13 כלי צילום המסך היפה הטוב ביותר וממשק API לעסק שלך

השימוש בתצלומי מסך הוא דרך נהדרת להסביר בקלות נושא ספציפי מכיוון שהוויזואליות הן יותר מעיכול מטקסט.


עם זאת, אם יצאת אי פעם על מסע צילום מסך שבו אתה מבקר בדפי האינטרנט, קח את המסך וערוך אותו כדי שייראה מושך, אתה יודע שהמשימה אינה הקלה ביותר. זה סוג של מאבק לעשות את זה ידנית.

במקרים אלה, השימוש בממשקי API למסך המסך הוא הדרך הטובה ביותר לעבור. במקום לבזבז 5 דקות על הכנת צילום מסך יחיד, תוכלו ליצור חבורה של צילומי מסך באותה תקופה ובקלות.

במאמר זה תגלו תחילה את הכלים שמהם תוכלו לצלם צילומי מסך ידנית ואז את ה- API, שמאצילים את התהליך. זכור, פשוט “לקחת” צילום מסך אינו מספיק. כלים וממשקי API אלה גם עוזרים לכם לבחור את הגודל הרצוי ולייפות אותו.

החשיבות של “לייפות” את צילומי המסך שלך

כולנו יודעים שצילומי מסך אינם זקוקים לריטוש או סינון כלשהו, ​​אך רוב כלי המסך המובנים במערכת שלנו לוכדים את המסך כולו, כולל סרגל הכלים וסרגל המצב, שאינם חובה.

תרצה להסיר אותם ולהציג אותם בצורה יפה כי צילומי מסך מושכים יכולים:

 • שפר את המותג שלך
 • למשוך תשומת לב רבה יותר
 • השג אמון של לקוחות

עם זאת, עריכת צילומי המסך ידנית תצרוך המון זמן, וזו הסיבה שאתה צריך להשתמש בפתרונות המוזכרים במאמר זה..

היתרונות של שימוש בממשק API לבניית כלי המסך שלך

אם אתה מחפש לבנות כלי צילום מסך בהצעה להקל על הדברים, הנה כמה מהיתרונות הרבים של השימוש בממשק API:

חוסך זמן

ממשקי API נועדו לעשות הכל במהירות טובה יותר. השימוש בו לבניית היישום שלך פירושו לקצץ את הזמן באופן דרמטי לחצי, מה שייקח כל כך הרבה שעות אם תבנה הכל מאפס. רוב ממשקי ה- API יכולים לפעול תוך שבוע.

מפחית את העבודה

שילוב API לבניית תוכנה זה כמו plug-and-play. רוב העבודה כבר נעשית בשבילכם. כל מה שאתה עושה הוא להפעיל את ה- API באמצעות התיעוד וההדרכות שלהם, ואתה מוכן להתחיל להשתמש בו. לא עוד הרכבת דברים מההתחלה.

פחות יקר

מרבית ממשקי ה- API ידידותיים מאוד לתקציב והם מגיעים עם תוכניות freemium כדי לשחרר את הנטל עוד יותר. מצד שני, ייתכן שיישום מלא מפוצץ מאפס יעלה לך זרוע ורגל.

כלי צילום מסך לפי דרישה

בצוואר

כלי נפלא להפוך את צילומי המסך המשעממים שלך למוקפוץ, בצוואר הוא 100% חינם לשימוש. משתמשים בו מעל ל -145,000 איש, כולל עובדים של אמזון, שופיפי וגוגל. אתה יכול להתחיל על ידי העלאת המסך שלך, שאחריו אתה יכול:

 • בחר בין חלונות מודולים שונים
 • שנה את הרקע והתאם אותו אישית
 • הורד את המסך בתבניות PNG, SVG או JPG

הם כל הזמן מפיצים תכונות חדשות ומרתקות, ולכן שווה להשתמש בהן לחלוטין. יש להם אפילו הרחבות ל- Google Chrome ו- Sketch כדי להפוך את הדברים לפשוטים עוד יותר.

בודק צילום מסך Geekflare

אם אתה ממקד לקהלים מרובים או ברחבי העולם, דבר שאתה צריך לשים לב אליו הוא האם האתר שלך נטען כראוי בכל המיקומים. יכולים להיות הרבה מקרים שבהם האתר שלך נטען בסדר במדינה אחת אך יש בעיות במדינה אחרת, כך שזה יהיה חכם לוודא שהכל תקין.

עם השימוש ב- בודק צילום מסך Geekflare, אתה יכול לבדוק בקלות אם האתר שלך מופיע כראוי בכל אזור. כל שעליך לעשות הוא להדביק את כתובת האתר ולתת לכלי להחזיר תוצאות מאזורים שונים.

לאחר מכן אתה יכול להוריד את צילומי המסך או אפילו לזהות אם יש בעיית טעינה באזור ספציפי.

Thum.io

קח צילומי מסך תוך שנייה עם Thum.io. זהו כלי צילום מסך מהיר-מהיר ואמין שיכול לעבד צילומי מסך באופן פשוט ומתקדם. כוונתי עם “מתקדם” היא, זה מאפשר לך לבחור את הרוחב והפיקסלים לפי העדפתך.

אתה יכול להתחיל בחינם.

צילום מסך גיאוגרפי

עם היכולת לבדוק את האתר שלך ממעל 200 מיקומים, צילום מסך גיאוגרפי היא אפשרות מבריקה נוספת שיש בה כמה לקוחות מרוצים בשמות סמסונג, WebMD ומיקרוסופט. אתה יכול ממש להיפרד מהשימוש בפרוקסי ו- VPN מכיוון שכלי זה מאפשר לך להיות בכל מקום מכל מקום.

אתה מזין את כתובת האתר שלך פעם אחת ואת BOOM, עכשיו אתה יודע איך האתר שלך מופיע במיקומים שונים.

מכונת צילום מסך

עם מכונת צילום מסך, אתה יכול ליצור מיידי צילום מסך ואפילו להפוך את דף האינטרנט שלך למסמך PDF. לפני שאתה מזין את כתובת האתר, אתה מקבל את האפשרות לבחור מכשירים שונים כמו טאבלטים, טלפון או שולחן עבודה, וזו תכונה מבריקה מכיוון שלכולם יש העדפות שונות.

חוץ מזה, אתה יכול גם לבחור ליצור צילום מסך מלא של עמוד מלא. מלבד זה, אתה יכול גם ליצור תמונת מצב של האתר שלך. אתה יכול להשתמש בכלי זה בחינם עבור 100 צילומי מסך בחודש.

GeoPeeker

כמו שהשם כבר רומז, GeoPeeker מאפשר לך “להציץ” לאופן שבו האתר שלך מופיע במיקומים שונים. הגרסה החינמית מאפשרת לך להציץ ל 6 מיקומים שונים ואילו גרסת הפרימיום מוסיפה 6.

עם כמה אפשרויות מתקדמות, אתה יכול גם:

 • בדוק אם האתר שלך לא פעיל
 • זהה תזמוני פינג ממיקומים שונים
 • התאם אישית עיכוב עיבוד, רזולוציות והגדרות סוכן משתמש

תוכניות פרימיום מתחילות מ -9 דולר בלבד לחודש.

ממשקי API של צילום מסך

צילום מסךAPI

צילום מסךAPI.net מאפשר לך ליצור צילומי מסך מושלמים עם פיקסלים באמצעות ממשק API פשוט. ממשק ה- API פועל ב- Google Cloud כלומר הוא יכול להתמודד עם תנועה רבה. ממשק ה- API פשוט להתקנה ולשינויים. אתה יכול לקחת צילומי מסך של התצוגה, העמוד המלא או אפילו אלמנט מסוים בדף.

באמצעות התוכנית החינמית, תוכלו ליצור עד 100 צילומי מסך בחודש. תוכניות בתשלום מתחילות ב -5 דולר לחודש.

לארוז מחדש

מהימנים על ידי סמסונג, AdColony ו- Autodesk, לארוז מחדש הוא ממשק API מדהים שיכול ללכוד צילומי מסך באמצעות שיחה אחת בלבד. זה מבוסס על כתובת ה- URL המהירה והמהירה של RestFUL HTTP ויש לו דוגמאות קוד לשפות שונות כמו PHP, Java, Node.js ו- Python.

מנוע העיבוד מושלם בהתבסס על הדפדפן והוא תואם את ה- GDPR. תוכניות התמחור מתחילות מ- $ 9.95 לחודש בלבד, ותוכלו גם לקחת את ניסיון הניסיון בן 7 הימים בחינם.

URLBox

ההגדרה שלהם ל- SaaS היא “צילום מסך כשירות”, וזה די מרשים. URLBox יכול להפוך את המשימה כולה ליצירת צילומי מסך באמצעות ה- API הפשוט והקל לשילוב שלהם. אתה יכול:

 • קח צילומי מסך של עמוד מלא
 • צילומי מסך מגיבים המתאימים לכל המכשירים
 • הפקה ללא דופי של צילומי מסך מדפים עשירים בתקשורת

העיבוד שלהם מהיר במיוחד, המאפשר ליצור תמונות ממוזערות שונות במידות שונות תוך מספר שניות. מובטח לך שתקבל את אותן תוצאות שאתה רואה בדפדפן שלך, לא פחות מזה. זה יכול להתמודד עם כמות מטורפת של HTML, לא משנה כמה זה מורכב.

אתה יכול להתחיל בניסיון חינם ולהעביר אותו משם.

ממשק API פלאש

מבוסס על גוגל כרום ו- AWS למבדה, ממשק API פלאש ממשק API של צילום מסך מבטיח תשתית יציבה וניתנת להרחבה. נקודות הקצה הינן HTTPS לכל התוכניות, הידועה באבטחתה והגנת הפרטיות שלה.

ממשק ה- API מתועד היטב ויכול ליצור עמוד מלא, כמו גם צילומי מסך מגיבים לנייד די בקלות. התוכנית החינמית מאפשרת לך ליצור עד 100 צילומי מסך, אך אתה יכול לבחור אחת מהתכניות המשולמות שלהם החל מ- $ 7 לחודש לעוד.

ממשק API של צילום מסך

ממשק API של צילום מסך מבוסס על REST API וניתן להתאמה אישית רבה עד לנקודה שבה אתה יכול אפילו לכבות את Javascript כדי לא לאפשר חלונות קופצים. אתה יכול ליצור צילומי מסך של עמוד מלא וגם תמונות ממד המותאמות אישית לפיקסלים הרצויים שלך.

מאפיין מרשים של ממשק API זה הוא שאתה יכול לבחור אם אתה רוצה ש- Google Chrome יהיה הדפדפן או האשפה. לאחר מכן ה- API יפיק צילומי מסך מהדפדפן שנבחר. אתה יכול להירשם ולקבל את 1,000 השיחות הראשונות שלך ל- API בחינם.

ללא דפדפן

ממשק API עמוס מאוד בעוצמה ששונה בהרבה מהאחרים המוזכרים ברשימה זו. ללא דפדפן הוא אוטומציה של דפדפן שמיועד למפתחים ועסקים. אתה יכול להפעיל אותו ולבצע אוטומציה של רוב המשימות שאתה מבצע בדפדפן, אחת מהן היא צילומי מסך.

אתה יכול ליצור מיידי צילומי מסך של דף אינטרנט ולשמור אותם בפורמטים של PNG או JPG. אינך צריך לגעת בשורת קוד אחת, בזכות ממשקי ה- API של REST שמגיעים מוקדמים לנוחיותך.

אתה יכול להירשם לשיטת התשלום “לשלם לך”, או לבחור אחת מהתכניות הקבועות שלהם החל מ- $ 50 לחודש.

מגן מסך

עם מגן מסך, אתה יכול לצלם צילומי מסך הניתנים להתאמה אישית מאוד. אתה יכול להגדיר את התמונה הממוזערת ואת התצוגה המפורטת שלך, להוסיף את מקף ה- CSS שלך, להגדיר זמן עיכוב ספציפי והרבה יותר. התוצאה מגיעה בפורמטים PNG, JPEG או GIF.

מנגן המסך ניתן בחינם עבור עד 100 בקשות, לאחר מכן תוכלו לבחור את התוכנית בתשלום שלהם החל מ- $ 19.99 לחודש.

סיכום

שימוש בתמהיל של כלי המסך וממשקי ה- API שלעיל יכול להועיל כמועיל מאוד למשימות העסקיות והיום-יומיות שלך.

תגיות:

 • ממשק API

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map