12 תוכנות PDF ושירותים מקוונים הטובים ביותר לעריכה, המרה ועוד

מאז הקמתו לפני 25 שנה, קבצי PDF הם עדיין אחד הסוגים העיקריים של המסמכים בהם אנו משתמשים.


בין אם אתה מציג טופס מס, חוזה או אפילו גיליון עבודה קטן, כנראה שהם יהיו בצורת PDF. עם זאת נאמר, ישנם גם זמנים שבהם אנו צריכים לערוך את המסמך או אפילו לחתום עליו.

כשאתה צופה בחוזה או בטופס מס כאמור לעיל, סביר להניח שתידרש למלא את המידע שלך ולהשאיר חתימה דיגיטלית בתחתית. ונניח משום מה שאתה רוצה גם להמיר את ה- PDF בחזרה לקובץ DOC. איך אתה עושה את זה?

זה אולי נשמע קל מאוד, וזה באמת, אבל לא הרבה אנשים יודעים איך לעשות זאת.

ובכן, יש תוכנה ושירותים מקוונים שיכולים לעשות זאת. עם זאת, אני ממליץ להשתמש בראשון. הנה למה.

מגן על פרטיות

כל עבודה שמתבצעת באמצעות תוכנת PDF במחשבך נשארת בינך לבין המחשב. לא משנה אם זה ספר פעילויות בבית הספר או חוזה של 10 מיליון, הפרטיות נותרה על כנה. מצד שני, שירותי PDF מקוונים עשויים שלא להיות המקורות המהימנים ביותר להעלאת מסמכים רגישים.

אתה אף פעם לא יודע מה מסתתר מאחורי המערכת, ואין לך שליטה עליה.

אין סיכוי לדליפת נתונים

הנתונים שתזין בתוכנת ה- PDF שלך נשארים במערכת ואין להם דרך להתפשט מחוצה לה. אמנם אני מצפה שהשירותים המקוונים יהיו זהים, אך הדבר אינו קורה בכל פעם ובכל אתר.

אינך מודע לחלוטין לאופן אחסון או עיבוד של הנתונים שלך. האקרים הם איום אחד, אך ישנם גם חששות אחרים כמו גניבת זהות והונאה.

ברצוני לציין שאם חתמת והסכמת על הסכם אי-גילוי עם חברה, אסור לך להעלות אף אחד מאותם מסמכים לשירותי PDF מקוונים אלה..

זמינות 24/7

זה אולי לא נראה כמו דבר גדול, אבל חשוב לציין שנוחיות נחוצה. עם התוכנה המותקנת במחשב / המחשב הנייד שלך, אינך זקוק לחיבור אינטרנט פעיל כדי להפעיל אותה. ניתן לעשות זאת במצב לא מקוון.

אין גם ממש שום סיכוי שהוא יופעל או יהיה תחת תחזוקה, אלא אם כן אתה רוצה בכוונה לעדכן אותו. אתה יכול לגשת אליו 24/7 לפי דרישה.

אז, מתי זה בסדר להשתמש בעורך PDF מקוון? אני מאמין ככל הנראה כאשר המסמך שלך אינו סודי. אם אתה עורך קובץ PDF זמין באינטרנט, אתה יכול להשתמש בעורכי ה- PDF המקוונים. או אחרת, לגבי מסמכים פרטיים, מומלץ להשתמש בתוכנה.

להלן המשאבים הטובים ביותר לשתי האפשרויות הללו, החל מהתוכנה.

מובאווי

סופר גמיש וקל לשימוש, עורך PDF של Movavi מאפשר לך לדאוג למשימות הקשורות ל- PDF מבלי להתפשר על פרטיות ואבטחה. אתה יכול ליצור טבלאות מידע ותרשימים, להשתמש בספריית תבניות שנבנתה מראש כדי ליצור מסמכים ולשלב קבצים מתוכנה אחרת כדי להביא את הכל בכללותו.

באפשרותך להציג, ליצור ולערוך קבצי PDF. לא רק זה, אלא שאתה יכול גם להמיר אותם לפורמט אחר או להמיר פורמטים אחרים ל- PDF. תוכנה זו זמינה עבור Windows וגם עבור Mac.

אלמנט PDF

זמין עבור Windows, Mac, Android ו- IOS, Wondershare PDF Element היא תוכנה פשוטה ויעילה מאוד המספקת פונקציונליות נהדרת. זה מאפשר לך להציג ואף ליצור קובצי PDF מאפס. אם כבר יש לך PDF, אתה יכול לערוך, להמיר ולהוסיף אליו הערות.

הדבר המרשים הוא שאתה יכול ליצור טפסים, לאסוף את הנתונים שלה ולייצא לגיליון אלקטרוני. לחלופין, תוכלו גם לשלב מספר טפסים ולנתח את הנתונים.

Acrobat Pro

ללא ספק אחת האפשרויות הפופולריות ביותר ברשימה זו, Adobe Acrobat Pro, קיים כבר די הרבה זמן ועדיין הוא מועדף נרחב. לפיתרון זה יש יותר מדי תכונות לבחינה. מלבד התכונות המסורתיות שכבר יש לך, אתה יכול:

 • הגדר סיסמאות והרשאות
 • הוסף מדיה עשירה
 • השווה בין שני קבצי PDF שונים
 • ערוך נתונים בטבלאות סרוקות
 • סובב דפים ב- PDF
 • לשתף פעולה ולעקוב אחר ההתקדמות
 • סנכרן את החתימה שלך
 • כוכב קובצי PDF חשובים
 • איסוף חתימות מרובות

אתה יכול להשתמש ב- Adobe Acrobat Pro עם Windows, Mac, Android ו- IOS.

סודה PDF

עם חבורה של תכונות “מחוץ לקופסה”, סודה PDF זה נהדר עבור אנשי מקצוע שמעדיפים ממשק חלק ומודרני. הכל בתוך פיתרון אחד, אתה יכול למזג מסמכים לאחד, להמיר פורמטים אחרים ל- PDF ולהיפך. להלן כמה אפשרויות נוספות שכדאי להזכיר:

 • ערוך תוכן PDF
 • צור טפסים מותאמים אישית
 • הערת קבצים
 • הטמע חתימה אלקטרונית
 • השתמש בטכנולוגיה ייחודית של הדפדוף לדפים כדי לקרוא קובצי PDF בממד תלת ממדי
 • הפוך מסמכים ותמונות סרוקים למסמכי PDF הניתנים לעריכה

אתה יכול לשלב Soda PDF עם אפליקציות של צד שלישי כמו Google Drive, OneDrive ו- Dropbox. נכון לעכשיו, גרסת התוכנה זמינה רק עבור Windows.

PDFExpert

אתה יכול למלא טפסי PDF, לחתום על חוזים, לערוך תוכן ולהוסיף קישורים פנימה PDFExpert מאת PDFPro. זה ידוע בזכות המהירות המהירה של הברק, הממשק הנקי והתכונות ארוז החשמל. למעשה, אתה יכול אפילו להמיר כל דבר ל- PDF ולסימון בזמן שאתה קורא אותם.

יש המון תכונות נוספות כמו היכולת לסובב דפים, לשלב קובצי PDF ולחלץ קובצי PDF. זה תואם ל- Windows ול- Mac ותוכלו להתחיל בחינם.

ניטרו פרו

ניטרו פרו יש את היכולת לשפר את הפרודוקטיביות שלך תוך כדי לעזור לך בכל המשימות הקשורות ל- PDF. יש לו ממשק הזהה ל- Microsoft Office, כך שזו כנראה תהיה נסיעה קלה להבנת הפונקציונליות.

אתה יכול להגן על המסמכים שלך באמצעות הצפנה של 256 סיביות ולהשתלב עם חבורה של אפליקציות של צד שלישי. אם תרצה, תוכל גם להגביל פעולות שיתוף פעולה מסוימות כמו עריכה והעתקה ללא הסכמתך.

מלבד זאת, באפשרותך ליצור אצווה קבצי PDF ולארגן את העמודים האישיים לפי רצונך. נכון לעכשיו, Nitro Pro זמין רק למשתמשים ב- Windows.

PDFExpert

עורך PDF מאוד מושך חזותית, PDFExpert, היא עוד אפשרות מבריקה שיש לקחת בחשבון. השם דומה למדי לזה שהוזכר לעיל במאמר זה, אך שניהם שונים זה מזה בכל הקשור לפונקציונליות.

אתה יכול להתחיל על ידי בחירת מתווה צפייה מתאים לנוחיותך ואז להמשיך לקרוא, להערות ולערוך קובצי PDF. זה גם מאפשר לך לשנות טקסט ותמונות. מילוי טפסים וחתימתו הם רק יכולות של פיתרון זה.

אתה יכול לבחור הגדרות קריאה שונות כמו יום, לילה או ספיה, כדי ליהנות מחוויה נוחה. הכל זמין בחינם ותוכל להוריד אותו ל- Mac, iPhone ו- iPad.

עכשיו, נסתכל על שירותי PDF המקוונים.

PDFEscape

ראשית, בין השירותים המקוונים, PDFEscape מאפשר לך לבצע מגוון משימות בחינם ובזכות מהדפדפן שלך. אתה יכול:

 • צפה בקובצי PDF
 • ערוך
 • ביאור
 • מלא טפסים
 • צור טפסים בסיסיים
 • הגן על מסמכים באמצעות סיסמה
 • שתפו ברשת

הפיתרון המקוון שלהם מוגבל מעט בהשוואה לתוכנה שלהם להורדה עבור Windows. אתה יכול לבדוק את זה גם לגישה לתכונות נוספות.

SmallPDF

שירות PDF מקוון של כל אחד, SmallPDF זה לגמרי ההפך משמם. יש לו מספר רב של תכונות שבוודאי אינן יכולות להיחשב “קטנות”. אני מאמין שזו הסיבה שזה כלי בתשלום. כדי לציין רק כמה מהתכונות, תוכלו:

 • דחוס PDF
 • המרת PDF
 • הכנס מספרי עמודים
 • מחק דפים מסוימים
 • פיצול לחלקים
 • חתום דיגיטלית
 • הגן באמצעות סיסמה וגם הצפין

אתה יכול לגשת ולנסות את כל התכונות בחינם באמצעות תקופת הניסיון שלהם למשך 14 יום.

PDF באדי

עם ביקורות סוערות במדיה החברתית, PDF באדי מאפשרת לך לערוך ולחתום על מסמכים בקלות. הוא מאובטח באמצעות קידוד AES-256 סיביות ובעל SSL פעיל, כך שהקבצים שלך מוגנים למדי. לתוכנית החינמית תוכלו לערוך עד 3 קובצי PDF בחודש. אתה יכול פשוט לשדרג לתוכנית הפרימיום שלהם אם הדרישה שלך היא יותר מזה.

יש להם חבילות הדרכות בנושאים ספציפיים כמו עריכה וחתימה על PDF וזה די מסודר. אתה יכול לשאול קצת עזרה מאלו אם אתה מרגיש אבוד בכל שלב.

עורך PDF של Sejda

אתה יכול להעלות קבצים אל Sejda PDF עורך באמצעות גרירה ושחרור, אחסון ענן של צד שלישי, או אפילו קישורים ישירים. כל הקבצים שלך נשארים פרטיים ונמחקים אוטומטית לאחר שעתיים. אתה יכול לבצע את כל מה שעורך PDF רגיל מאפשר לך, כולל חתימה, הוספת מדיה ומילוי טפסים. אתה יכול גם להפסיק חלקים חסויים של מסמך PDF, דבר שלא יוכל לראות אותו.

אתה יכול להתחיל עם התוכנית שלהם לנצח-לנצח שיש לה מגבלות קלות כמו גודל קובץ מקסימלי של 50MB ורק שלוש משימות בשעה. כמובן, כדי להרים את המגבלות ולגשת לתכונות נוספות, אתה מכיר את המקדחה. ��

DeftPDF

אחרון חביב, DeftPDF יכול לעזור לך לערוך, למלא ולחתום מסמכי PDF בחינם. יש לו דירוג נחמד של 4.3 / 5 כוכבים מבוסס על 156 קולות בעמוד הבית שלהם, וזה בהחלט מספר טוב. אתה יכול להתחיל בהעלאת הקבצים שלך, ואז לגשת לחבורה של כלי עריכה, אזורי הפחתה ואפילו לחפש מילים / ביטויים מסוימים באמצעות “מצא” & החלף ”.

לאחר שתסיים לעבוד על ה- PDF, תוכל לשמור אותו במחשב שלך, לייצא אותו לאחסון הענן המועדף עליך או לשלוח אותו באמצעות דוא”ל..

סיכום

לא משנה אם אתה משתמש בתוכנה או באחד מהשירותים המקוונים לעריכת ה- PDF שלך, אתה יכול להיות בטוח שתבצע את העבודה בקלות. הכל מסתכם בדרישותיך ועד כמה המסמך שלך רגיש.

תוכנה מתאימה לקבצים פרטיים, ואילו פיתרון מקוון מתאים לקבצים ציבוריים ו”כל יום “שאינם סודיות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map