12 פתרונות ענן CRM הטובים ביותר לעסקים צומחים

לאופן בו אתה מנהל את נתוני הלקוחות שלך יש את הכוח לבצע או לפרוץ את העסקה!


כדי לספק ללקוחות חוויה בהתאמה אישית, חברות מעוניינות כעת לשלב טכנולוגיות ופלטפורמות עם נתוני הלקוחות שלהן. כתוצאה מכך, ענף התוכנה CRM ממשיך להתרחב בקצב מפתיע.

לפי דיווחים, 91% מהעסקים עם מעל 11 כוח עובדים ממנפים כעת תוכנת CRM. צפוי להגיע להכנסות של 80 מיליארד דולר ומעלה עד 2025.

הסיבה מאחורי שימוש כה מאסיבי יכולה להיות הנוחות שתוכנה כזו מספקת תוך כדי גישה לנתוני לקוחות בנייד כמו גם פיתרון ענן בזמן אמת. אם יש לך את הכלים המתאימים לצידך, אתה יכול להגביר את ייצור ההובלה, המכירות וההכנסות שלך תוך כדי שמירת הלקוחות שלך. זה הופך מצב של win-win לכולם!

מה זה CRM?

עסקים משתמשים בתוכנת CRM (ניהול קשרי לקוחות) כדי לארגן, לסנכרן ולבצע אוטומציה של כל היבטים הקשורים לאינטראקציה של לקוחות יחד עם מכירות, שיווק, ניתוח, תמיכה בלקוחות ושירותים. התוכנה יכולה לחבר אזורים אלה בנוסף לביסוס תקשורת באמצעות מיילים והערות. זה אפילו יכול להתמודד עם ניהול פרויקטים פחות מורכב ולהאיץ את כל התהליך.

תוכנה מסוימת מורכבת מיכולות שיחות ו צ’אט בוטים כדי לסייע לחברי מכירות לתקשר טוב יותר עם לקוחות מהתוכנה באופן ישיר. מערכות CRM עוצמתיות יכולות לספק פונקציונליות אמינה ללא כל בעיה.

תוכנה זו ניתנת בכל התכונות הללו בכדי להשיג מטרה משותפת – לייעל את כל התהליך של ניהול קשרי לקוחות כדי לשפר את הפרודוקטיביות הכוללת של העסק שלך..

CRMs הראו שיפורים אדירים כדי להפוך למתקדמים יותר. מערכות אלה מסוגלות באופן מושלם להשתלב עם קשת רחבה של תהליכים עסקיים. עם כניסתם של בינה מלאכותית ולמידה במכונה, CRM ימשיך להתרחב מעבר לאופק.

מדוע CRM חיוני לעסק שלך?

ככל שהמותג שלך גדל, יש צורך מובנה לדאוג לתחומים השונים של העסק שלך. מהלקוחות שלך לעובדים, ממאמצי מכירות ושיווק ועד ניתוחים, כל מה שעומד בעקבותיו מסלים. בתרחיש זה הופך להיות קשה, יקר ולא יעיל להפעיל את העסק שלך באופן ידני. אם לא מטפלים בזהירות זה יכול לעלות לך מכירות ולקוחות!

לכן אסור להסתמך על גיליונות אלקטרוניים ידניים או על פתקים דביקים בלבד! וכאן נכנסת לתמונה תוכנת CRM. זה יכול לקדם את הצמיחה העסקית שלך על ידי התייעלות כוח העבודה ותהליכים עסקיים תוך מתן אפשרות ליהנות מאוטומציה בהישג ידך!

היתרונות של תוכנת CRM מביא על השולחן:

ארגון נתונים ביעילות

עסקים צריכים לנהל כמות עצומה של נתונים, כולל אנשי קשר, פרופילי לקוחות ועוד. ניהולם ידנית הוא האתגר האמיתי, אך לא בתוכנת CRM. הוא מספק תצוגה ברורה של כל הנתונים שלך באמצעות ניהול יעיל. זה יכול אפילו לעזור בניהול תהליכי המכירה שלך ללא טרחה.

תובנות טובות יותר

אתה יכול לאמוד את ביצועי המכירות ולבצע ביקורת באמצעות מספר מדדים, כולל מבצעים שהוזמנו, שיחות שבוצעו, ביקורת בדוא”ל וכו ‘.

אתה יכול להבחין בין הסיכויים שלך בכל שלבי משפך המכירות שלך על ידי התבוננות בפרופילי קשרי הלקוחות.

מפשט תהליכי מכירה

אתה יכול להשתמש בערוצי תקשורת שונים המסוגלים להגביר את היעילות של מכירה נמוכה כמו גם מכירת צולבות. מערכות אלה יכולות גם לייעל את מאמצי השיווק שלך על ידי הכרת דפוסי התנהגות של לקוחות.

פילוח לקוחות

פילוח לקוחות מועיל לצוותי מכירות ומשווקים דיגיטליים כדי לעצב את מאמצי ההתאמה האישית שלהם. באמצעות התוכנה הם יכולים להפריד לקוחות פוטנציאליים לקבוצות על סמך פרמטרים כמו מיקום, דיל ועוד. בדרך זו צוותי מכירות יכולים להתמקד יותר בתחומים ספציפיים ולעזור ללקוחות עם פיתרון מדויק.

מקלה על שיתוף פעולה בצוות

ככל שהעובדים שלך מבינים את הלקוחות הממוקדים שלך, כך הם יכולים לזהות יותר טוב את הצרכים שלהם ולייעל את המאמצים שלהם בכיוון זה.

הם יכולים לחלץ מידע שימושי ממערכת CRM כדי להשיג תוצאות מקסימליות בחיכוך מינימלי. מכאן שהוא מאפשר שיתוף פעולה טוב יותר בין חברי הצוות שלך.

ניהול משפך

CRMs עוזרים לך לבנות ולנהל את צינור המכירות שלך. אתה יכול בקלות לעקוב אחר כל אנשי הקשר שלך ולנהל אותם מבלי לאבד פעימה! באמצעות התוכנה תוכלו לשלוח דוא”ל באופן אוטומטי על סמך התנהגות לקוח, מעקב באמצעות שיחות וכן הלאה. לפיכך, זה יכול לעזור לך לגדל את בסיס הלקוחות שלך ולגבש איתם קשרים חזקים יותר.

אינטגרציה ואוטומציה

אוטומציה של המשימות שלך ושילוב עם יישומים אחרים, כולל דואר אלקטרוני, SMS, שיחות, מסחר אלקטרוני, חשבונאות, פלטפורמות שיווק וכו ‘..

מדוע CRM מבוסס ענן?

חלפו הימים שבהם היית זקוק לצוות IT מומחה המוקדש אך ורק לדאוג לתוכנת CRM מגושמת ויקרה. CRM מודרני מבוסס ענן הוא מתוחכם טכנולוגית ועם זאת ידידותי למשתמש שנועד לענות על הדרישות העסקיות הייחודיות שלך.

על פי הדיווח, רק 12% מהחברות השתמשו ב- CRM מבוסס ענן בשנת 2008, אולם כעת הוא רשם ל 87%.

מערכות אלה מאפשרות לך לאחסן את כל פרטי הלקוחות שנאספו בענן אליהם אתה יכול לגשת בכל עת. מכאן שאינך צריך לדאוג יותר מאחסון נתונים, ניהול ותשלום עבור כל רישיון עבור מכשירים שונים. מהפריסה לתחזוקה, הכל ללא מאמץ באמצעות פיתרון מבוסס ענן.

מערכות מבוססות ענן מבצעות הכל במקום ובעלות יכולת התאמה רבה יותר לדרישות העסקיות שלך. אז בואו לבדוק כמה פתרונות CRM מבוססי ענן הטובים ביותר עבורם הגדלת העסק שלך מעבר לגבולות!

זנדסק מכר

הפוך את השיחות שלך להמרות בזמן אמת באמצעות זנדסק מכר לייעל את התהליכים העסקיים שלך, לשפר את הפרודוקטיביות ואת נראות הצינור. הכלי המקיף והקל לשימוש הזה בנוי כדי לטפל בסוגיות התכופות של אנשי המכירות שלך. זה מסיר בזהירות חיכוך אפשרי שנגרם בגלל עדכוני עסקות ומסייע לצוות המכירות שלך לשתף פעולה, לגשת ולנתח מידע רלוונטי על עסקות.

Zendesk Sell מספק לחברי המכירות שלך גישה לכל הכלים המשולבים הזמינים, אז קבל תובנה מלאה של חשבון הלקוח. בדרך זו הם נשארים בתוך הלולאה ויכולים לנצל הזדמנויות אפשריות. ככל שהכלי מבצע אוטומציה ללכידת נתונים, קל לעקוב אחר מידע חדש וישן בו נציגים יכולים להשתמש כדי להישאר מעודכן בצנרת המכירות. זה גם עוזר להם לתעדף את הסיכויים והלקוחות שלך.

ביצוע שיחות, תזמון פגישות, שליחת אימיילים, הצגת היסטוריית עסקאות, הכל נגיש רק כמה לחיצות ממרכז השליטה. Zendesk Sell מציעה רשימות חכמות לסנן ולפלח את העסקאות והלידים שלך בזמן אמת.

מצא הזדמנויות, הישאר מסודר וסגור עסקאות בכל מקום עם תוכנת מכירות שולחנית זו גם כאשר אתה לא מקוון. הוא מציע שילוב אחיד עם Mailchimp כדי לעזור לך לעקוב אחר הקמפיינים שלך, ו- Pandadoc כדי להציג את מצב החוזה שלך.

אתה יכול גם לבנות אפליקציות באמצעות מסגרת היישומים של Zendesk. חזו ונתחו את העסק שלכם באמצעות דוחות, תהנו ממרכז השליטה לגרירה ושחרור, ודוחות של 30+ עבור אינטראקציה, הבנה והמחשה של הנתונים שלכם..

מכירות רעננות

מינוף הכוח של AI להתמודד עם התהליך העסקי שלך ולעסוק היטב עם הלקוחות שלך באמצעות Freshsales CRM. הוא מציע כלים מובנים חכמים כמו Freshcaller, בהם תוכלו לבצע שיחות במהירות ולשלוח מיילים בהתאמה אישית ללקוחות פוטנציאליים ולקוחות המותאמים לצרכים שלהם..

כדי להתחיל, אתה לא צריך להיות חנון טק; כל דבר, מיצירת חשבון וכלה בריצה סופר קל.

אתה יכול להשתמש בו לצורך ניקוד לידים, לכידת פעילויות ורבים נוספים כדי לקבל תובנה מפורטת על העסק שלך. הוא מציע גם דוחות שיעזרו לך לזהות ולהפריד את הלידים הפוטנציאליים שלך המציגים התנהגויות קנייה. אתה יכול אפילו לקבל התראות והתראות בזמן אמת כאשר נפתח דוא”ל חדש, אם מישהו לוחץ על הקישורים שלך ועוד.

Hubspot CRM

Hubspot CRM משרתת את העסק שלך יותר מאשר רק מערכת ניהול אנשי קשר. הוא מציע כלים בחינם לעדכון אוטומטי של דוחות ולעקוב אחר ביצועים. אתה יכול להשיג נראות מלאה של צינור המכירות שלך באופן מיידי באמצעות לוח מחוונים מקיף.

כתוצאה מהשגת דיווחים על ביצועים פרטיים ופעילות מכירות, אתה יכול אפילו לאמן את צוות המכירות שלך לקראת המטרה שלך. אם יש לך עסק קטן, בינוני או גדול, CRM זה פיתרון מתאים לכל אחד. תוכלו ליהנות מנתונים ומשתמשים ללא הגבלה, יחד עם מיליון אנשי קשר ללא תאריך תפוגה.

Hubspot מציעה לכם גם כלים מתקדמים וחוסכים זמן כך שצוותי המכירות שלכם יוכלו לספק תפוקה טובה יותר. כלים אלה גם מבטלים חיכוך ביניהם ומטפחים שיתוף פעולה. בנוסף, אלה יכולים להודיע ​​לנציגיך ברגע שלקוח פותח דוא”ל או מבקר באתר החברה. מכאן שהם יכולים לבצע מעקב יעיל אחר הלידים הנכונים ובזמן המושלם.

אתה יכול להתחבר טוב יותר עם הסיכויים שלך על ידי תזמון הפגישות שלך, באמצעות תבניות דוא”ל, צ’אטים חיים, פונקציית לחיצה להתקשרות ועוד.

קפ

האם יש דרך שתוכל לחלץ יותר פרודוקטיביות תוך כדי עבודה פחות?

כן, דרך עבודה חכמה!

זה בדיוק מה שאתה יכול לצפות מקייפ, פיתרון שמאפשר אוטומציה של התהליך העסקי שלך ומחלק משימות מורכבות למשימות קטנות וניתנות להשגה. בדרך זו צוות המכירות שלך יכול לעבוד עם יותר מיקוד ויעילות כדי לשפר את הפרודוקטיביות הכוללת.

באמצעות קפ, אתה יכול להפוך את כל המעקב שלך לאוטומטי בכדי להגיב אליהם במהירות לייזר. הוא מברך לידים חדשים באמצעות מיילים מותאמים אישית ושולח תזכורות ללקוחות הקיימים שלך. זה גם מעדכן את כל האינטראקציות ומאחסן אותם במקום אחד כדי שתוכל לנהל אותם בקלות.

השתמש בתוכנה מתקדמת זו כדי להגדיר פגישות, לקבל הצעות מחיר, שליחת חשבוניות ומעקב אחר לידים; תיהנו מהכל רק כמה לחיצות משם. מעניין לציין כי היא מציעה בונה קמפיינים לאוטומציה של מאמצי השיווק והמכירות שלך. אתה יכול לתייג לידים חדשים, לשלוח דוא”ל, להקצות משימות ועוד עם תצורה זו.

כוח מכירות

האם ניחשת שבאה, לא?

כוח מכירות, אכן, הוא אחד הפתרונות הטובים ביותר מבוססי ענן CRM לשינוי העסק שלך. הישאר מחובר ללקוחות שלך בצורה ייחודית ואחד את המכירות, השיווק, צוותי ה- IT, השירות, המסחר וכו ‘באמצעות התוכנה היחידה..

העניקו לצוות המכירות שלכם להגדיל את הפרודוקטיביות ולגייס לידים מוצקים ללא כל טרחה או מגבלת מהירות. זה גם עוזר לך למסור הצעות, הצעות מחיר וחוזים מדויקים תוך אוטומציה של החשבונות, הכרת ההכנסה והמינוי שלך.

ענן המכירות הוא בעל בינה מלאכותית כדי לאפשר לצוותי המכירות שלך תובנות ניתנות לביצוע, ניקוד חזוי, חיזוי מדויק ואוטומציה חכמה להנחות את עתיד העסק בדרך יצרנית. אתה יכול גם לסנכרן את הדוא”ל ואת לוח השנה שלך להזנת נתונים אוטומטית.

הכלי מציע מגוון אפשרויות להתאמה אישית, כולל בניית זרימות עבודה, חיזוי שיתופי, לכידת פעילויות אוטומטיות ועוד. כדי לעזור לך להפוך את התהליך העסקי שלך לאוטומטי, Salesforce מציעה Flow Builder, שהוא כלי גרירה ושחרור. זה מאפשר לך ליצור תהליכי עבודה להבטחת תאימות או העמדת פעילויות חוזרות על טייס אוטומטי.

אתה יכול להגביר את כוחה של Salesforce CRM על ידי שילובו בפייסבוק ובערוצי מכירות ושיווק אחרים.

תכונות אחרות:

 • אונבורד מקיף
 • לוח מחוונים מותאם אישית ודור דוחות
 • מעקב אוטומטי אחר מיילים ותזמון פגישות
 • אבטחה ברמה ארגונית

הוא מציע תוכנית סטנדרטית, Salesforce Essentials Sales במחיר של 25 $ לחודש למשתמש יחיד וחבילה מקצועית ליהנות מהיכולות המשופרות שלה במחיר של $ 75 לחודש למשתמש..

Zoho CRM

עם רשת גלובלית של 150,000+ עסקים הפזורים ב -180 מדינות, Zoho CRM עוזר לחברות להגדיל את הכנסותיהן על ידי שיפור מעורבות הלקוחות והמרת לידים נוספים. בעזרת הכלי תוכלו לתאם בצורה חלקה פגישות, לערוך מצגות, לארגן סמינרים מקוונים ולקבל דוחות בזמן אמת.

מכירות הן משחק של מספר ותוכלו להקדים אותו על ידי מעקב אחר מדדי הביצועים ומכירות. התוכנה מעצימה את התהליכים העסקיים שלך עם כלי AI חכמים, לוחות מחוונים מאוחדים, ואפליקציות סלולריות ייעודיות כדי להבטיח לך לשחק “משחק שאין כמוהו”!

שתף פעולה טוב יותר עם כל הצוות שלך באמצעות עדכונים נפוצים, פתר את השאלות של זה, שתף תובנות ושלח נתוני עסקות כדי לעדכן את כולם. באמצעות התוכנה תוכלו להגיע ללקוחות שלכם באמצעות שיחות, מדיה חברתית, מיילים וצ’אט חי. בנוסף, קבל התראות מייד כאשר לקוח מתקשר כדי לעזור לו / לה בזמן אמת.

הכלי גם מבצע אוטומציה של המשימות שלך, מפחית משימות חוזרות ונשנות ומאפשר לך לבצע מעקב טוב יותר עם הלקוחות שלך. יהיה זה פריסה, סיפון באימונים או אימונים, והכל פשוט, כולל העברת נתונים מגיליונות אלקטרוניים ומערכות CRM אחרות..

Pipedrive

חיפוש אחר תוכנת CRM שיכולה לעזור להתמקד בלקוחות שלך בכדי להניע את העסק שלך קדימה?

Pipedrive מציע תכונות מרשימות שיעזרו לך לתעדף את העסקאות שלך, לחזות הכנסות ולעקוב אחר ביצועי המכירות הכוללים.

הוא מציע טפסים אינטרנטיים וצ’אט בוטים המזינים מבצעים חמים בצינור המכירות בזמן אמת. אתה יכול לעקוב אחר התקשורת כולה על ידי ביקורת על שיחות, אנשי קשר והיסטוריית דוא”ל. לפיכך, השתלט על נתונים והשתמש בהם כדי לעצב את מאמצי המכירות שלך. אתה יכול לגשת בקלות לתוכנה מהסמארטפון או מהמחשב האישי שלך ולהשתלב עם אפליקציות מגבירות מכירות.

באמצעות Pipedrive, אתה יכול לחסל משימות חוזרות על ידי שימוש בבינה מלאכותית. השתמש בתוכנה כדי לחקור את הדוחות שלך ולהשוות ביחס ליעדים שנקבעו לך. Pipedrive מציע שקיפות וביטחון מוחלטים באופן השימוש בנתונים שלך להגנה מפני נסיבות בלתי צפויות.

חבר מכירות

נהל את זרימות העבודה העסקיות שלך ביעילות באמצעות חבר מכירות CRM ובנו לקוחות לאורך זמן שיסמכו עליכם. יש לזה כל כך הרבה תכונות החבויות בשרוולים שלהן שימושיות לעסק שלך בהגברת הכנסות והפחתת משימות מורכבות.

התקשרו עם הלקוחות והפוטנציאלים שלכם ועזרו להם מייד עם מידע רלוונטי. זה נותן לך תובנות מדויקות כך שצוות המכירות שלך יוכל לספק חוויות בהתאמה אישית לכל פניה שהם מקבלים. מכאן שהשיחות שלך יכולות להמיר לידים פוטנציאליים ואז להפוך ללקוחות מרוצים.

היא מציעה אפשרות גרירה ושחרור למעקב, התקדמות וסינון העסקאות שלך, מאפשרת לך להגדיר יעדים בר השגה עבור נציגי המכירות שלך, ומאפשרת לך לאמוד את ביצועיהם..

הוא משתמש באנליטיקה ומקבל 700+ שילובים, כולל Outlook, Google Apps, Zapier וכו ‘כדי לתמוך בעסק שלך עם מערכות אחרות. התאם אותו באופן שאתה רוצה ומכור את המוצר והשירות שלך מכל מקום באמצעות מכשיר הנייד, אנדרואיד או iOS.

בתובנה

תן למסר העסקי הייחודי שלך להגיע ללקוחות שלך ברמת התאמה אישית חדשה לחלוטין בתובנה להטביע רושם בלתי נשכח. זה עוזר לך להתבלט בקהל על ידי הצעת ממשק עשיר, מותאם אישית, ואינטואיטיבי, ללא כאבים לשימוש.

באמצעות Insightly, אתה יכול לעקוב אחר נתוני לידים רלוונטיים, קמפיינים שיווקיים, תקשורת ומשימות כדי לנתח את זרימת העבודה העסקית הכוללת אותם ולאוטומציה. ה- CRM מאפשר ניתוב לידים אוטומטי ללקוח הנכון בזמן אמת, כך שנציגים יוכלו לעקוב אחריו בעודם יש סיכוי. ניתן גם לבצע היגיון עסקי מותאם אישית לסנכרון ישויות חיצוניות מ- Oracle, SAP וכו ‘.

שליחת דוא”ל בכמות גדולה לרשימת אנשי הקשר שלך היא ללא רבב, והיא גם עוקבת אחר כל משלוח הדוא”ל ומודיעה לך. בדרך זו, תוכל לקבל את הנתונים הסטטיסטיים של מספר הדוא”ל שנפתח ונלחץ עליו. התוכנה ממפה קשרי לקוחות באמצעות פונקציית קישור רשומות שבה ניתן לקשר דוא”ל, נתוני לקוחות ומידע אחר למסד הנתונים שלך.

באופן תובנה מאפשר לך לבנות אפליקציות מותאמות אישית ולפרוס אותן במכשירים ניידים ובאינטרנט תוך דקות. אתה יכול אפילו לעצב לוחות מחוונים, ליצור הדמיות נתונים מעודנות ולעקוב אחר ערכים תובעניים בקלות ובאבטחה ברמה התעשייתית.

EngageBay

האם אתה מחפש פתרון CRM בר השגה?

EngageBay היא אלטרנטיבה הגונה. השתמש בתוכנה זו כדי לרכוש לקוחות, לטפח קשר איתם חזק ולהמיר אותם ללקוחות נאמנים. זה יכול לענות בצורה חכמה על כל צורכי המכירות, השיווק ושירות הלקוחות שלך.

אוטומציה של מסעות הפרסום, המשימות והשגרה השיווקית שלך באמצעות EngageBay כדי לחזות בפריון ויעילות מוגברת בעסק שלך מבלי לפגוע באיכות. נהל עסקאות, קבל תובנות של לקוחות 360 מעלות, קבע פגישות והרבה יותר.

קדימה צעד אחד קדימה כדי לשרת את הלקוחות שלך באמצעות צ’אט חי וניהול כרטיסים לתמיכת לקוחות.

קליפת אגוז

מעוצבים במצוינות כדי לענות על הצרכים המגוונים של עסקים שונים, קליפת אגוז מציע CRM שיעזור לך לבנות קשרים עסקיים פוריים ולהפעיל המרות רבות יותר. התוכנה הפשוטה לשימוש קלה לטיפול על ידי הצוותים שלך מבלי לדרוש מהם להיות מקצוען בתחום ה- IT, ובכל זאת מספקת פתרונות מתוחכמים.

באמצעות אוטומציה של מכירות, ה- CRM מעביר את כל הפעולות הגוזלות זמן על טייס אוטומטי, ובכך מאפשר לצוות שלך להתמקד בטיפוח הלקוחות. הוא מציע מעקב ודיווח על ביצועים, כך שתוכל להיות מודע למתרחש בזמן אמת ולעבוד על אזורים הזקוקים לשיפור.

בעזרת קליפת האגוזים תוכלו לשתף פעולה ביעילות עם הצוותים שלכם ולהישאר מעודכנים בכל ההיבטים החשובים הדורשים את תשומת ליבכם. זה גם עוזר בניהול טוב יותר של צינור ואנשי הקשר שלך ומציע תמיכה ללקוחות ייעודיים.

פחות CRM מרגיז

כמו שהשם מרמז, פחות CRM מרגיז מציע פיתרון פשוט יותר שיסייע לעסקים קטנים לנהל את אנשי הקשר שלהם, לעקוב אחר לידים שלהם ולעקוב אחריהם ביעילות מבלי “להתעצבן”. המערכת ידידותית למשתמש לוקח זמן מה להתקנה והיא ללא מאמץ לשימוש.

אתה יכול אפילו לעזור בעזרת מבוא הווידאו כדי להשתפר עם הפונקציונליות שלו. אבל במקרה שתקיעתם, הם מציעים דוא”ל בחינם ומתקשרים לתמיכה למרות שאתה עדיין לא הלקוח שלהם.

בעת בחירת CRM, עסקים רבים מבולבלים עם אינסוף תכונות ופונקציות. עסקים קטנים במיוחד מתקשים ובסופו של דבר לשלם את כספם המרוויח קשה על תכונות שהם אפילו לא ידרשו מלכתחילה.

כדי להפוך את הדברים ל”מעצבנים פחות “, פיתרון זה זמין לרשותך. זה עוזר לך לשפר את שירות הלקוחות שלך, לפרודוקטיביות יוקרתית ומסייע לך לסגור עסקאות נוספות. אתה יכול לאחסן את כל המידע תחת מטריה אחת, כולל הקבצים שלך, הערות, משימות, נתוני צינור, אירועים ועוד. הוא מציע תכונת חיפוש שתעזור לך למצוא נתונים בקלות.

שלב מערכות שונות עם תוכנה זו כגון לוח השנה של גוגל לניהול משימות ואירועים תוך חסכון בזמן. באמצעות דוחות לידים אתה יכול להישאר מעודכן על הפניות, כולל העדיפות והסטטוס המשויכים.

סיכום

עם תחרות עצומה סביב זה, זה הופך להיות נחוץ עבור עסק צומח למצוא דרכים ייחודיות להקדים את המירוץ. באמצעות CRM SaaS, עסקים יכולים לבנות קשרי לקוחות לאורך זמן, לנהל זרימות עבודה ולעצב את מאמצי המכירות והשיווק שלהם כדי לעורר צמיחה.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map