

כמו שאתה יכול לנחש מהשם, מחשוב ענן: התמונה הגדולה הוא שוב מבוא למחשוב ענן. הקורס עוסק בעיקר בתוכנה כשירות (SaaS). הוא מציע סקירה של יישומי ענן ו- SaaS, דוגמאות SaaS, משתמשים, ספקי תוכנה וההשפעה של SaaS. הקורס דן בקצרה בשירותי האינטרנט של אמזון, Microsoft Azure ו- Google Cloud. תוכלו גם ללמוד על פלטפורמות ענן פרטיות.

אדריכל הענן של גוגל

גוגל: אדריכל ענן מקצועי הוא קורס נהדר אם אתה רוצה לקבל הסמכה. הקורס מכסה את כל הדברים הבסיסיים והמתקדמים סביב ענן גוגל, כגון מחשוב, אחסון, מנוע אפליקציות של גוגל, מנוע גוגל קיברנט, פונקציות גוגל ענן.

תוכלו גם להתמודד עם איזון עומסים, רישום, ניטור וניפוי באגים ברשת, ו- VPC. קבוצות מופע מנוהלות, פריסה, חיוב, אבטחה ודפוסי ארכיטקטורה כלולים גם בתכנית הלימודים.

מחשוב ענן ל- IoT

מינוף מחשוב ענן ל- IoT מיועד לכל מי שרוצה ללמוד יותר כיצד להשתמש ב- Internet of Things (IoT) בשילוב עם מחשוב ענן. הקורס עוסק הן ביסודות IoT והן במכשירים שלו, כמו גם כיצד להכניס אותם לענן. מוקד הקורס הוא בכלים הקשורים ל- IoT מ- AWS ו- Azure.

קורסי הסמכה

המשאב האחרון ברשימה זו הוא אוסף של קורסי הסמכת מחשוב ענן מאדורקה!

הם מציעים קורסים סטנדרטיים, כמו הכשרה להסמכת אדריכל AWS, הדרכת הסמכת ענן של גוגל, Microsoft Azure 103, 203, 303 קורסים מומחים, מפתחים ומנהלים, הדרכה להסמכת פיתוח AWS, וכן קורסים שלא הוצעו כל כך רחבים ב- Salesforce ו- IoT ב- צבע תכלת.

קורסים שונים דורשים רמות מיומנות שונות, לכן לפני שנרשמים לקורס בדקו אם אתם עומדים בדרישות.

מושגים ללא שרת

קח את כישורי הענן שלך לשלב הבא על ידי למידה ללא שרת. זו טכנולוגיה חמה, מכיוון שהשם מציין שאינך צריך לטרוח בקיבולת השרת במקום להתמקד בקוד היישום.

זה חינם הקורס המוענק על ידי לינוקס אקדמיה המכסה את הדברים הבאים.

 • מה חסר שרת ומחליף משחקים?
 • ארכיטקטורה מסורתית לעומת שרת
 • פתרונות ללא שרת של גוגל, AWS, Azure, Bluemix
 • יתרונות ודוגמאות ייצור

סיכום

אני מקווה שהקורסים המקוונים שלעיל יסייעו לכם ללמוד משהו חדש בתחום מחשוב ענן כדי להעלות את הקריירה שלכם לרמה אחת למעלה. אחרי הכל, מחשוב ענן הוא אחד התחומים החמים ביותר בתחום ה- IT, והוא כאן כדי להישאר בשנים הבאות.

תגיות:

 • AWS

 • GCP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map