14 פתרונות הנהלת חשבונות מבוססי ענן לעסקים קטנים עד גדולים

הנהלת חשבונות היא חלק בלתי נפרד מניהול עסק.


זה עוזר ביצירת ובקרה של התקציב, בקבלת החלטות רכישה מרכזיות וגם במעקב אחר הוצאות. ללא חשבונאות, העסק שלך תמיד יישאר מעט חסר בכל מה שקשור לצמיחה.

עם זאת, חשבונאות יכולה להיות מסובכת וגוזלת זמן. לפעמים בעלי עסקים מוצאים את זה מספיק מאתגר לטפל במשימות המינימליות החשובות כמו תשלום חשבונות ומעקב אחר הכנסות, כך שעונים על שאלות קריטיות כמו “האם העסק שלי רווחי?” ו “האם אנו יכולים לשלם תשלומי מס נדרשים?” בהחלט לא מהדרך.

הנהלת חשבונות מתבצעת בצורה הטובה ביותר כאשר היא מטופלת על ידי תוכנה ולא על ידי אדם. בטח, ניהול חשבונות אמיתי בהמתנה זה דבר נחוץ והכרחי, אבל נתח הטיפול העיקרי ייעשה על ידי תוכנה.

שימוש בתוכנה יכול לחסוך לך זמן וכסף עצום תוך מיון חוקי על התחומים הכספיים. זה גם עוזר לך לקבל מושג טוב יותר מה מצבו של העסק שלך על ידי יצירת דוחות לפי דרישה.

יש כל כך הרבה דברים שלא היית יכול לעשות ידנית, ולוקח כדוגמה “סיכוי לטעויות”. לפיתרון הנהלת חשבונות אין כמעט סיכוי לטעויות.

כדי לתת לך פרספקטיבה טובה יותר לשימוש, נבחן את הדרכים השונות לניהול חשבונאות. יש לא מעט דרכים טובות לעשות זאת, ו -3 מהן נדונות בהמשך.

תוכנה מסורתית

יש המון תוכנות מסורתיות שמאפשרות לך לעשות את העבודה הכבדה בחשבונאות. תוכלו להוריד אותם למחשב / מחשב נייד ולבצע את החישובים. הדבר הטוב בסוג זה של חשבונאות הוא שאתה לא בהכרח זקוק לחיבור אינטרנט פעיל כדי להשתמש בתוכנה ולגשת לנתונים שלך. הכל יכול להיעשות במצב לא מקוון.

עם זאת, זה לא הופך אותה לאופציה הטובה ביותר. יש לזה חסרונות משלו. למעשה, לכל דבר יש חסרונות, כך שתרצו לבדוק גם את האפשרויות שלהלן.

שכירת רואה חשבון

כאמור לעיל, קיום רואה חשבון בפועל במצב המתנה הוא די הכרחי. אבל האם אתה צריך להיות תלוי לחלוטין בהם? זה לא יהיה אידיאלי מכיוון שיש מעט מאוד שרואה החשבון יכול לעשות בהשוואה לפיתרון מלא.

רואה חשבון ישמש רק ל:

 • בעל ייעוץ פיננסי אישי
 • להיות בביטחון כשאינך יודע מה לעשות
 • מיקור חוץ של משימות הנהלת חשבונות מייגעות

אם אתה שומר את רואה החשבון רק על הדברים האלה, זה בסדר גמור. לחלופין, עליך לבחור בפתרון מבוסס ענן אם אתה רוצה יותר.

פתרון מבוסס ענן

ככל הנראה הבחירה הטובה ביותר לטפל בחשבונאות, פתרון מבוסס ענן יכול להקל על העומס על כתפיך באופן מאסיבי. כמו כן, יש לו הרבה יתרונות ותכונות המחוברים אליו, שיגרמו לכם לשקול זאת באמת. על ידי שימוש בפתרון חשבונאות מבוסס ענן, אתה יכול:

 • חסוך מראש בעלויות ובטווח הארוך
 • חסוך כמות מספרית של רוחב פס בחזיתות שונות
 • גש לפיתרון מכל מכשיר מכיוון שהוא מקוון
 • ליהנות מאבטחה רבה יותר

לא לשכוח תכונות כמו יכולת לשתף פעולה ואוטומציה של זרימות עבודה. אם כל מה שנשמע משהו שאתה יכול להשתמש בו, אתה תאהב את רשימת הפתרונות החשבונאיים מבוססת הענן שכתבתי להלן.

ספרי ספרים

אחד הפופולריים ביותר ברשימה זו, ספרי ספרים הוא פיתרון חשבונית וחשבונאות מדהים נוסף של כל אחד, שנמצא בשימוש נרחב. אתה יכול לבצע אוטומציה של שלל משימות, כגון תזכורות לחשבוניות וגביית תשלומים כדי לחסוך לעצמך זמן ולהתרכז באזורים הדורשים את תשומת לבך.

חוץ מזה, אתה יכול:

 • צפה בדוחות מפורטות
 • אפשר אפשרויות תשלום מקוונות שונות
 • שתף פעולה עם הצוות שלך כדי לשפר את זרימת העבודה
 • השתמש גם בפתרון בנייד

יש להם צוות תמיכה עטור פרסים שנאץ לפתור את הבעיות והספקות שלך.

מרווה

עם יותר משלושה מיליון לקוחות, מרווה מאפשרת לך לנהל חשבונאות, מימון, אנשים, שכר והיבטים שונים של העסק שלך. אתה יכול לגשת למחלקות מכל מכשיר ולטפל בחבורה של אזורים כולם בתוך פיתרון ענן אחד.

אם אתה אוהד לשמור הכל במקום אחד, אני מאמין שאתה תאהב את סייג ‘. הם זכו במספר פרסים לאורך השנים על השירות הגדול שלהם, אז בהחלט תרצו לבדוק את זה.

ספרי זוהו

פיתרון עם כמה תכונות ארוזות חשמל, ספרי זוהו כבר זמן רב שם בולט בענף, והם תמיד הגדילו את המשחק שלהם. באמצעות תוכנה זו אתה יכול לנהל את הכספים שלך, להפוך אוטומטית את זרימי העבודה העסקיים וגם לשתף פעולה עם חברי הצוות שלך כדי לעבוד באופן קולקטיבי.

זה יכול לדאוג למגוון משימות, כגון חשבונית, ניהול משא ומתן על עסקאות והעלאת הזמנות מכירה. כמו כן, אם אתה מהודו, אתה יכול לעמוד גם ב- GST.

מכיוון שהדרישה גדלה עם הזמן, Zoho Books מאפשרת לך לשלב מעל 40 אפליקציות על מנת לנהל כל היבט בעסק שלך.

Waveapps

אתה יכול לדאוג לניהול חשבונות, חשבוניות ומעקב אחר קבלות Waveapps. ללא צורך לבצע הזנת נתונים כלשהי, אתה יכול להפיק דוחות כספיים ולעקוב אחר המספרים הכספיים. אתה יכול להפוך כמעט כל משימה בודדת ואפילו להשתלב עם מוצרי Wave אחרים, כמו שכר ותשלומים.

תכונת החשבונית שלהם מאפשרת לך ליצור ולשלוח חשבוניות מקצועיות תוך דקות ספורות. אתה יכול לחייב על בסיס חוזר או אפילו אוטומטי. החלק הכי טוב? אין זכר למיתוג שלהם בחשבוניות שלך.

פנקסים מהירים

אם כי כל פיתרון בודד ברשימה זו הוא נהדר עבור סוגים שאינם הנהלת חשבונות, פנקסים מהירים זה קצת יותר מתאים לכל אדם שם בחוץ. הכל סופר מסודר ונמצא בהישג יד. נוסף על כך, אתה מקבל דוחות ולוחות מחוונים קלים לקריאה.

אתה יכול לחבר את חשבון הבנק והכרטיסים שלך כדי לייבא ולמיין הוצאות בקלות לקטגוריות מתאימות. סנכרון עם אפליקציות פופולריות נמצא גם במרחק קליק משם.

אתה מקבל חשבוניות וכל הכלים הנדרשים לניהול טוב יותר של החשבונאות שלך. שלא לדבר על, לקוחות Quickbooks מוצאים חיסכון בממוצע בסך 3,534 דולר לשנה.

זירו

משתלב עם למעלה מ- 800 אפליקציות, זירו יכול לעזור לך לשמור על בריאות כלכלית נהדרת של העסק שלך. אתה יכול להשתמש בפתרון זה מכל מכשיר ולהפעיל את העבודה תוך כדי תנועה. פיוס קל, יצירת חשבוניות ותביעות הוצאות, יש הרבה דברים שאתה יכול לעשות עם זה.

אם מדברים על התכונה “התפייס”, היא מאפשרת לייבא ולקטלג את העסקאות הבנקאיות האחרונות שלך ל- Xero ולבצע בקלות חשבונות עליהם. אינך צריך להוסיף אותם ידנית לכל חלק כדי לקבוע לאן הם שייכים והאם לחשב אותם או לא.

אתה יכול להתחיל עם תקופת הניסיון ללא תשלום של 30 יום.

SlickPie

SlickPie זה נהדר לניהול הוצאות ובנוי בעיקר סביבו. מחשבוניות ישירות ודוחות מפורטות אתה מקבל את כל הנדרש. יש לו תכונה MagicBot מבריקה שמושכת מידע באופן אוטומטי מהקבלות שלך וממירה אותם לנתונים, ועוזרת לך לעקוב טוב יותר אחר ההוצאות שלך.

בנוסף, אתה יכול:

 • התאמה בין עסקאות בנקאיות
 • הגדר חשבוניות חוזרות
 • הגדר תזכורות לתשלום
 • קבל עדכוני בנק חי

בסך הכל, זה די ידידותי למשתמש ופחות עסוק. יש בזה הרבה יותר ממה שציינתי זה עתה, והדרך היחידה למצוא את כל זה היא לנסות זאת בעצמך.

קורבן

מהלל מאוד על ידי PCMag, קורבן מציע מגוון של תכונות לניהול חלק של הכספים שלך. אתה יכול להישאר על השקעותיך על ידי לראות את הסכום שנותר לאחר תשלום החשבונות ולקבל החלטות מדויקות בכסף באמצעות התקציבים המותאמים אישית שלהם..

אתה יכול להגדיר התראות על תאריכי יעד ולנהל את החשבונות שלך ללא מאמץ. פרט לכך, Quicken הוא נהדר למעקב אחר השקעות, מכיוון שהוא עוזר לך לסקור את התיק שלך, לפקח על הביצועים ולראות השוואות בשוק..

והכי חשוב, הנתונים שלך מאובטחים באמצעות הצפנה של 256 סיביות.

קאשו

אתה יכול לארגן הוצאות של שנה שלמה בג’יפי עם קאשו. יש לו תכונה “תיבת דואר נכנס חכמה” המפרידה בין נתונים אישיים ועסקיים ועוזרת להתכונן למיסים. הדבר המרשים ביותר הוא שטכנולוגיית ה- AI שלהם תלמד את העסק שלך ותעשה היסטוריה של מעקב אחר הוצאות ידניות כך שלא תצטרך לעשות את זה.

שלא לדבר על כך, ניתוח הדוחות ויצירת חשבוניות הוא רק משב רוח. תוכלו להירשם בחינם וליהנות משלל תכונות כמו גם מצוות תמיכה נהדר.

פחות חשבונאות

אתה יכול לעשות הכל עם פחות חשבונאות שתעשה עם פתרונות אחרים שם, אבל עם קצת פחות מאמץ. זו תוכנה שעובדת קשה בשבילך שלא תצטרך לעשות זאת. ��

אתה יכול להתחיל מייד ולחבר את חשבון הבנק שלך כדי לראות את כל העסקאות שלך מופיעות אוטומטית בהנהלת חשבונות שלך, מבלי להזין קבלות באופן ידני.

פרט לכך, ניתן ליצור חיובים חוזרים, לנהל חשבוניות ולקבל תשלומים במהירות רבה יותר. כל החשבוניות המשולמות יתווספו אוטומטית לרשומות החשבונאיות שלך. קדימה, נסה את החודש הראשון בחינם.

סוכן חופשי

דורג 4.5 / 5 כוכבים ב- TrustPilot, סוכן חופשי יכול לעזור לך להישאר מעל המס שלך, לנהל הוצאות וליצור חשבוניות באופן מיידי. יש לו לוח מחוונים מסודר מאוד, כך שאתה יודע בדיוק על מה אתה רוצה לעבוד. כמו כן, תוכלו לקבל תחזיות ותזכורות אוטומטיות למיסים.

יש להם רואי חשבון נהדרים בבריטניה, המדריכים אתכם בכל עת. ההתחלה היא בחינם. אין צורך בכרטיס אשראי.

חיוב

חיוב תמיד ישמור עלייך בקנה אחד עם כללי המס האחרונים, בין אם מדובר בדרישות הציות או בסיבוכי מע”מ של האיחוד האירופי. למעשה, על ידי שימוש בפתרון זה אתה יכול לציית ל GAAP & IFRS כדי לשלב בקלות את חשבונאות ה- SaaS שלך עם מחלקת הכספים המשתנה ללא הרף.

יתר על כן, אתה יכול לשלב ולסנכרן חיוב חיובי עם חבורה של אפליקציות אחרות כדי לייעל עוד יותר את החשבונאות שלך. זה מאפשר לך כל הזמן לפקוח עין על התחזית, ועוזר לך לקבל מושג טוב יותר של העקומה האחרונה.

יש עוד הרבה תכונות הממתינות לשימוש, לכן הקפד לבדוק אותם ולראות אם זה מתאים לך.

ספרי מיקוד

פשוט אך יעיל, ספרי מיקוד מועך בתכונות שלא ידעת שאתה צריך. לדוגמה, אתה יכול להזמין את הלקוחות שלך להשאיר ביקורות לאחר קבלת שכר. זה עוזר בבניית הנוכחות המקוונת שלך ומשיכת לקוחות נוספים.

אתה יכול ליצור חשבוניות באמצעות חיוב אוטומטי ואפילו להגדיר תזכורות. הנהלת חשבונות ודיווחים נעשים חכמים יותר עם ZipBooks, שכן באפשרותך להשתמש לפיוס פשוט, קידוד צבע, סיווג אוטומטי וסדרת דוחות שלמה..

ספרי רווח

נהדר לאנשים עם ידע רב בתחום החשבונאות, ספרי רווח הוא פשוט וצומח במהירות בשוק. אתה יכול ליצור חשבוניות מדהימות, לעקוב אחר הוצאות ולנהל מלאי. לאחר מכן תוכלו לשתף את הנתונים בקלות בין חברי הצוות שלכם במידת הצורך.

פיתרון זה חופשי לשימוש במאה אחוז ומגיע עם שלוש תמיכה בצ’אט בשפות שונות, וזה מעורר מחשבה. ללא מגבלות, ללא עמלות נסתרות וללא מחרוזות מצורפות.

סיכום

אני בטוח שהחשבונאות שלך תקל הרבה יותר על ידי שימוש בפתרונות מבוססי ענן אלה. למעשה, תחסוך הרבה זמן, כסף ואנרגיה מדי.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map