GreenGeeks Review: در حالی که “سبز” است ، آیا این خوب است؟

برای تعیین اینکه آیا GreenGeeks به همان اندازه امیدوارکننده است ، ما خدمات آنها را خریداری کردیم و یک سال گذشته از آن استفاده کردیم (و هنوز هم استفاده می کنیم). در آن مدت ، ما جنبه های مختلف عملکرد را ردیابی کردیم. این موارد شامل بروزرسانی و زمان متوسط ​​بار است.


سپس برای اطمینان از یک بررسی کاملاً بی طرفانه و واقعی ، به سمت داده ها روی آوردیم. با استفاده از هزینه ، تجربه پشتیبانی مشتری ، ویژگی های اصلی ، زمان بار و داده های واقعی به موقع ، ما به این بررسی رسیدیم.


امتیاز کلی

4.4 / 5

امکانات
9/10

کاربر پسند
9/10

قیمت گذاری
8/10

پشتیبانی
9/10

قابلیت اطمینان
9/10

تخفیف های GreenGeeks
معاملات را مشاهده کنید

وقت تمام وقت

99.98٪

زمان بار

361 ms

GreenGeeks بیشتر برای ارائه خدمات میزبانی وب عالی و سازگار با محیط زیست شناخته شده است. این شرکت عملیات سبز را بدون هیچ گونه تضادی در کیفیت تضمین می کند. در حقیقت ، تمرکز اصلی آن عملکرد فناوری بالا است.

اگرچه آنها از سایر میزبان ها کوچکتر هستند ، اما قول توجه شخصی را می دهند. برای شروع ، دامنه رایگان ارائه می دهند. سپس می توانید دامنه های جدید نامحدود را به برنامه های میزبانی اضافه کنید. بزرگترین چیز این است که همه اینها با قیمت بسیار مناسب / ماه در دسترس است!

GreenGeeks به عنوان یک میزبان تمام خدمات ، نوید عملکرد بالایی را می دهد. در کنار آن ، امکان ذخیره سازی SSD و ویژگی های اضافی اضافی را نیز برای کمک به مشتریان ارائه می دهد. در این بررسی دقیق ، شما همه چیز را می دانید که در مورد این میزبان وب بدانید.

ویژگی های اصلی

 • فضای نامحدود SSD و دامنه های یک حساب کاربری
 • دارای مجوز رمزگذاری SSL است
 • پشتیبان گیری شبانه و ادغام CDN به صورت رایگان
 • فن آوری سرور افزایش سرعت
 • انطباق PCI در دسترس است
 • با ضمانت برگشت 30 روزه پول

فضای دیسک
نامحدود

پهنای باند
نامحدود

برگشت پول
30 روز

دامنه رایگان
آره

SSL رایگان
آره

برنامه های میزبانی
greengeeks.com

Contents

GreenGeeks Review: اطلاعات پیش زمینه

GreenGeeks در سال 2007 توسط Trey Gardner تاسیس شد. پیش از آن ، وی درگیر صنعت میزبانی وب بود. میزبان وب مستقر در LA ، بیش از 35000 کاربر را ارائه می دهد. هیچ راز نیست که صنعت میزبانی وب از انرژی زیادی استفاده می کند. در نتیجه ، تأثیر زیست محیطی بزرگی دارد. به عنوان تلاش برای کاهش این امر ، GreenGeeks اعتبارات انرژی باد را خریداری می کند. در حقیقت ، آنها سه برابر قدرت مصرفی خود را خریداری می کنند.

greengeeks-background-info

در حالی که در صنعت میزبان نسبتاً جدید است ، خدمات آن رقابت جدی را برای بسیاری از میزبانان دیگر رقم می زند. به غیر از خدمات با کیفیت بالا ، شما همچنین خدمات مشتری قابل اعتماد و با قیمت های مناسب دریافت می کنید.

وب سایت میزبان آمار & TLD ها

از زمان راه اندازی آن در سال 2007 ، GreenGeeks شاهد رشد چشمگیر بوده است. با 14 برنامه میزبانی ، میزبان 98.936 دامنه کل است. این دامنه ها شامل .info ، .biz ، .com ، .org و .net و غیره است. به طور کلی ، این کشور همچنین سال به سال رشد 2٪ را تجربه کرده است.

greengeeks-domain-stats

greengeeks-tlds-stats

عملکرد ، زمانبندی & زمان بار

به منظور این بررسی ، ما برای حساب میزبانی GreenGeeks ثبت نام کردیم. سپس ، وب سایت آسان وردپرس را نصب کردیم. با استفاده از تم پیش فرض ، وب سایت خود را با داده های ساختگی شامل تصاویر و رسانه ها پر کردیم. در نتیجه ، سایت ما مانند یک وب سایت متوسط ​​وردپرس متوسط ​​کار کرده است.

تست عملکرد (پینگدوم)

البته سرعت در یک عنصر مهم برای موفقیت هر سایتی است. به همین دلیل ، ابتدا سرعت را با استفاده از Pingdom تست کردیم. همانطور که مشاهده می کنید ، زمان بار کمتر از یک ثانیه بود که کاملاً چشمگیر است.

pingdom-greengeeks

Uptime سرور & زمان بار (UptimeRobot)

وب سایت آسان وردپرس هر دقیقه یک بار بررسی می شد تا در دسترس بودن میزبان بررسی شود. به عبارت دیگر ، هر دو زمان پاسخ ، و همچنین خرابی ، آزمایش شده اند. همانطور که مشاهده می کنید ، طی 30 روز گذشته ، GreenGeeks تنها 1 بار افت کرده است. به طور کلی ، زمان بروز 99.97٪ در سرور بسیار قابل توجه است.

زمان سبز

علاوه بر این ، سرعت نیز چشمگیر است. با خواندن نمودار ، کاملاً مشخص است که GreenGeeks به طور کلی سریع و پایدار است. زمان پاسخ حتی در هر ساعت از روز که عالی نیست حتی نمی رسد. برای قابلیت اطمینان و عملکرد پایدار ، این میزبان مناسب است.

GreenGeeks Uptime & بارگیری برای آخرین 3 ماه (UptimeRobot)

ماه
Uptime Stats
بارگذاری آمار
ژوئن 201999.99٪380 ms
مه 201999.99٪371 ms
آوریل 201999.97٪455 ms

زمان پاسخگویی سرور (Bitcatcha)

با ابزارهایی مانند Pingdom ، شما اساساً می بینید که چگونه داده های سایت شما بارگیری می شود. این شامل تصاویر و همچنین بارگذاری بیشتر در مقایسه با متن ساده است. بنابراین ، برای مطالعه دقیق تر درباره زمان پاسخ سرور ، ما از Bitcatcha استفاده کردیم. با استفاده از این ابزار می توان زمان پاسخگویی سرور را بدون بارگذاری داده ها آزمایش کرد.

greengeeks-bitcatcha

همانطور که از نتایج به دست آمده ، سرورهای GreenGeeks در ایالات متحده فقط در یک ثانیه انجام داده اند. در جاهای دیگر ، زمان پاسخگویی اندکی بیشتر بود ، اما هنوز هم کمتر از یک ثانیه هستند. بنابراین ، اگر مخاطب هدف شما مستقر در ایالات متحده است ، وب سایت شما سود زیادی خواهد داشت.

برنامه ها و ویژگی های میزبانی

GreenGeeks برنامه های مختلف میزبانی برای ارائه به مشتریان از هر اندازه دارد. آنها میزبان مشترک ، اختصاصی ، نمایندگی مجدد ، VPS و مدیریت میزبانی WordPress را ارائه می دهند.

نوع میزبانی
بسته شماره 1
بسته شماره 2
بسته شماره 3
بسته شماره 4
مشترک (پایه)2.95 دلار در ماه5.95 دلار در ماه11.95 دلار در ماه
وردپرس2.95 دلار در ماه5.95 دلار در ماه11.95 دلار در ماه
VPS39.95 دلار در ماه59.95 دلار در ماه79.95 دلار در ماه99.95 دلار در ماه
اختصاصی169 دلار در ماه269 ​​دلار در ماه319 دلار در ماه439 دلار در ماه

میزبانی مشترک

آنها اساساً سه برنامه دارند. اولین مورد EcoSite Starter است. جدا از ویژگی های بی شماری ، سرویس مهاجرت رایگان وب سایت را نیز شامل می شود. این طرح برای راه اندازی سایت جدید با ترافیک کم ایده آل است. برنامه دوم Ecosite Pro است. این یک گزینه خوب برای رشد وب سایتهایی است که به منابع و سرعت بیشتری نیاز دارند. برنامه سوم Ecosite Premium است. این ایده آل برای مشاغل کوچک با وب سایت های شلوغ است. به همین ترتیب ، گزینه خوبی برای فروشگاه های آنلاین نیز هست.

ویژگی های اصلی
Ecosite Starter
Ecosite Pro
Ecosite Premium
قیمت شروع شده2.95 دلار در ماه5.95 دلار در ماه11.95 دلار در ماه
قیمت تمدید9.95 دلار در ماه14،95 دلار در ماه24.95 دلار در ماه
وب سایتهانامحدودنامحدودنامحدود
فضای دیسک SSDنامحدودنامحدودنامحدود
پهنای باندغیرمتعارفغیرمتعارفغیرمتعارف
حسابهای ایمیلنامحدودنامحدودنامحدود
دامنه (ها) میزباننامحدودنامحدودنامحدود
دامنه های رایگان گنجانده شده است111
گواهی SSL رایگان

greengeeks-shared-packets

میزبانی وردپرس

همانطور که از نام آن مشخص شده است ، میزبانی وب WP دارای ویژگی های اضافی است. اینها مخصوصاً برای وردپرس طراحی شده اند. سه برنامه نیز وجود دارد. اولین مورد ، Ecosite Starter برای وبلاگ ها یا وب سایت های کوچک است. دوم Ecosite Pro برای رشد وب سایت ها. در حالی که مورد سوم ، Ecosite Premium برای مشاغل کوچک است.

greengeeks-wordpress-pack

میزبانی VPS

این در واقع یک نسخه به روز شده از هاست اشتراکی وردپرس است. این گوشی دارای ویژگی های عالی مانند گواهینامه های cPanel و SSL است. خدمات مهاجرت و تهیه پشتیبان رایگان شبانه نیز در این طرح گنجانده شده است. 5 برنامه مختلف وجود دارد. هر طرح دارای RAM ، SSD و پهنای باند متفاوت است. بنابراین ، کاربران می توانند برنامه را با منابع مورد نظر خود انتخاب کنند.

greengeeks-vps-pack

اختصاصی میزبانی وب

با هاست اختصاصی ، تمام منابع سرور را بدست می آورید. برنامه های میزبانی اختصاصی GreenGeeks از پردازنده های Intel در سطح سرور استفاده می کند. تجهیزات ، حافظه و هارد دیسک های مورد استفاده نیز از کیفیت بالایی برخوردار هستند. چهار سرور مختلف در نقاط مختلف قیمت وجود دارد. هرچه قیمت ها بالاتر باشد ، منابع نیز بیشتر می شوند.

بسته های اختصاصی greengeeks

میزبان نمایندگی فروش

با GreenGeeks ، 100٪ سیستم عامل میزبان برچسب سفید دریافت می کنید. جدا از ویژگی های بی شماری ، شما همچنین باید از سرورهای خصوصی نام استفاده کنید.

بسته های greengeeks-نمایندگی فروش

GreenGeeks Basic (طرح مشترک) در جزئیات

برنامه میزبانی مشترک GreenGeeks ، Ecosite Starter ، برای میزبانی بهینه شده است. در واقع ، تمام آن ویژگی هایی را دارد که 99.9٪ از مشتریان میزبان می خواهند. به همین دلیل ، آنها مستقیماً برای ثبت نام در این طرح از وب سایت ، به مشتریان پیشنهاد می دهند.

برنامه ها & قیمت در جزئیات

بیایید به ویژگی های مندرج در برنامه اصلی و قیمتی که باید بپردازید نگاهی بیندازیم. همچنین برای کسانی که به آنها احتیاج دارند دو گزینه به روزرسانی نیز موجود است. آنها هستند Ecosite Pro و Ecosite Premium طرح.

آنچه در بسته بندی اصلی گنجانده شده است?

Ecosite Starter (بسته اصلی): این شامل فضای نامحدود دیسک ، حساب های ایمیل و پهنای باند است. علاوه بر این ، همراه با CDN CloudFlare و گواهی SSL است. علاوه بر این ، حافظه بدنی شامل 768MB است. این طرح از 2.95 دلار در ماه شروع می شود و قیمت های تمدید 9/95 دلار در ماه است.

Ecosite Pro: این شامل فضای نامحدود دیسک ، حساب های ایمیل و پهنای باند است. سایر ویژگی ها شامل CloudFlare CDN ، پایگاه داده های نامحدود MySQL و حافظه فیزیکی 1024 مگابایت است. علاوه بر این ، یک گواهی SSL نیز درج شده است. برای اولین بار برای کاربران ، این طرح از 6.95 دلار شروع می شود و قیمت های تمدید 14.95 دلار است.

Ecosite Premium: مانند سایر برنامه ها ، Ecosite Premium نیز شامل دامنه های نامحدود میزبانی شده ، حساب های ایمیل ، پهنای باند و فضای دیسک است. همچنین شامل یک گواهی SSL و CloudFlare CDN است. در همین حال ، حافظه بدنی شامل 1500 مگابایت است. قیمت اولیه این طرح 16.95 دلار است. قیمت تمدید 24.95 دلار در ماه است.

ویژگی های اصلی
Ecosite Starter
Ecosite Pro
Ecosite Premium
قیمت شروع شده2.95 دلار در ماه5.95 دلار در ماه11.95 دلار در ماه
قیمت تمدید9.95 دلار در ماه14،95 دلار در ماه24.95 دلار در ماه
وب سایتهانامحدودنامحدودنامحدود
فضای دیسک SSDنامحدودنامحدودنامحدود
پهنای باندغیرمتعارفغیرمتعارفغیرمتعارف
حسابهای ایمیلنامحدودنامحدودنامحدود
دامنه (ها) میزباننامحدودنامحدودنامحدود
دامنه های رایگان گنجانده شده است111
گواهی SSL رایگان
Premium Wildcard SSLبله ، با Addonبله ، با Addon
سازنده سایت رایگان
انتقال رایگان وب سایت
cPanel & نرم
پشتیبان گیری شبانه
پایگاه داده MySQLنامحدودنامحدودنامحدود
Cloudflare CDN
کاراییاستاندارد2X4X
فناوری PowerCacher
نامه الکترونیکی در هر ساعت100300500
انطباق PCIبله با Addonsبله با Addons
تضمین بازگشت پول30 روزه30 روزه30 روزه

جدول شروع قیمت ها

قیمت یک برنامه میزبانی اساسی مشترک با افزایش مدت زمان کاهش می یابد. بنابراین در حالی که نرخ ماهانه (تمدید) ماهانه 95/9 دلار در ماه است ، در صورت انتخاب برنامه طولانی تر ، افزایش می یابد. بنابراین ، یک برنامه 12 ماهه برای مشتریان جدید 4.95 دلار هزینه دارد و مدت 24 ماهه آن نیز 3.95 دلار در ماه است. به طور مشابه ، مدت 36 ماهه 2.95 دلار در ماه است.

دوره پرداخت / برنامه
(فقط برای کاربران جدید)
Ecosite Starter
Ecosite Pro
Ecosite Premium
1 ماه9.95 دلار در ماه14،95 دلار در ماه24.95 دلار در ماه
12 ماه4.95 دلار در ماه7.95 دلار در ماه13.95 دلار در ماه
24 ماه3.95 دلار در ماه6.95 دلار در ماه12.95 دلار در ماه
36 ماه2.95 دلار در ماه5.95 دلار در ماه11.95 دلار در ماه

greengeeks-shared-packets

قیمت تمدید

پس از مدت زمان ثبت نام اولیه ، برنامه اولیه آنها با قیمت 95/9 دلار در ماه تجدید می شود. در همین حال ، Ecosite Pro با قیمت 14.95 دلار در ماه تجدید می کند. به همین ترتیب ، قیمت تمدید Ecosite Premium 24.95 دلار در ماه است.

ویژگی های اصلی در جزئیات

بیایید نگاهی دقیق تر به برخی از ویژگیهای اصلی این میزبان وب ارائه دهیم. دانستن این ویژگی ها برای تعیین اینکه آیا این مناسب ترین هاست وب برای شماست یا نه ضروری است.

نام دامنه & پست الکترونیک

برای ثبت نام دامنه جدید نیازی به پرداخت هزینه ای ندارید. به همین ترتیب ، انتقال دامنه موجود از یک ثبت کننده دیگر رایگان است. علاوه بر این ، GreenGeeks تا زمانی که از خدمات آنها استفاده می کنید ، به تجدید دامنه ادامه می دهد. توجه داشته باشید که میزبان های دیگر معمولاً فقط یک سال دامنه رایگان ارائه می دهند. میزبان همچنین در برنامه های خود حساب ایمیل نامحدود ارائه می دهد.

greengeeks-domain-names

فضای وب & پهنای باند

برنامه میزبانی مشترک دارای پهنای باند نامحدود و همچنین فضای وب SSD است. بنابراین ، هیچ محدودیتی در مورد فاصله وجود ندارد.

نصب یک کلیک وردپرس

میزبان شامل ابزار نصب یک کلیک است. بنابراین ، می توانید به بیش از 150 برنامه آماده برای نصب دسترسی داشته باشید. چنین برنامه های نصب یک کلیک نیز شامل WordPress می شوند.

خدمات مهاجرت

برای وب سایت موجود ، GreenGeeks خدمات مهاجرت رایگان ارائه می دهد. بنابراین ، شما مشکلی نخواهید داشت. در واقع ، این سرویس ها نیز به راحتی قابل استفاده هستند. برای کسانی که اهل فن آوری نیستند ، انتقال رایگان سایت فوق العاده است. تعویض میزبان وب را بسیار آسان می کند. علاوه بر این ، کارشناسان GreenGeeks انتقال را به روشی حرفه ای انجام می دهند. بنابراین ، نیازی به نگرانی در مورد خرابی عمده ندارید.

سازنده وب سایت

GreenGeeks Sitepad را به عنوان سازنده وب سایت خود ارائه می دهد. این یک وب سایت سازنده کشیدن و رها کردن است که استفاده از آن کمی دشوارتر از نمونه های متوسط ​​است. با این حال ، برای استفاده از آن نیازی به مهارت برنامه نویسی ندارید. به علاوه ، این نیز جامع تر از متوسط ​​سازندگان وب سایت است. همچنین شامل بیش از 300 قالب از پیش طراحی شده است. به علاوه ، ابزارهای بی شماری نیز برای اصلاح این موارد گنجانده شده است. طرح اولیه از 2.95 دلار در ماه شروع می شود. Sitepad یک ویرایشگر وب سایت شخص ثالث است که در کنترل پنل یکپارچه شده است. بنابراین ، توسعه دهندگان اصلی به روز رسانی سازنده را با ابزار و فناوری جدید ادامه می دهند.

greengeeks-وب سایت سازنده

ویژگی های دیگر

بسیاری از ویژگی های دیگر وجود دارد که عملکرد عالی مانند ادغام CDN رایگان را تضمین می کند. بعلاوه ، تمام سرورها روی آرایه های محلی SSD Raid-10 و پردازنده های چهار هسته ای کار می کنند. بنابراین ، کاربران می توانند از قابلیت اطمینان و عملکرد سریع وب سایت بهره مند شوند. علاوه بر این ، مراکز داده دسترسی محدود دارند. آنها همچنین در صورت خرابی برق با سیستم های UPS سرو می شوند.

حفاظت از حریم خصوصی دامنه

حفاظت از حریم خصوصی دامنه برای پنهان کردن اطلاعات خصوصی شما در معرض نمایش عمومی ضروری است. اگر داده های شما در پایگاه داده جهانی نمایش داده شود ، آنگاه داده کارگران و اسپم ها شما را با کلاهبرداری و تبلیغات تقلب می کنند. حفاظت از حریم خصوصی دامنه اطلاعات شخصی شما را می گیرد و از آن در اذهان عمومی محافظت می کند. در نتیجه ، عموم مردم فقط اطلاعات ناشناس را خواهند دید.

GreenGeeks این سرویس را با 9.95 دلار در سال ارائه می دهد. می توانید پس از یا حتی در حین ثبت نام دامنه خود آن را خریداری کنید.

گواهی SSL

یکی از ویژگی هایی که کاربران از آن لذت می برند ، مجوز رایگان Wildcard SSL است. این گواهینامه به شما امکان می دهد که دامنه های بیشماری را تضمین کنید. به عبارت دیگر ، آن را در دامنه اصلی شما تنظیم می شود. در عوض ، تمام زیر دامنه های آن نیز SSL ایمن خواهند بود.

امنیت SiteLock

SiteLock هر روز وب سایت را اسکن می کند تا هرگونه آسیب پذیری موجود را شناسایی کند. همچنین وب سایت ها را در برابر تهدیدات مختلف مانند لیست سیاه ایمیل ، ویروس ها و اسکریپت های بین سایت ذخیره می کند. هنگامی که SiteLock اسکن انجام می شود ، گزارشی ارائه می دهد. این گزارش شامل مشاوره در مورد مواردی است که ارزش جستجو را دارند. با کمک این سرویس می توانید نرم افزار خود را ایمن و به روز نگه دارید.

GreenGeeks چهار برنامه SiteLock را ارائه می دهد. هر کدام قیمت و ویژگی های خاص خود را دارند. برنامه اولیه با 1.25 دلار در ماه شروع می شود در حالی که برنامه سازمانی 14.99 دلار در ماه هزینه دارد.

آی پی اختصاصی

IP اختصاصی به حساب میزبان مشتری اختصاص داده می شود. میزبان IP اختصاصی را به عنوان افزونه ارائه می دهد. برای یک آدرس IP باید 48 دلار در سال بپردازید.

پشتیبان گیری

در صورت وقوع اتفاقات بد باید همیشه آماده شود. به همین دلیل ، میزبان پشتیبان رایگان شبانه جدا از دسترسی به SSH ارائه می دهد. هر شب ، از همه داده های شما نسخه پشتیبان تهیه می شود تا از هرگونه اشتباه عمده جلوگیری شود. به علاوه ، کاربران همچنین یک ترمیم در هر ماه به صورت رایگان دریافت می کنند. هر ترمیم اضافی برای شما هزینه دارد.

برای اطمینان بیشتر از عدم از بین رفتن داده ، می توانید از پشتیبان گیری کامل cPmove میزبان استفاده کنید. این هزینه 5 دلار برای حساب کاربری / پنل شما است.

سایر ویژگی های امنیتی

این شرکت تمام تلاش خود را می کند تا از امنیت بیشتری برای آن اطمینان حاصل کند. آنها ویژگی هایی مانند سرور امن SSL و اسکن امنیتی در زمان واقعی را ارائه می دهند. محافظت در برابر اسپم Assassin و تشخیص اتوماتیک نیروی بی رحم نیز شامل می شود.

محل سرور

سه محل سرور وجود دارد. اینها ایالات متحده ، اروپا و کانادا هستند. انتخاب مکان صحیح سرور تأثیر مثبتی بر سئوی سایت شما دارد. علاوه بر این ، انتخاب سرور در نزدیکی شما به معنی سرعت بیشتر است. علاوه بر این ، هر مرکز داده دارای ویژگی های بسیاری است. به عنوان مثال ، آنها شامل کارت کلید و سیستم امنیتی بیومتریک هستند. در کنار آن ، مکانیسم قفل سطح قفسه نیز گنجانده شده است. علاوه بر این ، سیستم کنترل دما و کنترل خودکار آب و هوا نیز نصب شده است. بنابراین ، درجه حرارت در کل تأسیسات کنترل می شود تا از عدم سوء استفاده جلوگیری کند.

راحتی در استفاده

GreenGeeks کاملاً مبتدی است. یکی از دلایل این امر به دلیل سهولت در استفاده است. بیایید ویژگی های موجود در این سرویس ها را ببینیم که آنها را بسیار کاربر پسند می کند!

سهولت ثبت نام

درگاه مدیر حساب دارای طراحی سبک و روان است. در عین حال کاملاً کاربردی است. بنابراین ، کاربران در ثبت نام مشکلی نخواهند داشت. به همین ترتیب ، آنها به راحتی می توانند نام دامنه را ثبت کنند یا اطلاعات صورتحساب خود را تنظیم کنند.

greengeeks سهولت ثبت نام

روش های پرداخت

به سختی گزینه های پرداخت موجود است. کاربران نمی توانند با PayPal ، Bitcoin یا نقل و انتقالات سیم بپردازند. پرداخت فقط از طریق کارتهای اعتباری امکان پذیر است.

معاملات سبز

کنترل پنل و داشبورد تجربه

مانند بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی مبتنی بر لینوکس ، GreenGeeks همچنین cPanel را به عنوان کنترل پنل اولیه ارائه می دهد. این شامل دو نصب کننده اسکریپت است. نرم و خیالی. با استفاده از چنین ابزارهایی می توانید به راحتی سیستم عامل های معروف وبلاگ نویسی شخص ثالث مانند وردپرس را نصب کنید. به همین ترتیب ، می توانید سیستم های مدیریت محتوا مانند دروپال را نیز نصب کنید.

خدمات مشتری (پشتیبانی)

اگرچه پشتیبانی مشتری خیلی قابل توجه نیست ، اما هنوز هم بسیار مناسب و معقول است. کانال های زیر برای پشتیبانی در دسترس هستند:

چت زنده

نمایندگان پشتیبانی مشتری از طریق چت زنده 24/7 در طول سال در دسترس هستند.

بلیط

همچنین یک سیستم بلیط الکترونیکی کارآمد نیز راه اندازی شده است. آنها ادعا می کنند وقتی از طریق ایمیل در تماس باشید فقط 15-20 دقیقه باید صبر کنید.

تلفن

پشتیبانی تلفن نیز در ساعات کاری موجود است. اینها از 9 صبح تا 12 صبح EST در روزهای هفته است. در حالی که در تعطیلات آخر هفته ، زمان ساعت 9 صبح تا 8 PM EST است.

منابع آموزشی (پایگاه دانش)

آنچه باعث پشتیبانی مشتری می شود متفاوت است ، دانش دانش برای کمک سریع DIY است. دسته های مختلفی وجود دارند که تقریباً به تمام سؤالاتی که ممکن است پاسخ دهید وجود دارد. این منابع نه تنها بسیار دقیق بلکه بلکه بسیار مفید نیز هستند. به علاوه ، می توانید از نوار جستجو برای وارد کردن کلمه ای استفاده کنید که مربوط به مشکل شما برای بازیابی سریع است. بنابراین ، حتی اگر ویژگی گفتگوی زنده در دسترس نباشد ، هنوز می توانید راهنمایی بگیرید. پایه دانش نیز توسط بسیاری از آموزش های اساسی تکمیل می شود.

a2-hosting-base-دانش

ضمانت برگشت پول (سیاست بازپرداخت)

این شرکت 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. اگر در 30 روز اول مشکلی دارید ، می توانید درخواست بازپرداخت کنید. هیچ سوالی پرسیده نمیشود.

با این حال ، مواردی وجود دارد که در بازپرداخت های شما لحاظ نمی شود. این موارد شامل هزینه ثبت دامنه ، هزینه راه اندازی و هزینه ویژگی های الحاقی است.

چه کسی بهترین GreenGeeks است?

 • مشتریانی که اولویت ، پشتیبانی عالی و ارزش خوب را در کنار پایداری متمرکز می کنند.
 • مشاغلی که می خواهند اطمینان حاصل کنند که تمام شیوه های آنها سازگار با محیط زیست است.
 • یکی از گزینه های مناسب برای دارندگان مشاغل کوچک است.
 • انتخاب عالی برای قابلیت اطمینان ، رقابت پذیری و عملکرد سرور.
 • کاربرانی که دانش فنی کمتری در مورد راه اندازی وب سایت دارند.

طرفداران
CONS

 • میزبان وب غنی از ویژگی های موجود با قیمت مناسب.
 • همراه با ضمانت برگشت پول است.
 • سرورهای سریع به دلیل HTTP / 2 و SSD.
 • گزینه های مختلف خدمات مشتری.
 • قیمت گذاری کمی گمراه کننده است.

آیا ما GreenGeeks را توصیه می کنیم؟?

با توجه به قیمت گذاری و ویژگی های موجود در برنامه های آنها ، ما GreenGeeks را توصیه می کنیم. علاوه بر این ، توانایی آن در جلب توجه شخصی به همه کاربران ، باعث می شود که این موضوع حتی بهتر شود. در صورت بروز مشکل ، با ضرر زیاد روبرو نخواهید شد. درعوض ، متخصصان همه چیز را به صورت حرفه ای اداره می کنند. به علاوه ، خدمات آنها سبز است ، بنابراین به صرفه جویی در آب و هوا کمک می کند. در کل ، عملکرد ، سرعت و قابلیت اطمینان آن را به یک انتخاب خوب تبدیل کرده است.

ما امیدواریم که این بررسی دقیق به شما کمک کند تا به یک تصمیم آگاهانه برسید. تو در مورد آن چه فکر می کنی؟ آیا تجربه ای با GreenGeeks دارید؟ به ما خبر دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map