14 פלטפורמת הוויקי המתארחת הטובה ביותר לעסק שלך

בעולם של ימינו כולם מצפים גישה מהירה למידע.


וכדי להמשיך לגשת אליו, לא רבים מהם מוכנים לחייג למספר ולעבור לשיחת טלפון. הם מצפים למצוא את התשובה מייד, וזו הסיבה שאתה צריך בסיס ידע.

בסיס ידע שנוצר בעזרת wiki יכול להגביר את שביעות רצון הלקוחות וגם לעזור לצוות שלך לארגן טוב יותר תוכן חיוני.

לאלו מכם שאינם יודעים מהי “wiki”, זוהי תוכנית שרת / אתר המסייעת למשתמשים לשתף פעולה ולבנות תכנים בצורה יעילה. ממש כמו בניית ויקיפדיה, גם אתה יכול לבנות אחד דומה למטרות העסקיות שלך.

אתה יכול ללכת על פלטפורמת wiki מתארחת (SaaS) או על אחת שמתארחת בעצמה, אבל אני מעדיפה את הקודמת. הנה למה.

אין לחץ על הקמת הדברים

אם אי פעם הגדרת משהו מאפס הקרקע, אתה יודע מה העבודה הקשה שנדרשת. עם פיתרון ויקי שמתארח בעצמך, תצטרך להבין את הדרך שלך להגדיר את הכל כראוי. ואילו לעומת זאת, פיתרון מתארח יבנה מראש עם כל מה שאתה צריך, כך שאין שום דבר שאתה צריך להגדיר.

חוסך זמן ואנרגיה

עובדה ברורה שלעשות משהו מאפס לוקח הרבה יותר זמן מאשר להחזיק אותו ממש מול הצלחת. בעזרת פיתרון מתארח תוכלו לצאת מחלק ההתקנה והתחזוקה הגוזל זמן ולקפוץ ישירות למה שחשוב – באמצעות הפלטפורמה.

הצד הבהיר יותר לכך הוא שאתה יכול להשתמש בזמן הפנוי הזה כדי לעשות משהו פרודוקטיבי לעסק שלך.

עדכונים חדשים ותיקוני באגים

עם פיתרון Wiki שמתארח בעצמך, תצטרך לדאוג לעדכון ולתיקון באגים משלך, אם בכלל. מצד שני, פיתרון מתארח דואג לכל זה. העבודה היחידה שאתה עושה היא להשתמש בפלטפורמה ואולי לשנות קצת דברים פה ושם כדי להתאים טוב יותר לסגנון העסקי שלך. זהו זה.

DokuWiki מאת Kamatera

קמאטרה די נדיבה כאן בהצעה DokuWiki למשך 30 יום חינם בחינם. זוהי פלטפורמת wiki שנכתבה ב- PHP, ומאפשרת לך לפרוס אותה ללא בסיס נתונים. תוכנת קוד פתוח זו עובדת על קבצי טקסט רגיל, ואני אומר שהתחביר שלה די זהה לזה מדיה ויקי משתמש, וזה מצוין.

השתמשתי @dokuwiki קרוב לעשור במשך רוב האישי שלי & צרכי תיעוד מקצועיים. תרמתי לזה כסף בעבר.

אתמול הגשתי את יחסי הציבור הראשון שלי לפרויקט. אני מקווה קודם כל. מרגיש מדהים להחזיר!# האקטוברפסט #php

– SyntaxSeed (Sherri W) (@SyntaxSeed) 3 באוקטובר 2019

לאחר סיום תקופת הניסיון בחינם, אתה יכול לבחור תוכנית בתשלום בהתאם לדרישות שלך.

Zoho Wiki

אם יש לך צרכים מאוד ספציפיים וספציפיים לצוות שלך, אז Zoho Wiki זה נהדר לזה. זה הופך את ניהול הידע לצוותים ממש לרוח. זה מאפשר לך לבנות מרחבי עבודה ודפים, להקצות למשתמשים משימות ספציפיות ואפילו לצבוט את הפורטל לצרכים שלך.

בסך הכל, אתה יכול ליצור בסיס ידע, לשמור על התוכן שלך מאובטח היטב, להתאים את המותג שלך ולהשתמש בעורך החזק שלהם כדי ליצור תוכן ובווידג’טים שונים בקלות..

SiteGround

SiteGround כל הזמן היה מקור אירוח אמין למשווקים ובעלי עסקים ברחבי העולם, ועם אירוח הוויקי שלהם, אתה בקושי יכול להשתבש. כפי שמציין באתר האינטרנט שלהם, הוא מיוצר בקפידה לביצועים מעולים.

לא משנה לאיזו פלטפורמת Wiki אתה הולך, אתה יכול להיות סמוך ובטוח ש- SiteGround יכול להתמודד עם העומס בקלות.

A2Hosting

עוד ספק אירוח ידוע מאוד, A2Hosting פיתרון Wiki, יכול לעזור לך ליצור פלטפורמת הוויקי שבחרת, כגון MediaWiki, DokuWiki או TikiWiki. ספק אירוח זה ידוע בשרתים המהירים המהירים שלו מכיוון שהם יודעים שאפילו עיכוב שני בזמן הטעינה יכול להשפיע על קצב הכניסה שלך.

כמו כן, הם נוחים למדי בהשוואה לספקי האירוח האחרים שם. בהחלט שווה לבדוק.

XWiki

עם XWiki’s אירוח בענן, אינך צריך לדאוג לאירוח, שדרוגים, תחזוקה וגיבויים. כל זה מטפל בהם. אתה יכול להתחיל עם התוכנית הקטנה ביותר שלהם ולשדרג ככל שאתה הולך כאשר הדרישה עולה.

זהו קוד פתוח ויש לו תכונות כמו:

 • ניטור 24/7
 • גיבויים בזמן
 • אין נעילת ענן
 • אפשרות ליצור אפליקציות בהתאמה אישית לדרישותיכם
 • יכול להתמודד עם מיליוני דפים
 • תמיכה במומחים

לעיתים רחוקות יש לנו בעיות עםנו @xwikiorg אתר וכשאנחנו עושים זאת, בדרך כלל מדובר בשגיאת משתמש (שיעול … שיעול … @massonpj). אבל כשיש לנו שאלה או שאנחנו זקוקים לעזרה, הצוות ב @XWiki תמיד מהירים עם תשובה, יסודיים בפתרונם וסבלנים כלפי הצוות שלנו. תודה!

– OpenSourceInitiative (@OpenSourceOrg) 11 בפברואר 2020

XWiki משמש בכמה מהשמות הגדולים כמו אמזון.

נוקלינו

אם אתה שם דגש רב על פריון, אז נוקלינו יכול להיות שזה בדיוק אתה מחפש. הוויקי של החברה שלהם הופך את זה לקל מאוד וכדאי לגשת למסמכים ומידע בפלטפורמה אחת.

ממש כמו כל פלטפורמת wiki אחרת, Nuclino עוזר לחבר ידע בין כל חברי הצוות באמצעות קישורים פנימיים. זה טוב יותר מלהשאר תיקיות, קבצים או מסמכים נפרדים.

בנוסף, בעזרת אשכולות, המכונים גם תגיות היררכיות, תוכלו להציג את אותו דף בשאילתות חיפוש שונות כך שיהיה קל יותר למצוא אותם. פתרון כללי זה מהיר והופך את שיתוף הפעולה לרוח מוחלטת.

אמון

אטלסיאן אמון יכול להיות חיוני כדי ליצור עבודת צוות ולשתף פעולה בצורה יעילה. על ידי השימוש בו תוכלו ליצור בסיס ידע סופר פשוט עבור הצוות שלכם למצוא תשובות תחת קורת גג אחת אחת. מלבד זאת, באפשרותך ליצור הערות פגישה, תכניות פרוייקטים ולהקים את סביבת העבודה המלאה שלך.

בתמורה, הצוות שלך יכול להודיע ​​ולקבל משוב מכל אחד. זה עוזר לאמת רעיונות ומושגים ראויים. דבר אחד שאני הכי אוהב בשירות זה הוא שיש בו תבניות כמעט לכל מטרה. אינך צריך לכתוב ולשתף משהו מאפס. פשוט השתמש בתבניות, מלא את הפרטים שלך, וכדאי לך ללכת.

קונפוזיות משמשת למעלה מ- 40,000 לקוחות הכוללים את אוהבי אאודי, Hubspot, ותערובת.

רעיון לוויקוסים

תואם למק, חלונות, מוביילים ואינטרנט, רעיון לוויקוסים היא אפשרות נהדרת נוספת עבור צוותים ואנשים פרטיים. יהיה זה מסמכים, הערות, יעדים או נהלי חברה, אתה יכול לאחסן הכל לגישה נוחה.

בעזרת עורך הגרירה והשחרור שלהם אתה יכול להוסיף מייד קבצים, מולטימדיה והרבה יותר. שירות זה מתאים לכל אחד ולכל אחד מכיוון שאינך זקוק אפילו למידע טכני אחד. וכך גם במקרה של חלק שיתוף הפעולה ביניהם. אתה יכול להוסיף הערות, להזכיר חברים, לשתף קבצים ואפילו להפגיש את כולם כדי לדון בפרטים חשובים.

היכולת להטמיע מעל 50 אפליקציות שונות הופכת אותו לדובדבן מלמעלה.

פפירונים

שירות נוסף שמציע עורך גרירה ושחרור, פפירונים הוא אחד שקשה לנצח ברשימה זו. חכם לומר שהתכונות שלהם מעוצבות בקפידה כדי לא להתכופף לשירותים אחרים מכיוון שיש להם את כל מה שאתה מחפש.

אתה יכול לגרור ולשחרר הערות, קבצים, מסמכים, טפסים ורכיבים אחרים לחברים שלך. בסופו של יום, אתה יכול להציג בצורה חלקה דוחות ולנתח את זרימת העבודה שלך.

תכונת החיפוש שלהם היא כלי שימושי אחד כדי לגלות היכן נמצאים הקבצים שלך ולגשת אליהם בכל זמן נתון. בסך הכל, יש פשוט יותר מדי מדי, ותוכלו לנסות את כולם עם ניסיון הניסיון שלהם ללא 15 יום.

הכל נשאל

מערכת ניהול ידע מדהימה של כל אחד, הכל נשאל הולך בשמם. זה עונה על כל השאלות שלך עם השירות שלהם. אתה יכול לקבל כוח של קהילה, wiki, Q & קטע וזרימת עבודה כולם מועכים למערכת אחת יחידה. והחלק הכי טוב? אתה יכול לקבל גישה לכולם במחיר משתלם אחד.

לסיכום, תוכלו לשתף ידע, לארח שאלות ותשובות, ליצור מידע חדש ומעודכן ולבסוף לחסוך המון זמן בעזרת הבינה המלאכותית שלהם..

לפני שתתחייב לתכנית המשולמת שלהם, תוכל להשתמש בניסיון הניסיון ללא תשלום.

Kipwise

עם יכולת להשתלב עם Slack, Kipwise אכן שם שיתוף פעולה בסטרואידים. תכונת החיפוש המהיר שלהם מאפשרת לך למצוא דברים רצויים כל זאת בזמן שאתה משוחח או אפילו תוך כדי תשובה לכרטיס, וחוסך לך זמן אדיר.

כמה תכונות אחרות כוללות:

 • היכולת להזכיר לחברי הצוות קטע טקסט על השימוש בתכונת החיפוש לפני ששואלים שאלות
 • הקצה שאלות ספציפיות לחברים ספציפיים לטפל בהם
 • הקצה חברים לבדוק תוכן כדי שיהיה מעודכן
 • צור תוכן מובנה מדהים
 • גש לתבניות כדי לחסוך זמן עבודה
 • הטמע אלמנטים ממגוון מקורות

עם כל התכונות המדהימות האלה, די קשה שלא לתזמן הדגמת מוצר.

לוח

לוח מאפשרת לך לארגן את התוכן שלך ולהצמיד את החשובים ביותר לראש לגישה קלה יותר. חברי הצוות יכולים להגיב, ליצור תוכן חדש ולקיים דיונים הכל בזמן אמת.

תכונה מבריקה ששווה לדבר עליה היא עורך WYSIWYG. לא רק שהוא קל מאוד לשימוש, אלא שהוא גם מזהה תוכן כפול ומונע יצירת עותקים נוספים בטעות, גם אם שני חברים שונים מכים “שמור” באותו הזמן. יש מעט מאוד מקום לטעויות עם לוח.

בעזרת פונקציית החיפוש שלהם אתה יכול לחפש נתונים חשובים במהירות ולשלב חבורה של אפליקציות של צד שלישי לשיפור התכונות.

ארצ’בי

משמש על ידי חברות כמו Portfolio box ו- ColorElephant, ארצ’בי מספק קומץ תכונות מעניינות ושימושיות אשר רק יקלו על שיתוף הפעולה העסקי שלך. העורך שלהם דומה לזה של Slab, והוא מונע התנגשות של שמירת אותו קובץ על ידי חברים שונים.

יתר על כן, אתה יכול:

 • הטמע תרשימים
 • שתף מסמכים
 • גש לעורך קוד לגשת לתוכניות בזמן אמת
 • חפש מייד קבצים ומידע
 • צפה בסטטיסטיקות עבור כל חבר

אתה יכול להתחיל בחינם.

SlimWiki

SlimWiki בולט מעט מהקהל מכיוון שהם שמים תשומת לב רבה לעיצוב וחוויית המשתמש, ועוזרים לך להתרכז יותר בעסקים. בדרך כלל, כשאנחנו שומעים את המילה “ויקי”, כנראה ניתן לראות הדמיה משעממת. עם זאת, כזה אינו המקרה עם SlimWiki.

יש להם פריסה וטיפוגרפיה מדהימים שיכולים להגדיל את הפרודוקטיביות בקרב החברים באופן מסיבי. לא רק זה, אלא שתוכלו גם לשתף קבצים ולהציג את היסטוריית העריכה של העמודים. כל פיסת נתונים שלך נשמרת מאובטחת ופרטית, כך שאין מה לדאוג בקשר לכך.

SlimWiki עובד עם מחשבים ניידים כמו גם שולחן עבודה.

סיכום

אני מקווה שהרשימה שלעיל פיתרון אירוח Wiki יכולה לעזור לך להחליט טוב יותר מה הכי טוב לעסק שלך. חלקם מגיעים עם מערכות שיתוף פעולה מלאות, ואילו חלקן לא. בהתאם לדרישות שלך, תוכל למצוא בקלות את ההתאמה שלך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map