17 המקום הטוב ביותר למצוא ולשכור פרילנסרים

בזמן ניהול עסק מצליח, יש צורך רציני להעסיק פרילנסרים כדי לחלוק את עומס העבודה.


מכיוון שאתה קורא מאמר זה, אני די בטוח שאתה יכול להתייחס לזה. לנסות לעשות הכל בכוחות עצמנו, במיוחד תוך כדי ניהול עסק מצליח, זה לא פחות מהשטות.

פרילנסרים נמצאים במגמת עלייה, ויותר ויותר חברות בוחרות להעסיק אותם במקום עובדי משרד קבועים. למעשה, עד 2020 לפחות 43% מכוח העבודה האמריקני יהיו פרילנסרים.

עם זאת, במאמר זה, תגלו את האתר / השוק הטוב ביותר המאפשר לכם להעסיק פרילנסרים לפי דרישה. לא משנה אם אתם מחפשים מפתחים, מעצבים, כותבי תוכן, מומחי וורדפרס או SEO, תוכלו להעסיק את כולם.

אך ראשית, נודיע על כמה מהיתרונות הרבים של שכירת פרילנסרים.

גמישות

למרות שאנו יודעים את העובדה שפרילנסרים נהנים לעבוד על שעות העבודה שלהם מהבית, הדבר יכול גם להוכיח כמועיל עבורך כלקוח. פירושו של שעות עבודה גמישות הוא שהפרילנסר יגיב אליך ותקשר גם לאחר חלוף שעות העבודה הרגילות.

ניתן להשלים משימה שהוקצתה בערב שישי עד יום שני בבוקר, ולבטל את עיכובי “סוף השבוע”.

ניסיון

מכיוון שאופיים של פרילנסרים הוא לעבוד עבור לקוחות מרובים בבת אחת, פירוש הדבר שהם רוכשים ניסיון רב בתהליך לעומת אנשי מקצוע רגילים שמורשים לעבוד רק בחברה יחידה..

מקטין את העלות

שכירת איש מקצוע מחייבת הפגזת משכורת חודשית קבועה ללא קשר לשאלה האם העובד מכניס לתוכו עבודה ומאמץ או לא. מצד שני, אתה צריך לשלם לפרילנסרים על בסיס פרויקט. לא יותר, לא פחות.

אם אתם מחפשים להעסיק מפתח של וורדפרס, הייתי מציע לבדוק את הפוסט הזה בכמה מהטיפים שיש לקחת בחשבון בעת ​​שכירת מפתח WP..

עבודת יד

מושיט את החביב עלי ברשימה, עבודת יד קיים כבר הרבה מאוד זמן וזה מקום נהדר למצוא את הפרילנסר המושלם שלך. מאז שהתמזגו oDesk ואלנס ל- Upwork, זה הפך להיות ממש אתר לגיוס עובדים.

אתר זה נגמר 12 מיליון פרילנסרים מחכה לסיים את העבודה שלך. בדיוק כמו רוב האתרים האחרים ברשימה זו, אתה מתחיל לפרסם פרטים על הפרוייקט שלך ומחכה לפרילנסרים שיציעו עליו, מהם תוכל לבחור את הפרופילים המתאימים..

מפתחים, מעצבים, סופרים, אנימטורים ומהנדסים הם חלק מאנשי המקצוע המרכיבים את מאגר ה- Upwork הגדול..

דבר טוב מאוד באתר זה הוא שאתה יכול להיות בטוח שרוב הפרילנסרים מיומנים מספיק כדי להיות בפלטפורמה בזמן שהם עוברים תהליך אישור קפדני.

פרילנסר

דומה מאוד ל- Upwork, פרילנסר עובד במערכת הצעות מחיר שתעזור לך לבחור רק את המועמדים הראויים ביותר למשימה שלך. אתה יכול פשוטו כמשמעו להתחיל לקבל הצעות מחיר ברגע שפרטי הפרויקט שלך יופעלו.

זהו שוק ענק, וסביר להניח שתמצא את ההתאמה שלך בניסיון הראשון עצמו. פרילנסר יכול להיות קצת נפוח עם שולחי דואר זבל לפעמים, אבל זה לא מסיר את הטוב שלו. זה עדיין מקום נהדר למצוא כישרון.

פיברר

בתוך פיברר, במקום לפרסם פרטים על הפרויקט שלך ולהמתין לפרילנסרים שיציעו לו הצעה, אתה מחפש את הביצועים הזמינים בכל קטגוריה ובוחר משם הפרילנסר שלך..

הנה כמה דוגמאות של הופעות כשאני מחפש כרטיסי ביקור:

במילים פשוטות, פרילנסרים מפרסמים ישירות את ההצעה שלהם, וכל שעליך לעשות הוא לבחור איזו הצעה תרצה לקנות. כפי שהשם מרמז, המחיר ההתחלתי של כל הופעה הוא בדרך כלל 5 $ אך יכול גם לעלות למספר עצום, תלוי במורכבות המשימה.

גמישות

כמעסיק, אתה יכול להירשם בחינם ב- גמישות ולהתחיל לפרסם את הדרישות שלך. תוך זמן קצר תפנו אליכם טונות של פרילנסרים מיומנים מוכנים לעשות את העבודה שלכם. בנוסף לפרסום הדרישות שלך, אתה יכול גם ליצור קשר ישיר עם פרילנסרים.

אם תרצה לפתוח כמה יתרונות מגניבים נוספים כמו קידום מדיה חברתית של הדרישות שלך, תובנות על תגובות עבודה ועוד, תוכל לשדרג לתוכנית בתשלום שלהם, שעולה 399 דולר לחודש.

מועצת המשרות של ProBlogger

הציג דארן רוזה, מועצת המשרות של ProBlogger הוא אחד המקומות הטובים ביותר למצוא סופרים במחירים סבירים המספקים איכות מעולה. תוכלו למצוא רמות מגוונות של סופרים, החל מתחילים ועד מנוסים היטב, וזה נותן לך מגוון קצת יותר לבחור.

עולה 70 דולר לפרסום משרה בפורטל זה, והפרסום יהיה פעיל למשך 30 יום. בתוך פרק זמן זה, סביר להניח שתמצא את מה שאתה מחפש.

גורו

עם למעלה מ 800,000 מעסיקים ברחבי העולם, גורו הפך לשוק ידוע למצוא פרילנסרים מיומנים. מעיצוב לכתיבה לפיתוח ועד מה לא, יש המון מומחים בכל קטגוריה.

גורו מאמת כל פרילנסר רק לאחר תהליך קפדני, מה שמבטיח שלא תקבלו שום דבר באיכות גבוהה במיוחד. אתה יכול לבחור להעסיק פרילנסרים על בסיס שעתי, מבוסס על פרויקט, חוזר או על בסיס מחיר קבוע.

טופטל

טופטל יש כמה מאנשי המקצוע המוכשרים ביותר המוכנים לעבוד על הפרויקטים שלך. ואני לא רק ממציא את זה. הם מאכלסים פרילנסרים שעבדו בעבר בחברות כמו אפל, SpaceX ו- IBM.

אתר זה מיועד למשימות גדולות בהרבה, כמו בניית תוכנה או שכירת מנהל פרויקט. אתה יכול אפילו לבחור לבנות צוות פרילנסרים משלך כדי לעבוד על הפרויקט שלך.

טופלטל מהימן על ידי מותגים כמו מוטורולה, מיקרוסופט, Salesforce, והרבה יותר.

PeoplePerHour

PeoplePerHour זה נהדר למציאת פרילנסרים במגוון קטגוריות, אך עם דגש רב יותר על מומחי SEO, מפתחים ומשווקי מדיה חברתית. כפי שהשם מרמז, אתר זה עובד בעיקר על בסיס “לשעה” ומבריק למשימות בסדר גודל קטן יותר.

יש להם מערכת תשלום נאמנות ללא סיכון וכן הגנה נגד הונאה שתעזור לך להתמודד עם ביטחון. חוץ מזה אתה מקבל גם תמיכה איכותית בכל שאלה.

אתה יכול להצטרף ל- PeoplePerHour בחינם ולהתחיל לפרסם את הדרישות שלך מייד.

99 עיצובים

אם אתה מתקשה למצוא מעצבים טובים לפרויקטים שלך, כנראה שזה האתר שאתה צריך לבנק עליו. 99 עיצובים מאפשר לך ליצור קשר ישיר עם מיטב המעצבים המתאימים לפרויקט שלך ואפילו מאפשר לך לנהל תחרות בה 100 שנות מעצבים ישלימו ויגישו את המשימה שלך..

מבין האפשרויות הרבות האלה, אתה יכול לבחור את האפשרות הטובה ביותר ולהתקדם עם התשלום. פשוטו כמשמעו!

CloudPeeps

אתר מבריק נוסף המאפשר לבנות צוות מקצוען מלא, CloudPeeps מכיל מומחים שעבדו בחברות כמו Airbnb, Lyft, Indiegogo ו- L’Oréal.

תחילת העבודה היא פשוטה מאוד – אתה מתחיל לפרסם את הדרישות שלך, מחכה שההצעות ישפכו ואז בחר את המועמדים הטובים ביותר, ואפילו יקים צוות במידת הצורך. CloudPeeps מצויד במערכת ניהול עסק פרילנס פנטסטי של כל אחד, שמבטיח זרימה חלקה של עובדים ועבודה עם פרילנסרים..

אמזון MTurk

אם הדרישה שלך אינה דבר פורץ דרך ואתה זקוק רק לעזרה במיקרו-משימות, אז אמזון MTurk מתאים מאוד לזה. זה מחבר פרילנסרים עם לקוחות על מנת לגמור את המטלות ולהשלים משימות כמו תמלול, מילוי סקרים, הזנת נתונים ועוד ועוד.

מכיוון שאופי העבודה המסופק באתר זה הוא פשוט למדי, תוכלו לצפות להעסיק פרילנסרים עבור מציאה נהדרת ולקבל עבודה איכותית בתמורה.

CodeControl

בין אם אתם מחפשים לבנות תוכנה או לתקן בעיות באתר, CodeControl הוא המקום הראשון שעליך לבדוק אליו כדי למצוא מפתחים מיומנים. אתה יכול לחפש 500+ פרילנסרים הרשומים שלהם בכושר הטוב ביותר או לבנות צוות שלם שהורכב במיוחד לפרויקט שלך.

דבר מרשים מאוד ב- CodeControl הוא, אפילו לאחר שסיימתם את תהליך ההעסקה, הם ממשיכים להשגיח על ביצועי הפרילנסר כדי להבטיח שאתם מרוצים לחלוטין.

גיגסטר

גיגסטר הוא עוד מקום מצוין להעסיק פרילנסרים הקשורים לטכנולוגיה, בין אם זה קשור לאתר, תוכנה או אפליקציות. יש להם תהליך אישור קשה למפרילנסרים, שמאפשר רק לאלה שהכי טובים במה שהם עושים.

אתר זה אידיאלי לבניית צוות מוכשר שיכול לעבוד יחד על הפרויקט לקבלת תוצאה מדהימה. אתה מתחיל בתיאור הדרישות המדויקות שלך, והם יחזרו אליך עם הצוות הטוב ביותר שיוקם עבורך.

קרייגסליסט

ותיק בחיבור פרילנסרים עם מעסיקים, קרייגסליסט הוא כנראה העתיק ביותר אך גם אחד המקורות הטובים ביותר למציאת פרילנסרים איכותיים. מכיוון שמדובר באתר מסווג, אתה יכול להתחיל לפרסם את הדרישות שלך בערים / מדינות שונות ולחכות שהפונים יתחילו להתגלגל.

אתה מקבל את התגובות באמצעות הדוא”ל שממנו אתה יכול לתקשר ישירות ולתאם דברים. התהליך כולו חופשי לחלוטין.

EnvatoStudio

דומה מאוד ל- Fiverr באופיו, EnvatoStudio מאפשר לך להעסיק פרילנסרים ממגוון קטגוריות כמו עיצוב, פיתוח, שיווק, כתיבה ועוד ועוד. המהפך הממוצע של כל משימה הוא לא יותר מיומיים, וזה די מהיר.

ניתן ליצור קשר עם פרילנסרים לפני ביצוע ההזמנה, ועד לסיום המשימה, התשלום מוחזק במערכת ההפקדה המהימנה שלהם. אם אינך אוהב את העבודה המוגמרת, תוכל לבקש גם תיקונים.

לאתר זה יש את כל מה שיש בשוק העבודה הרגיל, אך עם זמן אספקה ​​מהיר יותר.

התנהגות

התנהגות הוא אחד השווקים הגדולים בפורטפוליו עבור מעצבים המאפשרים לך לפרסם את הדרישה שלך. כל מה שקשור לעיצוב, ואתר זה כיסה אותך. בנוסף, אתה יכול גם לבדוק ידנית את תיקי הפרילנסרים ולפנות אליהם לדיון 1-1.

רוב הפרופילים יציגו את הכלים שהם מכירים, כמו Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign וכו ‘. זה נותן לך מושג טוב יותר את המועמד האידיאלי שלך..

ניתן לקידוד

המקום היחיד שעליכם לחפש בו כדי למצוא מומחי וורדפרס, ניתן לקידוד מאפשר לך להעסיק את המפתחים הטובים ביותר. אתה יכול להתחיל את הפרויקט שלך, לקבל אומדן בחינם ולשכור רק אם אתה מרוצה.

להלן כמה מהמשימות הקשורות בוורדפרס שתוכל להקצות באתר זה:

 • פיתוח והתאמה אישית של נושא / תוסף
 • פיתוח אתר וורדפרס בהתאמה אישית
 • שילוב WooCommerce
 • הגדל את המהירות, האבטחה והביצועים הכוללים
 • עדיף שעיצוב האתר
 • אפשר ממשקי API ושילובים מותאמים אישית
 • תקן שגיאות ובאגים

יש להם למעלה מ- 500 מפתחי וורדפרס מקצועיים שנבחרו בעבודת יד לאחר תהליך קפדני, והם מומלצים על ידי מותגים כמו SiteGround, WP Engine, Gravity ו- LearnDash.

סיכום

אני מקווה בשימוש באתרי האינטרנט שלמעלה; אתה יכול לשכור פרילנסרים איכותיים לעבודה שלך ולקצור את היתרונות.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map