11 לקוחות הדוא”ל הטובים ביותר עבור Windows ו- macOS

מיילים הם דבר ענק בעסקים וגם באופן כללי.


זה עוזר לנו לתקשר ולהמשיך לדברים, בין אם מדובר בתוכנית, במגרש, בדיון חשוב או כמעט בכל דבר. הכל כיף ומשחקים עד שמספר הדוא”ל העסקי יתחיל לעלות, ותקשה לנהל אותו ממספר מקומות.

זה די נורמלי שיש מספר כתובות דוא”ל למטרות שונות, אך החיסרון בעניין הוא ברור מאוד. זה פשוט מכשול יתר על המידה ורק מקשה עלייך ועל העסק שלך.

למרבה המזל, יש דרך לעקיפת הבעיה וזה באמצעות תוכנת לקוח דוא”ל. מה שכן, זה מכניס את כל הדוא”ל שלך לממשק אחד ויחיד, אך עם ארגון נכון. אתה יכול לקבל, לחבר ולשלוח דוא”ל של כתובות מוגדרות בקלות.

לפני שאמשיך לרשום את לקוחות הדוא”ל הטובים ביותר, להלן כמה יתרונות חשובים שכדאי להזכיר.

חוסך המון זמן

מכיוון שכל הדוא”ל שלך מגיע לממשק שולחני אחד יחיד, אתה יכול לחסוך המון זמן על ידי לא להיכנס לחשבונות שונים. כל מה שאתה עושה זה פשוט לפתוח את התוכנה, ושם כל הדוא”ל שלך מוכן עבורך. זהו מציל חיים ענק עבור אנשים שכבר אין להם הרבה זמן בשגרה היומיומית.

מגביר את הפרודוקטיביות

די בכך שכל הדוא”ל שלך יהיה מסודר ויוצב בחלקים הנכונים מספיק כדי לעורר זרם של רמות התפוקה. לא תצטרך עוד לתייג אותם בנפרד או להגדיר עבורם קטגוריות. התוכנה עושה את כל זה בשבילכם, מחולקת לפי כתובות דוא”ל שונות.

לעבוד באופן לא מקוון

יש זמנים שאנחנו פשוט לא יכולים לקבל גישה לאינטרנט ולפתוח את הדוא”ל שלנו. במקרים אלה, לקוח דוא”ל מפיק את היתרון מכיוון שכל הדוא”ל שהתקבל נשמר בכונן הקשיח של המערכת, מה שמקל על הגישה אליהם בכל עת.

שומר על הגיבוי

רוב לקוחות הדוא”ל יגבו את כל הנתונים כך שאם משהו ישתבש עם ספק כתובת הדוא”ל שלך, עדיין יש לך את הדוא”ל שלך איתך..

הנעילה או איבוד הגישה לחשבונות הדואר האלקטרוני יכולה להתברר כהפסד עצום, אך למרבה המזל יש לנו לקוחות דואר אלקטרוני שאיכשהו פותרים את הבעיה..

עם כל האמור, בוא נקפוץ לרשימה.

לקוח eM

עם ממשק קל לשימוש, לקוח eM מספק יותר מסתם ניהול דוא”ל. אתה יכול להשתמש בתפקוד לוח השנה, משימות, צ’אט ואפילו אנשי קשר. חוץ מזה, אתה יכול:

 • השתמש בהצפנת PGP
 • אפשר גיבויים אוטומטיים ברקע.
 • הגדר אווטרים עבור כל איש קשר
 • הטמע שולחנות הניתנים להתאמה אישית
 • התאמה אוטומטית של תמונות כשמכניסים אותן להודעות אימייל
 • הגדר תשובות אוטומטיות כדי לאנשים לדעת שאתה לא יכול להגיב

יש בזה כל כך הרבה דברים וזו הסיבה שאלפי הלקוחות הם מהימנים עליהם. באפשרותך להוריד ולקוח דוא”ל זה להשתמש בו ב- Windows ו- Mac.

ציפור דואר

לאחר שזכה במספר פרסים במהלך השנים, ציפור דואר עומד בציפיות עם סט התכונות הנהדר שלה. זה זמין עבור Windows ועושה עבודה מדהימה על ידי סנכרון כל הדוא”ל שלך ומאפשר לך להשתלב עם אפליקציות של צד שלישי רבים..

אתה יכול לחסוך זמן אדיר על ידי ניהול חשבונות דוא”ל מרובים ממקום אחד. מלבד זאת, אתה יכול להתאים אישית את המראה שלו לפי הצרכים שלך וליהנות מתמיכה מצד הלקוח.

ציפור הרעמים

לגמרי בחינם וקוד פתוח, ציפור הרעמים משלב כוח של מהירות, פרטיות וקלות בפונקציות שלהם. זה מאובטח עם תכונות שונות כמו לא לעקוב אחר חסימת תוכן מרחוק כדי להבטיח בטיחות ופרטיות. פרט לכך, אתה יכול להתאים אישית את המראה ולהוסיף תוספים ועיצובים שונים כדי לשפר אותו עוד יותר.

אתה יכול להשתמש בכלי חיפוש, סרגל הכלים לסינון מהיר והודעות דוא”ל על הכרטיסיות בדיוק כמו שהיית עושה בכל דפדפן. זה מאפשר לך לגשת לאימיילים שלך כל כך בקלות מבלי לבזבז זמן. יש לו תכונות שונות אחרות לארגון ושמירה על דברים מאובטחים.

שולחן העבודה של זימברה

זמין עבור Windows, Mac ו- Linux, שולחן העבודה של זימברה נותן לך גישה מקוונת ולא מקוונת לדוא”ל שלך מפאנל אחד. אתה יכול לסנכרן את נתוני הדוא”ל, אנשי הקשר והיומן שלך בין תיבות דואר בענן לכונן הקשיח.

להלן כמה מהתכונות העיקריות:

 • תומך ב- זימברה וכן בספקי חשבון דוא”ל של צד שלישי
 • גרור ושחרר לוח שנה מיני
 • לוח קריאה שימושי בצד לקבלת גישה נוחה יותר לדוא”ל
 • אוסף כלי שיתוף פעולה של צד שלישי, כגון משימות ותיק

יש גם מסנן חיפוש מתקדם שיוכל למצות את כל המידע הקטן שאתה מחפש.

דואר קנרי

מהלל מאוד על ידי האינטרנט הבא, דואר קנרי יש את האיזון המושלם של תכונות מתקדמות, אבטחה הדוקה ועיצוב אלגנטי. אתה יכול לחזות בהצפנה מקצה לקצה ולהיות סמוך ובטוח שפרטיותך לעולם לא תהיה למכירה.

זה מהיר, תואם GDPR, ועובד טוב על מספר מכשירים. נכון לעכשיו תוכלו להשתמש ב- Canary Mail ב- Mac, iPad, iPhone ו- Watch, אך זה צפוי להתחיל לתמוך גם במכשירי אנדרואיד. קדימה נסה אותם בחינם לחוות שפע של תכונות נהדרות.

סוויטת בוקסי

אפליקציה המוקדשת למשתמשי Gmail במחשב Mac, סוויטת בוקסי מעניק לך שליטה מלאה בחשבון הדוא”ל שלך. אתה יכול לשנות בצורה חלקה את הדוא”ל והלוח שלך כדי שיהיה מסודר יותר ולהעלות את הדברים בראש סדר העדיפויות.

אתה יכול לעבור בין חשבונות שונים, להשתמש בקיצורי דרך של מק ו- Gmail ולהשתלב עם חבורה של אפליקציות של צד שלישי. לא רק זה, אלא שתוכלו גם להדגיש את הפגישות הקרובות בלוח השנה ולקבל הודעה מייד כשיגיע הזמן.

לקוח דוא”ל זה למעשה סוחט את הפוטנציאל המרבי מתכונת הדוא”ל והיומן בחשבון Gmail שלך.

טמפו

טמפו עוזר לך לפרוס את חשבונות הדוא”ל שלך על ידי מיון לפי החשובים והפחות חשובים, כך שתמיד אתה עובד על דברים שדורשים את תשומת ליבך המיידית. זה גם חוסך לך זמן עצום על בסיס יומי, מכיוון שהוא מאפשר לבטל את המנוי מרשימות תפוצה לא חשובות בלחיצה אחת בלבד.

מלבד זאת, יש לו “מצב פוקוס” מבריק שיוצר ממשק רגיל למסך מלא על ידי ביטול אלמנטים מסיחים דעת.

אתה יכול להיות סמוך ובטוח. טמפו דואג מאוד לביטחון ופרטיות על ידי שמירה על המידע הרגיש שלך רק לך. נכון לעכשיו, אתה יכול להוריד ולהשתמש בלקוח הדוא”ל הזה רק ב- Mac.

ניצוץ

תוכלו ליהנות מסביבת דוא”ל נטולת הסחה ניצוץ. זה עוזר לך לנקות ולמיין את הדוא”ל שלך לפי הצרכים שלך. זה מצמיד הודעות דוא”ל חשובות לראש ומאפשר לארכיב את אלה שלא חשובים.

אתה יכול גם להפגיש את הצוות שלך ולקחת שיתוף פעולה לרמה חדשה לגמרי. להלן כמה מהתכונות העיקריות של Spark:

 • תואם GDPR
 • הצפנת נתונים ומאובטחת על ידי ענן גוגל
 • השהה דוא”ל
 • חיפוש מעמיק כדי למצוא מידע חשוב
 • לוח שנה מובנה
 • הגדר תזכורות מעקב
 • הגדר תשובות מהירות כדי לחסוך זמן
 • צור חתימות אימייל מקצועיות
 • להשתלב עם חבורה של אפליקציות

יש כל כך הרבה דברים, אז אני ממליץ לנסות את זה. זה בחינם לשימוש אישי, אך יש לו תוכניות פרימיום למקרה שתרצה שיתוף פעולה. אתה יכול להשתמש ב- Spark ב- Mac, IOS ואנדרואיד.

דואר אויר

לקוח דוא”ל במהירות הבזק, דואר אויר מאפשרת לך להתאים אישית את חשבונות הדוא”ל שלך וליצור פעולות שישאירו בתיבת דואר יצרנית. תוכלו גם להשתלב עם האפליקציות המועדפות עליכם ולסנכרן את הנתונים בכל מכשירי אפל.

יש לו כמה תכונות מרשימות, כמו אפשרות רב-חשבונית, מצב פרטיות, מדגישים הודעות דוא”ל חשובות והודעות דוא”ל שיש לבדוק בהן אחר כך. מלבד זאת, אתה יכול לאפשר מצב כהה, להגדיר פעולות החלקה מותאמות אישית ולהשתמש בתבניות דוא”ל.

דואר אוויר תומך בלמעלה משלושים שפות שונות וקיצורי דרך שונים של סירי.

שולח מיילים

עם חבורה של פריסה ונושאים שונים שתתאימו למצב הרוח שלכם, שולח מיילים יכול לעזור לך לשפר את הפרודוקטיביות שלך ולהשתפר בהרבה בניהול דוא”ל. הממשק הסופר נקי והקל לשימוש ישלים לחלוטין את המשימות היומיומיות שלך.

כדאי גם לדבר על תכונות חיוניות אלה:

 • אפשרות למספר חשבונות
 • תיבת הדואר הנכנס המאוחדת
 • תמיכה במגע ומחוות
 • קיצורי דרך מתקדמים
 • חיפוש מעמיק
 • אפשרות לבטל שליחה
 • אפשר קבלות קריאה ומעקב אחר קישורים
 • תשע שפות שונות תומכות

ל- Mailspring יש תוכנית ללא תשלום וגם תוכנית בתשלום שבהחלט כדאי לבדוק. אתה יכול להוריד אותו ל- Mac, Linux ו- Windows.

הירי

נבנה עבור מערכת הדוא”ל של מיקרוסופט, הירי מאפשר לך לנהל את הדוא”ל, המשימות, לוח השנה ואנשי הקשר שלך. אתה יכול להישאר על פני היום שלך על ידי הגדרת תזכורות, לסירוב דוא”ל, לנהל רשימת משימות ולבצע שורות נושא טובות יותר

לקוח דוא”ל זה עוזר לך להתמקד במה שחשוב ולהפיק את המרב מזמן המסך שלך. Hiri זמינה עבור Windows כרגע ותוכל להתחיל להשתמש בניסיון בן 7 הימים החינמיים שלהם.

סיכום

לקוחות הדוא”ל שלעיל יכולים להקל על העסק שלך ואת החיים הכלליים. אני ממליץ להמשיך היום עם מתאים אם ברצונך להישאר מסודר ופרודוקטיבי. ��

תגיות:

 • macOS

 • חלונות

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map