CodingBat – مهارتهای جاوا را به طور مؤثر تست و بهبود دهید!

جاوا به یک زبان اساسی برای تسلط در زمینه فناوری اطلاعات امروز تبدیل شده است. CodingBat یادگیری را آسان می کند اما آیا این بهترین گزینه است؟ بیایید!


CodingBat 2019

بسیاری از وب سایت های آموزش رایگان برای یادگیری هر زبان برنامه نویسی وجود دارد. با این حال ، یادگیری یک زبان رایانه همچنین مستندات را شامل می شود. برای جاوا یکی از گزینه های ایده آل CodingBat است. با کمک آن ، شما می توانید به هر زبانی ریشه دار شوید و به راحتی تمام مشکلات مرتبط با آن را برطرف کنید!

اکنون توانایی کدگذاری به یک مهارت مهم در محیط کار تبدیل شده است. به همین دلیل ، تعداد فزاینده ای از منابع که دانش آموزان را از طریق کل فرایند یادگیری راهنمایی می کنند ، پدید می آیند. در واقع ، وب سایتهای مانند codingbat.com به کاربران این امکان را می دهد که دست خود را به دو زبان برنامه نویسی امتحان کنند. اینها پایتون و جاوا هستند. دو زبان متداول.

برنامه نویسی کد نویسی

Contents

CodingBat چیست?

CodingBat یک وب سایت رایگان است که دارای بسیاری از مشکلات مربوط به برنامه نویسی زنده است. هدف سایت ایجاد مهارت های برنامه نویسی در Python و Java است. این پروژه توسط یک مدرس علوم رایانه در معتبر آغاز شده است دانشگاه استنفورد ، نیک پارلانته. پس از کار با مشکلات عملی متعدد ، می توانید درک خوبی از نحوه عملکرد کد کسب کنید.

رابط CodingBat – آسان برای استفاده?

یکی از معیارهای مهم برای داوری هر نرم افزار آموزشی ، بررسی نحوه انتقال مفهوم است. صرف نظر از اطلاعات ، این نرم افزار حاوی ، اگر تحویل تا حدی نباشد ، برای یادگیرنده بی فایده است. از نظر مفهومی که منتقل می کند ، CodingBat می تواند از برخی پیشرفت ها بهره مند شود. در حالی که رابط کاربری ساده و رو به جلو است ، اما سادگی آن مورد پسند بسیاری نیست.

برنامه های درسی ماهیت حداقلی دارد. بنابراین دانش آموزان اگر مفهوم خاصی را پیدا نکنند ، به سختی از هرگونه کارگردانی باقیمانده اند. بعلاوه ، جستجوی CodingBat در YouTube در ویدیوهای بیشماری نتیجه می گیرد که این درس را به خوبی برای شرکت کنندگان از دست داده توضیح می دهد.

آیا برای همه مناسب است?

نوآوری ها مطمئناً عدم تأکید تئوری ها در دروس را احساس می کنند. در همین حال ، کسانی که فقط به دنبال تمرین هستند ، مانند تمرین ترکیبی را دوست دارند. البته ، این بدان معنا نیست که مبتدیان نمی توانند از CodingBat یاد بگیرند. با این حال ، توضیحات کاملی را که مبتدیان ترجیح می دهند فاقد آن است.

چگونه دروس ارائه می شود?

تمام دروس موجود در CodingBat به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. هر مفهوم با مثالهای مختلف همراه است که اصول ارائه شده قبلی را تقویت می کند.

برای درک بهتر آن ، به این فکر کنید که چگونه یک دانش آموز می تواند انگلیسی یاد بگیرد. او آناتومی زبان را جدا می کند. دانش آموز همچنین در مورد عبارات اصطلاحات ، مشارکتهای گذشته ، گرووندها ، اسمها و افعال نیز یاد می گیرد. به همین روش ، به دانش آموزی که از CodingBat استفاده می کند ، به کلیه مؤلفه های اصلی زبان کد نویسی آموزش داده خواهد شد. آنها همچنین باید تمریناتی را انجام دهند که از اصل آموزش داده شده استفاده کند.

نیک پارلانته ، بنیانگذار ، معتقد است که مشکلات کد نویسی کوتاه و کاربردی ضروری است. از آنجا که این موارد اصول کارهای بیشتری را در بر می گیرد ، این مشکلات کوتاه کلید اصلی تبدیل شدن به یک برنامه نویس اصلی است.

او همچنین معتقد است که رمزگذاری در اصل ترکیبی از عناصر اساسی است که یک عملکرد پیچیده را تشکیل می دهد. به همین دلیل ، دوره او بر تکرار اصول تأکید دارد.

مشکلات مربوط به تحویل دروس

می توان گفت CodingBat دارای یک ویرایشگر متن است. بعلاوه ، تقریباً هیچ کمک زمینه ای وجود ندارد. در نتیجه ، دانش آموزان ممکن است دست به اشتباهات بزرگی بزنند. علاوه بر این ، آنها همچنین ممکن است در یافتن منبع خطا تلاش کنند.

از طرف دیگر ، بسیاری از آنها مانند تنظیم برهنه ها دوست دارند. این همه عصا را که مبتدیان تمایل دارند به آنها اعتماد کنند ، از بین می برد. در عوض ، مجموعه از ابتدا عادتهای مثبتی در آنها ایجاد می کند.

پس از اتمام مشکلات ، دانش آموزان بازخورد فوری ارائه می دهند. این به آنها می گوید اگر آنها با موفقیت این مسئله را حل کرده اند یا خیر.

آیا بخش “راهنما” مفید است?

در این صفحه توضیحات ارائه شده است که چرا پاسخ ها همان چیزی است که در بخش “راهنما” موجود است. با این حال ، توضیحات کاملاً پیچیده است و درک مبتدیان دشوار خواهد بود.

علاوه بر این ، در مورد صفحه وب سایت ، بنیانگذار توضیح می دهد که چرا به نظر می رسد بخش راهنما به ویژه توسعه نیافته است. او می گوید CodingBat یک دوره آموزشی کامل برای یادگیری زبان نیست. در عوض ، منظور این است که دوره ای را که مبتدیان در آن شرکت می کنند ، تکمیل کند.

به طور کلی ، بخش راهنما حاوی اطلاعات زیادی است. تنها مشکلی که وجود دارد اینست که باید متناسب با متن تنظیم شود. انجام این کار می تواند به دانش آموزان کمک کند تا موانع چالش برانگیزتری را که هنگام یادگیری هر زبان جدید با آن روبرو هستند ، به راحتی پشت سر بگذارند.

محدودیت ها

شاید بزرگترین محدودیت این باشد که فقط دو زبان را در بر می گیرد. علاوه بر این ، صفحه وب پروژه ای است که توسط یک استاد پرشور آغاز شده است. بنابراین ، بعید به نظر می رسد که او فرصت یا تیم داشته باشد تا بیشتر گسترش یابد.

علاوه بر این ، با مقایسه با وب سایت های دیگر ، CodingBat کاملاً قدیمی به نظر می رسد. برخی می گویند زیبایی شناسی سطحی است. با این حال ، ما به رابط کاربری مدرن کاملاً عادت کرده ایم. بنابراین ، برخی از آنها می توانند وب سایت دشوار برای استفاده پیدا کنند.

طرفداران & منفی

+ تمرینهایی که با تمرکز روی یک موضوع انجام می شوند

هر تمرین حاضر در انتهای فصل فقط به یک مفهوم می پردازد. به عنوان مثال ، این ممکن است یا در یکسری آرایه ها ، بازگشتی ها ، رشته ها یا منطق و غیره باشد. به همین دلیل دانش آموزان بیش از اندازه دانش ندارند. به علاوه ، آنها می توانند مهارت های خود را بهبود بخشند.

+ مفید برای آزمایش TDD (توسعه درایور تست)

دانش آموز می تواند مجموعه ای از آزمون هایی را که می گذرد ارائه دهد یا انجام نشود. در نتیجه ، یادگیرنده می تواند هر یک از تست ها را یکی یکی پشت سر بگذارد تا اینکه تمام تست ها سبز شوند.

+ آیا همه مستندات برای شروع کار مورد نیاز است

این وب سایت دارای صفحه ای است که توضیحات اساسی در مورد کلیه فصل ها پر شده است.

+ دارای ویرایشگر متن اصلی است

ویرایشگر متن هیچ کمکی برای زمینه ارائه نمی دهد. بنابراین ، کاربران فقط پس از تدوین بازخورد دریافت می کنند. به همین دلیل ، زبان آموزان از همان ابتدا تمرکز دارند که به نحو زبان تمرکز کنند. هنگام مقایسه با سایر IDE های مدرن ، CodingBat در ساخت عادت های خوب کمک می کند.

+ دارای مشکلات اساسی بیشماری است

مشکلات در دسته بندی های مختلف طبقه بندی می شوند. به علاوه ، دانش آموزان همچنین می توانند پیشرفت خود را با استفاده از نمودارهای پیشرفت پیگیری کنند. نمودارها خطاها و تستهای سبز انجام شده در طول زمان را نشان می دهد.

– راهنمایی برای شروع کار

از آنجا که هیچ کمکی برای چگونگی شروع کار وجود ندارد ، کاربران می توانند گیج شوند. مبتدیان ممکن است منحنی یادگیری را کاملاً شیب دار بدانند. بعلاوه ، علیرغم مستندات زیاد ، یادگیری شروع به یادگیری زمان و ابتکار می کند.

5 بهترین گزینه برتر برای CodingBat

با توجه به کمبودهای CodingBat ، کاربران ممکن است بخواهند چیز دیگری را انتخاب کنند. برخی گزینه های مناسب شامل موارد زیر است:

1. رمزنگاری: تعاملی & برنامه نویسی سرگرم کننده

codecademy

Codecademy یک بستر تعاملی آنلاین است که کلاسهای کدگذاری را برای زبانهای مختلف برنامه نویسی ارائه می دهد. این شامل پایتون, ج++, و جاوا. علاوه بر این ، همچنین دروس زبان های نشانه گذاری مانند CSS و HTML را در اختیار شما قرار می دهد. برای زبان آموزانی که مایل به بهره مندی کامل هستند ، یک نسخه حرفه ای نیز وجود دارد. با این کار ، کاربران آزمونها ، کمکهای مستقیم از مشاوران ، پروژه های واقع بینانه و برنامه های یادگیری شخصی را دریافت می کنند.

2. کمپ کد رایگان: خود را برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده آماده کنید!

عکس رایگان

این یک سازمان غیر انتفاعی است که دارای اتاق های چت ، یک پلت فرم وب یادگیری تعاملی و یک انجمن انجمن آنلاین است. این پلتفرم در درجه اول بر دسترسی به هر کسی که مایل به یادگیری توسعه وب است متمرکز است. این شامل آموزش هایی است که دانش آموزان را با زبانهایی مانند آشنا می کند جاوا اسکریپت, CSS, و HTML. به دانشجویان نیز تکالیف پروژه داده می شود که باید پیشرفت بیشتری را انجام دهند. پس از انجام وظایف پروژه ، دانش آموزان با سازمان های مردم نهاد همکاری می کنند تا برنامه های وب را تهیه کنند.

3. Code.org: چه چیزی ایجاد خواهید کرد?

کدورگ

این یک سازمان غیر دولتی دیگر است که در ترغیب دانش آموزان به یادگیری علوم رایانه متمرکز است. این وب سایت دارای درس های کد نویسی رایگان است. در عین حال ، این مدارس را هدف گرفته تا آنها را تشویق كنند كه دروس درسی کامپیوتر دیگری را نیز در برنامه درسی خود قرار دهند.

4. SitePoint: HTML ، CSS ، JavaScript ، PHP را بیاموزید

جای سایت

SitePoint کاربران را قادر می سازد در مورد توسعه و طراحی وب اطلاعات کسب کنند. این وب سایت دارای تعداد زیادی آموزش ، کتاب و دوره است. دروس موجود در SitePoint شامل HTML5 است, جاوا اسکریپت, CSS3, و PHP. دانش آموزان همچنین می توانند طراحی وب پاسخگو و توسعه برنامه های تلفن همراه را بیاموزند.

5- Coderbyte: مهارتهای کد نویسی خود را بهبود ببخشید

کدبانت

Coderbyte برای کسانی ساخته شده است که می خواهند مهارت های برنامه نویسی خود را تمرین کنند. تقریباً هر روز ، چالش های جدیدی اضافه می شود. کاربران باید روند تفکر الگوریتمی خود را بر روی این مشکلات اعمال کنند. این وب سایت به بهبود توانایی کاربران در کار بر روی مشکلات رایج کمک می کند. این مشکلات شامل سوالات منطق ، الگوریتم و ریاضیات است.

انتخاب ایده آل CodingBat است?

با وجود منفی CodingBat ، هنوز هم یک ابزار مفید است. این یک روش ساده و سر راست برای دانشجویانی است که می خواهند دانش کدگذاری خود را بهبود بخشند. هنگامی که آنها راه خود را از طریق چالش های وب سایت انجام دهند ، می توانند در آن به طور قابل توجهی بهتر شوند جاوا یا پایتون. با این وجود ، این نباید به عنوان جایگزینی برای هر دوره یا کلاس مورد استفاده قرار گیرد.

به بیان ساده تر ، منظور این است که کلاس های برنامه نویسی خود را تکمیل کنید. با کمک آن ، می توانید در اصول اولیه زبان برنامه نویسی کاملاً آگاه باشید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map